Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 01, 2020, 00:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма да правя повече никога секс  (Прочетена 1636 пъти)
xxx7
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« -: Май 07, 2016, 00:45 »

И така вече 10 дни минават откакто скъсах с моята, положението е критично. Нов град- много хора, аз никви познати, няма колеги - сам съм си шеф, няма състуденти (не съм учил тука), викам си ще се мре, всичко свършва няма да правя повече никога секс и ще лиша света от моето присъствие...

Края на седмицата, много сдухан ден- нищо не върви, ни работа, ни тренировка- нищо. Един познат пише- щели се събират в няква кръчма- отивам влизам, всичко 6 точки- музика, хора ала-бала. Късно отидох хората пияни- бързо гълтам 3 ракии и ги стигнах. Вземам 3 фейсбука и се омитам, че един друг авер ми звъни- били на 5 мин от мен и щели да ходят на диско. Аз вече не ме ебе и съм си супер готин. Ставаме няква компания от рода на 4 момчета и 2 момичета. Познавам само моя авер. Едното момиче седеше близо до мен, тва и е грешката като цяло. Тука скипвам леко, че ще стане много дълго и никой няма да чете. Резултата от вечерта е, че тая много ми се кефи, ама нещо ми се дърпа на целувките, що и тя не знае, аз се целувам супер - знам го..?

Излизаме с нея след 1-2 дни, преди тва я виках в нас, ама не иска, ако знаеше кво изпуска...Водя я на некви места, дето и аз не ги знам още хаха, на момента ги виждам и разбирам, че отиваме там. Всичко много точно, виждам в очите и , че ме харесва, ама пак нещо се дърпа. Разправя ми, че много я е страх да не и се обадя, била спала само с 1 до сега, няква доста дълга връзка а-у. Донякъде това изяснява нещата.

Водя я на барче. Преди тва бях малко на фитнесче и ударих 1-2-3 малки след него за релеф. При мене понякога е от голям плюс да си пийна примерно 1 малко, понеже съм два човека в едно. Един скучен дето само работи и един друг готин, де му се ебе- две не вижда и е царя на купона. Скоростите ги сменям с уиски или квото има над 40 градуса. Барчето полу-празно, после дойдоха хора, сядаме на яка масичка с облегалка. Тоя път не се дърпа с целуването, разбра че няма смисъл и без тва и е гот. Целувки, милувки и иска да ми маха вече ризата, викам ааа не, тук не може. Иначе пък като я барам за дупето ми вика НЕ, тя ще ме съблече и изяде там хах. Викам и - ще ходим в нас- имам телевизор, риби, легло, котка, динозавър, кърпи, завивки, храна, абе всичко, дето и трябва. ТЯ ми вика НЕ - абсурд, ти си опасен, луд не знам си къв...ще ме вкара в психиатрия още малко. Викам оки, тогава сменяме барчето ще ходим на едно друго. Да де, ама то на 5 мин. от нас, тихо да не чуе. Тръгваме да ходим, тя ми вика че е гладна. Искала пица. Охооо , а аз каква пица имам в нас, ако знаеш. Стой та гледай- най-вкусната. Без майтап наистина имаше 4 парчета пица от предната вечер.

-Аааа не у вас няма да ходим. Вика ми тя.
- Хубу, ама то преди да стигнем до бара минаваме покрай нас. Вадя аз ключ и казвам, че отиваме горе да вземем пица. Тя седи и ме гледа като гръмнато пиле. Не ще да влиза. Ама такъв джентълмен кат мене няма как да я остави на студа вън.
- В крайна сметка реши, че трябва да влезе. Това си беше правилното решение и за нея, и за мен.
- Събува се тя, аз намирам пицата, тя почва бързо да я хапва и иска да бяга. Да ама не, сипвам си едно малко, сипах и на нея- добър домакин съм все пак.
- Ама нали само за 5 мин. беше?
- Е да, аз за толкова ще го глътна и изчезваме.

Сяда тя до мен и ми обяснява, колко гадно и некомфортно се чувства и че не трябва да сме тук. Тук е момента да обясня, че на пръв поглед момичето наистина изглежда много свястно. Отделно поради определени стечения на обстоятелствата съм създал някакъв образ в нея- тип ебач, дето после не им звъни, а аз определено не съм такъв тип хах. Като цяло колата ми, облеклото и жилището, което не е мое, може да са и създали такива грешни асоциации за мен. Аз попринцип съм мега доброто момче.

Та викам и аз- щом не ти е ок изчезваме ей сега и почвам да си я целувам. Лошото е, че вече в нас няма други хора като в барчето и тя няма никакви оправдания да не ми даде да обарвам стегнатото и дупе. Тва и правя естествено, много обичам женски дупета. Свалям сутиена- Неее, не може. Да бе хах...
- Пъхам си ръката между краката и, ама зад гърба и - тя е с лице към мен. Първи път пробвам да я сложа на точното място- НЕ, втори път- НЕ, трети- ДА... Тогава вече ми беше ясно, че след толкова дърпане ще бъде моя тази вечер!

Вземам си я, и я местя в моята голяма спалня. Слагам я нежно като принцеса на леглото и започвам да махам всичко, което е останало от облеклото и.
- Нее, не може така, знаем се от няколко дни?
- Е кво да не сме пък на първа среща? Вече ме познаваш доста добре.
- Ама какво правим изобщо тук, нали щяхме да ходим на бар?
- Е ще отидем после, какъв е проблема?
- Ама не трябва така да правим, много си лош, защо го правиш?

Възбудена на макс и ме държи за пениса, изобщо не знам за какво ги говори тия глупости Смотан

Много добре ни се получиха нещата, изморих я доста. Беше красиво, остана много доволна.

Извод: Всички се дърпат и искат сами да се навият, че не е лошо да го правят и не са лесни. Сто пъти ме пита с колко съм спал, дали съм спал на първа среща с момичета, колко пъти..., колко жени съм водил в нас, с всички ли така правя в дискотеките...

За мен: Още имам проблеми да заговарям на улицата и в клубовете - става въпрос за мацки от други компании. Някой път като съм на кеф- ми се получава супер и си ги отварям. Друг път седя 2-3 часа и не събирам смелост, зависи и кви ги има около мен. Ако обаче е на нашата маса и не я познавам, шанса да спи с мен, не е малък. Пазете си приятелките ей! Смотан

Като цяло има май надежда няква...
Активен
ЕбиМуМайката
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Профил
« Отговор #1 -: Май 22, 2016, 23:28 »

Тук ми е интересно как отговори на последната сесия въпроси? Всичко ли отрече?
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: