Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 30, 2020, 12:38:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчев бряг 2015 - уинготърсачка  (Прочетена 12122 пъти)
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« -: Юни 13, 2015, 11:31:04 »

Стартирам нова тема, за да не се получават обърквания в миналогодишната...
Раздел репорти, понеже е за хора, които играят....

Целта на темата:
Всеки който ще ходи на Слънчев бряг, всеки който ще работи на Слънчев бряг,  да може да поддържаме връзка и да сме от помощ един на друг в купонясването и морските свалки.

Как сме банда? След почти едногодишно отсъствие, познайте кой се завръща за летния сезон  Смотан Ама то май се напълнило с нови звезди във форума, които не подозират за съществуването ми. Както и да е, прогрес да има. В Слънчев бряг съм в периода 15 Юли - 14 Август. На линия само за нощна, предимно по центъра.
Знаете какво можете да очаквате от мен. Линк към репорта ми от Слънчев бряг 2014:
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=6478.0
(половин година ме мъчи въпроса как, по дяволите, всички тирета в репорта изведнъж се замениха с въпросителни знаци)

Виждам, че и Доктора (The_Doctor) е на Слънчака "от 20 и някой си юли до към 15-20 август".
Докторе, изкарах 2 нива руски език, понеже не ми харесваше, че миналата година се справяше по-добре от мен с рускините  Смотан

Който има вече ясни дати и мисли да пикапи, пишете тук или на ЛС да се надушваме по-отрано, та да видим кой с кой е от една закваска. Ако има повече хора, може да направим фейсбук група с цел по-бърза комуникация....
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #1 -: Юни 15, 2015, 06:40:01 »

Е то именно Доктора беше вече пуснал друга тема за Слънчев Бряг 2015: http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=7006.0
Ако трябва може да се обединят.
Аз мисля да отивам още тази седмица може би четвъртък, защото не ме свърта вече. Когато мога ще минавам, доколкото домашните задължения ми позволяват.
Сезона вече го открих по-миналия уикенд. Не знам вие дали добре правите, че само юли-август ходите. Вярно, тогава има най-много пички, но има и най-много кочове. Конкуренция и ръганица голяма. Мацките като ги отворят десетина пияндурници с нещо от типа "кам он бейбе в кукуруза, да ти го нахлуза" и дигат шийлда.
Затова аз отивам сега, пък по-натам ако успея пак ще дойда и може да се засечем.
Активен
StAyN
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 95

Профил
« Отговор #2 -: Юни 16, 2015, 21:54:38 »

Хайде нагърбвай се и прави фейсбук групата. Аз постоянно ходя на гости на едни маниаци, ще ги добавя и тях. Правим си чек пойнт в Баунс или Оксиджен обикновено и трамбоваме из центъра когато не става нищо интересно.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юни 17, 2015, 07:32:32 »

Айде лъвове, среща утре вечер в оксижена! Само не съм сигурен дали е добре да се събираме цяла фейсбук група маниаци... за тая работа, дето сме намислили да я вършим, най-добре да се разделим по двойки.
Иначе за да разпиваме - може. Или да направим един волейбол на мрежата зад Мексото дето е. Там могат и да се дърпат пички от лежащите отпред уж да се присъединят в играта.
Активен
PetChoveka
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #4 -: Юни 19, 2015, 12:28:26 »

Аз съм тук цяло лято пак, който идва да свирка, звъни или използва креативни методи за комуникация. Може да драскате и тук, но не влизам много често последно време.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Юни 22, 2015, 20:02:07 »

Братлета, 2 дни съм вече тук и има игра. Времето беше малко лошо и не съм излизал единия ден. Но вече се оправи така че някой ако иска да идва да се обади, може да се комбинираме за спане и за игра.
Поздрав за всички лъвове с тази песен:
https://m.youtube.com/watch?v=7mKnLVqDCIM

В мексото диджея я пуска 3 пъти оня ден и стана "нашата песен" с една рускиня. Та ще я помня дълги години. Чудно как има така мацки, с които съм спал преди 5-10-15 години и отдавна не им помня имената, но добре помня как се е случило и особено някой тривиален момент като например коя песен е звучала на първата целувка или когато се е случило прекрасното.
Жалко че с тази прекрасно нямаше поради лоша логистика, но си го броя почти за клоуз. Остава ми за спомен песента... и емоциите. Абе много беше яко.

Активен
diavolo
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #6 -: Юни 23, 2015, 23:01:29 »

В мексото диджея я пуска 3 пъти оня ден и стана "нашата песен" с една рускиня.

Евала stone! Като чете човек историите ти с тези руски девойчета ще си каже, че е много лесно и те само за това са дошли, но от опит знам, че не е. Трябва си стабилна игра! Любопитно ми е, ти с тях на какъв език се оправяш?
Иначе и ние съвсем скоро мислим да се пуснем на там и бих се радвал да се запознаем. Доста ще ми е интересно да поразцъкам мацките с машина като теб, одялана от по-старата школа Усмивчица
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Юни 24, 2015, 11:24:49 »

Абе хич не е лесно... примерно от 5 опитани сета 1 се отваря. И от отворените повечето се отказвам до 5 мин. защото си личи, че работата не отива на прекрасното, а на приказки и на черпене. Та ето 3 дни вече нищо не съм наебал. Пречи ми доста, че нямам стабилен уингмен, защото повечето пички са по 2. Също ми пречи, че не вземам телефони - има доста мацки, които биха се ебали ако ги заведеш на другия ден на плажа, на барче, на разходка... а аз искам всичко или нищо.
Абе толкова не ми е и за ебането, ами за малко ловни емоции, и да усетя вкуса на свободата. Та в това отношение си изкарвам супер.
Иначе отварям всичко стандартно на английски и след това ако се наложи сменям на български или руски, който говоря добре. И само от рускини съм го учил, не като колегата алфастар по курсове!
Активен
StAyN
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Юни 25, 2015, 23:10:40 »

Nqkoi ako ima na sunny da zvunne nula 894 40 43 2 sedem
oshte tazi vecher !
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #9 -: Юни 25, 2015, 23:14:40 »

Много оригинално написан номер.  Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
StAyN
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Юни 27, 2015, 12:44:32 »

Мерси. Не изгарям от желание номера ми да излиза в пик ъп форум ако някой го напише в търсачката.
Активен
Hustlin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #11 -: Юни 30, 2015, 21:20:39 »

Здравейте хора аз съм от 28 юли до 7-8 август.С голяма групичка хора искам и извън социялния кръг да играя.Начинаещ и мотивиран съм.
Активен
Carter
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #12 -: Юли 26, 2015, 18:30:42 »

Здравейте, момчета.
На Слънчев бряг съм и ще играя дневна и нощна. Който си търси уинг, да пише. На 29 години съм. Нямам проблем да играя както с по-опитни колеги, така и с начинаещи.
Активен
n90
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #13 -: Юли 31, 2015, 18:40:45 »

Здравейте момчета,наскоро разбрах за този форум.На 25 години съм и мога да играя само вечер.Драснете едно лс за да се разберем.
Активен
biney
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #14 -: Август 02, 2015, 18:50:19 »

Опа. На слънчака съм до 15-ти, ако някой му се излиза вечер от 22-22.30 да сарджваме и после на клуб/диско с момичетата да ми пише. На 26 съм.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: