Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 31, 2020, 01:26:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Звучи абсурдно, но е истина  (Прочетена 2516 пъти)
mite93513
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 43

Профил
« -: Август 17, 2015, 15:18:51 »

Имам регистрация в този форум от няколко години, но съм писал само няколко пъти,когато се регистрирах.Така, никога не съм бил особено успешен с жените, имал съм 2 приятелки досега,едната от които сериозна, и от 1 година бях без приятелка до сега. До тук добре, и сега следва частта която ще ви се стори като ебавка но заклевам се не е! Преди 2 дни  разглеждах обяви в един сайт и измежду многото обяви една много ми се наби в очите, защото беше свързана с окултизъм и някак си изглеждаше много различно, а човека на снимката много се набиваше, и се зачетох и пишеше че се заплаща след като се постигне желания резултат, което също е доста нетипично. Писах му какъв е проблема, каза ок"имаш ли специфични желания към ритуала" казах - не и това беше...Излишно е да казвам че бях скептичен и изобщо не съм се надявал, писах само защото каза че се плаща след постигнат резултат, т.е няма да плащам нищо. И сигурно 10 минути след като приключи този разговор  бях напълно забравил за него буквално. И днес, 2 дни по-късно с приятели на кафе, включително и едно момиче с което от доста време се познаваме но не съм я свалял, бяхме на кафе, после се разходихме но останахме само 2мата защото вс други си разотидоха и накрая като я изпратих се целувахме.... А не бях имал приятелка от 1 година и не съм я свалял, просто се случи ей така...И абсолютно бях забравил за тоя човек, чак сега, като се прибрах на компа се сетих за него и направо тръпки ме побиха казвам ви.... Вярвате ли в такива неща или просто е съвпадение според вас, сигурно отстрани погледнато ще си кажете "глупости" но когато ти се случи нз някак си прекалено голямо "съвпадение"е и пак ви казвам не се ебавам! Аз мисля да си му платя колкото пари иска за вс случай....
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #1 -: Август 17, 2015, 15:50:29 »

Пиши му, че не си видял никакви резултати и да пробва пак. Ако пак изкараш такъв "късмет", вече ще го мислим. Усмивчица
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
mite93513
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Август 17, 2015, 16:00:59 »

Вече му платих....Aко това не ми се беше случило на мен и четях тaкава тема във форума сигурно и аз бих си казал нещо шеговито, точно в тоя стил, но когато ти се случи и скептик да си е доста не знам как да кажа, няма как да го подмина все едно нищо не е станало... И всъщност няма даже и 2 дни - писах му в събота късно вечерта днес е понеделник. И не съм правил никакви опити да свалям която и да било, нито имаше каквито и да било изгледи довчера че ще си намеря приятелка, не бях имал приятелка от една година...Сериозно трудно се впечатлявам по принцип но тва беше готино....
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #3 -: Август 17, 2015, 21:00:52 »

Две целувки равно ли е на имам си приятелка ? Да съвпадение е , но все пак .....всичко е в мозъка.
Активен

Никога не се отказвай .
mite93513
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Август 17, 2015, 22:25:12 »

Еми равно е да, ако примерно си целувал някоя пияна ковра може и да не е равно, но в нормалния случай е.
Иначе и на мен ми мина през ума това че може би е било психическата нагласа, нали понеже аз съм бил убеден че магията работи и ще имам успех и съм бил по уверен и т.н и това ми е помогнало, което звучи логично но не е вярно защото аз бях напълно скептичен и и през ума не ми е минавало че ще проработи това нещо, а и буквално го бях забравил че съм му писал и се сетих чак когато се прибрах в къщи пред компютъра, докато бях с момичето бях напълно забравил за него....Единственото обяснение че ритуали за любов няма е че е съвпадение... Но страшно съвпадение казвам ви, в момента и работя и се готвя за 2 изпита за поправки нямам КАПКА време, не съм свалял никоя и нямам никакво време за жени никоя не е показвала интерес към мен вкл въпросното момиче и изведнъж - страшно съвпадение, ако наистина е такова, все едно да ти направят ритуал за пари и на другия ден да спечелиш от лотарията, в случая....

Наистина думата ритуал и т.н звучи страшно тъпо, но такова нещо според мен би могло и да съществува(и да има обяснение за него) просто от купищата прости лелки които вместо да си намерят работа се правят на врачки и мамят хората, покрай тях истинските хора занимаващи се със спиритизъм и т.н ги слагат наравно със тях и като чуе човек нещо свързано с ритуали и т.н и в представите му изниква някоя дебела лелка която я дават по господари на ефира как говори глупости... А сега няма как да отречем съществуването на феномени като Ванга например, съгласете се, няма как да отречете че Ванга е имала способности...
Активен
mite93513
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Август 21, 2015, 12:36:59 »

Две целувки равно ли е на имам си приятелка ? Да съвпадение е , но все пак .....всичко е в мозъка.

А и на мен някак си ми хареса самото усещане от това че ритуала работи, то просто се усеща беше много необичайно и вълнуващо, не съм вярвал че такова нещо може да проработи, не толкова самия резултат - приятелка пак щях да си намеря просто много беше готино самото чувство...
Активен
fuckuforfree
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #6 -: Август 21, 2015, 15:04:39 »

Ами дай му още някой лев на тоя и си взимай кондоми за довечера
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай