Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 31, 2020, 03:42:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Рапорт с Готина мацка  (Прочетена 3901 пъти)
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1287

Профил
« Отговор #15 -: Март 31, 2016, 02:56:47 »

Съгласен съм с Айфреш. Няма достатъчно рапорт, за по дълбока емоционална връзка. Според мен фатални грешки няма, на които да се дължи флейка. Просто сета е недовършен.
Това разбира се е субективно и не е строга закономерност за флейк. Демек - можеше и да не флейкне в някакви други обстоятелства, но очевидно това е основната слабост на сета ти. Тук важи правилото от нощната игра - колкото по-рано, толкова по-добре.
Така като гледам, сета се развива в рамките на 10-15 мин.
Старай се, когато имаш възможност (и желание разбира се), да ги задържаш по-дълги. Или директно да ги баунсваш. Изграждай рапорт и не пропускай емоциите предизвикващи доверие.

Цитат
Цитат
- Случвало ли ти се е да стоиш до някой, който си срещнала наскоро, но го чувстваш така, сякаш се познавате от сума ти време? ....
Отговорът й може да ти даде отговор, какво можеш да очакваш.
И на мен това ми направи впечатление.

Цитат
Цитат
- Я ми изтупай якето ма, глей колко прах има!
Много слабо продължение! Прекалено напираш да получиш нещо, гарантирано и с грубост е равно на самоотсвирване. Какво даваш, с какво допринасяш за създаването на емоционална връзка?! Eстествено, получаваш и съответния отпор. Създаването на емоции в мадамата не бива да е самоцел. То би трябвало да е изпълнено с готино поведение и съдържание.

Тук по-скоро смятам, че няма конкретна поредност 1,2,3,5 кое как да се направи, а по-скоро, необходими фактори на лице. Тоест пак казвам, фатални грешки няма. Когато стане късно, реакцията на момичето ще е физическо отсвирване. Ще си тръгне. Но съм напълно съгласен, че е можело вместо това, вече спокойно да градиш рапорт (както базовия, така и емоциите за доверие и близост)
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #16 -: Март 31, 2016, 08:59:05 »

Защо има смисъл от писането на рапорти попита и защо искаме мнение? Когато се пише рапорт е двустранна връзка. Четейки ти взимаш от автора някаква идея, даваш му съвет, според теб как би станало по-добре и т.н.. , но за целта трябва взаимно да бъде цялото това нещо.. Не става да теоретизираш постоянно, а след това да не показваш "какво можеш".

Интересно дали някога ще порастнеш и ще разбереш, че хората сме различни и по различен начин възприемаме света?
Аз и ти например - по коренно различен!
Ако ти извличаш ползи от кухи репорти като този по-горе, за мен ползата е нула. Ако за теб някои други теми са теоретизиране - за мен ползата е там е огромна. 1000 пъти по-полезно ми е да чета житейска истина извлечена от Стоун и да я вкарам в мирогледа си, отколкото поредния сополанко да ми преразкаже един разговор и да обяви всички останали за теоретици Тъжен

На кого да показвам "какво мога"? Аз не съм тук да показвам какво мога. Не съм тук и да си го меря с някой!
Ако всичко останало освен постовете на БЕРСЕРК ти е теоретизиране, ок - чети само тях, мен ме пропускай. Ако давам лично мнение, все пак е на база на нещо. Най-малкото поне на огромната разлика в годините ни.
Така че преразкази на случки от мен не очаквай - по литература имах 3-ка и явно не ме бива. Считай го и за бягане ако искаш, но приеми, че сме различни! Не съм тук да си го меря с никой.

ПС: Пък и никъде в правилата на форума не пише, че всеки е задължен да споделя личен живот. Всеки да си решава дали да се вдъхновява от хора с опит или репорти на начинаещи.
Активен

Fake it 'til you make it!
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Профил
« Отговор #17 -: Април 02, 2016, 12:18:18 »

Сам виждаш и усещаш,че си създал необходимата доза привличане,но без елемент на емоционална близост си оставаш закачливо-забавляващ тип.Тя е привлечена от теб,защото усеща,че си забавен,водиш я и си до някаква степен сексуален с нея,но усеща,че все пак не те познава,заради това избягва да ти се разкрие и получаваш неясни отговори.Споделяйки нещо искрено и интересно за себе си,ще я накара да започва да те чувства близък.Така освен по-горните неща които си и показал от себе си,ще и разкриеш,че си освен всичко друго и интересна личност(добре е да имаш истории които показват точно това)Твоята мацка ми изглежда емоционален тип,затова история разкриваща и романтичната ти страна,ще ти помогне да засилиш връзката помежду ви.Това е начина да я предразположиш,за да ти позволи да я опознаеш.Така фразата ти за ''онова чувство там..'' ще има много по-голям емоционален заряд.
  Не си си развил ескалацията добре според мен.По играта ти личи,че не мислиш да я чукаш в същия ден.Това с дишането в ухото,шепненето и т.к. при мен е по-нататък,всеки път когато и споделяш нещо,когато има eye контакт,или когато се смее имаш подходяща възможност да си ескалираш.Това ще изгради още повече връзката между вас.Именно липсата на рапорт я е накарало да те резне после.
 Четейки думите ти,ми се струва,че си се опитал да повишиш сексуалната енергия между вас без нужната ескалация затова,което с емоционален тип мацка(искаща повечко рапорт) както си мисля,си е грешен подход по принцип.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: