Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 03, 2020, 21:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Приятна среща със секси мацка  (Прочетена 2556 пъти)
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 141

Профил
« -: Април 18, 2016, 13:09 »

Събраха ми се няколко почивни дни и реших да се прибера до родния град и да си почина малко от напрегнатото софийско ежедневие.По пътя,докато си преглеждах номерата се натъкнах на номера на едно доста красиво момиче с което щяхме да излизаме преди време.Бяхме се засекли на басейнче и спомена за стегнатия и задник и чаровна усмивка се бяха вкоренили в мозъка ми.Обадих и се и се разбрахме да се видим на следващия ден към 17:00.Тя живееше в едно градче на 20км от мен.Хубавото беше,че доста пъти съм се разкарвал до там и ми беше горе-доло познато.

Разбрахме се в крайна сметка  да се чакаме пред някакво кафе на центъра им.Съгласих се защото знаех,че ако съм в форма ще я клозя.От сутринта до 15:00 бях в центъра в моя град.Постригвах се,оправях си веждите.Като при фризьорката ми  бяха 2 мацки(нейни приятелки)  и яко фън с тях,много си вдигнах стейта.После  към 3 се прибрах в къщи и задрямах.Тръгнах към 4 и 10 към автогарата,но бях в лош стейт,тъкмо станал,сънен трябваше да се разлафя с някого и се обадих на един приятел.Споделих му че отивам да се видя с мацка и от там историй,смях бъзици.Поприведох се в настроение,но за да не зацикля се залафих с пича който ме караше(докато си чаках автобуса дойде с оферта да ме закара,явно си прави малко бизнесче с това)В 5 без 15 бях подранил пред кафето,нямаше какво да правя 15 минути затова си взех кафе и седнах там на една пейка срещу това кафе.До мен имаше някакви пияници и ги разбазиках за стейт.Тия зеха,че се накефиха и ме налазиха много.Междувременно yсетих,че мацката иска да ме води в кафето срещу мен,а не можех  да допусна,тя да води.Написах и смс да се облече по-спортно.(Тя живее на 5 минутки от кафето)
Идва тя по клинче,хванах я за ръчичка и я гушнах леко.Казах и,че времето е много приятно(беше слънчево и топло) и искам да се разходим в някакъв приятен парк.Тя почна да обяснява как имало няколко,аз просто и казах''заведи ме на място на което ще мога да се насладя на природата''Тръгнахме към парка,имах време да я огледам.беше със бяло секси клинче,приятни залепнало по дупето и.По пътя лафихме общи глупости кой как я кара.Предимно аз и разказвах неща(имах нужда да говоря повече защото чувствах,че въпреки опитите ми от преди да се видим,не съм в стейт и съм прекалено логичен).Седнахме на едни  пейки които аз избрах.Отдалече изглеждаха готини,но в последствие бяха много неудобни и трябваше да стоим един срещу друг...Кофти вариянт за ескалация,но от друга страна нямаше хора а усамотението щеше да ми помогне да я предразположа по-добре.Усещах,че ме чувства като непознат и трябваше да изградя доверие между нас и базов комфорт.Използвах природата и спокойствието за да и споделя интересна история от детството ми.Докато я разказвах забелязах как погедчето и  е ясно насочено към мен,реагираше добре на енергията,когато се усмихвах и тя се усмихваше.Разказах и завладяващо как съм заминал за София как съм почнал работа като инструктор как съм си задълбочил знанията,запознал съм се с много хора,как това ми е помогнало да си изградя представа за това какви жени харесвам,разказах и подробно затова.Тя от своя страна се заобеснява как нямала време да тренира много,нито да спазва режими поради ''важни ангажименти''но все още ставала и имала перфектен задник с който грабвала окото.Побазиках я,че е пуснала коремче и,че е почнала да перка дюнерчета.Попипах бицепсa  и бедрата и заключих скромно''абе мекички са да ти кажа,дали и задничето не е  поомекнало?'' с широка и мазна усмивка.Онази се хили,използвах момента да продължа с ескалацията ''Мислех,че ще си сложиш готино парфюмче заради мен,а не усещам нищо'' с леко нацупена физиономия.''Как беее сложила съм си много приятно пърфюмче заради теб'' с грейнала усмивчица.''Нека да го усетя''приближавайки се към  вратлето и.Подуших я леко и прошепнах нежно в ухото и ''Мммм''.Рязко се отдръпнах''Това е парфюмчето като бръмчите с бабите с махлата нали?'' с широка усмивка.Почна да се хили(мм имаше готина усмивка наистина)''как бее,това е само като излизам с готини пичове'' и ме перна леко с ръчичка.(Родителите и са в чужбина и са натресали едната и баба да я надглежда,но онази ходила по почивки често,та наща си е горе-доло самичка)''Казваш го само за да ми се изчеткаш нали?''.Онази пак се кикоти.''Абее голяма си шматка,от всекидневните ми е,но ми е един от любимите''.''Жалко,мазненето щеше да даде резултат и щях да ти сложа един +.Видя ли как се прецака''Малктата отново почна да се смее,от 4-5 минутки я галех по бедрата без съпротивление.Реших,че момента за целувката е идеален докато се смее.Надвесих се към нея в опит да я целуна,но тя се дръпна и нацелих бузката.Малко се сепне и изтърси''Като за начало това е достатъчно''.Дръпна се и стана от пейката''Нека ходим към...(Онова кафе,където се чакахме,знаех си,че и се ходи там)В интерес на истината кафето е добре,но се води като най-гъзарското в града и съм сигорен,че гъмжи от позьорчета,а тя е такава горе доло.Малък град,с какво друго да се напъне да изпъкне простия мозък...Лошото е,че в такова кафе има голям шанс да срещне познати или хора които по някакъв начин биха я накарали да се почувства конфузно,а моите планове бяха да създам по-дълбок рапорт и да ескалирам по-добре и по-тежко.Не беше лесна,както се убедих в парка и трябваше да се потрудя за да успея да се намърдам в тях в края на вечерта.
Да се върнем към разоговора в парка.Поседяхме към 45 минути там,и оферта за кафе звучеше добре.Казах и,че искам спокойно местенце с диванчета на което да се опознаем по-добре.Тя спомена едно кафе което отговаряло на това описание и се понесохме към него.В интерес на истината си беше малко дупка,но пък имаше нещо като градинка с външни масички и беше сенчесто.По пътя имах възможност да поразгледам града.Беше доста кофти,уж център а едно такова разнебитено,наоколо само пенсионери,депресираща обстановка.Вметнах и,че си губи времето като седи тук и че трябва да се развива,ала-бала.Тя леко се сдуха,вероятно осъзнавайки,че се е отдала на рутината,стараейки се да не мисли за реалноста.Казах и,че ми харесва усмивката и,после забавих малко така,че да мине пред мен и казах,че задничето и още си го бива.Тя пак грейна.
 В кафето стейта ми скочи на макс.Брутално присъствие и висока енергия.Подхванах я на емоционални теми,имах изградено доверие вече и ми трябваше да затегна малко връзката между нас.Питах я кое е най-лудото нещо което е правила,тя ми измлати,че не правила луди неща била консервативна.Казах и че консервативен значи скучен.Разказа ми една история как се напили с приятелки,на дискотека и как се била сбила с друго момиче.''Значи ми казваш,че не пиеш а на най-лудото нещо което си правила е случка с алкохол?''Тя се хили''Тука аз ти разправям историята на живота си,а ти ме лъжеш'' и се разцъках.Тя се хили на макс и заобеснява как не било точно така и понякога си пийвала.''Е тази кукичка чаках''викам си на ум.Обръщам на секс.''Обичаш да пиеш и преди секс нали?Няма как да не обичаш,секса на пияна глава е страхотен.Аз обичам да ме хапят по ухото и да ми говорят мрасотийки,доста е възбуждащо''Надвесвам се отново към ухото и"А ти?Какво раздвижва червейчтата по телцето ти?'' ''А беее,какви неща ми говори,лични.Зависи как ми действа човека срещу мен.''Гледай я ти малката излезе притеснителна'' с усмивка.Аз мислех,че си мръсниче и дяволче,а ти излезе добричко и срамежливо.''''Ооо такава съм,пред гаджетата,бъди сигорен'' и пак се кикоти.''Аз съм Badrick,следващото ти гадже,приятно ми е и подавам ръчичка.Яко смях.''Обзалагам се,че обичаш кучешката'' продължавам галейки я леко по косичката.''О да,разбира се'',''Перверзното ти погледче ще ходи много като добавка в тази поза''казвам с усмивка.Онази се смее и отново ме перва с ръчичка''Голям си мръсник''Ти с този поглед,не можеш да говориш да мръснишко излъчване.''Отново имаме нещо общо'' казвам с усмивка.И докато сме на темата и споделих за целувките които ме възбуждат.После я целунах секси за около 5 секунди,точно преди да я целуна,я чух да прошепва''Нее,недей''.След целувка се усмихна''Успя да си вземеш една целувка значи,но знаеш само тази ще е за днес.Повече не!'' Заръки от татко ли?'' ''Даааа'',добавя през смях тя.''Интересно,днес се чух с него,вика Badrick давам ти днес моята да си я нацелуваш колкото искаш,така,че проблема е решен''.После я целунах отново,но тя се дръпна почти веднага.''Престаниии'' измърка тя.Усмихнах се дръпнах се за момент,усмихнах се и след 3 секудни отново я целунах.Отново се дръпна почти веднага''Ужасеен сиии'' и погледчето и леко се отмести в посока хората около нас.Викам и''какви са тези бабешки целувки'' и се хиля.''Мислех,че се целуваш по-добре''После отново я целунах.Най-накрая 35-40 секундна целувка с език.Дръпнах се рязко и продължавам''Чувствам се омърсен заради тези сочни целувки пред тези пенсионери,беше грешка'' и поставих възглавничката от дивана между нас.Яко в стейт,продължавам да ръся каквото ми падне,онази направо си умира от смях.Хващам и ръчичката с думите''Не съм ти споменал,но съм страшен гадател.''Така лии,гледай ми на кафе тогава''кикоти се тя.''Хмм гледай ти,днес ти е щастливия ден.Виждам готино момче около теб.О да определено е сладък,а ти си умираш да се целуваш с него,но не слушаш вътрешния си глас,а се дърпаш по инерция''Онази си умира направо.''Усещаш ли как не можеш да избягаш от съдбата си''пускам и ръчичката и отново я целувам.Докоснах я по циците.Тя ми  хвана ръката и леко я стисна,но не я дръпна.Все пак ми беше ясно,че тук не мога да ескалирам повече и и предложих да се разходим в един парк който отлично знаех къде е.Беше на залез слънце,доста приятно време.Идеята ми беше да я натисна по-сериозно в парка,да я възбудя и да се натреса у тях.Платих сметката под предтекст,че другия път,тя ще плати.Всъщност се получи готино,тя изкара парички,аз и казах просто''Прибирай ги,другия път е твой ред да ме глезкаш,а съм си харесал готин ресторант.''
Запътихме се към парка,беше почти тъмно,но пък беше осветено,почти нямаше хора.Започнахме да се натискаме.В началото се дърпаше на опитите ми да и бръкна в сутиена и в клинчето,но после се повъзбуди и нямахме проблем с това.В един момент,вече беше доста мокра и беше време да действам.Казах и,че ми е много приятно с нея,но след 2 дни си заминавам и искам тази вечер да е специална.''И на мен ми е много приятно с теб''допълни тя.Предложих и да си вземем нещо за пиене от Non-stopa и да ходим към тях.''Не можем да отидем в къщи сега''сепна се тя,но не уточни.Поговорихме си малко,след това отново се натиснахме,беше доста мокра.Хванах ръката и,задърпах я лекичко към магазина(беше на 5 минутки от нас)Тя не се дръпна.По пътя започнах да и обрисувам картинката.Ще си вземем малко вино,малко бонбонки,ще пийем на тераската.Ще изпушим по една цигара и ще се полюбуваме на приятната вечер.''Звучи чудесно,но няма как днес''Реших да не настоявам,имах 30 минутки до последния автобус,а и мислех да излезна с приятели.Целия ми ден отиде с нея.Реших да използвам времето да създам малко моменти с нея за да може да се видим евентуално в бъдеще.Държахме се за ръце по пътя,галехме едно куче.Когато пресичахме я обърнах към мен и я целунах.Тя беше приятно изненадана.''Може да ни удари кола'' измърка в ухото ми(беше червен сфетофар,дори една кола мина до нас и ни свирна).Изместих си погледа към очите и.''Кое е най-лудото нещо което направила напоследък?Тя се усмихна и ме целуна.(За пръв път,тя беше инициатор на целувката)
 Продължихме към спирката и зачакахме автобуса.''Имам чувството,че те познавам от много време'' прошепнах и.''Аз също се чувствам така'' отговори тя.После се отдръпнах и се облегнах на пейката.Тя ме гушна и започна да ме гали по лицето.''Може никога да не видиш това личице отново'' гледайки я в очите.''Ще го видя'' усмихна се тя и продължи да ме гали.Обърнах се към нея и я прегърнах силно.Беше доста романтично като се замисля.Автобуса дойде и си заминах.

Доволен съм от себе си.Бях потопен изцяло с срещата в 80% от времето,дори не усетих как мина.В момента работя над изграждането на добър рапорт,тъй като определено залагах много на създаването на привличане.По-принцип на първа среща играех винаги за секс,и не се занимавах да градя рапорт.Горе-доло дърпам в тази насока.След тази среща имах още няколко интересни в София,а момичето на следващия ден,беше доста дръпната.Драснах и само''Беше ли мила с мен'',тъй като на следващия ден сутринта щеше да излиза с добра приятелка и вероятно и е говорила с мен.Беше доста отбрана в изказа си и дръпната,усетих го.Все пак се разбрахме,пак да се видим като се прибирам в бъдеще.Чат пат ще и звъня да поддържам връзка и така.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 852

Профил
« Отговор #1 -: Април 18, 2016, 21:18 »

Евала, добра игра, реп. Намигване

Според мен си направил максималното в тази ситуация, а и мацките от провинцията на техен терен се държат доста резервирано. Виж, дойдат ли в София, стават ебати разпоретините (не всички де) Намигване Но ако беше продължил да настояваш, едва ли щеше да я пробиеш още същата вечер... Така че - добре изиграно, браво Намигване
Активен

Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време разни други хора постоянно му се пречкат...
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Април 19, 2016, 02:32 »

Определено нямаше как,а и да остана на риск без транспорт си е доста незаслужена инвестиция(DLV)която щеше да усети тъй като е наясно в колко ми е последния автобус. Основен минус беше липсата консумация на алкохол от нейна страна.Просто куп логически глупости са и напънали кратунката.Общи познати,как ако ми пусне,може да тръгне слух,че е курва,липсата на опит в  срещи с бърза ескалация,как не ме познава,а след 2 часа и ровя в сливката(вероятно не и се е случвало преди).Въпреки торнадото от емоций не притапих достатъчно тези неща.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 852

Профил
« Отговор #3 -: Април 19, 2016, 22:48 »

Ясно. Значи въпреки всичко си постигнал максималното, като имаме предвид страничните фактори Намигване Радвай се - повечето от нас и до това нямаше да стигнат Намигване
Активен

Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време разни други хора постоянно му се пречкат...
koleff99
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #4 -: Май 21, 2016, 20:08 »

емоционални теми

малко примери за такива? :д прохождащ съм още.. :д

иначе според мен тва си е направо майсторска игра, всичко ти върви като по вода, въпреки че мацката изобщо не е лесна. даже отначало си помислих, че е си е измислена история..
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Май 22, 2016, 06:50 »

Хобита,филми,секс,мечти,стахове,тайни и т.к...Колкото повече различни емоции изпита с теб,толкова по-добре.Въз основа на това,ти променяш начина по който тя ще те възприеме.
Когато имаш опит с материята,знаеш кое работи за теб и кое не,отсяваш и изчистваш ненужното.Като цяло жените търсят едни и същи качества в мъжа на дълбоко ниво.Идеята е да се научиш да ги показваш,чрез поведението си.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: