Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 30, 2020, 21:23:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Пъвите ми опити  (Прочетена 1873 пъти)
Beam
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« -: Февруари 05, 2010, 00:00:01 »

Изглежда към тийейджърите не се гледа с добро око доколкото прочетох няколко мнения даже и на администраторите. Ама какво да се прави като и нас ни има...както и да е...  Ъ?
От доста време чета за Pua общността и най-накрая се решихме да се пробваме с един приятел. Не знаех много повече от него, но достатъчно за да му бъда негов мини гуро Завърти очи и да отворя сета. Бяхме в МОЛ-а и както се предполага докато си набележим таргети 3 секундното правило си отиде безвъзмездно. Отидохме до Mcdonalds купихме си по 2 сладоледа и седнахме до най-готиния тусет (който беше на нашата възраст разбира се). Нямаше никакви места по това време, затова седнахме при тях по предтекст че искаме да седнем някъде. Замръзнахме. И аз и той. Седим си ние четиримата и никой не говори нищо. Нивото на awkwardness се покачваше до небесата. След около 1-2 минути едното от момичетата извади някакъв тест. Огледах текста и направих учудената си физиономия изсмях се едно такова дискретно и се наведох към момичето, което го държеше.(това ни беше опънъра...да знам зле е) Тя не ме виждаше, но нейната приятелка под влиянието на физиономията ми ме погледна и ми се усмихна. Започна да ни се оправдава:" Не се чудете...такива сме си". Подхванахме сета. Всичко вървеше добре. Разсмивахме ги и като цяло се забавлявахме докато...уинга ми не излъга,че сме с 1 година по големи от тях, а всъщност бяхме една възраст. Съответно те познаваха един от училището ни, което автоматично доведе до втора лъжа, че сме обратната смяна...след 2 минути аз изключих какво сме лъгали и им казах: "Ние мислим да си ходим, защото трябва да ходим на даскало".Хванаха ни. И 2мата с 3та лъжа започнахме да се оправдаваме, че ходим на извънкласни занимания...но аз казах, че ходим на театрално, а той- на дебати(по едно и също време 2мата изтреляхме 2 различни лъжи). Омаза се положението. Замазахме го  Усмивчица. Продължихме...след това DLV стана доста трудно. Репликата, която бях гледал по VH1:"Само по физиономиите ви мога да ви кажа, че сте най-добри приятелки. Ето сега пак...и 2те сте с еднакви физиономии на несъгласие" Добрата интонация и body language на тази реплика ни върна обратно в играта.След около 15 минути от опването те си тръгнаха...И 2мата като че ли се страхувахме от успеха и така не им взехме номерата...но като за първи опит мина добре...хареса ми  Смотан Мина отлично в сравнение с това, което последва следващите дни. Отчаях се. Никоя от отрязките не бяха брутални, но бяха доволно зле. За всичките други сетова използвахме опънър, който мамка му или не работи за БГ манталитета или не работи за нас. Повечето пъти излезнахме с достойнство и със съзнанието, че сме причинили дискомфорт. Мина може би месец от последния ни сарджинг  Нерешителен Утре мислим пак да отидем. Знам, че увереността идва с успеха...ама успеха ако идваше по-често щеше да е супер Намигване. Чакам фийдбак и препоръки за day pickup.

П.П аз съм на 17 приятелят ми е на 16.
Активен
Sramejlivko
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 05, 2010, 00:50:18 »

Не разбирам къде е смисълът да лъжете? Аз като по-малък съм излизал и съм чукал с по 5-6 години по-големи от мен, така че няма смисъл да лъжеш. Лъжата е много голям проблем. Първо, че е грозно отстрани да лъжеш хората, второ, че го правите без видима причина. Разбирам да си убил някого, да си чукал нечия приятелка (макар, че и тогава не е хубаво да лъжеш, не става въпрос за убийството), но без видима причина, сами да се оплитате е повече от детска постъпка. Не е задължително да взимате думите ми насериозно, но аз ще ви посъветвам да избягвате лъжите, каквито и да са те. Още по-грозното е, че лъжете за да "впечатлите" момичетата. Къде е смисълът на това да се представяш за някой друг. Според мен дори е кофти и да се правиш на чувствителен, ако не си, както и обратното. Много е важно да осъзнаете първо кои сте. Какви са недостатъците ви, хубавите ви черти, талантите ако искате ги наречете. Трябва да приемете всичко за нормално, вместо да се опитвате да компенсирате комплексите си. Не става въпрос за това да не правите нищо по въпроса, дори напротив - трябва да сте перфекционисти и да се развивате, но не виждам връзка между лъжата и развитието в случая. И да ви обясня защо е грозно да лъжеш за да впечатлиш момиче.
1. Щом лъжеш за да я впечатлиш, значи ти си емоционално обвързан с нейното мнение. Това не трябва да е така. Защо ти пука за някоя, която дори не познаваш? Повечето жени не стават за нищо (да не кажа почти всички) и като ти кажа нищо, значи наистина нищо, така че си помисли как ще гледаш на жените занапред.
2. Дори да я впечатлиш с лъжата, ако я чукаш някой ден, готино ли ще ти е, че си успял, защото си я излъгал примерно, че имаш Ферари или каквото и да е?
3. Щом се опитваш да я впечатлиш, значи си с по-нисък ранг от нейния, а за да ги изравниш, можеш просто да я негнеш. Също така е смешно (да не кажа жалко) отстрани, когато гледам как някой прави разни неща само и само да спечели вниманието на някоя джофра, а на всичкото отгоре, когато тя забележе, че се опитваш да я впечатлиш, ще се откаже от теб, защото това не е нещо, което да привлича жените.
4. Уважавайте себе си и не поставяйте жените на първо място. Те са тези, които трябва да спечелят вниманието ви. Под достойнството на един мъж е да се срамува от жена и да пренебрегва мнението си заради нейното!
5. Самоусъвършенствайте се колкото се може повече за да може това "тя трябва да те спечели" да не бъде просто илюзия, а реалност.
Можеше да съм по-изчерпателен, но сега ме мързи, а и да дам шанс на колегите да се изкажат ;P
П.с. Хубавото е, че все пак сте се пристрашили да седнете при тях, а ако го правите по-често, страхът ви ще изчезва значително след всеки път. И е грешна нагласата ви, че трябва да направите нещо точно с тези момичета. Вие сте там да се забавлявате и ако ви е готино, ако и на тях им е готино, в последствие може да ги изчукате, но според мен не е удачно да отивате с цел. Това ще ви пречи според мен.. (поне в началото)
Активен
Vengance
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 262

Was it worth the life of sacrifice?!

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 05, 2010, 17:41:44 »

Ами да.Sramejlivko беше достатъчно изчерпателен.Относно лъжата тя не е била кой знае каква просто единия явно се е спекъл и се е опитал да каже нещо.Може би е искал момичетата да гледат на него,като на по-опитен и голям,но от това наистина няма смисъл. Усмивчица Добре е че сте успели да се завърнете в разговора въпреки изцепките.
А за да спадне притеснението направете това,което е написано поне не 100 места във форума:Вървете по улиците и отваряйте безразборни сетове,с елементарни въпроси и без задължително да очаквате резултати.
Относно дневната игра,за която питаш.Мисля че най-много върви по кафенета,барове и молове,където момичетата са по-предразположени за запознанства.Също можете да ходите и на по известните и пълни с хора места. Усмивчица
Активен

Не Падай Духом,За Да Не Духаш Паднал
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: