Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 29, 2020, 14:49:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Нощна игра с крило + проблемът с "единствената"  (Прочетена 2764 пъти)
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« -: Юни 06, 2015, 13:11:40 »

Здравейте, гайз!
По принцип съм по дневната игра, но снощи се пуснах на нощна да видим как е положението. Нощта беше обещаваща и готина, имаше сетове и моя уинг беше vodoprovod4ika.

Стъпихме на "свещеното място" за всеки млад и започнахме да отваряме .. В начало си бяхме на улична свалка, т.е всичко що бива по улицата беше спряно .. - 4-5 сета. Получи се готино като цяло, но нищо по-добро, като схемата беше да направим няколко готини запознанства и заедно да ходим на дискотека в последствие.

Най-готиния ми сет от преди дискотеката беше едно красиво момиче - 7.5, което беше наплашено от един "чичка с акордеон" преди да я заговоря. Лошото беше, че докато изградя някакво привличане, то трябваше да премахна емоциите, свързани с този клошар, че щяла да умре и .. мацката беше доста готина и точно когато взех да обръщам играта бум - изчезна Смотан .. май имаше "своите моменти", леко кривнала в страни, но нищо .. и такива трябва да има.

С vodoprovod4ika влизаме в дискотеката и правим една стабилна обиколчица. Оглеждаме се за таргети, минаваме през тоалетната и не го усетих кога влезе сам на един троен сет - много добър в нощната игра за крехката си възраст, БРАВО! Влизам и аз и почваме да ги разбъзикваме, разделяме си ги, в интимна близост (едва ли не се целуваме), пичовете около нас на бара гледат с гладни погледи .. мдамм .. друго е да си PuP PUP .. готин сет се получи с мацките,  и ги оставихме да поразцъкаме по-късно вечерта.

След това моя човек гледам отворил един смесетн 5-торен сет .. 3 мацки и 2 АФЦ-та там ги пазят. Влизам и аз след него и вече си развивам опънър-->кино-->бъзици и оня пича дърпа vodoprovod4ika и му се обяснява нещо .. Смотан бил им гаже .. ? Та какво бил ... не може да излъже един PUA, но оставихме сета ..  няма какво да се прави все пак мацките са излезли с тях и играта би била доста по-трудна.

От там в следващата дискотека ни продължава играта. Там вече поотпуснат от една случка, за която ще стане въпрос малко по-късно разгърнах потенциала на играта си. Отварям на бара един троен сет. Спечелвам лидерката с готиното си излъчване, доминантно и лидерско поведение и спокойствие. "Вярвай ми" Усмивчица. Хващам таргета, казвам си опънъра. Повеждам я за ръка към дансинга и почваме да танцуваме, кино, заигравка, а у и т.н. Дърпам я пак от дансинга да ходим на фотьоилчетата, но не ме последва .. явно нещо не направих както трябва. Оставихме ги за малко и напред към друга дискотека. Там vodoprovod4ika направо ме потресе. Влизам аз с 3-4 минутки закъснение и го гледам тежко кино с някаква мадама, натискане и тя вече му е в скута и го бара за "шланга", а той бърка дълбоко .. мдам  в този момент осъзнах, че съм сам нататък Смотан .. Обиколих дискотеката, но нямаше сетове .. засилих се към една мацка сама на дансинга и "ха" да я отворя и една 140-кг горила като ме изгледа на кръв и се направих на приятно разсеян Смотан. Oт там отворихме с уинга, който си беше свършил работата с мацката (нека той разкаже как я запикапи и какво се случи по-нататък) отваряме други сетове, но на дискотека бяха с толкова ниска енергия, че просто няма и накъде повече ..

И в моята игра имаше различни сетове още, но няма какво да ги споменавам .. докато обикаляхме около дискотеките отваряхме, правихме си кефа и накрая взех телефона на мацката, с която танцувахме, нямах рапорт с нея и се върнах по някоето време да го изградя малко или много и после пак си тръгвах и пак се връщах. Взех и телефон само, не ми се играеше за повече, а и с нея си личеше, че ще е трудно поради ред причини.

Нека vodoprovod4ika каже своята гледна точка за всичко Усмивчица

----------------------------------------------------------------------------------------------

От тук искам да споделя нещо лично .. нещо, което цяла нощ не напусна мислите ми .. това е срещата с нея .. - единствената.
Craba в един пост написа нещо такова -
Цитат
Емколес, наистина има много игра в теб. Признавам ти - не знам, явно е вродено.

Не знам колко е вродена тази игра и за какво става въпрос, но като я видях снощи на дансинга ..

И така, трудно ми е да пиша, защото мацката имаше изключителна стойност за мен и все още има, май .. но ще го направя заради себе си, и за други такива като мен, които ще прочетат тази тема.

В живота ми до момента, в който започнах да изучавам Играта имаше 2 жени. Едната тази, с която бях 4 близо 5 години и си ме хареса и си ме спечели и си ме остави накрая, щото нямах топки, а другата беше единствената .. ами да .. вероятно супер реактивен ще съм в този пост, но поне не се крия или правя на голям мъжкар, когато не съм.  Истината е, че тази мацка да я наречем Еди (от единствената) значеше страшно много за мен. Започнах с цветя, водех я по кафенца, мазнех и се, не спирах да и пиша и типичната АФЦ история. Жалка картинка. Съответно мацката вижда един мъж, който е спечелила само с красотата си и не я привлича. Мъж, който не вярва в себе си, който я следва, който не може да и предложи нищо .. и логично последва - "искам да сме само приятели" .. думи, които ме убиха .. , но също така и преродиха!

От този момент - началото на март 2015 започнах да изучавам играта. От А до Я. Поех живота си в собствени ръце, осъзнах какво искам и как ще го постигна. Излизах на улицата, порязваха ме, страдах, събуждах се пак излизах. Отварях надъхващи видеа, надъхващи песни и пак и пак резачка след резачка, като в момента мисля, че имам изградена игра и имам успехи.

Не веднъж си представях как я срещам ... моята Еди, момичето, което ме промени на улицата. Ще я заговоря, ще и покажа какъв мъж съм станал, как съм се променил и как съм друг .. ще я запикапя, ще я взема от улицата и ще си я спечеля обратно .. едни жалки мисли като цяло .. Ето, че това се случи, но не къде да е ами в дискотеката .. място, на което играта ми не беше достатъчно добра .. за миг от уравновесения и пекан пич не остана нищо .. Погледнах я и се усмихнах. Не исках да отида при нея, но тялото ми ме водеше, прегърнах я, а усмивката и грееше .. моята също .. като двама влюбени, които са имали толкова много, но и в същото време са нямали нищо .. Господи, та аз знам всичко за нея! Тя знае толкова съкровени и ценни неща за мен .. През цялото време се радвах на прекрасния и глас, на страхотните и устни и сладки бузки .. докосвах я .. отново я докосвах .. Това беше нашия миг .. след 3 месеца и повече .. отново двамата .. Тя имаше рожден ден, честитих и го и изведнъж реших да си тръгвам - спря ме за ръка и ме попита къде отивам, казах и, че после може да си отидем и излязох на чист въздух .. Та това беше тя .. моята единствена .. Погълнат в дълги размисли и крачещ с крилото към друга дискотека станах друг човек .. станах стария Аз .. , което не беше лошо. Ами да не беше лошо. В крайна сметка всеки човек си има моменти на слабост и това беше един от моите. Появи се точно в правилното време. Играта ми потръгна. Излизам с 2 момичета и запикапвам от време на време друга, с която пак излизам. И се промених, но този нож, който разрани почти зарасналата ми рана дойде изневиделица ..

След известно време се върнахме отново в дискотеката. Около моята Еди имаше някакво АФЦ, което не ме трогна и си я дръпнах. Поговорихме си. Вкарах и емоции, припомних и колко близки бяхме едно време, как си споделяхме всичко и тя го изтърси:
"Е да, ама ти ме отряза"
аз: Как така аз?
тя: Ами махна ме от ФБ и спря да пишеш.
аз: Ами ти искаше да сме приятели само.
тя: Да.
аз: Ами аз исках повече за нас.

И .. просто емоцията, чувствата .. случващото се .. ще ми се да имах думи и достатъчно богата обща култура да ви го опиша. Как се сви сърцето ми, как взе да бие силно като я видях, как подходих, както си заговарям мацките, как очичките и ме гледаха по друг начин, как не ми пукаше за АФЦ-то, което я гушкаше, как това беше "нашия момент" .. как след толкова време срещнах момичето, заради което започна всичко .. Уви това само човек, който е имал подобна история ще ме разбере. Но като заключение още "една окова е счупена" още нещо е направено .. срещнах се след толкова време с момичето, с единствената .. Не знам как съм реагирал, правилно или не, ако иска някой, който е имал проблем от това естество да се нагърби с анализа. Не съм искал да я спечеля. Не я искам обратно. Ако я спечеля обратно ще срутя всичко построено .. тя е стената, която ако рухне .. всичко отива по дяволите ..

Вечерта беше забавна като цяло, прекарахме си добре with Mr Pumber Смотан, a случката с бившата ме разтресе из основи и ми показа колко много имам да уча още и какво съм постигнал. Един момент, който се радвам, че се случи. Нощната игра ми допадна изключително много. Излизайки с цел пикап по дискотеките е толкова забавно, че задължително ще си го вкарам в графика.

Поздрави!
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #1 -: Юни 06, 2015, 15:37:39 »

emkoles94 - браво, положителна промяна.

Продължавай да сваляш и да работиш над себе си.

Относно бившата - тя не е "стена", а просто спомен. Единствената "стена" е била тази на вътрешните прегради на съзнанието ти и ти вече си я срутил. Вече можеш да бъдеш себе си, позволил си си да бъдеш себе си, освободил си се от затворът на умът.

Продължавай напред.

<a href="http://www.youtube.com/v/_yYS0ZZdsnA?rel=0" target="_blank">http://www.youtube.com/v/_yYS0ZZdsnA?rel=0</a>
Активен

Бъди Слънце!
StAyN
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #2 -: Юни 07, 2015, 00:56:45 »

Много яко си го написал Усмивчица
Продължавай напред !
Активен
vodoprovod4ika
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 78

Профил
« Отговор #3 -: Юни 08, 2015, 00:33:35 »

Така и аз да се включа с малко закъснение и да драсна моята гледна точка. Та бяхме се разбрали с Емо да излезем на найт гейм в студентски (той е 2рия човек от форума с който се запознавам и първия сериозен) . Та срещнахме се към 11, запознахме се. Той искаше да разцъкаме мацки преди дискотеката и аз нямах нищо против. Емо направи няколко добри единични сета, аз се включих в няколко двойни ( за пръв път играх такава игра) след което вече дойде време за дискотека и същинската игра започна.

Влизам на не лош троен сет на бара, Емо след мен и той ( този сет който описва по горе). Започвам да играя симпатично русо момиче. Разговорът тръгна добре, киното доста стабилно но постоянно твърдеше че си има гадже.

Тя– Имам си гадже (или нещо от сорта)
 Аз– И аз хайде да ги запознаем , ще си допаднат сигурен съм
Тя започва да се хили и да се обяснява нещо. Аз я питах как се казва (гаджето) и после си правех ташак с него. Въпреки че си личеше че ми се кефи, май гаджето наистина съществуваше. Та не видяхме други добри таргети в тази дискотека освен ония с афц гаджетата и се запътихме към друга. Там за ташака отворих една на 45 и стана голям смях  Ухилен

Тя– Мога да съм ти майка, имам син и дъщеря на твойта възраст
Аз– Еми тогава прати много поздрави на дъщерята от мен
Симпатично лелче, посмяхме  се и си вдигнах стейта. След това докато Емо сериозно се заигра с мацката която споменава по–горе, аз отварям най високоранговата чалга кифла в дискотеката. Даже се смеех докато я отварям защото бях сигурен, че ще ме резне. Задържах се към 2 минути и после си тръгнах сам, нямаше смисъл просто. Та докато Емо играеше неговата мацка, мен нищо не ме задържаше там и се запътих към следващата дискотека.

Беше вече към 3, аз бях капо тази вечер а никак не ми се искаше да си развалям добрата серия от последно време та влизам 3 пъти по надъхан. Гледам има някви путки на дансинга та директно се запътвам натам. Гледам някъв пич танцува с 2 мацки и отвреме навреме се натиска с едната. Дърпам другата с оупънара с личния въпрос.Оказва се една от тъй наречените фейсбук звезди,който в фейса са 8 а на живо 6,5.  Още в началото виждам много положителен ЙоЙ и кино от нейна страна. Хващам я да танцуваме и след минута– две  се натискаме здраво. Отиваме на сепарето й. Яко натискане. Посягам към пусито и си задържам ръката към 5 секунди тя я дърпа, следмалко пак така. Натискаме се здраво 20тина минути и тя ми казва че ще си ходи. Тук направиш грешката,че не тръгнах да я дърпам към нас. Казваме си чао ( не ме кефи достатъчно че да и зимам телефон, за съжаление не е това което е в фейсбук ) . След това с Емо отворихме още 2 с ниска енергия. Те не бяха нищо особено и доста съжалихме като видяхме една 8 мица в тяхната компаня, но вече беше късно за нея. Та вече беше към 4 и отидохме да хапмен на манджата. Много добри бургери ( платена реклама ). После се брибрахме.

На следващия ден ( Събота) отидох с Емо да пробвам дей гейм за пръв път. Запознах се и с други момчета от форума. С The Doctor разцъкахме малко двойни сетове. За жалост не усях да се засека с BERSERK, човек с койте ми се иска да се запозная (много нийди  Ухилен). Днес също излезнахме за дневна, но не бях в стейт и почти не отварях. Та това е от мен . Поздрави!
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1934

Профил WWW
« Отговор #4 -: Юни 12, 2015, 10:24:01 »

Евала пичове, аз съм бил няколко пъти на диско, с никаква успеваемост. Ама на диско се играе доколкото знам за фклоуз директно, всичко друго е вятър. На другия ден никога не те помнят. Така че водопроводчик - трябвало е да бъдеш според мен по-настоятелен, изчакващ и същесвременно агресивен с тая мацка. Стоун беше описал как на диско чакал една мацка до сутринта за да се случи работата. Иначе евала момчета. Браво.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Flash
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил WWW
« Отговор #5 -: Юни 12, 2015, 18:58:10 »

Здравейте пичове. Първо искам да поздравя @vodoprovod4ika и @emkoles94 за хъса и желанието с което играят. Евала момчета дано четем все повече такива рапорти, а и по-добри, за напред.

След това ми се иска да споделя някой мои разсъждения по темата "единствената". Аз попаднах на форума след много мощно пропуснат шанс с момиче за което не съм си и мислел(тогава), че мога да имам каквито и да е "по-специални" взаимоотношения. След този пропуск започнах да се образовам и да работя доста усилено. Признавам си наблягах, повече на това да се науча да изграждам хубав рапорт, да имам силна вътрешна игра и железн фрейм. По някое време бях започнал и да се занимава с фитнес и тренировки, е оказа се, че не е за мен. Това не означава, че съм занемарил външния си вид- напротив, просто по-скоро той е това на което по-малко разчитам.

Проблема с "единствената" дойде при мен след като вече бях изградил своя стил на игра. Момиче което едва ли някой от форума ще определи като повече от 7 на външен вид. В началото всичко си беше абсолютно като всяко друго момиче с което се занимавам. Проблема дойде когато започнах да прекарвам твърде много време в разговори (рапорт) с нея, а киното съвсем остана на заден план. Да допадна ми страшно много като човек, да допадна ми страшно много като характер, и да определено ми допадаше като външност. Започнах постепенно да допускам глупави грешки, и то такива които в нормални условия трудно ще си позволя. Спрях да играя други момичета, прекарвах повечето си време с нея, или във мислене за нея. Е както се сещате сами се натъпчех яко във Friend Zona-та и емоционално ми отне страшно много време за да изляза. След доста дълги размишления, и няколко помляни врати вкъщи стигнах до извода, че "единствената" е проблем само ако ние си го направим на такъв. На всички жени подсъзнателно им е заложено да търсят и искат най-доброто. То всъщност не е само на жените а на хората като цяло. Защо пък най-доброто да не сте вие? - Е определно няма да сте ако сте приели чужди принципи и си мислите, че това сте вие и това е вашия начин на живот. ПУА означава СИЛА, ПУА означава ИНДИВИДУАЛНОСТ, РЕШИТЕЛНОСТ, ВЪТРЕШЕН САМОКОНТРОЛ, ТОВА ДА ЗАСТАВАШ ЗАД ВСИЧКО КОЕТО ПРАВИШ ИЛИ КАЗВАШ.......... а не просто да учиш техники, и да четеш теория. Да спираш мацки по улицата и да ми пълниш главите с глупости не ви прави ПУА. Познава хора с опит в играта, които са абсолютни роботи, и правят нещата механично, без емоции и без да изпитват удоволствие от общуването.

PUA всъшност означава да си МЪЖ.... а и да си знаете, мъж не е даденост по рождение.... МЪЖ се става, и повярвайте ми хич не е лесно...
Аз прекарах достатъчно време изнервяйки моите приятели, дори и несъзнателно и без да го искам аз го правех. Моята единствена беше центробежната сила която ме въртеше около ос от илюзии, и всичко това се отразяваше на хората около мен. Но осъзнах, че точно в такива моменти, в такива състояния няма човек които може да ви помогне, посъветва или да направи нещо за вас, по-адекватно от самия вас. В такива моменти сами трябва да си носите кръста, и точно такива моменти вие се самоизграждате като хора с ХАРАКТЕР. Създавайте си принципи и си ги пазете, не се съобразявайте с обстоятелствата и не чакайте точния момент, а работете за това тези обстоятелства и този момент да се случат.
И да "единствената" може да се окаже едно страхотно приключение за вас, може да се окаже и ваше бъдеще. И защо не, защо да не поучите "единствената", защо да не бъдете с човека които ви допълва и ви кара да се чувствате страхотно, да ви мотивира да бъдете креативни и продуктивни. Защо да мачкате курвите по баровте, като можете да можете да мачкате момичето(жената) която сте заслужили, защото знаете какво искате и как да го поучите?

Единствената става проблем само когато ние самите решим, че трябва да бъде така!
Активен

Вълкът е по-слаб от лъва и от мечката, но НИКОГА не играе в цирка!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #6 -: Юни 13, 2015, 06:05:03 »

Браво лъвове! Само едно не можах да разбера - защо с толкова много отворени сетове и уж всичко вървяло добре и ви се кефели, а накрая нощта приключи на... бъргъра? На гад-демн шибания бъргър?
Като ви се кефят пичките, ще вървите подире им до общежитията и ще им измисляте бъзици и ще кроите планове как да се промушите като невестулки вътре докато портиера дреме (правили сме го едно време).
Ааааа... не може така. Водопроводчик - бъркаше ми вика в гащите, ама не ме кефеше достатъчно и не ми се занимаваше. Като станете като мене, ще съжалявате за тези изтървани пички, да знаете.

Тази тема доколкото виждам е обща на няколко човека, които се събирате да дърпате в събота, така ли? Много поздрави тогава на Доктора! Мен в София не ми отива да тръгна из улиците да дърпам наред щото все ще се намери кой да ме разпознае, ама на морето още от миналата година бях се заканил да се видим с теб да повилнеем, но не остана кога. Да видим тая година може да се засечем. Докторе, ти чак юли ли ще ходиш на Слънчака? Аз мисля още другата седмица да намина пак (един път ходих вече набързо).
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: