Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 13, 2020, 10:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво се случва или пропускам нещо съществено?  (Прочетена 1272 пъти)
yaripim
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Април 19, 2016, 22:08 »

Здравейте, пичове. Минавам на въпроса, извинявам се ако се получи дълго и ще карам отзад напред, като се надявам да спомогне да разберете въпроса ми по-добре.

Преди 3 години бях в Прага, Чехия на работа там. Престоят ми бе няколко месеца.Имат уникално красиви жени..
Главно отидох да изкарвам кинти и голяма част от времето беше квартирата-буса-бачкане-обратно. Успях да забия 2 мадами за тоя период- една чехкиня,сладка мацка,сервитьорка. Бяхме с колегите на кафе и от дума на дума разговора дойде колко са били лесни или поне не толкова дръпнати чехкините. Един мангал изчака оная да остане сама да събира чаши, отиде и си поговориха 2 мин. После се върна и измърмори:мама и мръсна иска ми 1000 крони (70 лв бг пара по онова време). Не му се даваха.Аз нищо не казах,на другия ден аз си опитах късмета, получих същия отговор,уговорихме се,кихнах кроните и си се пошибахме доволно.
Втората мацка беше румънка,колежка в бачкането.Пътувахме заедно в буса,беше дошла с приятелка-голям късмет, щото емигрантКИТЕ рядко идват сами без мъж/гадже. В буса пътувахме заедно, влезнах и спонтанно на първия ден(тя дойде след мен) и с дните занапред си имахме лафче.Какво ми направи впечатление: усмихва се, поддържа разговора,често на работата идва уж да пита нещо и по-интересното:като тръгнех да и обяснявам или показвам, все заставаше плътно до мен от едната страна и усещах как си опира гърдата в ръката/лакътя ми. В началото отмествах ръка,леко учуден,ама това продължи почти всеки път.Повече не ми и трябваше.В почивен ден направихме парти-имахме си бг етаж в квартирата,обаче Бг приятелите умишлено не ги отразявах, тя дойде малко след мен в стаята и на 2-та напитка я налазих-искаш ли да идем някъде другаде? Повече нямаше и нужда да обяснявам,отидохме в мойта стая и там обменихме румънско-български опит в креватните отношения  Усмивчица
Прибрах се в Бг зимата,неизбежно,за да се грижа за роднина претърпял тежка операция.Но за това после.
Лятото преди 2 години заминах за Кипър.Сезона го изкарах в работа на плажа.Това ми е най-успешния сезон досега.Принципно беше мизерия-ставане сутрин в 6,и прибиране към 8 вечерта.Главно спането беше проблем, за това и излизането по дискотеки (уникални) беше малко.Първите няколко пъти лапнах хурката,най-вече щото веселото почваше след 1 през нощта,а аз след няколко часа трябва да съм на бач.Като още сутрин живака удря 30 градуса.Смених тактиката-която мацка омагьосам да се видим вечерта,никви клубове- романтика на плажа  Усмивчица Бутилка вино и айде. Успешно беше.Литовка,2 норвежки,германка,
една местна,рускиня и украинка успях да забия.
Тук малко по-подробно ще разкажа за може би най-големия ми успех и то с развитие.
36 годишна рускиня и смного готино тяло,оформено във фитнес ми хвана око.С постоянните клиенти всеки ден си имахме закачки и шеги,така беше и с нея.Беше с 3 дърти приятелки,но за влизането ми помогна факта че.... плете  Ухилен Бързо,сръчно и красиво.Да плетеш на плаж лятото в жегата- шашава руска работа.Както и да е. Викам-като си толкова добра-айде на мен и на колегата някакъв подарък да направиш,така и така ти остават 2 дена. След 15 (!) минути вече имахме по една гривна и двамата,двуцветна.Бърз тигел из плажа да си видя местата как са и айде обратно.-Заета ли довечера,планове? -Не,нямам. Аз- Айде тогава ако искаш да се чакаме еди-къде си.
-Добре, става.  Още един тигел, че влезна да се къпе и пак при нея. Ми ако ти изникне нещо, как ще разбера аз-попитах. И си даде и номера.
Вечерта на диско,прежалих се за спането, късмет извадих,че брат ми не беше в квартирата и яко секс направихме . Изпратих си я.
На другия ден, последния и,се уговорихме от рано да ме чака след работа. Чакаше ме.Гладен и както съм си с пясъка по краката я поведох към нас, брат ми му бях казал да не се прибра 3-4 часа. Пак яко секс. Тръгвам да си я изпращам,за последно и по пътя си говорим,че няма смисъл да продължаваме да контактуваме, щото няма кво толкова да си кажем-как си,ми добре, аз в Бг,ти в Москва,как е работата и бла-бла.Съгласихме се и двамата.
Ден след като си пристига ми писа смс,че все съм и в главата и иска да ме види пак.Предложи да наеме стая в хотел в Бг и да съм си бил помислел.Докато аз мислех или поне докато разбера кво става,на другия ден вече ми каза,че е запазила стая в София в хотел.Шашнах се, ма и много кеф ми стана. За двата месеца,докато дойде,санкциите срещу Русия бяха в разгара си и не я подминаха и нея-съкратиха я от работа и самолет. билет и се оскъпи 2 пъти. Въпреки всичко кацна на 1 януари в София и 10 дена си изкарахме идеално,покрай нея понаучих и руски език.

Така.Преди 3 седмици се върнах от Англия. Там беше по-постна хава, щото англичанките са или грозни като смъртта или дебели,или и двете.3 момичета успях да забия-полякиня и 2 румънки-пак колежки в работата,спонтанно стана всичко.Търсеха си го,беше видно и който търси-мари са казали хората  Ухилен

Преди да кажа каква ми е болката, малко инфо за мен.Гоня 30-те,не съм типичния Алфа,както тук се изразявате,НЕ тренирам,1.77 см. висок, 70 кила, нося очила.
Старая се да се обличам добре.Обаче като трябва съм луд за трима, а устата ми трака за двама.Влизам почти свободно на всяка мацка,която ми хване око, мога да говоря както и лиготии,така и сериозни теми, умея да поддържам разговор. Опънинги и влизаници не са ми проблем, поне на 90 %-всеки понякога се чувства неуверен (това е за останалите 10 %)
Помага ми и много че имам много близка приятелка от много години, както и сестра.
Вижте,като гоня цели,почти не признавам правила-това го пиша в добрия смисъл.
Говоря си със сестра ми и с френдката свободно и най-вече ПИТАМ. За всичко което ме интересува. Защо мацките правят еди-кво си, защо се държат по определен начин вдадени ситуации и прочие.Защо толкова много вкарват "шитки"-май така му викате тук и т.н.т. За мой късмет
 и двете ми ходят по акъла и ми отговарят на въпросите, както и ми подсказват женски тайни,номера и чалъми.Важна вметка- това за мен е ПЛЮС и то голям, без значение как ще изглежда в очите на другите, дали е ламерско,аматьорско и прочие. За мен информацията е сила.Така примерно никога нямаше да разбера,ако не ми бяха казали, че понякога за да види колко човека ще реагират, дадена мацка като слиза по стълби се старае да си тресе циците повече и следи за реакции. Това е само пример,ако искате мога да дам доста.
Гледането на болния роднина също ми помогна много,най-вече с борбата да мина през тегавите и криви мигове и най-вече- самообладание,присъствие на духа и хладнокръвност. Да ме събудят през нощта,заради силни болки, виканици на линейки,возене в линейки,губене на съзнание,сблъскване с бюрокрация и апатия на служители и прочие мрачни мигове и състояния- за 6 месеца ми стана като здравей- здрасти. Но това ми помогна много,да не отразявам шибанията в живота чак толкова, да не се паникьовам, и съответно да не се спичам на шитки,резачки и прочие от мадамите.

Какъв ми е аджеба проблема тогава?? Ако сте чели внимателно по-горе, сред завоеванията не присъства.... българка. Айде, в чужбина иди-дойди, но месец почти съм вече тук, излязох на "лов" 5-6 пъти, на клуб ходих два пъти- не ще и не ще.
2 телефона взех, с едната на 1 кафе и дотам. Нещо има.Не знам какво. Старая се всичко да си е както досега,смисъл не правя разлика осезаема или наум каква народност е момичето.Обаче не се получава.Или в даден момент ми се струва че меркантилеят, или ме дразни факта,че много се пулят в тия телефони(аз смартфон не нося в мен.имам стар телефон,него ползвам). Не знам как точно да го опиша.Влизам им нормално, усмихват ми се, има лафче,закачки и всичко както си е по книгите. И дотам.Не,че ми е голяма болка за умиране, но почвам да се дразня. Аз ли пропускам нещо?Бг мадамите ли нещо са се чалнали?
Дълго май се получи,извинявам се. Ще се радвам някой да отговори,особено топ сенсеите на форума.
Това е засега от мен, бъдете здрави!
Активен
Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 852

Профил
« Отговор #1 -: Април 19, 2016, 23:11 »

Евала и на теб, yaripim Намигване Определено има какво да научи човек от теб!

А относно българките - много кифлеят, брат Усмивчица Изгубили са връзка с реалността. Нямам опит с чужденки, но с българки имам много. И трябва да ти кажа, че болшинството от по-младите дори не ги отразявам - толкова са ми безинтересни. Най-вече защото нямат ИНДИВИДУАЛНОСТ - всяка се опитва да подражава на някоя друга, а мен лично това ме дразни.

Има и нещо друго - от това, което описваш, а и което съм чувал за чужденките, те са доста по-разкрепостени от нашите жени. И не се притесняват да си вземат удоволствието с някой мъж, когато им хареса Намигване Нашите са малко смотани в това отношение.
Активен

Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време разни други хора постоянно му се пречкат...
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: