Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2020, 23:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Играта в чужбина.  (Прочетена 4882 пъти)
Warzone
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« -: Февруари 04, 2016, 03:06 »

Здравейте, приятели!

Радвам се, че пиша рапорт, най-накрая, време беше да изляза от вкъщи и да се разчупя малко или много.

Както хората, които ме познават знаят, уча в чужбина, ще ги помоля да не споменават въпросната страна. Усмивчица

Тези дни все някакви задачки имах и най-накрая днес намерих време за една нощна. Ако може да се нарече изобщо нощна. Вкарвам ви в ситуацията. Петима души сме, които сме по съответната програма в чужбина и за 2 дни всички ни научиха, което си има и плюсове и минуси:
- имам висок ранг;
- всяко мое действие се вижда и запомня много по-лесно;
- не помня мацките които заиграя, но те помнят мен;

И така нататък. Тъй като града е прекрасен и обикалях с колеги и нямах възможност за дневна, но на нощната вече си отворих няколко сетчета.

Сет 1: Отивам при една мацка, виждам я, че ми хвърля погледи и леко започвам да танцувам около нея. Към този момент ми е супер забавно и играя с мацките от компанията ми, отивам до нея и я отварям с "Хей, говориш ли английски?" - просто се отдръпна 2-3 крачки и ми стана ясно, че няма да я бъде.

Сет 2: Един гей играеше с една мацка.. доближих се до тях и ги попитах какво става, как е партито, говорят ли английски, бла бла.. пича, наистина си беше гей и дори тръгна да ме играе, избутах го, грабнах мацката за задника и я вдигнах на ръце, завъртях я и я гушнах. Разменихме си имената. Казах и, че ми е горещо и я изведох навън. Аз вървя напред, а тя ме следва. Стигаме до пейки отвън. Настанявам я и започва лек разговор - "ти си много красив" - аз: "такъв съм", "но аз си имам приятел" - игнорирам го. Английския и беше ужасен и беше подпийнала, докосвам я по бедрата, стигам до сливата и се спирам.. дишам и във врата, хапя и ухото и и говоря. Ужасен английски имаше.. Хващам и с две ръце лицето и се опитвам да  я целуна (на 4-5 минута), дърпа се , след малко пак, пак се дърпа, след малко пак и отново се дърпа. На всяко нейно дърпане правя крачка назад и освобождавам напрежението, но нещата не се получават.. Буум ... видях най-готината мацка, с която погледите ни се пресичат вече няколко дни.. Трябваше да избирам - да играя за пълен клоуз пияната или да я оставя и да заиграя наистина стойностно момиче. Влязохме вътре и тя отиде при компанията си. След малко я обградиха кочовете и си я пазеха.. нямах достъп до нея. Може би ако влязох по-агресивно, но не ми се рискуваше. Бях сам..

Сет 3: Гледам една друга мацка ми мятка погледи, доближавам я, а тя играе с някакъв пич. Директно я попитах дали това е приятеля и, тя отрече, но каза, че е най-добрия приятел на гаджето и. Пича почна да се ежи нещо, не отстъпих.. но мацката се сдуха.. все тая.

Сет 4: Това е мацката, с която от първия ден си "мяткаме погледи". Много добро момиче на външен вид, симпатично, черна коса.. Ако трябва да избирам някоя девойка да си я трескам в следващите 3 месеца, то това би била тя.. Още в часовете по Английски си правих густото и и направих висок ранг в класа. В дискотеката отидох и направо я заговорих сред компанията и. До този момент забелязах, че танцува с различни коча, но няма приятел.. надявам се ..
аз: Хей, знам те по физиономия, но не и по име..
Тя: а?а???а (грейва от кеф)
Аз: Как се казваш?
Тя: Жасмина.
Аз: WARZONE, приятно ми е. Хайде да седнем там, че не те чувам.
Тя: (не чакам отговор и направо отивам с нея на масата)
Аз: Това е винце, ако искаш си  пийни, мое е.
Тя: Не пия..

Започнаха някакви бъзици от класа, от дискотеката, кой какво учи, от къде е.. бла.. бла.. бла.. Тя грееше, аз също и се кефех.
Буум.. скапаните приятелки пак се появиха.. дръпнаха я и ми я отнеха.. За съжаление не взех контакти, но все ще я видя в ректората..

Сет 5: Прибирам се и моя колега и една от мацките от компанията ни заедно се налазват.. оставам 2-3 крачки назад. Идва до мен някаква мацка и я заговарям
АЗ: Хей, говориш ли английски.
Тя: Да, защо (ядосано и сърдито)
Аз: ами гледай ги кви са сладки, и ние ще си говорим сега
Тя: Завъртя сърдито главата и тръгна ..

И от тези дни имам някакви кратки сетове и или съм станал бахти машината и бахти привличането създавам или не знам.. супер стабилни мацки има тук, в РАЯ съм! Чувствам се щастлив!

1. Иска ми се да си продължа играта с Жасмина и да си я потрескам известно време ако успея - идеи как най-добре да стане. Имам план, но ми се иска да чуя компетентно мнение.
2. Последно време много мисля над това как да изградя наистина силен фрейм и работя по няколко точки, иска ми се да получа съвет тук:
 - не се обяснявай;
 - не бъди реактивен;
 - прави това, което ти харесва и прави щастлив;
 - имай ясна позиция за нещата, които те вълнуват;
 - не бъди дребнав, не спори с идиоти за глупости;
 - винаги преследвай целите си;
  И още има, но сега не мога да се сетя.. Ще се радвам ако ми дадете идеи или нещо подобно за "поставянето на граници"..

3. Намирам се в РАЯ! Тук е уникално готино за игра! Доволен съм. Щастлив съм! Приемам гости, само да понауча града и клубовете!

Поздрави, WARZONE!

Активен
kalata23
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 197

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2016, 03:44 »

Евала, за апроучите, които си направил. Излизаш нощна игра и влизаш в сетовете директно. Обаче, не знам какво те кара да мислиш, че като си в нощно заведение просто мацките ще си свалят гащите пред теб?
Мацката, която са ти отмъкнали приятелите.. Ми видяли са, че я сваляш и са дошли да я "спасят". Кажи й "Няма ли да ме представиш на приятелите си?" Заговори ги, хвърли им някой бъзик или ддз, спечели приятелите й.
Пияната мацка.. честно казано не си я извел заради уменията си и не си бил "красив", просто мацката е пияна и алкохолът какво ли не прави.
Та, поработи над играта си, анализирай какво се е случило вечерта.. Откъм апроучи си добре, ама след това ти куца нещо.
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 787

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2016, 11:24 »

Здравй Емо. Виждам, че здраво се забавляваш в чужбина.

наистина си беше гей и дори тръгна да ме играе, избутах го, грабнах мацката за задника и я вдигнах на ръце, завъртях я и я гушнах.
Много добре! Това създава зверски атракшън. Когато момичето е обградено от лузъри - гейчета, досадни дечковци, които щъкат около нея, женствени момченца-приятели и тн това е най-добрия подход. Обикновено личи, че момичето не е с тях, а те само и досаждат и се лепят около нея. В такъв момент това е най-силния ти ход - без изобщо да се съобразяваш с тях директно ги прегазваш и разбутваш, като дърпаш мацката и създаваш пространство между вас двамата и гейчетата. На практика превземаш сета с брутал форс - и това създава доста силен атракшън.   Разбира се този подход не е удачен за случаи, когато има по-сериозна връзка между момчетата и мацката, или пък те са мъжкари и съществува възможност за конфронтация. Въпрос на калибрация е да уцелиш, кога ситуацията е такава - и тогава този вид апроуч те изтрелва много напред.

Вече на пейката дали е трябвало да продължиш с пияната си е твой избор. Вероятно си щял да я наебеш ако си проявил търпение и упорство. От друга страна секса с пияно момиче, което си издърпал от диското не е от най-приятните интимни изживявания, така че не си и изпуснал нещо кой знае какво Намигване

Пича почна да се ежи нещо, не отстъпих.. но мацката се сдуха.. все тая.
Почваш да се каляваш в амогването. Много ясно , че няма да отстъпиш на някакъв си там дришльо. Въпроса е да го направиш така , че да не се сдуха мацката. Два варианта, които работят и можеш да пробваш другия път - 1) кажи му, че с мацката се познавате отдавана от еди къде си. На нея и разкажи същото и я вкарай в конспирацията  - да го излъжете заедно. Това ще бъде вашата малка тайна - нещо, което ще ти даде идеално начало за създаване на връзка по между ви и същевременно ще неутрализира коча.
 2) Играеш неотстъпчиво и нарочно поддържаш напрежението между вас двамата, като пред мацката обвиняваш него за това. Говориш само с жената , а на онзи само игнор и пренебрежение. Обвиняваш го, че е ревнив, че иска да и се налага и се прави на голямата и сестра и тн - това, докато си говориш с мацката. Усмиваш го и му сваляш ранга. Целта е с момичето да се съюзите срещу него и той да усети, че няма правилен ход, освен да си мълчи. Успееш ли да го направиш, всеки негов ход срещу теб ще бъде и срещу момичето. И няма да има друг избор освен да те приеме. Тук обаче се иска доста добре да уцелиш нещата - по-силен амог може да нагнети напреженеито и дори да предизвика конфронтация. А едновременно с амога трябва и стабилно да обработваш момичето. Но пък справиш ли се тотално изхвърляш онзи от сета.

1. Иска ми се да си продължа играта с Жасмина и да си я потрескам известно време ако успея - идеи как най-добре да стане. Имам план, но ми се иска да чуя компетентно мнение.
Играта в социалния кръг не е кой знае колко сложна, особено ако си с висок ранг в групата.

Ако я виждаш често просто подмяташ бъзици и закачки, провеждаш кратки разговори с цел емоция и фън, бъзикаш я,  наблягаш основно на емоциите в разговора. Без да имаш очаквания и да задълбаваш - просто закачки, фън, емоции и си тръгваш.

Следиш реакциите и - ако се кефи задълбаваш и леко брутализираш бъзиците, обаче отново без очаквания и задълбаване - просто фън и се махаш. Нека усети, че не си и вързан в кърпа и не си поредния лизач, които ще тича по нея и ще точи лиги. След няколко такива влизания, ако ти се кефи достатъчно, ще почне да реагира все по-добре и с нетърпение да чака следващата порция емоции. Тогава я хващаш някъде насаме и от емоционален и фън разговор насочваш нещата към излизане и я каниш на среща. Там налазваш и я ебеш.

Ако не се засичате често си я играеш като на колд апроуч, когато я видиш.

2. Последно време много мисля над това как да изградя наистина силен фрейм и работя по няколко точки, иска ми се да получа съвет тук:
.
.
.
Ти си описал основните неща  в точките долу. Да опишеш границите и фрейма не е някаква сложнотия, или наука. Трудното идва, когато трябва да ги държиш в реална ситуация. Точно тогава се тренира фрейма и стените ти стават по-дебели и устойчиви. Да вземем наример това: "- не се обяснявай; - не бъди реактивен;"

Готина сентенция, но какво значи всъщност.
 Сега си представи, че говориш с Жасмина и тя изобщо не приема твоя светоглед и начина, по който искаш да станат нещата и се опитва да ти се качи на главата. У теб почват да се прокрадват мисли от рода на: "Тя е толкова готина. Има такива хубави цици. Много ми се иска да проникна между дългите и бедра. Дали да не направя отстъпка. Все пак тя си заслужава - не се среща всеки ден такова момиче. Ами ако ме отреже, само заради някакви си глупости? Дали да не и обясня какво точно имах предвид и да стигнем до някакъв компромис?" Следва вътрешен диалог и колебание. В крайна сметка взимаш правилното решение и не отстъпваш. Но колебанието и слабостта са на лице. Жасмина те реже с думите: "оф, толкова си ограничен и неотстъпчив" и си заминава. Но ти току що закаляваш фрейма си - вече си спечелил една малка победа над себе си и си дал началото на процесите. Доказваш си, че каквото и да стане можеш да бъдеш нереактивен и няма нужда да се обясняваш и оправдаваш пред никой. В крайна сметка това си е нейн проблем, че не те е разбрала.

Сега си представи , че след този случай имаш подобен разговор с Жасмина2(мацка от същия ранг). Вече вярваш по-силно в собствените си сили и знаеш, че няма да склониш глава и да почнеш да и се обясняваш само защото е готина. Тя отново ти казва "скачай", но ти и показваш, че няма да станат така нещата и не отстъпваш.Тя се прави на ударена и казва, че не разбира поведението ти. Опитва да те разклати, търси ти обяснение, пуска ти кукички. Ти отново не отстъпваш - вече си го правил и си уверен, че можеш пак да го направиш. Отново почваш да се чудиш дали не отиваш твърде далеч с непреклонносттта си. Може би все пак няма как да не си реактивен понякога? Но пак си припомняш позициите и принципите си. Знаеш, че не бива да даваш назад, независимо колко силно е изкушението да го направиш . И отново печелиш победа над себе си.

А сега да се пренесем по напред и да проследим сета ти с ЖасминаХ (след множество подобни сетове, в които си отстоял позициите си и не си се поддал на изкушението да клекнеш). У теб вече се е изградил безусловен рефлекс - никаква реактивност , никакви оправдания и обяснения. Ти си толкова уверен в това, че изобщо не се замисляш за него - просто знаеш, че е правилно, вътрешния диалог по този въпрос тотално липсва. Дори се учудваш на поведението и: "Това момиче е много заблудено. Наистина ли мисли, че ще седна да и се обяснявам? Горката с какви "мъже" си е имала работа до сега." Тя усеща твоята непоколебимост, сила и устременост и просто се отпуска в ръцете ти и те следва. В стомаха и пърхат пеперудки, а в главата и се въртят мисли от рода на : "Той е толкова различен от останалите момченца, които винаги се оправдават в подобна ситуация".

Намирам се в РАЯ! Тук е уникално готино за игра! Доволен съм. Щастлив съм! Приемам гости, само да понауча града и клубовете!

Благородно ти завиждам. Ако успея да намеря време ще намина да повършеем заедно. И без това отдавна се каня да посетя тази страна. Няма да е зле да направиш подробно описание на клубовете и обстановката за найт гейм там.

Поздрави и хев фън !
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 737

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2016, 15:53 »

Само така!
Натискай, докато си нов там, сега е момента!
Много не му мисли.
 Намигване

p.s. аз също може да намина някой ден. Това някъде в бъдещето ...  Ухилен
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Усмивчица
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3861

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 05, 2016, 02:01 »

Трябваше да избирам - да играя за пълен клоуз пияната или да я оставя и да заиграя наистина стойностно момиче.

От мен този съвет (знам го от Руш): като има някоя сигурна и я оставиш заради някоя несигурна, няма да ебеш нито едната от двете.
Просто на втората ще придадеш твърде много стойност, ще си кажеш подсъзнателно нещо от рода на "аз сега заради нея изтървах питомното, трябва много да внимавам да не сговня нещата за да не остана на сухо" и точно това ще стане.
Аз когато почна някоя рутя до последно. Не се хвърлям на нова, докато текущата не ме отреже недвусмислено.
Забележка: Не става въпрос за моментно да се отклониш колкото да си вдигнеш акциите.

Иначе аз те видях на фейса къде си - бил съм там, добре е, и ми се идва пак, ама трябва да видя какво да излъжа в къщи иначе не знам как ще стане. Идва ми се е така някой уикенд. Докога си там?
Активен
jonny_smith
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 05, 2016, 07:10 »

Btw и аз приемам гости в апартамента ми в USA, но само ако са от женски пол Намигване
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 05, 2016, 15:01 »

От мен този съвет (знам го от Руш):
Като го спомена, минавам си през фийда на фб и какво да видя - http://www.bnews.bg/article-147612

Не че е нещо ново на този етап. И статията е изкривена с цел сензация, защото в клипа си, не беше казал точно това, с точно тези думи. Малко го изкарват, че едва ли не организира срещи с цел изнасилвания. В Канада пък като беше по едно време някакви жени го разпознали и го подгонили да го бият Ухилен .
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 05, 2016, 16:51 »

От мен този съвет (знам го от Руш):
Като го спомена, минавам си през фийда на фб и какво да видя - http://www.bnews.bg/article-147612

Не че е нещо ново на този етап. И статията е изкривена с цел сензация, защото в клипа си, не беше казал точно това, с точно тези думи. Малко го изкарват, че едва ли не организира срещи с цел изнасилвания. В Канада пък като беше по едно време някакви жени го разпознали и го подгонили да го бият Ухилен .

Да го бият , амам как ? С голо дупе ли ?
Активен

Никога не се отказвай .
Tancred
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 36

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 05, 2016, 17:24 »

^ То това си е страшна далавера.
Активен
Warzone
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 10, 2016, 11:18 »

Привет на всички!

Включвам се с втори рапорт от дискотека и търсене на обратна връзка. Аз си правя някакви анализи, но с ваша помощ ще стигнем до най-добрият разбор. Усмивчица

Както вече стана ясно, цъкам в чужбина. Тук имам доста допълнителни усложнения, на които трябва да открия решението.

Решавам, че е време да се впусна в центъра, да видя как е там обстановката.

В началото на вечерта около 23 часа, типично по български нямаше много хора. Използвах възможността да отворя някой друг сет, колкото да навляза малко в настроение. Отивам при една с извадени цици, скръстени ръце, намусена и сядам до нея.
Аз: "Ти ми изглеждаш като местна, какво правиш на партито на Еразъм?
Тя: (няколко секунди и трябваха да го осмисли) Чакам някого.
Аз: Поглеждам и езика на тялото - супер негативен, изморена, измъчена и ми е ясна работата, но и вкарвам коронен въпрос: "Как се казваш?"
Тя: ХХХХ ( и отново навежда глава) - умряла риба като цяло.
 Казах си, че няма какво да си губя повече времето с подобни девойки, макар и с много добър външен вид.

Огледах се наоколо и взе да се пълни с кочове о.О - бг риалити.. По принцип не ми е проблем.

Към 12 часа се раздвижва народа и се разтанцува и се разбошува. Казах си, че е време за действие. Появиха се местните РСД-та. Бяха сигурно 7-8 души и каква игра вкарваха..  Единственото нещо, което бяха разбрали е - "влизай нахално". Тях няма да ги коментирам.

Обичам да изолирам девойката и да си говоря с нея и това беше първоначалния ми план - отварям няколко сета по тази схема - греда - не знаят английски, което вече ми дойде до гуша и въобще ако разбират е А1 и не можем да се разберем.

Реших да сменя подхода - кино и доминация без приказки. Отново греда.. Типично по български приятелките си се пазят една друга и не пускат никоя. Дори едни грозни дърпаха едни пичове и тях не ги огря.. Заключение - физическата ескалация не е най-добрата алтернатива.

В диското имаше 3 типа играчи - нормални (АФЦ) стоящи с бира в ръка, "селски сваляч" (от книгата на Илиян) - черпят момичетата, сядат до тях и стоят и клепят с часове и "пикап артисти" - които прилагаха техниките..

В резултат на което имаше една жива верига от АФЦ, които "охраняваха" всички (с бира в ръка). Ние, които дърпахме, макар и много пресилено и мацките, които бяха налазвани от всички.. нещо като Слънчев бряг. Всеки дърпа.. То от там и да влезеш по-силно и доминантно някак си поне при мен не се получи..

Изолация - почти невъзможна. Дори и да създадеш привличане с мацката, приятелката и си я дърпа. Имаше няколко по-нахакани пича, които успяха до 30-45 секунди да се задържат в сет с добри умения на танцьори, но бързо бяха отсвирвани.

Обратно на това, което беше първата вечер имаше два-три пъти повече кочове, които бяха супер нагли, смисъл в бг диско си пасуват и си пият биричка, а тук се бутат и действат.

Направих няколко сета, но нещата не вървяха и реших да не се напрягам повече, да потанцувам и да се прибирам, и без тва от 7 часа на лекции бях днес. И в общи линии такава е обстановката от снощи. Не знам дали е винаги така, даже не би трябвало да е така, понеже предната вечер бяха 2:1 жени:мъже.. Но снощи много зле..

ВЪПРОСИ:
- как да се справя с езиковата бариера? Тези тук грам не знаят АЕ, а тези, които го знаят е А1 и много рядко нещо по-добро. Съответно изолация, дневна и т.н.. Мислех с гуугъл преводач, но вече трябва да е захапала, а до тогава?
- в дискотека идеята е повечко кино. Звучи добре, но пичовете тука, под въздействие на алкохола в повечето случаи - влизат с тежко кино и направо са ги тероризирали девойките.. Пак опираме до калибровка, но как да калибрираш, след като още като се приближиш и влизаш в графа "навлеци"?

//Понаблюдавах играта на местните РСД-та, не че нещо може да се вземе от тях -- > "искрено се забавляват" --> отварят --> режат ги --> ако мацката е пияна и са по-нагли могат насила да  се натискат..

Смисъл явно и те на магия правят клоузове, ако правят..

Приемам идеи.

Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 10, 2016, 11:43 »

За езиковата бариера това ми идва наум :

https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0%E2%80%937959868/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%87

Активен

Никога не се отказвай .
Parkway Drive
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 11, 2016, 01:03 »

Заеби с тоя електронен преводач има да си пишат като неандерталци, че и играта няма да им се получи. Не знам в коя държава си щом местните не знаят английски или както ти казваш са на ниво А1, но вземи ти да научиш местния език за да не го мислиш. Аз живея отскоро в Германия, английския ми е 10 пъти по добър от немския, но никога не съм отишъл  до момиче да я питам дали говори английски, мъча се на немски, пък те са разбрани и помагат като запецна някъде, дори ако са по приятни момичета се забавляват с грешките които допускам в разговора
Активен

Твоето Бъдеще Е Създадено От Това, Какво Правиш Днес А Не Утре!
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 787

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 15, 2016, 15:19 »

Емо продължавай да упорстваш.

Това, че обстановката ти се струва трудна и неподходяща за свалки, означава че си извън зоната си на комфорт. А това е много добре за развитието на играта ти. Игра не се развива с лесни сетове по стандартен начин. Точно обратното – колкото по трудни и непривични за теб сетове играеш, в различна обстановка и среда, толкова повече дърпаш. После като се върнеш в нормалната си среда , сетовете ти се струват елементарни.

Прави ми впечатление, че си се отчаял и си позволил на негативните мисли да те завладеят  след като си имал една разочароваща вечер. Обърни внимание на това, защото начина на мислене и възприемане на нещата е изключително важен за прогреса в дългосрочен план. Точно той определя дали ще вървиш напред , или ще се самозакопаеш.

Когато си от повече време в играта знаеш как става това. Има цикличност и нещата не винаги се подреждат както ти се иска. Понякога имаш поредица от успешни сетове, последвана от поредица неуспехи. Друг път точно преди да направиш нещо грандиозно получаваш удар и отново си на дъното, въпреки положените усилия и въпреки, че си направил всичко както трябва. Няма как винаги да си горе и винаги всичко да се получава перфектно – колкото и добър да си , просто няма начин. Изключително важно е обаче как преминаваш през това. Най-честите причини за разочароващи и посредствени резултати при повечето момчета в дългосрочен план са именно тези. Начина  по който приемат неуспехите и неумението им да  през трудните периоди, без да натрупват емоционален товар в крайна сметка им пречи да надскочат себе си.

За да постигаш успехи и за да правиш силни сетове е необходимо да влизаш с много енергия, да си необременен психически и да поддържаш правилния стейт. Какво се случва обаче, когато въпреки това имаш вечер като тази и събереш множество отрязвания. В главата ти се надигат негативни мисли, чувстваш че си в лош период, засилва се усещането на неудовлетвореност у теб. Като резултат губиш силата си да правиш силни сетове. Почваш да си мислиш: преди направих всичко перфектно и въпреки това не се получиха нещата. Какъв е смисъла да се хабя като не успях , а дадох всичко от себе си. И постепенно губиш надежда, а това прави сетовете ти по-слаби и вяли и така кръга се затваря. Не си позволявай да паднеш в този капан.

Приемай всеки сет като полезен опит, защото той е точно това. Разликата между напредналия и начинаещия в играта е точно тази – напредналите са минали през много и различни ситуации и са си извлекли поука от тях. На база на този опит са променяли непрекъснато играта си и са стигнали днешното си ниво. Ако винаги правиш лесни сетове и постигаш някакви успехи, просто няма да имаш мотивация да променяш играта си и да направиш следващата стъпка. И тук е разковничето – вместо да приемаш трудните периоди като неуспехи ги приемай като уроци. Просто след подобна вечер сядаш и си правиш напълно логично изводите – какво можеш да промениш в подхода си, какво ново можеш да опиташ, как следващия път би могло да стане по-добре. След това изхвърляш негативизма и пораженческото мислене на боклука. Нима едно камъче на пътя ти ще те спре да стигнеш там където искаш? Точно обратното – това е стимул да се завърнеш по-силен от преди и да мачкаш. Направи план – какво да промениш точка по точка в играта си и се върни обратно, действайки с още по-голяма мотивация и размах от преди. Това е начина да израснеш и да преодолееш кризата. След всяка дупка и слаб период имаш два избора – да склониш глава и да се предадеш, или да израснеш, да си вземеш поуките и да се върнеш обратно по-силен и устремен от преди. И това важи за всяко нещо в живота , не само за играта.

Иначе езиковата бариера не е кой знае какво препятствие. Венци тази година на морето опъна много готина словакиня , която не знаеше и дума английски. Говореха си с гугъл транслейт и на езика на любовта основно. Преди време пък излизах с един приятел от залата, който обичаше да експериментира различни неща в сетовете. Една вечер тестваше следния вид игра – отива при мацката и и подава телефона си, на който е написал опънъра. В 90% от случаите момичето се включваше в играта и му пишеше и тя нещо, след което му подаваше обратно телефона. И така двамата седят и си пишат без да обелват и дума. Беше взел няколко телефона по този начин при това в доста статична и кофти за игра чалготека и все на красиви жени. Границите на възможното са точно там където ги поставиш в собствената си глава.

Вече как да влизаш по такъв начин, че да се отличаваш от навлеците е нещо, което трябва да откриеш със собствен опит. Няма как да имаш готов отговор на всяка ситуация. Опитвай нови неща и пробвай все по трудни сетове – каквото и да стане в най-лошия случай печелиш безценен опит.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3861

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 16, 2016, 06:27 »

Трябва да си намериш някаква ниша... на тези Еразъм партита, пълни с кочове, си просто един от още 300 такива като теб. Защо да предпочете мацката теб?
По-добре излез из центъра и си вършей из нормалните заведения, или по улиците. То пък тогава рискуваш да те помислят за секс-турист (от тези, дето вземат уиз-еър до града за уикенда за да се напиват и щото чули, че местните пички били много лесни). Вероятно през седмицата е по-малък този риск, отколкото уикенда.
Активен
Warzone
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Март 31, 2016, 13:11 »

В общи линии, моето пътешествие из Европа е към своя край. Време е за сесия, а и доста организационни неща ми дойдоха на главата и "играта в чужбина" върви към своя край.

Тук ще опиша заключенията, до които стигнах на база своя опит и по едно рамо с приятели.

Първо самата ми нагласа като дойдох беше да направя 30 клоуза за 90 дни - най-голямата глупост, която можех да си помисля, признавам, но поне беше забавно Смотан .. За моя радост бързо се оттърсих от тези илюзии и почнах да гледам реално на нещата, че пичките са си същите както и в България и за да станат нещата, ще е нужна игра, а не филми.

Образно ще разделя в 3 направления опитите си да закача нещо.

1) игра в дискотека;
2) игра на улицата;
3) игра в социален кръг;

Въпреки, че и в 3-те групи проблемите бяха едни и същи, то за съжаление към днешна дата не намерих начин да пробия.

1) първоначално реших да се пусна в нощния живот. Отново самата ми нагласа, че ще е супер лесно трябваше да бъде разбита на пух и прах. Основните проблеми бяха/са езикова бариера - почти непреодолима, дори когато мацката захапе, много често се сдухва, че не можем да се разберем.
Тежкото кино, което вкарват, моите колеги и ми отнеха този прийом.. След доста неуспешни вечери от към игра в заведенията няма с какво да се похваля, е имаше и си и готини моменти с някои мацки, но до пълен клоуз така и не се стигна.

2) след като нещата не тръгнаха добре в диското се пуснах по улиците. Местните играчи са на ниво опънър горе долу, което малко ме изненада, но пък за сметка на това НЕ са и надъхани. Съдбата ми отново беше да бутам сам. На дневна открих, че мога да ги вкарвам в моя свят само с език на тялото, доста подобрих този аспект на играта си и съм доволен. Проблемите с езиковата бариера бяха една идея по-леки, но все пак така трудни.. Тук направих взех няколко телефона, направих и няколко срещички, но до нищо по-сериозно не се стигна.

3) В социалния кръг - тук имах доста висок ранг, като студент от чужбина и много лесно създавах привличане. Отново на дневен ред излизаше езиковата бариера. Планът беше да го играя по-френдли и по-полека, което ми изигра лоша шега във всички сетове..

Планът "Баба Марта"

На 1 март (2016г) понеже този празник си е само наш, а играта в социалния кръг, нещо не ми върви, реших да вкарам в действие нещо нестандартно. Направихме с колегата някоя друга мартеничка и връзвахме на всички познати. Имах си едно на ум ,че така най-естествено ще тръгне разговора.
Тогава срещнах моята Ина (хаха как звучи само). Мацка, която много ме изкефи. Отидох и и вързах мартеничката. Обясних и традицията, и кое за какво е. Как изглежда тя? Аз я оценявам за 8+ - тренира по 5-7 пъти седмично, шампион по муай тай, чернокоса, с много сладки зъбки. Идеята ми от самото начало беше да го играя неебателен относно отличната и визия и да съзздавам привличане с очния контакт и добър език на тялото + стабилен глас.

Първоначално нещата тръгнаха добре. Създадох някакъв интерес, успях да я изолирам, но не оползотворих времето си с нея.. както бързахме и двамата, така и изкарах 1 час с пичката, в който меко казано се усрах и проспах нещата. Реших да се отдам на настоящия момент и да оставя нещата "просто да се случат" - да ама не. Водих разговора, но не към желаната от мен посока - да я наеба, ами към съвсем други неща.. бях безопасен. Тя беше готова да я водя в тези 60 минути, които имах, но аз него направих.. вътрешния ми глас.. "играча" в мен ми казваше кое и как да направя, но афц-то в мен надделя и реши да направи нещата не както трябваше..

Имах 1 час, в който ако беше случката на улицата щях да я сцепя - сигурен съм, но в социалния кръг нямах нужните топки да натисна спусъка.. а беше готова..

Как протекоха после с тази мацка нещата.. първоначално мислех, че ми се кефи и имам шанс, но в последствие като погледнах реално на нещата, а не през глупавата призма, която си бях втълпил, тя просто ми даваше малко валидейшън и после си го взимаше... моя грешка.

Какво научих от този неуспешен сет?
-трябва да слушаш вътрешния си глас;
-не трябва да криеш истинските си намерения, а просто да покажеш на мацката, че искаш да я изчукаш;
-когато имаш необходимия интервал от време трябва да действаш, а не да го пропиляваш.. да насочваш разговора и свалката в желаната от теб посока;
-да внимавам кога една мацка има интерес и е готова да ме следва и кога ми пуска валидейшън и се опитва да ме направи малка орбита.

Друго важно заключение за себе си е, че трябва да ВЯРВАМ В СЕБЕ СИ! Това е най-важното нещо и е фундаментално, но за съжаление в някои моменти не го правех, което беше грешка.

Не по-малко значимо, което отново трябваше да изпитам на гърба си беше - възприемането на всяко събитие в живота ми като ценен опит и нещо, от което мога да извлека полза, дори и да изглежда, че съм прецакан в този момент. Нужно ми е да поработя над това.

Като обобщение, въпреки трудната среда, то съм доволен от себе си. Поставен в нова и непозната ситуация взех доста правилни решения и си извляках поуката от грешните. Можеше и по-добре, можеше и по-зле. Доволен съм от себе си.

Въпреки, че на теория си ги знаех тези неща, последните месеци и практически ги изпитах на гърба си. Мисля, че съм си взел поука и се надявам да продължа напред уверено с дребните бележчици в джоба си.

//Говорим за пикап и свалки, другите направления всичко е 100 от 100 Усмивчица)

Поздрави!
Активен
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #15 -: Март 31, 2016, 17:13 »

Добро описание, има какво да се прочете.Поставил си си наистина прекалено абмициозната задача  да направиш 30 клоуза за 90 дни.Доста трудно начинание от чисто практична гледна точка - няма как всеки ден играта ти да върви, да си на кеф, да имаш достатъчно свободно време и т.н."Планът" вероятно ти е изиграл лоша шега, ако не през цялото време то поне в началото докато още си гонил постигането му.Дори да не си усещал, самото гонене на разписания и бройки малко или много ти прецаква нагласата и пречи нещата да се случват изцяло естествено и да си максимално отпуснат.

Предвид това, което си написал мисля, че играта в дискотеките е била изцяло загуба на време и енергия.Нахалните и нийди "колеги" са развалили цялата динамика с неумелата си калибрация и тежко кино, а предвид, че в дискотеката и 2 приказки не можеш да си кажеш и киното е 80% от играта това е било решаващ фактор.Според мен силата ти е била в социалния кръг и предвид високия ранг, за който говориш е трябвало именно там да напъваш повече.Действително динамиката е по-различна и няма как да играеш като при колд апроуч, но е съществено важно да се усети разликата между умереното темпо на свалка и бавното, но сигурно превръщане в приятел или орбита.

И сега, за "черешката на тортата" - Ина (внимавай само да не те бие, шампионка е по муай тай все пак хаха..) Намигване - струва ми се, че си подходил с прекалено големи очаквания и търсене на краен резултат, което ти е подляло вода и не си оползотворил времето прекарано с нея.Много е вероятно и тя да е усетила твоите намерения и съответно е започнала и тя да си играе игрите, в които предвид, че е 8-ца вероятно никак не е начинаеща.Бил си прекалено фокусиран върху нея, а това което казваш за "стария образ на афц, който ме дърпа назад" е пропукване на фрейма, което при 8-ците не се прощава и означава почти на 90% загубване на сета.Изобщо не трябва да допускаш мисли, за стария ти образ да ти влизат в главата и да те сдухват, още по-малко като си с високорангово момиче.Просто моментът, в който ти дойде такова нещо в главата, го смачкваш и изхвърляш в "боклука" Намигване

Като цяло е това - разпилял си си енергията в безсмислени начинания(нощната), сковавал си се заради плановете и фокуса върху инчето и това те е прецакало.Определено мисля, че в социалния кръг си можел да имаш по-добри резултати с по-различен тип игра, трябваше да й обръщаш по-малко внимание, да флиртуваш с други(предполагам, че не е проблем предвид високия ти ранг) и да се държиш небрежно и спокойно, показвайки, че имаш избор.Ако тя виждаше, че имаш и доста други мацки от социалния кръг под ръка, дори нямаше да й мине през ум да те пробва за орбита Намигване Успех!
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: