Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 31, 2020, 04:13:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Първи стъпки в играта  (Прочетена 1611 пъти)
Halloween
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

.

Профил
« -: Септември 13, 2015, 13:13:17 »

Здравейте.Днес е моят първи ден в София, отдавна искам да се развия като привлекателен мъж, затова реших да действам от самото начало.Това си е цял нов живот за мен.Може би много от Вас ще определят опита ми като жалък или крайно неуспешен, но мисля , че все пак мръднах с 1см по-близо до целта си -все пак ако си бях останал вкъщи нямаше да има дори това.Доволен съм като виждам тези красиви жени по улиците , които са безброй и знам, че вече опитвам да се развивам.Днес реших да заговарям жени, без по-опитен до мен, напълно сам.Е, провалих се.Заговорих 4-5 жени индиректно като ги питах как да стигна до определено място, до което наистина трябваше да отида, разменяхме си по няколко изречения, но не събрах смелост да им поискам телефон и дори да продължа разговора. Усмивчица Видях една мацка в парка, не беше много готина, но ставаше, беше седнала на една пейка с кучето си и я заговорих, казах й , че ми е станало интересно момиче да разхожда такава порода куче, че и аз имам домашен любимец, поговорихме и за учене, тук и тя ме пита какво уча, което не знам дали беше от учтивост или инстинктивно е искала да разбере нещо за мен(вече бях седнал до нея на пейката) , поговорихме си общи неща, естественно дори аз усещам , че в опитите ми липсват много неща -енергия, емоция..но реших да си тръгвам от нея и поисках да си разменим телефоните , при което тя каза, че не си го дава на непознати и никога не го е правила.Предложи ми фейсбук, но отказах.Преди това спомена два пъти за приятеля си, на което не обърнах внимание.Това е може би "най-успешното ми" представяне.Второто момиче , което ми направи впечетление беше руса и с готино дупе.
Разговора протече горе-долу така:
Аз:Здравей.Втори път минавам от тук и трябва да ти кажа, че изглеждаш прекрасно.
Тя:Благодаря.(без голяма емоция)
Аз:Какво представяш тук (беше в магазин и нещо свързано с малки деца)?
Тя: тук ми обясни машинално с 2-3 изречения
Аз:Ти обичаш ли децата?(понеже работата й е свързана с това)
Тя: Обичам ги, да.
И тук зацепих и разговора свърши.Това е целият ми опит от днес, но усещам, че още дори не съм се докоснал до Играта.Скоро ще се срещна с някои добри играчи и ще се уча от тях , а до тогава ще излизам и поне ще се опитвам да правя нещо.Далеч съм от нивото на Берсерк, Илиян, Стоун, но ще се развивам и ще стана добър.Ще се радвам на някой съвет, следващите дни пак ще пиша какво съм свършил.
Едно мое заключение, което се надявам да помогне на други, които сега прохождат или възнамеряват да го правят: Пикапа не е лесен.Изморително е да обикаляш по улиците и да заговаряш жени.Но пък вярвам, че успехите си струват.И един момент се изнизва за секунда-две.Или го правиш на секундата или губиш сета.Така направих няколко пъти днес в чакане на подходящ момент. Усмивчица И може би пикапенето няма как да навреди на социалния ти кръг, дори и да не го правиш добре.
Поздрави!
Активен
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« Отговор #1 -: Септември 13, 2015, 13:39:29 »

Здравей!!!

Але, але аоооу!!!

Напомняш ми за мен в "Едно ново начало" ( http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=6806.0 ) - дори леко се надъхах. Спомням си онези студени дни, в които не знаех какво правя и бях толкова развълнуван, че сърцето ми биеше лудо.

Важно е да осъзнаеш, че играта е едно дълго пътешествие, тя не е цел. Не можеш да си кажеш - след 2 месеца искам да живея в изобилие от жени, иначе ще съм нещастен. Дори и да имаш това изобилие, какво? Докато излизаш от зоната си на комфорт ще се развиваш като мъж и като човек, а това е безценно.

Няма да ти давам "критики или съвети" относно играта ти днес. На този етап важното е, че излизаш и действаш! Много важно е да се осъзнаеш къде си - ако никога до сега не си заговарял непознато момиче, то ти днес си герой и имаш право да се радваш! Постепенно, с десетките/стотиците апроучи ще започнеш да хващаш правилната енергия, да калибрираш правилно, кога да настъпваш и кога да се отдръпваш, кога да я предизвикваш, кога да я караш да те гони и т.н. Пак казвам - тук важното е, че действаш!

В сайта има много хубава тема на Илиян, където е описал, че за да се развиваш са ти нужни поне 5 сета на ден. На този етап това трябва да е твоя минимум, като се старай да прекарваш повече време в сет, не се предавай лесно и се бори Намигване

Аз в началото също като теб се сравнявах с най-добрите, ти си ги изброил, но това не е много правилно. Не ги митологизирай, те са просто хора, независимо дали говориш за Джулиън, Тайлър, Тод, Алек и т.н от РСД или други българи. Всеки един добър играч е просто човек, който се е борил, борил, борил, борил и продължава да се бори. Ако си мислиш, че "борбата" е 2 години (примерно) то се лъжеш. В пикапа борбата е всеки ден. Усмивчица За това ти е рано да се сравняваш с другите.

Също така - следващият път вземи фейсбука Намигване. По принцип това си е отсвирване, но на този етап ако те приеме като приятел няма да е лошо да пробваш да я заиграеш и по там. Като задобрееш вече ще ги режеш с фейса.

Задачка: Излизай всеки ден за поне 30-90 минути. Минимума трябва да ти е 30 минути, а когато можеш и повече. До колкото разбрах ще ходиш на уоркшоп - опитай се да изчистиш максимално грешките, които осъзнаваш до там, така ще ти обърнат внимание на новите, а повярвай ми винаги има върху какво да наблегнеш. НАУЧИ СЕ ДА МИСЛИШ. Това е играта.

+ реп от мен.

Поздрави, WARZONE!
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #2 -: Септември 13, 2015, 21:45:08 »

Браво, респект за куража и ентусиазма!
Сега конкретно за това:
Заговорих 4-5 жени индиректно като ги питах как да стигна до определено място, до което наистина трябваше да отида, разменяхме си по няколко изречения, но не събрах смелост да им поискам телефон и дори да продължа разговора.
Ако си ми чел постовете знаеш, аз си падам малко прагматик и вярвам, че за да поиска мацката да излезе с теб трябва да й дадеш причина. И то по-конкретна от едно голо убеждение "аз съм наградата".
Така че със същата игра тип "здрасти, как се стига до еди-къде си, искаш ли да пием кафе някой път" един може да има отлични резултати, а друг - нула. И какво говори това за играта им - тя е една и съща, нали? Но това, което седи зад нея, не е. Единият може да е хубавец, с пари в джоба, с интересни истории в репертоара си и то лично изживяни, и с привлекателен лайфстайл, в който може да я включи - примерно готов е уикенда да запали колата и да я заведе на някакво интересно място или парти; а другият не може, защото уикенда трябва да си ходи до село да донесе буркани от мама и тате, защото те го хрантутят.
Така че как ги заговаряш според мен не трябва да ти е на първо място, а по-скоро щом си отскоро в София постави си за цел да живееш на удобно място, където да е лесно да водиш пички; да си намериш хубава работа и да имаш кинти; да имаш интересни приятели и с кого да излизаш и да купонясваш, и т.н. А как точно ще заговаряш мацките вече е второстепенно. Има доста играчи, само при Илиян и Слейъра няколкостотин човека са минали уъркшопове, а има и много самоуки - така че примерно една мацка, тръгнала по Витошка, винаги ще има кой да я отвори с нещо още по-обиграно от теб. Постарай се да си мъж, който се чувства добре в кожата си и има какво да предложи на момичетата, и тогава вече другото ще е лесно.
Успех!
Активен
Halloween
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

.

Профил
« Отговор #3 -: Септември 14, 2015, 21:00:58 »

Стоун, много се радвам, че се включи в темата ми.Не само да съм чел мненията ти, а съм чел почти всички от тях. Попаднал съм и на един твой блог (stone.blog.bg или подобно) , който си попълнил с полезни материали.Би било хубаво пак да пишеш там  Усмивчица Особенно ми хареса темата Непразни мисли , където казваш " един ден умираш и всичко, което си бил изчезва.Гарантирам ти го.Свършва.Всеки път, когато се колебаеш си спомни това". Лично на мен ми действат мненията ти мотивиращо и поучително. Усмивчица
Сега за развитието - та днес беше моят първи ден в университета и още дори не съм започнал да създавам контакти.Естественно ще имам предвид нещата, които ми каза.Целта ми е да се развия като мъж с контакти и връзки, да имам пари, статус и други удобни неща.За целта записах да уча трудна специалност с много учене, родителите ми се гордеят с мен и мога да кажа, че съм амбициран с цели и ще имам пари след години.
За приключенията - друга мечта ми е да обикалям света.За целта си купих дори книжка с 100 национални туристически обекта и я попълвам, за да имам ориентир и да мога все да започна от някъде. А след години като опозная България ще се ориентирам към чужбина.Естественно на този етап са само мечти , но се опитвам да ги постигам.Живея в Студентски за сега и мацките с яка игра ще мога да ги вкарвам в стаята си, дори без кола . Въпроса е , че ми е много трудно.
Емо- братле, няма да се откажа.Днес например в заговарянето се провалих.Исках да пробвам директно някоя мацка, но след като обикалях 40минути просто се прибрах с нула опити. Усмивчица Продължавам напред обаче !
Днес обаче ми се случиха интересни за мен неща от социалния кръг - бяхме на кафе със колеги, аз веднага им предложих да отидем на еди-кое си и ми хареса, че опитах да водя разговори в група от 4-5 човека.Трябва да забравя за момчето, което мълчеше и се съгласяваше само. Усмивчица Една от колежките ме закача, бъзикам се , че се изправям с преса, а съм с прическа първи-втори номер, пипа ми косата и казва, че съм рошав , После ми каза, че съм готин.Не е много готина, но както казва Стоун - ако няма риба, може и рака да се окаже риба.Принципно обаче не бих ходил с нея сериозно.
С друга излязохме на кафе , не познаваше града и имаше нужда от помощ и явно за това ме потърси.Може да остане да спи в моята стая следващите вечери ако се наложи, но усещам , че не ме възприема така.Беше й неудобно да я почерпя(почти сигурен знак , че не ме иска - знам го от Стоун и когато се е случвало така не съм чукал), не мисля, че съм изградил привличане, ако стигне до там, че се наложи да спи в моята стая - може би трябва да я разбъзикам на сексуална вълна преди това, да се усети.Но все пак се постарах да я докосвам, ръцете , леко по коляното защото стояхме един до друг и разказах 2-3 истории като и показвах снимки от телефона - за да се тренирам аз), но все пак не мисля, че нещата са както трябва.И изобщо трябва ли да искам да спя с всяка мацка , която изляза, а защо просто не й помогна в случая?
Третия случай е пресен от преди малко - няколко години по-голяма от мен, по-опитна, в лицето не е красива , но има готино телце , запознаваме се случайно преди 1-2 днии сме говорили най-много 10 минути. Днес я виждам в коридора и се првгръщаме, лицата ни св разминаха на сантиметри.Очевидно е заиграна и ми обяснява нещо.Споделя, че си няма приятел вече, после й казах, че не ме интересуват приятелите й.Казва, че излиза и след малко ще се видим.Самата ситуация беше много странна и дори си помислих, че иска секс, против всякаква логика.Видяхме се в стаята ми, говори ми глупости и общи неща, момичето е отворено и очевидно приема за нормално да се бъзика с момчета. Казвам, че има готино дупе , защото ми писна от толкова глупости, просто не можех да позволя на себе си да дойде при мен тя и да не й намекна за секс.Достатъчно бях разочарован от това , че нямах куража днес да заговарям.Обаче отказва да дойде при мен на леглото , а седи на стола.По едно време се излъга седна до мен, лигавихме се нещо и й казах, че сега може да я пипна по дупето а после да ме целуне.Търсех нещо в интернет от нейния телефон и седна на крака ми, преди това й казах някоко пъти да седне до мен, но се дърпа.Този път нямаше как да не направя нищо.Е, нямах смелост да си го изкарам, но й казах, че започва да ме възбужда и вече опитах да я наместя така че да го усети, защото си бях възбуден.Е , момичето стана, но поне го е усетила на бедрото си.После си излезе, казах и,че вечер като си мисли за мен може да ми тропа на стената, каза ми да си мечтая. Усмивчица Цялата ситуация се разиграва с добро настроение и не ми се е нацупила или обидила в нито един момент, макар шитните, които ми говореше.
Това е от мен, момчета.Според някои може би надеждите ми ще са жалки и опитите ще са ми безсмисленни, но мисля , че с времето ще се науча.
Поздрави и успех в Играта!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: