Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 06, 2020, 01:22:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Усещане за нещата.  (Прочетена 1914 пъти)
whizzer
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« -: Януари 25, 2010, 21:09:25 »

Здравейте,
преди около седмица попаднах случайно на този форум и ми стана интересно за какво е.Зачетох се, след това се зачетох и в Venusian Arts на Mystery и малко по малко нещата започнаха да ми се изясняват.Първоначално не ми се струваше всичко реално, но днес стана нещо супер странно.Седя си в час и ми е доста скучно (-10 градуса навън, ние решаваме логаритмични уравнения Млъкнал ) и решавам да заговоря 2 момичета от другия клас (ние караме смесени).Вкарвам някакъв умрял оупънър и почти веднага получавам шит-тест.Сепнах се малко и за съжалиние отговорих не по най-добрият начин:
М - "Защо сядаш до нас, ние не сме те канили" - с усмивка.
Аз само се усмихнах на М и си продължих рутината.След няколко минути едната се наклони към мен, после си оправяше косата и ме пита добре ли е (IoI без съмнение).Взех скайповете и на двете, но не в това е въпроса.Само една седмица чета за ПуА и започнах да усещам работите.Доста съм развълнуван че действа, затова още утре привиквам някой wing и започваме тренировки.. Смотан Ухилен
Активен
xedos
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #1 -: Януари 27, 2010, 19:40:24 »

Можеше да отговориш:
" Ми виждам че ви е срам да ме поканите, та реших да ви спестя мъките."  Плезещ се
Вкарваш усмивка до ушите и после продължаваш както си намерил за добре.
Активен
harrybrager
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 62

Newbie

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 02, 2010, 02:28:49 »

Здравейте,
преди около седмица попаднах случайно на този форум и ми стана интересно за какво е.Зачетох се, след това се зачетох и в Venusian Arts на Mystery и малко по малко нещата започнаха да ми се изясняват.Първоначално не ми се струваше всичко реално, но днес стана нещо супер странно.Седя си в час и ми е доста скучно (-10 градуса навън, ние решаваме логаритмични уравнения Млъкнал ) и решавам да заговоря 2 момичета от другия клас (ние караме смесени).Вкарвам някакъв умрял оупънър и почти веднага получавам шит-тест.Сепнах се малко и за съжалиние отговорих не по най-добрият начин:
М - "Защо сядаш до нас, ние не сме те канили" - с усмивка.
Аз само се усмихнах на М и си продължих рутината.След няколко минути едната се наклони към мен, после си оправяше косата и ме пита добре ли е (IoI без съмнение).Взех скайповете и на двете, но не в това е въпроса.Само една седмица чета за ПуА и започнах да усещам работите.Доста съм развълнуван че действа, затова още утре привиквам някой wing и започваме тренировки.. Смотан Ухилен
Tова е наистина така, защото ако не друго, то определено цялата информация по един или друг начин ти изяснява някои много важни за правилното отношение с момичетата  неща.  Намигване
Активен

Една жена докато не я видиш чисто гола не може да се даде мнение! Може да е перфектна, а да има циреи по задника и да вони!
Цитат на: priZdrachna
...къде е остроумието и позитивизма, които знаем какво силно въздействие имат в "Шит: Абе, я млъквай, бе! (закачливо).
Отговор: Аз млъквам ти се нагъзваш и всички сме доволни "
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: