Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 13, 2020, 10:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Къртечна стрелба в тъмното.  (Прочетена 3197 пъти)
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 999

Профил
« -: Април 19, 2016, 18:42 »

На последък, от извесно време на сам един вид. Зарибявам всичко което мърда и има цици. Не мога да се спра. Нещо извънредно е. Оня ден пикапих няква на бензиностанцията, а дори не ме кефеше. Да не говоря, че направо си беше гадна. Оная пък не стига, че грозна на бургия ами и самочувствие кило и половина ми вади. За кво се занимавах, сигурно и господ не знае. Заговоря ли с жена на това ме избива и край. На всякъде около мен виждам цици и задници.

Един колега от форума, вика .................(някъв сайт за запознанства) е чук. Викам тоя нема да ме лъже. Веднага набивам бърза регистрация. И разцъквам да видя, аджеба ко става мо става. Пълно с грозни кучета и дърти бичкии. Ама има и корави мацки. Скивам една кефи ме, веднага и драскам. Аху иху разприказвахме се, фацебук путки майни. Дръж вземи, дай на, Разменихме и телефони и се прехвърляме в Вибър.

Драскаме си почти нон стоп. Аз супер и се кефя на мацката, на снимки, адски сладка, с хубаво тяло. И големи цици което е много важно и всеки ше го потвърди, освен ако не го приличат повече топките. Ааааааааахахахахах. Шпрехаме си на харабията. Обаче, не отчитам никви индикации, че ми се кефи. Баси безразличното отношение. Нито от колата ми се впечетлява, нито от мотора ми, баси ташака, ше го играая соло. Да, грамотна много, но се държи все едно съм некъв, който не иска да и събува бикините със зъби. Викам си, шибаната история момче, нещо не е читаво тука. Нещо много грозно смърди. Аз не знам кво става, няма и кого да питам. Ама викам стрелям, бал съм го.
Тя не потдава но аз си играя моята игра, проблема е, че пускам кука след кука, давам пуш пулове. Какви ли не Изпитани от времето хватки и какви ли не спонтанни финтове. Играе си мацката и то все едно има докторска степен. Няма шитове, няма дяволи. Просто си ме играе здраво. На моменти се подхлъзвах по нейната пързалка, добре че бързо се хващах за топките да се закрепя. Интерес никакъв не проявява. В мен агресията се надига, чудя се как да я подтистна. Обаче, животинското ебава здраво човешкия разум и съм готов да избухна.
Мисля си, тая ква е бе, как може да не ми дава никъв валидейшън. Ама нищо, празно като главата на абитюрент(не знам дали така се пише, но ме болят двата салама). Офертирам за срещи, отлага. Винаги аз пиша първи, тя не ме ебава за 2 стотинки ръждиви. Една вечер се прибирам целия в нерви. Бесен на целия свят и половина. И си пиша с нея, тоя път вече се изнервих. Обясних и, че ако ми се кефи, трябва да излезем в противен случай не ми оставя избор и ше се наложи да настъпи финита еля комедия. Явно и тя малко се подразни защото това беше първата емоция която усетих от нейна страна.
Каза, че веднага след като има свободно време ше се видим. Викам, ок. Очевидно ше трябва да го играя Ф2Ф, няма стане онлайн.

Тя беше в друг град, близо до София и ми вика, ако искаш ела. Ха, аз ли бе? Хо, ела ти. Веднага и набутах оферта да спи в нас. Хе, оня старо куче с дископатия на жлъчката. Двоуми се, демек трябва да играя и на живо. Вечерта пристига, аз отивам да я взема. Гладен като диво животно, като монголско сираче. Корема ми свири кат жътварска стомна. Не бях ял нищо. За нещастие ударих 3 водки в къщи. Видях се с нея, седнахме в една кръчма лафим си, супер яка компания това момиче. Ударих 100 стандарт и се напих като руснак в златни пясъци. Серялня, не знам кво става, аз не съм от тия дето да се напиват, толкова лесно. Но факт беше, че се направих на сакото яката. Затварят кръчмата трябва да си ходим. Тая продължава да не дава сигнали. Все едно, не знам кво. Заклевам се, изобщо не знаех кво става. По едно време се изплаших, че съм се ръгнал там от където никой не се е върнал. Френд Дупката.
Качваме се в колата, обсъждаме какво следва. Аз набивам оферта за хотел. Тя не иска. Ба хай, добре ок, в нас. Но поради това, че съм ерген, че съм мъж, че нямам никакво време, в нас мизерия да си ебе феса мишката. Ама викам, аз да не съм лукова глава, бал съм го. Очевидно нищо няма да стане.
Поглеждам си часовника, 23:00.
Тя - Гледаш си часовника, нямаш търпение да се оттървеш от мен ли?
Аз - Не, гледам дали стана време да те целуна.
Тя - Не, не е време.
Аз - 23:01 напротив, аз съм го смятал, точно сега е момента. И тръгвам към нея.
Тя - Ше ти е гадно от гланца, недей.
Аз - Мисля си, кукло мяташ ли, че най големият ми проблем е липстика ти. На границата пълно с рязани карабини, спя със ножа под лъзглавницата шото чакам всеки момент да ме нападнат сирийците. Ти с гланц ше ме плашиш.
Целунахме се. Моите сетива изострени на шуменска брадва. И усещам точно това което трябва да се усеща в такива моменти. Ха, тялото и не може да лъже. Тука сме, тука сме. Малко остана да се здрависам с най-скъпото на всеки мъж а именно камбаните. Хе хе хе.
Някак си се надъхва за в нас, но ме предопреждава, че секс няма да има. Викам си ше се на правя на ударен с тухла четворка и ше и вържа на това, само за да имам добре смазано уръжие афтър.
Аз - Ти полудя ли бе кукло. За какъв секс ми говориш? Повече да не съм го чул това.

Тръгваме, спираме в един магазин да си купя цигари бира и нещо за пиене. Пристигаме в къщи. Пийваме бира, слушаме яка музика шпрехаме си и се целуваме. Оуу да, заклевам се в целото си въже, много яко се целува тая. Работя аз, за най-прекрасното. С добре оттренирани движения калявани в най тежки ситуации разкопчавам, бързо и незабележимо. Като котка са. Ааааааааахахахаххаха, ше си скъсам чорапите. С ръка стисната между два крака с крайно ограничена подвижност точно на два пръста разкопчавам боди. Реакцията остра. Получи се като в империята отвръща на удара. Отново с огромни мъки, за стотни от секундата разкопчавам колан, дънки. Реакцията още по-остра. Тя - Няма да правим секс. Аз - Ние не правим секс(мисля си за сега).
Вниманието на мацката се приковава към последната защитна стена, сутиена. Добре, че от толкова разкопчани сутиени, пръстите на лявата ми ръка са придобили така структура, че мога да разкопчея, сутиен в кофа за мляко, летящ на 89498 метра височина. Положението е критично. Чисто гола, заклевам се няма такава мацка. Просто без забележка, не можах да намеря нищо което да не ми хареса, нямаше за какво да се хвана. Както казват старите хора и бемките и бяха точно там където трябва. Жестока просто.
Сега е мой ред. Да се правя на 2 стотинки и половина. Тя чисто гола, аз облечен. Викам, ае да пушим. Тя - събличай се. Аз - Нали нямаше да правим секс. Толкова нямаше да правим секс, че ми скъса копчето на панталона. Подозирам, че нарочно.

Заспахме около 03:30. Аз в 06:00 се събуждам и гледам топлото дупе спи до мен, викам. Евала, браво, ашколсум, шукар гиби. Викам, я за по сигурно да видя кво може да се направи по въпроса. Нещата се случиха, идеалничко.

Тва е всичко. Няма такава яка мацка. Чесно, тая беше просто номер едно.

И те така да го еба. С други думи, винаги може да се получат нещата дори когато положението не изглежда никак обещаващо.
Активен

Fortuna incepto signatur!
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Профил
« Отговор #1 -: Април 19, 2016, 21:14 »

Браво Manowar, когато има пиене има игра факт.  Засрамен
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 852

Профил
« Отговор #2 -: Април 19, 2016, 23:15 »

Евала, Manowar! И да почерпиш, ако си я забил в Елмаз-а Намигване
Активен

Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време разни други хора постоянно му се пречкат...
Halloween
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

.

Профил
« Отговор #3 -: Април 19, 2016, 23:44 »

Ами...какво може да кажем?Остава само да се учим! Усмивчица Това е то natural style!
Един въпрос:Сигурен ли си, че просто не се е правила на недостъпна в началото и да си те е харесвала тайно?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1300

Профил
« Отговор #4 -: Април 20, 2016, 00:38 »

Ами...какво може да кажем?Остава само да се учим! Усмивчица Това е то natural style!
Един въпрос:Сигурен ли си, че просто не се е правила на недостъпна в началото и да си те е харесвала тайно?
100% За това не трябва да се гледат сигналите за валидация. Прикриват ги като ученички, и се държат резервирано и пасивно. А друг път те засипват с такива, включитело и открито вербално, и като почнеш да действаш и да даваш газ, тръгват да те играят.
За това се съди само по действията и реалния интерес, а това включва да водиш, без да се влияеш от валидациите които ти пуска/не пуска
Следва те - има интерес
Мотае те (много те харесва, ама разбираш ли, живота е жесток и свиреп) - няма достатъчно интерес
Едното го наказваш, на другото и даваш бисквитка, тя сама ше се сети
Браво за репорта, както винаги на ниво и в стил.
Ключов момент в репорта е, че си продължил да водиш въпреки сигналите на безразличие, и образа който се е опитала да си придаде, и рамката която да постави с него. Знаеш си ролята, и кво се очаква от тебе, на нея и остава избора да си приеме нейната или да си почива.
Активен
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 79

Профил
« Отговор #5 -: Април 20, 2016, 13:55 »

Браво.... Тигре на кефи ме, отново и отново се смях като побъркан  Засрамен Засрамен Засрамен

Поздравления от мен за добрия натурален стил Намигване

Поздрави:Iwin
Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш."
-Берсерк
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3848

Профил
« Отговор #6 -: Април 22, 2016, 00:31 »

Респект, реп, бравос, и всичко каквото се полага за клоуза и за интересния репорт!

А ей това чуя ли го направо се опипвам за джоба да проверя взел ли съм си капути:
Някак си се надъхва за в нас, но ме предопреждава, че секс няма да има.
Активен
Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 852

Профил
« Отговор #7 -: Април 23, 2016, 00:31 »

Цитат
Някак си се надъхва за в нас, но ме предопреждава, че секс няма да има.
Мда, сигурен признак, че тя вече си представя как й бъркаш в бикините Намигване
Активен

Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време разни други хора постоянно му се пречкат...
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: