Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 06, 2020, 00:33:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Греда  (Прочетена 1444 пъти)
kurteff
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« -: Август 01, 2017, 17:58:50 »

Привет на всички.
Вчера бях на парти с американците в лагера,всичко беше нормално,пиене,хапване докато не пристигна една от американките с които имаме игра от няколко дни,но нищо сериозно,предимно бъзици и подхвърляне на похотливи приказки.Дойде тя и аз си викам ще се пробвам - сипах и едно,говорихме си,но и като цяло не съм бил цяла вечер с нея,гледах да се забавлявам с всички,а и едно от момчетата имаше рожден ден.
Та по едно време идва моето момиче видимо подпийнала след няколко чаши и отделно и шотове с мен,седна в мен,започна да се закача отново,натискахме се,по едно време я започнах на дивана с пръсти,тя ми вика недей. Отиде в стаята си да си облече нещо,аз я издебнах и се промъкнах без да ме чуе и седнах на леглото и.Обръща се тя и ми вика - О,тук ли си,не съм те усетила кога си влязъл,а аз супер небрежно въкликнах - така или иначе съм тук,да се позабавляваме.
Легна тя на леглото,прокарах пръсти през прашките и и продължих започнатото на дивана,докато я целувам.Съблякох се,а тя нашата ми вика какво правиш,викам и как какво,а тя отговори - аз съм девствена.Казах и че за всичко има първи път,а тя ми каза,че не искала да бъде така,искала да бъде с някой който искала да има връзка,не с някакъв рандом българин - цитирам каквото каза тя.Като ми видя патката ми каза - мисля,че много ще боли.
Аз понеже бях доста пийнал,като чух не искам първия ми път да е с някакъв рандом българин и се подразних,обух се и тръгнах да си ходя.Тя започна да ми говори глупости,че не искала да каже това,а че просто иска да е с някого,който ще продължи всичко това във връзка.
Довечера пак ще се събираме и мисля да я одера вече,аз си я виждам,че си го иска,както и аз естествено въпреки,че честно казано не съм ебал девствена до сега.

Та въпросът ми към вас момчета е,как бихте ме посъветвали да подходя след като я наеба,работим заедно,виждаме се всеки ден и ще продължаваме още месец,да се правя ли на луд и да и говоря глупости,че искам да съм с нея или просто след като я оправя да я отеба,понеже честно казано не ми се занимава с връзки.
Активен
kurteff
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #1 -: Август 01, 2017, 19:02:06 »

P.S - Пак съм прекалено уверен в себе си,надявам се да не ми изиграе лоша шега,с рускинята от миналия ми пост мина добре този ми директен подход,но както казах,не съм бил с девствена до сега.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: