Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 04, 2020, 07:09:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчев бряг - заблудата  (Прочетена 8862 пъти)
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #15 -: Август 08, 2015, 11:00:46 »

На СБ вечерта са на глутници мъртво пияни , не знаят в Бг ли са на Марс ли ? През деня видях масово семейства отиват на плаж.
 В квартирата където бях блока си имаше басейн ...то май няма блок без басейн де , и по цял ден групата туристи настанени там не мръдна.
По баровете 2/3 бяха празни или с по 5-10 души. Единствено в Баунс беше пълно но и там 90% гледаха като натровени.
През 15 мин се пълнеше и изпрзваше от обикалящите алкохолни турове. Или трябва да си изключително добър и бърз или да си отишъл с мадама ( моя случай ) иначе от нощна игра секс през крив макарони.
Това около средата на юни , сега едва ли е по различно.
Активен

Никога не се отказвай .
AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« Отговор #16 -: Август 08, 2015, 15:48:53 »

Има ли друго място в БГ, където могат да се направят 400 апроуча за 6 дни? Очевидно, не.
Ако направиш 400 апроуча в друга точка на БГ, ще клоузиш ли повече отколкото на Слънчака? Може би да.

Въпрос на индиидуални приоритети за всеки играч тук, върху кое от двете иска да се фокусира - самата игра като игра и емоциите и себеразвитието, които следват от нея или секса.

Ако направиш 400 апроуча в друга точка на БГ, ще клоузиш ли повече отколкото на Слънчака? Може би да.
Точно затова имаме форум за пикап, за да може различните играчи, на различна възраст, с различен външен вид, с различна игра, с различни силни и слаби страни, да обсъждаме и дискутираме впечатленията си и опита си и по този начин да си бъдем полезни.

Аз обожавам Слънчака и съм доволен от резултатите си и тази и миналата година. Имам един клоуз за колко станаха вече, 18 или 19 вечери, и въпреки че е един, беше клоуза, който исках да направя от 14 годишен. Критериите ми тази година са доста високи, и съм безкрайно доволен че направих точно типа клоуз, който исках. Направих нещо ново и промених моята реалност. Имахме уникални емоции 3 вечери с тая мацка, които никога няма да забравим.
И пак, клоуза стана възможен, благодарение на този форум и на Доктора, който беше отворил сета, но го изпускаше и ми се обади по телефона да отида. Пълен респект от мен.

Но се включвам 2 пъти в темата, понеже наистина има заблуда в обществото и дори днес един играч идва за 14 дена с цел да клоузи 5 мацки, и му писах доста в опити да го предпазя от разочарованието.

Ако не сте забелязали, последните 3-4 години, Слънчев бряг не е секс дестинация, а алкохолна дестинация, привличаща най-големите западни отрепки. Това променя динамиката в курорта страшно много, понеже останалите да ги наречем "нормални" посетителки биват афектирани от поведението на тази преобладаваща група на Слънчака.

Миналата година централната част около Кубан беше центъра на забавление и на източни, и на западни, и на нормални, и на ненормални.
Преди няколко вечери реших да си почина и се разходих по плажната алея на Север в посока Виктория палас и Маджестик. Беше пълно с готини и интелигентни мацки, с класно облекло и поведение - такива каквито не бях виждал на центъра тая година. Горното Амиго, което миналата година рядко имаше повече от 5 посетителя наведнъж, докато долното беше всяка вечер пълно, сега се пръскаше по шевовете. А това на центъра е празно всяка вечер и е първия бар, който затваря всяка вечер.

Като човек, който има поне бегла представа как работи туризма, виждам изместване на нормалните хора към северната част на Слънчака. Може би и ние трябва да последваме? Явно след всеки сезон, когато се приберат и напишат отзиви във всички туристически форуми, сайтове и т.н. колко непоносим е западняшкия алкохолен туризъм в центъра, това изтласква все повече хора от центъра. Само един пример, как алкохолния туризъм, който много от вас не са виждали никога, променя динамиката в курорта.

Също така, поведението на Г-н Путин, направи така, че тая година срещаш повече черни афро-американки, отколко рускини в курорта. Една от най-големите целеви групи за пикап, просто отсъства.

Най-опитните играчи (като прекарано време) тук сме аз, Стоун, Доктора и мога да наредя и Warzone до нас, понеже за 6 дена е пикапил в часове, колкото аз за цялото лято сигурно. И когато, малко или много, мнението и на 4ма ни съвпада, бих дал някаква тежест и това са единствените мнения, които реално ме интересуват, понеже мога да взема нещо от тях.

Всички свободни електрони, преминали през Слънчака за ден-два и такива, които скачат на всичко що има дупка тук, и разправят колко лесно се ебе на Слънчака, ползвайте си темата за забавление, колкото искате.

Ins, добър играч си, респект, научил съм много от теб. Много си силен в темите за играта в Истанбул. Ако някой ден ми се наложи да идвам да играя там, ще ми бъдат много полезни и ще ги изчета няколко пъти отново.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #17 -: Август 09, 2015, 07:29:41 »

Миналата година централната част около Кубан беше центъра на забавление и на източни, и на западни, и на нормални, и на ненормални.
Преди няколко вечери реших да си почина и се разходих по плажната алея на Север в посока Виктория палас и Маджестик. Беше пълно с готини и интелигентни мацки, с класно облекло и поведение - такива каквито не бях виждал на центъра тая година. Горното Амиго, което миналата година рядко имаше повече от 5 посетителя наведнъж, докато долното беше всяка вечер пълно, сега се пръскаше по шевовете. А това на центъра е празно всяка вечер и е първия бар, който затваря всяка вечер.

Като човек, който има поне бегла представа как работи туризма, виждам изместване на нормалните хора към северната част на Слънчака. Може би и ние трябва да последваме? Явно след всеки сезон, когато се приберат и напишат отзиви във всички туристически форуми, сайтове и т.н. колко непоносим е западняшкия алкохолен туризъм в центъра, това изтласква все повече хора от центъра.

Тук си много прав. Аз за съжаление нямам много време да вися на Слънчака, ако бях 10 години по-млад и ерген бих висял по цяло лято - тогава можеш да си много по-навътре в логистиката.
Най-простия пример: всеки знае, че мацки от твоя хотел се ебат най-лесно. Видиш ги край басейна, на вечеря, бъзикнеш ги нещо, къде ще ходите, айде ще ви водим с нас, ние знаем къде са интересните заведения, после на прибиране няма "ма сега накъде ни водите", а има "айде на нашия балкон за 15 минути за по едно последно", и нещата стават от само себе си. Така съм ебал няколко пъти в Турция на морето примерно. На Слънчака върви ли този номер - ами върви, много ясно. Ама ако отидеш 5 дни в годината и спиш някъде зад Джанито, няма как да стане. Ако обаче отидеш на teztour.ru, което е един от най-големите руски туроператори, и видиш че предлагат 30 хотела в Слънчев Бряг - това какво значи? На СБ има 300 хотела, и ти веднага си разбрал в кои 10% от тях има най-много рускини. Дори да не спиш там, какво ти пречи да се завъртиш край хотелския бар?

Това с обикалянето на различните зони да се види къде какви таргети има също може да е много ползотворно, за съжаление е изисква време. То това е и най-големия проблем по принцип: времето. Никоя мацка не обича да ѝ скачат веднага. Всяка иска да се почувства по-специална, да види, че си я харесал едва когато си я опознал и си видял нещо в нея, а не че си ѝ скочил просто защото си видял с периферното зрение, че минава нещо мърдащо в рокля. Та на вас серийните пикапъри това много ви вреди на играта. За съжаление обратният подход - да я понаблюдаваш, да се направиш как размишляваш дали е привлякла интереса ти и дали би искал да я опознаеш, след това да инвестираш няколко часа или дни наистина да я опознаеш, и чак тогава да я натиснеш за секс - та този подход може да ти изяде от ценното лимитирано време на курорта, и накрая да попаднеш на някоя консервативна, девствена, или пък просто да реши, че не я кефиш чак толкова. Та това могат да си го позволят само тези, които примерно работят там и са цяло лято.
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #18 -: Август 09, 2015, 09:08:28 »

Това с обикалянето на различните зони да се види къде какви таргети има също може да е много ползотворно, за съжаление е изисква време. То това е и най-големия проблем по принцип: времето. Никоя мацка не обича да ѝ скачат веднага. Всяка иска да се почувства по-специална, да види, че си я харесал едва когато си я опознал и си видял нещо в нея, а не че си ѝ скочил просто защото си видял с периферното зрение, че минава нещо мърдащо в рокля. Та на вас серийните пикапъри това много ви вреди на играта.

И аз забелязвам същото нещо прекалено много сетове това 400 сета за 6 дни е невероятно изтощително. Това си е нов сет на всеки 20мин.
По добре е да направиш 5 сета на ден обаче да инвестираш достатъчно време за да се стигне до резултат, след само 10мин в сета няма нищо чудно че резултата е 100% флейк.

Цитат
Сет 3 - Е, това е вече най-близката ми възможност за пълен клоуз.
С Доктора, страхотен човек и уингмен, толкова добре се обиграхме, че е цяло чудо, че не клоузихме рускини, беларуски, полякини и българки по 2 пъти на ден, отварям сетове по плажа. Голяма забава като цяло. И стигаме до едни нашенки, българки. Засядаме си пред тях и ги отваряме с нещо от рода на "бахти жегата", "не си носим кърпи, чакайте да седнем до вас", "стандартните опознавателни въпроси", заговорихме се и постояхме 2-3 часа при тях

2-3 часа и почти се е стигнало до клоуз, ако се беше сетил да и дадеш логична причина да дойде с теб до квартирата и това щеше да стане. Но по важното, е че за 10-20мин няма как да стане.

Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #19 -: Август 10, 2015, 02:53:59 »

Пак да се вклуча с 3 идей породени от дискусиите ви.

Тази година ми дойде Кейтърн на гости в Истанбул. Тай де не беше баш на гости, но се видяхме и поговорихме. Та той е малко по анти пикъп. Той смяташе, че не ти трябва да пикапиш особено много, а по-скоро да се забавляваш. Че ти трябва страст в живота и да ти е готино да го правиш. Млад е и е романтик, но страст трябва. Интересното беше, че съм се срещал с много пикапери и само пикап им е в главата - говорят нон стоп за пикап, говорят за отваряне и отварят и толкова. Играта им е фейк и си личи от километри. Не може аз да отварям веднъж дваж на ден и да ми се получава, а уж голям играч - да отваря 10 и да не. Момчета - послушайте Кейтърна - намерете си страст и хоби, нещо да ви развеселява, нещо за което да говорите и спрете да говорите за пикап. В Слънчака настройката ви е грешна. Вие отивате да пикапите вместо да се забавлявате. Гледате да засмучите стойност вместо да дадете. Защо не организирахте яка и весела смесена група, с която да си правите купона и между времено да се мъчите да дръпнете 1-2 мадами? Да дадете стойност на момичетата, които дърпате?

Второ гледам Стоун предлага на приятели да ходят на фитнес. Външния вид е от огромно значение - не се лъжете, че само с игра става. Какъвто и да си играч конкуренцията ти като стане висок, строен, спретнат и добре облечен мъж, играта няма да помогне много... особено в Слънчака, където хормоните играят повече от думите.

Последно пак за апроуча. Не знам какво им казвате на тези мадами. Аз отивам и си им казвам, че сам я харесал и че дори се притеснявам да и го кажа. Показвам се целия, и се стремя да съм искрен. Честно казано... получава ми се. Един авер също подхожда по този начин и на него му се получава. А Стоун между другото този авер ти е писал на лични във форума и много иска да се запознаете за да може да попие малко от тебе. Честно казано не знам какъв му е ника във форума. Иначе се казва Димитър Манчев. Готин пич е.
Активен
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

.....

Профил
« Отговор #20 -: Август 10, 2015, 20:48:11 »

Здравейте братлета. Понеже видях темата. От доста време не се навъртам тук.Бях позаебал и пикапа.. а бе кат цяло се бях отдал малко на учене. Както и да е... Бях и аз за 6 дни. От 4 до днес. Прочетох мненията. И реших и аз да се обадя тук. Да си споделя моите виждания какви са.За 1-ва година ми беше да пикапя там или поне да се пробвам да наеба нещо. Бях с още 2ма..(нямат много опит,поне от това,което видях). Значи аз от първата вечер откакто бях там не спрях да излизам. Наистина мненията,които сте написали до тук се припокриват на 100%. Интересното е,че адски много навалица. Всеки като гладно куче за филия хляб. Аз стигнах до различни нива на клоузове с различни мацки и един пълен клоуз със MILF-ка.Сега се чудя дали да пиша тема във Репорти за моите изгъзици,но ще ги споделя тук. Накратко :

1-вият ден докато се настаним (в Несебър бяхме отседнали в една шаноджийска квартира, ама пък евтина - 15 лв на вечер + паркинг за колата ). Налагаше всяка вечер да излизаме с градския транспорт до Съни-то. Но това не е от значение сега.
След като се осеферих кво става наоколо от толкова народ, реших,че е време да действам. Пък и както автора е написал: "Нали всеки казва,че тук се ебе на поразия". Видях,че Стоун е засегнал темата за физиката (да не прозвуча самохвалко,но що-годе имам добра физика, е.. баш бадка не съм ама преса и крака имам  Усмивчица ). Та това ми вдигаше една летва нагоре левела спрямо останали играчи.
Бутнахме се на Бедрум. Седнахме там на фрий зоната. Поизкъпахме се тва онова и аз реших,че е време да влизам в атака. За огромно съжеление,или пък не чак толкова (може и  радост) тия 2-мата пичове, с които бях имаха тотално изкривени представи за това, когато някоя мацка те отреже( взимаха ме за подигравка, но не осъзнаваха ,че поне съм активен... както и да е )
Та.. действам си брат аз от хавлия на хавлия по плажа.Пробвам се на български/руски, английски. Къде ми вържат майтап пада с някои,мухабед, други ме изгледат едно такова остро, а четвърти дори не ме отразяваха. Първият ден беше слаб като бройка за отваряне - около 20 пичока. 4 - 5 от тях да са вързали на лафовете.
Първата вечер не излизахме( за което ме е яд още.. били уморени пичовете,а аз явно нямах топки да излезна сам )

2-рият ден - релакс по плажа. Обаче в Бедрум и Какао само випаджийки(свиркаджийки) ми се струват  и изобщо не се пробвах. Пих един коктейл и газ в морето. Изчаках вечерта да дойде.
Бяхме 3-мата първоначално,но се чух с едно братле и станахме 4 5 човека компания. Пихме по 1 в Баунс. От там мърдахме по центъра напред назад и накрая в Оксиджен. Бяха Ъпсурт. Вътре както винаги бъкано с народ. Изпих още едно и почнах да бръмча из бара да гледам. Ми навсякъде момичета а  периферното ми зрение засича как буквално на всеки метър някой " запъва " нещо. След 2 3 обиколки из бара реших и почнах да налитам и аз. Обаче оглеждах кой/коя каква е , с кой е, струва ли си ... и т.н, както Стоун е описал. За да не си губя времето. След 1 час висене се исипаха Ъпсурт и продуцента им и вокалистката бяха точно при мен. Почнах да се задявам с тях. Някви общи приказки, колкото да си вдигна настроението. След това излезнах на улицата и почнвах буквално всяка 2ра да спирам. Имаше страшно смях. Кои спираха, кои бягаха,някои ги догонвах и отново ги спирах.Натресох се на някви две. Бяха се разбъразали,че едната ми каза,че ще ме удари дори, ако не ги пусна. Оказаха се българки. И почна филма с тия 2те ( като ги гледах бяха някакви ... баш курвички). След 10 мин говорене на простотии на улицата им предложих оферта да дойдат при мен на бара.Навиха се. Настаниха се изпиха по едно( но очевдино бяха пили и някъде другаде). Почнах с едната да се заигравам, но ясно се виждаше,че на другата не и отърва. И тук стана мандажата. Почнах с 2те да се занасям. Обърнах ги да танцуваме, пък и ми дойде настроение(иначе не танцувам). Около 30 40 минути така и викам на едната айде навън. Оная мастия дойде ама вика: "Чакай да забера М.  Без нея никъде не отивам" ( и мен все едно с чук ми удариха тестисите, ама си викам айде ше я мъдря някаква) Отидохме на плажа през това време ги бях налазил и 2те и аз направо се бях филмирал да ги играя за 3-ка тия. Седнахме  на един шезлонг и почнахме да си градим рапорт. След около още 15 минути дрънкане и пипане наляво надясно,се озоваха легнали на шезлонга и им правих масаж( супер крачка за напред). Сега се смея като се сетя какъв беше края. Докато минавахме през главната, някакви пияни салами ме заглеждаха и ми вдигаха палци нагоре( а аз очевадно ги бях прегърнал и 2те), реплики от рода на " Yeah bro." , " Ти си добре, брат " .... след  изпъленията на шезлонга си помислих : 'супер,сега отивам към техния хотел да ги изпратя. Ще ги питам за кенеф да се кача да се изпикая, влзиам вътре и се почваме' . Обаче точно когато беше време да ставаме(нямаше прото как да изолирам едната- трябваше ми крило, а такова нямаше насреща,или поня някой, който да омотава другата,докато аз си действам с едната). Тръгнахме към хотела им и едната ми изсипа

- Ние сме много уморени и ще спим сигурно. Няма нужда да ни изпращаш.
аз: Няма нищо, тъкмо сега като ви направя по още един масаж и ще заспите като къпани. Пък и без това вече видяхте колко хубави масажи правя.А ти М.(едната) имаш да ми правиш също масаж. Ще си го чакам.
- Смеят се  и говорят някакви простотии...

Изпратих ги до хотела и точно когато поисках да се кача горе, почнаха да ме овъртат. Нахалствах,но упорстваха и цялата схема си е*а майката.

Тръгнах обратно към центъра и  хем ругаех хем мислех,що де**а се насадих аз така зверски на тия спаружени тигани. Можеше някъде да си въртя някоя друга, а аз от 2 стола на земята. (в началото го знаех това,но като нямах крило.... )
Стигнах на центъра и почнах да опъвам някви други. Ама бях изгубил много време. беше около 4:30 - 5 сутринта. Обикалях като луд. Дърпах наред.Но само с приказки. Запознах се със всички промоутърки по главната ( от Корнер-а чак до долу до онова голямото топче, където ги хвърля).

Станаа 6 и викам дай да си бия шута към Несебър.

На 3-тия ден. Историята се повтаряше, обаче с тия 2те кирливи ризи(поне бях взел фб и тел) и се обадих на едната. Да ама ... точно тогава ми се обади и една стара позната(работи там,а на нея и бях хвърлил мерак - МИЛФ е, и то много сериозен МИЛФ - 8 или 9 ). И аз пак на 2 фронта реших да скачам. Хем с тая шаврантия от снощи хем и с голямата кака. Тая флейкна (малката) и се видях с каката. Беше с 2 нейни приятелки( 5 - 6 ).Да ама на мен ми беше толкова тъпо,че едвам седях в бара.След 1 час стоене и дрънкане на общи лафове,  и викам да си ходим, че ми се спи. Тя се нави, изчаках я още 10 15 мин да си се натанцува. Тръгнахме си и докато си върим почнахме да се прегръщаме, живееше малко по-далече и повървяхме доста. Отново си говорихме някакви общи теми. Стигнахме  до тях и точно преди да я изпратя си викам... Неее ти ще ядеш бой тая вечер.
Стрелях отново със същия мухабед за кенеф. Качих се, но....  другите съквартирантки спят. А тя ми предложи да ме закара обратно  до Несебър( да не се набутвам с такси - беше 3 часа). Опулих се като бухал и казах,че може да напрайм някакво кръгче, тъкмо да я видя как кара. Влезнахме в колата(ей за това ги харесвам тия зрелите жени, знаят кво искат) и решихме,че няма нужда да обикаляме с колата и направо си се награбихме. И така до 5 часа секс в колата,извън колата. в едни храсти  Усмивчица Усмивчица

4-та вечер. Отново излизаме.Видях се с доста познати.Пак така се ебавам по улиците с хората. Почнах да очупвам разговора. Ставах център на внимание.. като някой викач хаха.
Запознах се с някакви рускини, молдовки и една румънка.  Дрънкахме си наляво надясно. Обаче се изнесоха тарикатски.

Междудругото споделям по-интересните моменти (спестявам моменти,където само апроучвам без цел, колкото за загрявка и да си начеша крастата).

4-тата вечер беше гола вода. Никакъв клоуз.Само шлаене по улицата.

5-та вечер
Отиваме в 9 на центъра. Обикаляхме малко. Пак същата история (взимах флаери и ги давах на момичета и си ръсех простотии от мен, колкото майтап да има, но дотам). Седнахме в Корнер и си поръчахме по едно. Бяхме 3-ма човека, но двамата решиха да офейкат на някъде и останах сам. Беше 12 часа и аз висях на бара и се разглеждах само как минават отдолу пичоци. А аз тъпях горе.

Хора признавам си това ми беше за 1-ви път да излезна сам( и ми хареса впоследствие).

Чудих се първоначално кво да правя и реших да направя една обиколка до Баунс.
След 2 3 такива безцелни разходки се бутнах в Оксиджън. Казах на братлето(викача) да ме сложи някъде на бара до момичета.Влезна в положение и ме сложи. Заковах се там. Имаше някакви момичета, чакаха да си вземат пиенето и драснаха, дори не успях да ги питам как са. Леле човек.... ми аз като дърво. Озъртам се отвсякъде народ се разцепва ( кой друсан, кой пиян, кой ненормален) всеки се изкъртва. Постоянно някой зарибява някой. Аз стоя и жуля водка и се чудя кво да правя. Комфорт зоната беше някъде към Варна сигурно  Смотан. След 2-рата водка се размърдах из бара, обаче преди това имаше едно русо момиче,което се пробута между мен и още 2ма за да си поръча. Помислих,че е българка и я питах а тя само поклати глава и се изнесе. Та... като се размърдах след това
я видях и реших да я пробвам.
-Ти няколко пъти идваше там покрай мен. Реших и аз да намина.
Изгледа ме странно( викам си... къде сгафих бе... ) и веднага се усетих,че няма да е българка и бутнах - Do u speak English?
-Последва кимане с глава и вербален отговор.
Обаче гледам до нея стои още една руса (още по-наточена) и гледа с интерес. И за секунда двете нещо си казаха и аз веднага над ухото на 2рата.
- Говорим си със това момиче,че тук е много тясно.Защо сте седнали тук( после се усетих колко малоумен въпрос съм задал  Ухилен ).
Отговори ми,че е по-тихо и става за разговори, а там било шумно.
-А аз директно с оферта да се преместя при тях. Хм.... тая нямаше нищо против
Голямо впечатление ми направи,че докато се навеждах към нея ме хващаше за рамото за по 1 - 2 секунди.
Отидох взех си пиенето и се преместих при тях. Почнах да си говоря с това момиче.
Оказа се полякина.Давам и 9-ка без да се замисля. фитнес телце,симпатична,минионче, руса....
Почнахме да говорим като аз неусетно си слагах ръката върху голото и краче, а и така тайно и виждах бельото,докато беше седнала. Говорихме си доста(почнахме да градим рапорт). Оказа се наистина доста готина и общителна. Почна да си поръчва коктейли и разговора от стоене на бара се превърна в танцуване. Танцувахме и всичко въреше по план,докато не отида до тоалетната. Преди това даже селфита си правихме, а бе яко рапорт и атракшън на макс. И се връщам от кенефа и ми изсипва
-Sorry. I have to go. You should looking for other girlfriend.
Или поне така ми се стори на мен,че ми казва
Зациклих като куче и веднага попитах.
-Why?
-I have one friends who waiting me and we leave this bar with my sister(първата) and going to see them. I thinking tomorrow we can see.
Позеленях и се чудя закво става целият тоя филм. Аз утре(днес демек) си заминавам и всичко си ебава майката.
По инерция се опитах отново да питам не може ли да го отложат,но явно наистина чакаха някой. Със сестра и, беше някакъв друг чужденец го заеба както и мен.
И точно преди да си тръгне тя ми поиска фб профила.Написах си го, но нямаше нет  и каза,че ще ме добави. Преди да тръгне ме хвана за врата и ме целуна. Признавам си чудех се как да реагирам.Каза ми,че ще се видим днес( на Какао искаше). Когато излезнаха отвън имаше 3 4 някакви шмугльовци и тръгнаха с тях. Аз останах като наебан и се чудех кво по дяволите стана. Почнах да играя по инерция с други мацки. Имаше една яка сръбкиня,но станахме 3 коча барабар с бармана и направо си бих шута от там.
Спрях някакви пред Амора и ги заведох в Баунс,но те бяха компания от 4 момичета и просто бях изгубил енергия да играя. Излезнах навън и почнах да си лафя с хората по пътя. Вече без да се целя, стана късно около 5:15. Отидох на спирката и почнах да се пазаря с таксиджията за кви пари ше ме метне до Несебър. Навих го на 12 лв. Имаше някакви пияни пичове на спирката. Вкарах им оферта за по 3лв от човек и се прибрах.
Днес исках да остана, макар,че вече наполовина съм сигурен,че тая ме е забравила и че няма шанс там. Но доста се изумих защо дръпна.

Та... това беше  най-накратко моето приключение на Слънчака.
Мисля,че трябва да експериментира човек и да преценя добре ситуацията,защото страшно много коч има, отделно,че трябва да си доста добър играч да изкяриш ебане на 1-вата вечер.

Активен

Живота няма начало , нито край.Живота е действие.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #21 -: Август 10, 2015, 21:09:56 »

Аз ако бях, щях да чукам милфката и следващите 2 вечери.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #22 -: Август 10, 2015, 22:54:57 »

Оказа се наистина доста готина и общителна. Почна да си поръчва коктейли и разговора от стоене на бара се превърна в танцуване. Танцувахме и всичко въреше по план,докато не отида до тоалетната. Преди това даже селфита си правихме, а бе яко рапорт и атракшън на макс. И се връщам от кенефа и ми изсипва
-Sorry. I have to go. You should looking for other girlfriend.
Или поне така ми се стори на мен,че ми казва
Зациклих като куче и веднага попитах.
-Why?
-I have one friends who waiting me and we leave this bar with my sister(първата) and going to see them. I thinking tomorrow we can see.
Позеленях и се чудя закво става целият тоя филм. Аз утре(днес демек) си заминавам и всичко си ебава майката.
По инерция се опитах отново да питам не може ли да го отложат,но явно наистина чакаха някой. Със сестра и, беше някакъв друг чужденец го заеба както и мен.
И точно преди да си тръгне тя ми поиска фб профила.Написах си го, но нямаше нет  и каза,че ще ме добави. Преди да тръгне ме хвана за врата и ме целуна. Признавам си чудех се как да реагирам.Каза ми,че ще се видим днес( на Какао искаше).

Това тук май е класически случай... случи ми се няколко пъти за 2 ходения за по няколко дни до Слънчака. Като гледам е нормално, за хората дето нямат много опит там. Малко му викахме с приятели ... "Капана на Слънчев Бряг"  Ухилен  Едни две доста хубавички рускини (2ра вечер, тоест неподхождани много- 1ва 2ра вечер ако са май е златната мина) още със спирането и заговарянето на 2рата минута почнаха да си правят селфита с мен... дръпнахме ги в един приятел в Баунс.. пак продължиха със селфитата с мене непрекъснато..фейсбуци ми искаха (фейсбуците и номерата ги дават сами като топъл хляб,дори сами си пускат поканата понякога - това си е дори вид резачка, и после яко ФЛЕЙК).. та селфи след селфи... викат ми You are so cutе..мръсни танци... през тва време по едно малко им взех, после шотове... изпиха всичко после we'll go to the toilet (може това или че имат няква работа) иии That's all. И всичките нали утре ще се видим ще ходим на плаж много си сладък тва онова и човек се амбицира : )
Едни други две пък ги спираме на пейка пред Кубан точно - 1ва вечер на почивка (Hell yeah), пили доста в стаята и не знаели къде да ходят, тръгват веднага с нас (hell yeah) , разпитва ме мойта мега зарибено някви неща говори за себе си, хваща ме за ръка по пътя (...) Даже в Планета ги водихме че бях с още няколко човека компания и те двечките с нас.. Хотела им отсреща - Kalina Garden (yesssssss), даже направихме договорка да ходим да ги изпратим после към хотела ние 2мата само като ни "доскучее при мойте приятели" и те реагираха позитивно (yess) натиснахме ги вътре на чалга, лежа ми на рамото държи ми ръката, писа си номера... на плаж да сме ходили обичайните шитни всичко ОК и изведнъж отидоха до WC... дебнехме ги половин час отвънка.. после гледам излизат (мойта май беше повръщала) и като драснаха беж към изхода моя приятел ги гонил гонил и не можал да ги стигне и дотам...
Активен
Erera
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« Отговор #23 -: Август 11, 2015, 13:08:01 »

Да споделя малко и за останалите курорти ква е ситуацията. Конкретно в Созопол. Предимно българки, яко мацурани, но 90% от тях или с гаджетата си или в компания с разни льольовци, които си ги бранят като Панагюрското съкровище. На няколко пъти попаднахме и на сетове от по 7-8 момичета, половината от които си седят и си разцъкват по телефоните и няма земна сила да ги накараш да станат от столовете, другата половина яко избухват и приближи ли ги някое момче заковават на едно място, вкарват погледа "махай се,че ми пречиш" и ги отсвирват още преди да си казал и Здрасти. От историите ви на Слънчака разбирам, че с чужденките е по - лесно, верно не се стига до пълен клоуз, но поне се заформя някакъв фън... Тия българки, кво им става последно време не знам, ама яко са си вирнали носовете  Ядосан
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Август 11, 2015, 14:36:36 »

Ха-ха, то за мацките май успеха е това: някой да ги сваля, да им купи пиене, да им дава валидация, и като стане това - чао. За какво им е да се ебат, като всяка мацка си има разни бивши тъпкачи или нови обожатели, дето само чакат да им свирне. Доказали са си, че още стават, за какво им е да се цапат със самия секс. Все пак това си е риск, с непознат. Аз например не мога да си представя да дам на някой да ми бръкне в гъза (вагина нямам, но предполагам усещането е подобно).
За нас мъжете е малко по-друго: за да си докажеш, че ставаш - трябва да ебеш. Такива "много си готин, много ми е хубаво с тебе" ги знаем колко струват - една кръгла нула.

И накрая една гейм иновация от Доктора: когато мацките отиват да пикаят, той ходел лично да ги ескортира. Предполагам всички са си патили от това (аз лично много пъти). Дано това помогне на някой.
Активен
ex7remeee70
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #25 -: Август 11, 2015, 20:31:13 »

Ха-ха, то за мацките май успеха е това: някой да ги сваля, да им купи пиене, да им дава валидация, и като стане това - чао. За какво им е да се ебат, като всяка мацка си има разни бивши тъпкачи или нови обожатели, дето само чакат да им свирне. Доказали са си, че още стават, за какво им е да се цапат със самия секс. Все пак това си е риск, с непознат. Аз например не мога да си представя да дам на някой да ми бръкне в гъза (вагина нямам, но предполагам усещането е подобно).
За нас мъжете е малко по-друго: за да си докажеш, че ставаш - трябва да ебеш. Такива "много си готин, много ми е хубаво с тебе" ги знаем колко струват - една кръгла нула.

И накрая една гейм иновация от Доктора: когато мацките отиват да пикаят, той ходел лично да ги ескортира. Предполагам всички са си патили от това (аз лично много пъти). Дано това помогне на някой.

Това казвам и аз, че някои дават такава валидация, която може лесно да подлъже по-неопитните от нас, и първоначално се учудваш приятно, а всъщност после разбираш че е бошлаф всичко. Трябва май дебнене и много усет.
Между другото минах едната нощ по малките часове вече по плажа покрай мексо и главната там - всичко беше по двойки, кой целува, кой лежи, кой е*е. Не бяха малко. Т.е. има играчи си клоузват доволно там след лова по заведенията. Така и не видяхме обаче 1 или 2 сами мацки да се разхождат или да са седнали да пият по нещо там. Но има шанс според мен да се натъкне човек на 1-2 пияни, нещо като късен джакпот.
Активен
The_Doctor
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Профил
« Отговор #26 -: Август 13, 2015, 11:56:54 »

Реших да пиша и аз. Заблудата е в това, че на Слънчев бряг или изобщо на българското черноморие може лесно да хванеш чужденка. Това нещо с всяка изминала година изчезва. Истинската игра с чужденките е била преди 10 ноември 1989г. и до към 2007-2008, когато вече окончателно нормалните туристи от цяла Европа спряха да идват тук, а останаха само най-пропадналите пияници, както от мъжки, така и от женски пол. Не случайно българските гларуси са били известни в цяла Европа и някоя сега 50-60 годишна Ингрид от Стокхолм си спомня за някой българин от 70-те и 80-те. Нещата са коренно различни вече. Няма ги нормалните момичета, с които може да се забавляваш и да говориш, има уникално прости идиотки, които се интересуват само от пиене. Една англичанка на плажа ме пита, дали не съм от Шотландия, въпреки че и казах, че съм с южна кръв, а и със сигурност акцентът ми е на човек от неанглоговоряща страна. Напиват се вечерта до смърт, може и да се хванат с някой и после дори не знаят нито те, нито той с кого са били, къде са били и какво се е случило. Това игра ли е според вас? През деня спят, не ходят на плаж, а вечерта отново излизат и се правят на кучета. Като цяло това е Слънчев бряг вече от десетина години. Няма дори и руснаци, на които се крепи морският ни туризъм. За 20 дена срещнах три пъти рускини, а до миналата година беше пълно. Заведенията, в които ходеха руснаци и украинци сега са със 7-8 посетителя. За това можем да "благодарим" на недоразумението, което се води президент на България. Среща се по някоя полякиня и словачка, а от чехкини и унгарки ни вест, ни кост. С всяка година става по-зле и по-голямата част от заведенията са празни. Игра има разбира се, има и българки, които като цяло са едни от най-лесните жени в света. С чужденките също има игра. Аз лично ходя на Слънчев бряг заради чужденките. Доста по-отворени са към общуване, дори еврейките. Но има и един друг фактор. В огромна част от случаите най-вече за нощната игра, дори да ти се изкефят, когато кажеш, че си българин, усмивките им изчезват и решават да ходят до тоалетната. Това го правят основно западноевропейките. Stone, това да отида с нея до тоалетната всъщност ми го каза Емил, гледал го от Julien от RSD. Виктор(vovprovod4ika) си направи експеримент и се представи за италианец. Резултатът беше коренно различен. Ако говорим точно за PICK UP в Слънчев бряг, то той е през деня на плажа, има го и вечер, но в някаква друга форма, защото всеки втори тогава се опитва да заговаря момичета, дори и няколко българи видях да се опитват, което си е събитие. Аз клоузове имам, не се оплаквам от нищо, а описвам ситуацията такава, каквато е. И сега да кажа. Преди някой да започне, да се заяжда с мен и да оспорва, да знае, че огромна част от летните ми почивки са преминали в Слънчев бряг и всичко ми е пред очите. Стоун също може да говори по този въпрос, защото и той знае как стоят нещата много много добре. Предполагам, че има и други хора, които просто не пишат често. А такива, които са чули по телевизията, че на "Слънчака е мазало" или от някой си, че рускините и украинките били лесни, да не се включват в темата. Рускините и украинките са били лесни по времето на СССР, когато са търсили българи за да избягат от мизерията. Сега ни гледат с презрение, сега са лесни, както и българките за западноевропейците, които на pick up език са абсолютни AFC. Дори съм имал по-силни сезони, когато не знаех и какво е пик ъп, но все пак знаех какво са били гларусите. Както казва ins, човек трябва да се забавлява, а не да мисли само за pick up и да е като кон с капаци. Забавлявали сме се със сигурност, дори така хванах една украинка, практически почти без никаква игра. Цяла вечер нищо, реших да мина през Мексо на прибиране и просто така я заговорих и потанцувахме малко и всичко се случи. Също така и теоритиците да запазят думите си, че с тях са силни, но на практика нищо, дори "не отварят".
Исках просто да се включа в темата. Не ми се занимава, да описвам как съм играл, какво съм направил и така нататък, защото тези, които бяха там знаят всичко, а и виждам, че вече силните играчи от форума, на които се кефех вече не пишат. По-скоро бих описал някой забавен случай(по плажа имахме доста такива с Емо) или как например в един хотел охраната не ни пусна с Емил да влезем с две рускини, или как мен и Митко(Carter) ни изгониха от The Corner, защото заговорихме две момичета, или как натисках една полякиня пред мъртво пияния и мъж и т.н. Или пък как водихме с нас един американец, който се притеснява да заговаря, дори те спира и ти да отваряш, защото нямало смисъл или те кара да го представяш, ти да му държиш момичето и тя да му върже просто, защото е американец  Ухилен . Ако на някой му се чете, ще пиша, ако не живи и здрави.  Намигване
Активен

AlphaStar
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 140

Профил
« Отговор #27 -: Август 13, 2015, 13:28:32 »

Е мамка му, защо изпусна някои от най-забавните случки с батки, майки и т.н. Аз ги знам, но бих ги чул още 1 път с удоволствие  Ухилен
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #28 -: Август 15, 2015, 06:09:47 »

На мен ми се слуша Докторе, ама най-интересни ще са тези истории над чаша бира.
Аз ще ходя пак още един път август да заведа децата докато е топло времето, и след това ако мога септември ще ида и сам малко.
Най-добре за игра мисля е юни и септември. Вярно, има няколко пъти по-малко таргети, но все пак има. Предимствата:
- не са ги дърпали вече 20 други докато ти я срещнеш да я заговориш
- за самия теб няма отвличащо вниманието изобилие на таргети (гледах например Водопроводчика как докато сваля една гледа, че минава друга по-хубава и ми вика баси, сега да продължавам ли с тази, или да търча да отворя онази)
- има някаква си носталгия по отминаващия сезон, която прави нещата по-сладки, ако се случат (вярвам и за мацките е така, за мен лично е). Съответно пък за юни това е ентусиазъм по започващия сезон.
Активен
Tancred
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #29 -: Август 22, 2015, 12:22:11 »

От кое си патил? Че си ги ескортирал или че НЕ си.

Аз лично, когато съм найт геймил е било, щото някой приятел е искал да отидем в някоя чалготека и така съм си убивал времето до сутринта Смотан( случаят беше такъв, че момчето имаше РД и исках да го уважа). Много гърми музика, няма го елемента на вербална игра и комуникация. Предполагам BERSERK се чувства по-комфортно в такъв тип обстановки, защото:

А) Както го описват е спортист - боксьор
Б) Пак на описание - добре изградено тяло
В) На базата на горните две - железен фрейм

Иначе в кенефите(поне в соф. заведения) съм имал готини моменти  -там идват я да се гримират, я  да повърнат, я прочие и, нали, е малко по-тихо и става лаф-моабет и бях хукнал на 3-4 пъти някакви(КОИТО НЕЗНАЙНО ЗАЩО се оказват на по 18, а едната, ако щете ми вярвайте, беше на 17 .Аз стоя, гледам кат идиот и се чудя как са я пуснали изобщо).

Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: