Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 27, 2020, 06:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Да пиша ли на нейната приятелка?  (Прочетена 1319 пъти)
Toretto
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 112

Профил
« -: Юли 30, 2015, 12:13 »

На скоро се занимавах с една колежка,  която твърде директно ми отказа да се занимавам с нея.Дори се стигна до дразнене, само като ме видеше.Реших да я оставя и повече да не се занимавам, нека съдбата да реши какво ще се случва.Попринцип я обичам и никога не сме водили разговор от такова естество и незнам дали има смисал  да й пиша,но съветите който получавам са - не.

Има обаче една нейна приятелка която става за евентуален бъдещ партньор и горе-долу ме кефи, а аз точно това искам и се чудя дали да се пробвам и с нея или да си оставя вратичка,ако първото момиче размисли след период от време.Незнам това действия дали няма да бъде недостойно пред тях двете,все пак ще си го споделят?
Или да действам смело?
Познавам момичето от един купон, където се запознах с нея.
Лято ер на мене ми се търси момиче, но трудно намирам ситуация с някоя която могат да потръгнат нещата.
Активен
Marcus
PuP Knight
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 177

Профил
« Отговор #1 -: Юли 30, 2015, 12:48 »

С тази първата нищо няма да се получи. Не чакай съвети, нито решенията на съдбата. Работата е ясна като бял ден. За втората мацка ти препоръчвам, да опиташ. Ако тя трябва да е твоето момиче, харесва те и е впечатлена от теб (нещо върху което трябва да работиш ти), няма никаква власт на тази земя, която да я спре. Ако нейната приятелка и влияе, то значи въпросната колежка не е за тебе. Дори да е така обаче, не мисля, че имаш, какво да губиш. Както съм казвал винаги, ще спечелиш един урок. Намигване
Активен
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #2 -: Юли 30, 2015, 13:25 »

Ако това е онази,която ти беше казала в прав текст,че между вас никога нищо няма да се получи - недей да си даваш празни надежди и да оставяш "отворена вратичка" ,защото просто нищо няма да се случи и тя няма да размисли (освен ако енвентуално не спечелиш джакпот,къща и порше от бинго милиони)...Да тръгнеш да зарибяваш нейна приятелка пред,която вече най-вероятно си представен в лоша светлина е загуба на време.Това,което мога да ти дам като съвет е да търсиш нови момичета,които нямат изградено лошо мнение за теб и да се държиш сериозно като мъж - какво се обясняваш,че ги обичаш като те нищо не са направили за теб и ти се подиграват едва ли не ?Жена се обича,когато ти докаже,че е всеотдайна и добра,не когато ти се усмихне веднъж,за да й вдигнеш самочувствието и после те отреже  Намигване
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
AuDacious
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #3 -: Август 01, 2015, 19:12 »

Момче, осъзнавай се, какви са тези вратички, обичаш я, не знам какво още!

Отдръпни се от 1вата, не я занимавай, не я търси, ще видиш сам след време, ако работиш над себе си, няма и да я помниш.

Пробвай с 2тората, но шансът едва ли е голям, те са приятелки 100% са те коментирали нещо, или поне почти сигурно е, че са, та 2рата е попила от негативизма на 1вата, но това не означава нищо, може пък да ти се кефи!

Но не мисли ,че ако си хванеш нейна приятелка, 1вата ще почне да ревнува и т.н, ак ос такива мотиви го правиш.

Играй и с други момичета, това си личи, личи си като имаш избор в живота като цяло, не само в сферата на жените.

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: