Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 31, 2020, 00:02:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Малките кифли.  (Прочетена 1921 пъти)
Kikbox
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 49

Профил
« -: Юли 13, 2016, 01:35:17 »

Здравейте,хора  Смотан

Случката е може би от преди 1 седмица.  В един прекрасен слънчев ден се пребирам от тренировки,минавам през центъра на моя град. Сядам на една пейка за да си почина, след 10 или 15 минути две ученички ме питат. Извинявай може ли да се запознаем ? Учудено си викам на ум тия пък какво искат. И от тук започва интересната част.

Аз: Какъв е този интересен от ваша страна момичета да заговарят непознати ?!

Тя: Ами симпатичен  си доста често забелязвам,че минаваш през центъра.

Аз: Явно ме следиш а?

Тя: Има нещо такова.

Аз: Радвам се,какво и има на приятелката ти? Гледам,че е червена като домат. Момичето постоянно ме гледаше и се усмихваше.

Тя: Тук другото момиче ми отговаря,че това било от шегата. Засрамен

Близо половин час си говорехме общи работи, кой какъв искал да става и така. Двете момичета ми дадоха фейсбук писах на едната всичко точно беше. Спрях да и пиша защото нямах много интерес към нея. Реших да пробвам с другата и какво да видя започнах да и пиша,но само ми видя съобщението.. След 2 дена пак реших да и пиша, нищо пак ми видя съобщението. Викам абе работата няма да стане. Още един пробвах този ми отговори.

Аз: Ех,най-накрая ми отговори

Тя: Да Засрамен

Аз: Май много не обичаш да чатиш

Тя: Заета съм

Аз: С какво толкова си заета ?

Тя: Тайна.

Това е от мен, няма какво да очаквам от едни  все още малки 16 годишни кифли. Смотан Като историята е доста объркана,но все пак искам някакво мнение какво трябва да се прави в такава ситуация?
Активен

“Не поглеждай назад – не си тръгнал натам!”
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 727

Профил
« Отговор #1 -: Юли 13, 2016, 08:46:14 »

Ами не виждам нищо особено кифленско в това, напротив.
Винаги съм смятал, че по-младите момичета са по-непринудени и с по-малко емоционален багаж.

А че от 2 момичета, едната по-хубава, другата по-малко, ясно е, че по-хубавата ще има повече опции и няма да е толкова навита.
Още повече, че дори да те харесваше, нямаше да се навие от женска солидарност.
И при мъжете е така. Някой като си хареса някоя, и не дава и приятеля му да я сваля, нищо, че никога няма да се получи, щото мадамата не му се кефи.

Дори да беше се сприятелил и преспал с едната, и да ти се изкефи супер много, с другата пак можеше и да не се получи.
Поне моя опит е такъв в живота. Но аз съм сравнително консервативен и праволинеен. И попадам на такива момичета.
Иначе съм чувал, че някои компании през месец се извъртат и спят с други от компанията. Но въпреки че го има и това, не се наемам да правя статистика кое се среща по-често.
В твоя случай, не мисля, че нито те, нито ти си такъв тип човек.

А иначе какво да ги правиш, ми тя работата е ясна. Ако те е кефела, тая, която са ти отпуснали, е трябвало да преспиш с нея. Това, че те е харесала, не означава, че иска само лонг търм и нищо друго. Жените като искат просто искат и това е. Така че морална бариера не би трябвало да има.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Усмивчица
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: