Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 04, 2020, 08:22:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Първият ми кис клоуз  (Прочетена 2718 пъти)
BariON
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« -: Юни 28, 2016, 22:52:27 »

Здравейте на всички машини!

Барион малко се стегна и извади на показ мъжкото в себе си Смотан. Ще представя малко рапорт за първия ми кис-клоуз откакто научих за pick-up, от една година кажи-речи.
Всичко започна с пикъп екскурзията ни до Пловдив преди три седмици, където с дружината отваряхме сетове през уикенда.
(В темата „Игра с майничките “ я има и тази история)
Та става въпрос за първия ми сет за събота, едно сладко девойче, около 4-5 бих казал.
Срещата в Пловдив за мен не мина достатъчно добре, защото бях прекалено friendly с нея, макар че виждах в очите й интереса към мен. С една дума просто топките ми се скриха в корема.
Бях се отказал почти от нея, защото е от Пловдив и като съм оплескал веднъж нещата не мислех, че има преобръщане от етапа „too friendly“.
Не бях й писал повече, но преди няколко дни тя ме потърси. Имаше изпит тука в София и ще е два дни, от които само за единия има начин да се видим. Веднага ми стана ясно, че интересът си го има още, явно не съм бил толкова клиничен случай с нея тогава (е, малко да, но важно е да се върви напред Смотан ). След като ми писа, имаше около 3 дни докато дойде в София. Реших, че трябва да знам горе-долу има ли развитие с нея или ще ме мотае. Започнах бъзици и малко рол плейинг как ще живеем заедно, колко деца ще имаме, в кой град да се устанновим и т.н. (Благодаря много на БЕРСЕРК за помощта относно това). Стигна се от нейна страна да й правя предложение вече, та тръгнаха нещата и реших като ще се действа, да се действа.
Излизаме около 6 и нещо следобед на Витошка. В началото тя е малко уморена и сдухана заради изпита, който имаше. Вкарвам й леко бъзик, но не прекалявам, По принцип енергията ми не е много висока, затова гледах да не се представям като някой супер енергичен и забавен, а по-скоро да съм верен и да използвам това, което имам. Щяхме да се разхождаме, ако не беше уморена и не носеше раница на гърба, то и аз бях малко уморен, а и тя е била в Сф и преди, така че няма какво толкова да й показвам, което да не е виждала.
Като ходим по Витошка, гледам има доста кафенца, но издебвам някое с канапенца, а не със столове (Идеална стратегия, благодаря на който я е внедрил). В началото се дъраше малко, че не харесвала такива канапета, ама няма няма тука, седнахме си на канапенцето.
Малко бях спечен, но със сигурност по-отпуснат от първата ни среща. Тъй като се е случвало да задълбавам прекалено в една тема, си бях намислил някакви истории, нещо интересно за мен, някакви случки, които да използвам. В началото пак малко вдървено, но връщам бъзика за предложението и за живота заедно и нещата потръгват. Имаше отново моменти на пауза, които се старая да покривам, ама трябва да си повиша креативността.
Нападах с леко кино – бедра, коремче, ръце. Малко канадска борба и бой с палци да приповдигнем настроението. Следвах съвета на WARZONE да не се накланям към нея, а да се старая да съм отпуснат и тя да дойде при мен (Благодаря, братле! Винаги помагаш и никога не си отказал съвет да дадеш!). Естествено не винаги се получаваше тя да се накланя към мен, ама ще се старая да си изчиствам грешките. Настаних се удобно и комфортно и просто се отпуснах и говорех за каквото ми дойде на ум, беше ми ясно, че й харесвам. Държахме се за ръце в кафето, тя за никакво кино не се е дърпала. Работата ми беше ясна, но реших да не я натискам в кафето за повече (Малко и от страх пак, признавам).
WARZONE ми беше дал един съвет, който ми се стори удачен за случая – „На теб ти трябва малко да се разчупиш с някое момиче, да свикнеш да си интимен, да поебеш, та да ти мине мерака малко“. Благодаря отново и за този съвет!   Реших да действам точно по този начин, да не я притискам много, тя и без това вече ме канеше да ходя в Пловдив.
Ставаме от кафето и срещаме двама пичаги – Емануил и Митака (Негъра). Митко вдига настроението, малко DHV ми дава, разчупва ситуацията (Благодаря, малко подкрепа никога не е излишна!).
Ще отиваме към Студентски град, където тя спи при нейна приятелка..Бях си наумил да клоузя като се разделим, но тя пък ще я чака вече на мястото, на което ще слизаме. Ок... слизаме значи на преднста спирка и ще вървим малко (Реших че може би и тя няма да е толкова отпусната пред приятелката й, затова издебнах да слезем и да вървим пеш). Та, слизаме вече, комфорта е създаден, малко кино отново, хванах за ръка, докато вървяхме, да я пробвам пак, макар че и веднъж не е имало съпротива.
Малко преди уреченето й място да се чака с приятелката, от другата страна на улицата, стоим и се оглеждаме. Казвам си – трябва да се действа сега, иначе ще се появи дружката й и тя ще избърза да иде при нея. Казвам й, че аз съм до тука, пак някакъв бъзик, поглеждам я в очите и я грабнах леко да я целувам. Тя ни най-малко не се и дръпна, приближих си малко тялото и спрях по едно време, преди тя да реши да спре, мъжът трябва да диктува темпото! Казах й: „Ще се видим в Пловдив“, прегърнах  я и я оставих да си тръгва по пътя.
Това е от мен, благодаря на всички, които са ми помагали, ако имате съвети и препоръки към темата, давайте ги насам. 
Активен

"Виж играта не е низ от правила, които трябва да спазваш за да си успешен с жените. Това е много грешно виждане и те прави целево ориентиран. Играта е възможност да се наслаждаваш на общуването с жените, да изградиш свой стил, да създадеш възможност да се опознаете и да се свържете."
- BERSERK

Или създаваш реалността, в която искаш да живееш, или друг я създава вместо теб, трети вариант няма!!
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« Отговор #1 -: Юни 28, 2016, 23:03:06 »

Браво, приятелю!

Радвам се. Ето, че и на теб късмета ти се усмихна, оп грешка.. с много труд и държане на положителната нагласа успя да направиш крачка нагоре.

Положителните емоции от играта в Пловдив и купона, който си направихме там са имали продължение, което е страхотно. Много се радвам за теб!

По мои лични наблюдения ще е добре да си я хванеш да я потрескаш, дето се вика да се отебеш, а и мацето е сладко (малко си я подценил с това 4-5 ама айде).

От тук нататък като съвет по-скоро няма какво да ти дам, освен да четеш тези неща, които и Берсерк и Илиян, а и парадокс на уоркшопа ти наблегнаха. Всеки си има индивидуална игра и силни и слаби страни. Като си бил окей с това, че имаш по-слаба енергия и се е получило естествено, а като мацката ти се е кефела и съм сигурен, че "емоционалната връзка" (толкова ми е тегаво да я реализирам) се е получила естествено.

Стискам палци да стигнеш до успешен край с мацката! Заслужаваш го.

//Не се възгордявай, кис-клоуза не е нещо кой знае какво - "работата трябва да се свърши до край" Усмивчица

Успех!
Активен
BariON
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #2 -: Юни 28, 2016, 23:25:55 »

Благодаря, приятелю!

Прав си, работата е едва в началото. За възгордяване няма място, продължаваме напред и нагоре, за егото няма място Усмивчица
Активен

"Виж играта не е низ от правила, които трябва да спазваш за да си успешен с жените. Това е много грешно виждане и те прави целево ориентиран. Играта е възможност да се наслаждаваш на общуването с жените, да изградиш свой стил, да създадеш възможност да се опознаете и да се свържете."
- BERSERK

Или създаваш реалността, в която искаш да живееш, или друг я създава вместо теб, трети вариант няма!!
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 727

Профил
« Отговор #3 -: Юни 28, 2016, 23:31:46 »

момиче, гостуващо от друг град,
длъжен си бил дая поканиш същата вечер някъде. И да настояваш много за това.
И изобщо, да го вмъкнеш в разговора, по време на срещата.
В смисъл, споменаваш по-отрано, небрежно, а към края настояваш повече.

С това "аз съм до тук" и "ще се видим в Пловдив" се опитваш да го играеш лидер, но преди всичко лидерът трябва да "прави нещата да се случват".
Тя дори много дае искала точно тоя сценарий, никога няма да ти го каже в прав текст. Нито ще се съгласи лесно. Ще те чака ти да натиснеш.
И без това ти ескалирала много.
А приятелката не пречи. Тя също трябва да види и приеме мъжът, с който приятелката и ще си легне за една вечер.
Това, за пловдив е "я хамилата, я хамиларя. Освен ако не идеш сега за събота и неделя.
Даже може да и кажеш, че ще имаш работа, и ще си търсиш къде да спиш. Може да те покани.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Усмивчица
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #4 -: Юни 29, 2016, 19:51:11 »

Абре младеж. Сливи ли имаше в устата че не каза на приятелката "яяя, какво е туй плоското в джоба ми... оп, една полвинлитровка бейлис било. Я да се кача малко догоре да сложиш по едно ледче да го изпием."
Ако са двете звънваш на уорзон - "къде си кво прайш" - той "в дружба съм, спя". Ти "ооо в студ.град ли бе брат ми, то и аз съм тука, при две мацки, айде мини да ме земеш оттука след малко и да ходим на клуб 33. Ама земи и нещо за пиене е така за отскок"
Ако са 3 или повече вече не знам. Ама винаги трябва да мъчиш до последно - докато или наебеш или не те изгонят дефинитивно.
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 727

Профил
« Отговор #5 -: Юни 29, 2016, 21:16:09 »

Аз имах навремето един сет, някаква мадама ми беше писала сама по фейсбука, да се запознава, и щеше да гостува в моя град.
Беше събота и бяхме се уговорили през деня на кафе.
Дойде със сестра си, или приятелка.
Лафим си, кефим се, но аз задвижих покана за вечерта за клуб.
Разделихме се, те отидоха да си вършат друга работа, а вечерта се видяхме с въпросната мадама и ходихме на клуб. Адски мръсни танци, натискане, мъчих я за у нас, но не щя и не щя. Даже я карах у тях посред нощ(приятелката и май живееше в моя град), и приятелката и се появи отвън. Тя също врънкаше моята да идва с мен, че да се опъне, но моята не ще.
Прибрах се но сън не ме хваща. Следващата сутрин в 5 и пиша СМС, кво прайш?
Тя, бла бла, Аз, айде на кафе! Тя къде, ала бала. Аз, знам едно място. бла, бла, пишем си. Аз, абе може да минеш през нас. Или ще пием кафе тук, или ще идем някъде наблизо. Идва тя с колата у нас (дадох и адреса), и като се почнахме, нямаше кафе. Секс цяла неделя.
После 1000 пъти ми благодари, че съм бил настоятелен и съм довел нещата до край. Много имала нужда от това.
Имам го репорта някъде, може да го изровя.
Та, както казах, жена, която сама те търси, не се връща! Натискаш до последно!
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Усмивчица
Valenc
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 852

Профил
« Отговор #6 -: Юли 01, 2016, 00:42:19 »

Цитат
Та, както казах, жена, която сама те търси, не се връща! Натискаш до последно!
Алелуя!  :angel:
Активен

Човек сам се ражда и сам умира, а през останалото време разни други хора постоянно му се пречкат...
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: