Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 13, 2020, 10:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: СЧУПИХ КАРЪКАААА...  (Прочетена 2875 пъти)
Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 852

Профил
« -: Април 16, 2016, 12:15 »

Ееее, най-после! Най-после и Valenc да свали жена след онази случка с мед. сестрата през февруари!

Снощи след работа излязох с една мацка за първи път и след вечеря с червено вино в едно заведение, излязохме да се разходим... По едно време каза, че й е студено, веднага предложих да я сгрея, тя попита: "Как?", а аз директно я награбих да се целуваме. След около 1-2 минути я пуснах, погледнах я в очите и й казах: "Ще бъда директен - искаш ли да отидем в нас?". Имаше около 10-ина секунди колебание у нея, но после каза: "Добре" и... останалото, както се казва, е история Намигване

Пак съм в Играта, колеги! Че нещо се бях сдухал напоследък и хич не ми връзваше...
Активен

Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време разни други хора постоянно му се пречкат...
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Профил
« Отговор #1 -: Април 16, 2016, 13:10 »

Браво пусни по-подробно какво е станало.
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1588

Профил WWW
« Отговор #2 -: Април 16, 2016, 13:30 »

Браво Валенс - кефиш,

много е важно да се научиш да ескалираш директно, не толкова заради успехите или неуспехите, колкото да бъдеш мъж и да не се страхуваш и срамуваш от желанията и намеренията си - и да не се срамуваш/страхуваш да ги изразяваш директно...

А не да се обясняваш, че ти се пикае, че ти се спи, че ти се пие вода, че ще гледате филм или че в Китай бият негрите.

Евала!
- SL
Активен

I'm a very special kind of monster
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 377

Профил
« Отговор #3 -: Април 16, 2016, 18:35 »

Намигване Няма какво да обяснява по-подробно, директният му подход показва,че понякога е излишно да се правим на стратези. Просто си изразяваш честно и мъжки желанията и получаваш това, което и двамата искате.
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #4 -: Април 16, 2016, 20:29 »

Директният подход е хубаво нещо, но само когато е на място. В случая валенс явно е усетил, че си напълно в реда на нещата да подходи така, и се е получило. Това не трябва да се приема, че всеки път когато си брутално директен, ще мине.

Аз предпочитам често plausible deniability подхода, НО само когато не съм сигурен накъде отиват нещата. Тоест, правя намеци, на които ако тя реагира зле, винаги мога да кажа "е, аз се майтапех, ти пък да не го взе навътре?" . Навигирайки из социума, това е доста често наложително, и според мен е най-добрият подход, когато не си сигурен за това как другият се чувства. И не мисля, че е знак за слабост или страхливост. Примерно, снимам в заведението, не може да подхождам директно към всяка клиентка, чиито задни части ми допаднат, защото за точно 1-2 вечери, управителя/ката ще получи 10 оплаквания как фотографът е долна свиня, и ще има шут. От друга страна мога да комуникирам, да съм френдли с хората, да показвам че съм готин, и вече каквото върже...."която иска, да следва"............
.......Да направя и една аналогия с танците. Това че във всеки танц, мъжът води, и той прави първата крачка напред, не означава, че той няма крачки и назад, след които пак следват крачки напред. А именно това е танцът на една свалка. Що за "танц" е, ако аз отида и й кажа "искаш ли да ходим у нас", и тя каже да/не? Честно да си кажа, не че бих я отрязал, но бих правил секс, само за спорта, и ако има нещо по-интересно да се прави, бих отказал.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #5 -: Април 16, 2016, 21:51 »

Май не е в директния подход тайната на успеха, а в това, че си играл правилно играта преди това.
Както казва Стоун - води я вечер някъде, където се пие алкохол.
... и след вечеря с червено вино в едно заведение...
Само с директен подход преди виното, щеше да си вечеряш сам Намигване

Поздрави, Валенс! Усмивчица
Активен

Fake it 'til you make it!
Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Април 16, 2016, 23:35 »

Благодаря! Тя си го каза още в заведението - бяхме се развеселили и двамата и по едно време вика: "Охх, май се напих от това винце" - и ме гледа едно очакващо Намигване Ама аз в заведението се правех на непукист...

Повече подробности утре, защото днес няма как - един приятел го изхвърлила жена му и ще спи при мен, приютих го... Наздраве!
Активен

Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време разни други хора постоянно му се пречкат...
Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Април 18, 2016, 00:20 »

Уффф, най-после малко свободно време, час и половина преди края на работния ден/нощ...

Предисторията - по-миналия петък (преди 9-10 дни се пада) - точно когато взех с 4 реплики телефона на онази, с която така и не се видяхме (след 2-3 флейка от нейна страна), нали бях писал, че след работа (до полунощ бях) отидох да пия в любимия ми бар? Там ме чакаше един приятел, дето с него си ходим там по принцип, като очаквах с него да бъде гаджето му. Да, ама не - беше дошъл с една негова позната. Нея я бях виждал само веднъж досега - на неговия рожден ден (началото на декември 2015-а) в една кръчма. Тогава си спомням, че разговорът с нея не потръгна, даже напротив - зъбехме се нещо с нея един на друг Намигване Той нещо май се опитваше да я сваля тогава, не знам какви им бяха точно отношенията. Предполагам, че го е отрязала, защото после се хвана с момичето, с което е сега. Но въпреки това постоянно ми я даваше за пример, че била ебахти жената и т.н. Аз нали я бях виждал само веднъж и тогава нещо не стана разговор, та му казах, че не й се кефя особено...
Както и да е, отивам в петък в бара, гледам - тя и той там. Той - доста пиян вече (няма мярка за алкохола като мен Намигване), тя - развеселена, но трезвена. Взех си и аз една бира и нали беше вече 00:30 часа някъде, включих се веднага към пиенето... разказах им накратко за рекордно бързото взимане на телефон и как можех още тази вечер да изчукам една мацка, но тя не пожела да дойде Намигване Моя човек общо взето беше неадекватен вече, но неговата "само приятелка" (МИЛФ-ка на 41 години, с дъщеря на 11 години, както разбрах впоследствие, докато си говорехме) беше дошла да се забавлява и стана доста хубав лаф с нея - явно и двамата бяхме забравили как се зъбехме един на друг в началото на декември Намигване Разправих й за мед. сестрата от февруари (как ми е разбила сърцето и страдам... бедният аз Намигване), за други мои завоевания също, тя пък сподели как никога не би се регистрирала в Елмаз, защото там мъжете били ебати зле-тата, аз пък веднага демонстрирах DHV: "Щото не си попаднала на мен Намигване С хиляди жени съм си писал и поне 90% от тях са ми казвали, че се отличавам коренно от повечето мъже там Намигване", тя се хили нещо Намигване
Та пих и аз две бири и след час и нещо - след 2:00 беше - тръгваме да си ходим тримата. Моя човек - едва ходи, пиян на куче  Ухилен Даже го коментирахме това с нея зад гърба му в бара  :angel: На излизане от бара питам милфчето в каква посока е и - изненада! Оказваме се в една посока, наистина. Стигаме до такситата и тогава пиянският мозък на моя приятел явно му изпрати сигнала "ГЛАДЕН СЪМ!!!", защото той ни в клин, ни в ръкав се спира и ни вика: "Абе, искате ли да отидем в "Уго" да хапнем?". Ние само се спогледахме с милфката и му отказахме един след друг. И го заебахме Усмивчица Качваме се в таксито - аз отпред до шофьора, тя отзад. И почваме някакъв непринуден разговор - за кво ли не... И от дума на дума става ясно, че и тя като мен обича да ходи на планина. И ей така - от нищото - ми вика: "Аз си имам компания, с която си ходя, но ако искаш, можеш някой път да дойдеш с нас?". Аз отговарям: "Ами да, може някой път. Но за целта трябва да разменим някакви контакти, за да не използваме като посредник А. (моят приятел) Усмивчица. И продължавам - "Записваш ли си телефона ми?". През това време стигнахме до нейния блок и тя упътваше шофьора къде да я остави около 10-ина секунди... Като приключи с наставленията, аз пак я питам: "Записваш ли?", но тя нищо не записа... просто ми подаде една нейна визитка Намигване Казахме си "лека нощ" и се разделихме.

Чудех се известно време дали да й звънна - вече се бях видял на първа среща с 3 жени същата седмица по-рано и се чудех дали има смисъл от нова "звезда" на небосклона Намигване Но два дни по-късно - в неделя (миналата) - работех до по-рано. И й звъннах около обяд - докато отивах към офиса. Тя в началото не ме позна (бях забравил, че ми няма номера - много съм тъп  Смотан), но после като й казах кой съм като че ли се зарадва... попитах я свободна ли е да се видим след 19:00 часа, но тя каза, че вече има уговорка и не може днес Намигване ОК - казах й, че може някой друг път да звънна да се видим и й пожелах приятна вечер Намигване Това беше в неделя по обяд.

Във вторник бях на кафе с една друга мацка (първа среща), в четвъртък, след като една омъжена МИЛФ-ка леко флейкна, пак се видях с тази от вторник, като на раздяла пробвах кис-клоуз, но тя в последния момент се извъртя и ми предложи бузата си Намигване Нищо, вече е "белязана"  Ухилен Ухилен И понеже нещо я офертирах за петък, но тя отказа, реших да търся други варианти... В петък имах прекрасна смяна - от 12:15 до 18:00 часа, която беше след цели 3 дни почивка (аз почивам през седмицата и бачкам през уикенда), т.е. - бях добре отпочинал и пълен с енергия! И точно тогава се сетих за МИЛФ-ката от бара... Звъннах й пак, когато вървях към офиса - този път ме позна, даже изтъкна, че си била записала номера ми (IOI?) Намигване И й предложих да отидем да хапнем и пийнем в едно заведение, в което много обичам да ходя. Там стана страхотен разговор, открихме доста общи неща помежду ни и... останалото го знаете Намигване

А ето и малко подробности за еротоманите Намигване След като се нави да отидем у нас, още в таксито лееекинко се налазихме, но понеже аз не обичам да се лигавя преди бакшишите, общо взето се държахме на ниво... и от благоприличие се правехме, че гледаме мини-телевизорчето в таксито  Смотан Докато всъщност се гледахме като гладни котараци Намигване Отидохме в нас, отворих един шоколад "Милка" (от големите), запалих няколко ароматизирани свещи, като й казах: "Изчакай само да се опитам да създам романтична обстановка, а ти пусни някаква музика"... След известно мляскане на дивана в хола я поканих най-учтиво да ме последва в спалнята, а когато влезе първите й думи бяха: "Уау, определено ти се е получило с романтичната обстановка"  :angel: И се остави в ръцете ми... първо я съблякох (има тяло на 19-годишно момиче - адски е запазена!) и след това - 2 часа яростен секс, че бях доста загорял  Плезещ се Накрая каталясах (то и затова си трябват тренировки, мамка му!), а тя като че ли се зареждаше с енергия все повече и повече Намигване После я изпратих с такси до тях (джентълмен до последно Намигване) и се върнах с таксито. И спах като праведник - непробудно около 8,5 часа, не ми се беше случвало от доста отдавна  :angel: И в събота се събудих с мускална треска, даже още я усещам  Смотан Доста ме измори мацката, макар че и доста пози сменихме - тя ме щадеше, явно за да може да ме ползва по-дълго Намигване

P.S. На другия ден - в събота, пътувайки към работата, пак й звъннах, като леко й намекнах, че работя "само" до 23:00 часа днес Намигване Но тя отказа - искала да си почине и да обърне внимание на дъщеря си Усмивчица И все пак си мисля, че това не е последната ни среща с 41-годишната дипломирана психоложка Намигване
И с риск да се повторя - ОБОЖАВАМ умни жени! Правят най-добрия секс Намигване
Активен

Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Април 18, 2016, 23:59 »

Хайде де, нали искахте цялата история - ето ви я Намигване
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3848

Профил
« Отговор #9 -: Април 19, 2016, 00:19 »

Браво на колегата - респект и +реп!
Изиграл си си добре картите.
А за директния подход - има много мацки, които биха отказали на "хайде в нас да се чукаме", но биха се съгласили на "хайде да гледаме филм". А обратното - да кажат "не" на филма и "да" на чукането - са много малко. Така че статистически е по-добре да подхождаш по-избиколно, макар да не отричам че понякога се получава и директно.
Аз ако е въпроса съм ебал и на половин-един час от запознанство без никакви индиректни или директни тинтири-минтири ами като мацката те хареса то си личи и направо я мяташ на рамо и я отнасяш.
Въпросът е в не толкова ясните ситуации какво правиш, за да ги обърнеш в своя полза.
Активен
Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Април 19, 2016, 22:15 »

Цитат
Въпросът е в не толкова ясните ситуации какво правиш, за да ги обърнеш в своя полза.
Признавам, случвало се е да не разбера някои женски сигнали... В такъв случай кво правя... ми - онанирам Намигване

Шегата настрана, до последно не бях сигурен дали ще се навие да дойде в нас, или ще ми откаже. Определено не беше от тези, които се скъсват от IOI-та, а и все пак ни беше първа среща. Самият аз избягвам да налазвам жените на първа среща, но след тази случка определено ще почна по-често да се пробвам Намигване
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: