Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 03, 2020, 22:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Първи Спечелен Сет!!!  (Прочетена 2370 пъти)
Vengance
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 262

Was it worth the life of sacrifice?!

Профил
« -: Януари 16, 2010, 17:42 »

Днеска беше много як ден.С няколко мои приятелчета решихме да идем до В.Търново Ей така за разнообразие.И така хващаме си рейса('щото не сме пълнолетни)и час и нещо по-късно сме там Усмивчица.Най-напред решихме да идем на покараме кънки.Отиваме,плащаме си и се качваме.Значи аз не съм много добър(не е да падам като идиот,но не съм и майстор).Пързалям си се аз бавно бавно и гледам една девойка(7,5 даже може би Готин,която кара много добре.Изчаквам я да мине покрай мене и я питам дало може да ми покаже няколко трика.Отначало ме пита разни работи бла бла...но се съгласи почна там да ми обяснява,лафихме си за разни работи базиках я малко от време навреме(абе всичко си вървеше по план.След окло 20 минути и казвам да си починем малко и да седнем извън пистата.Седнахме ние да си говорим и аз почнах малко КИНО(да я галя лекичко по раката и др.) И така приказвахме си още малко и мойте хора почнаха да искат да си ходим(аз се съгласих щот и без 'тва вече не можех да се седя кво да и кажа).Накрая и казах да си даде телефона и скайпа че да продължим разговора по-късно(тва го бях гледал из сайта някаде Намигване ) И си заминахме.

П.С Яко беше ама проблема е че е от др град.
Активен

Не Падай Духом,За Да Не Духаш Паднал
Sky
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Ние изграждаме бъдещето си

Профил
« Отговор #1 -: Януари 16, 2010, 18:19 »

Супер, какво ти дреме, че е от друг град - освен ако не си се влюбил в първия сет де Намигване
Продължавай да се занимаваш и големите резултати, няма да закъснеят Усмивчица

-поздрави
-Sky
Активен

Искай съвет от този, който умее да побеждава самия себе си
Vengance
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Януари 16, 2010, 18:30 »

Супер, какво ти дреме, че е от друг град - освен ако не си се влюбил в първия сет де Намигване
Продължавай да се занимаваш и големите резултати, няма да закъснеят Усмивчица

-поздрави
-Sky
Е аз любов толкова лесно не давам Намигване
Активен

OneTreeHill
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 368

K.A.P.U.T Member

Профил WWW
« Отговор #3 -: Януари 16, 2010, 20:52 »

Good Work Усмивчица Първия сет е много готино нещо.  :police:
Активен

?There is a tide in the affairs of men, Which taken at the flood, leads on to fortune. Omitted, all the voyage of their life is bound in shallows and in miseries. On such a full sea are we now afloat. And we must take the current when it serves, or lose our ventures.? - William Shakespeare
Vengance
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Януари 17, 2010, 20:47 »

Така си е чувството е мн здраво! Смотан
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай