Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 27, 2021, 10:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Стартиране  (Прочетена 7417 пъти)
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 575

Профил WWW
« -: Ноември 05, 2015, 14:38 »

Здравей те ! Та тия дни както споделих ,ми остаа досата свободно време за размишления. И до какво стигна моята блестяща мисъл , че мога да работа за себе си и да уча !  Ще питате как ? Еми харесвам да затамнявам прозорци на коли стопове фарове да пастирам и  всичко др около това . Но ето сега до тук имам два гаража свободни в къща живея мястото усигорено матералите да те се намират сега ми е проблем цените и клиентите . Направих вече брошури ще ги разлепя из града ще пусна по евтинко да е предни прозорци на врата 20 задни 15  цялосно 70 нещо такова . Но ще е по евтино от другите . Сега искам да попитам за съвети как да го стартирам качествено че нещо ми се губи филма качили забравям нещо . Готов съм за всякакви критики .  Усмивчица
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2015, 15:15 »

Като първи съвет, вземи си оправи правописа, щото звучиш като новопристигнал емигрант от Афганистан, а при такъв аз не бих си закарал колата ако щеш и за 5 лева да пастираш.
Като втори съвет - не пиши никога СМС-и на жени!
И трети съвет - дай готовите брошури да ги проверим за грешки поне......или да ги публикуваме в 9GAG.

Активен

Fake it 'til you make it!
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 575

Профил WWW
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2015, 15:28 »

ЗНАМ ЧЕ НЕ Е ПРЕКРАСНО НАПИСАНО !  Писъх от телефона ми в движение стига с тези критики . Знам ,че изяждам по някоя буква ,като съм от него . Но по ,друга тема съм писал братле какво мислиш освен критиката ти за  моя ,,красив правопис'' .

ПС : Извинявам се за  лошия правопис :Д
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3946

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 06, 2015, 01:33 »

Здравей те !

Здраве Й.
Къде е тази къща с гаражите? Ако не е на някакво вървежно място, трудно ще хванеш клиенти да бият път дотам, само защото било с 5 лева по-евтино.
Освен това предни прозорци е забранено да се затъмняват. За задни... я мине някой днес, я не. По-добре измисли нещо, от което редовно да вадиш пари. На това едва ли ще можеш да разчиташ.
За пастиране хубаво, ама трябва да имаш и автомивка. А това е свързано вече мисля с лицензи, трябва да рециклираш водата, и т.н. истории.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: