Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 30, 2020, 23:49:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Игра с майничките  (Прочетена 6838 пъти)
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« -: Юни 11, 2016, 22:58:44 »

Здравейте!

Както вече се разбрахме, започнахме война срещу троловете и е време само за истински рапорти.

Днес беше интересен ден, а утре се очертава още по-интересно да бъде. Деня започна трудно.. едва станах от леглото, но уговорката си е уговорка.. трябваше да преебем полето и в Пловдив.. няма как.. пациентлъка е голям.

БДЖ-то е силова структура, подобна на СС и СА и самото пътуване с тях предполага много екшън и драма.. абе като в бгмама. От самото начало на пътуването в купето ни се появи една откачалка, която искаше при студа, който беше навън да стои отворен прозореца през цялото пътуване - 3 часа.. е, нямаше как да стане този филм. Липсваха хора с топки да и кажат нещо, и мен ме издразни и се наложи аз да затварям прозореца и да и обясня, че няма как да се съобразява цял вагон с нея. С действията си си направих малко ранг във влака (не че нещо)..

Към края на пътуването отворих едно бонбонче в коридора.

Аз: Хей, знам, че притежаваш правото на ползване на прозореца, но идвам.
Тя: Смее се
Аз: Яко жега във вагона ама заради лудата няма да отварям джама..
Тя: офф и аз чакаля тука заради това.
Аз: Такива сте вие, майничките..
Тя: Аз съм де ге.. т.е плевенчака
Аз: Знам и аз вас бе.. само схеми въртите и сте едни.. жените.. сещаш се.. и и се усмихвам.
Минах малко на рапорт, оказа се, че имаме общи познати.. След малко дойде края на пътуването и я изпуснах някъде в тълпата преди да направя клоуз..

Слизаме и официално посрещане РАЗОР931, Веско, ибизабг, ИВИН и БариОН,  с когото пътувахме.. малко по-късно се появи и Жорката, крилото на фенкуулър. Денят предвещаваше много лигня и яко умора в краката.. така се и оказа.

Отварям троен сет, оказаха се софианки, бързали били  и нямали време, както казва адаша, айде да си пълнят ХХХХ с пясък..

Играта с майничките се оказа по-тегава от колкото го очаквах.. те някак си издържаха на моя перфектен външен вид.. омг.. аз само с това ги разбивам.. явно трябваше и игра да вкарвам.

Това, което разбрах е, че главната е единствената зона за игра и сетовете постоянно се въртят по нея.. не след дълго на всяко минаване получавах усмивка от мацките, които пикапехме..

Жегата беше жестока.. наложи се да пием по кафе в морадото.. уникално местенце..

Излизам и отварям седнала на пейчица 7-чка.. стои и чака само мен да и направя деня. Сета не се получи..
аз: хората бягат от слънцето, а ти се печеш като змия..
тя: емии ще се преместя
аз: идвай с мен на сянката ей тука
тя: не, добре ми е тук.
аз: такива сте вие ученичките ей.. демокрация..
тя: мълчи
аз: май не си от приказливите,а ?
тя: ами не те познавам..
аз: аз съм Йордан бе
тя: Аз съм.. ХХХ
аз: Виж сега, не виждаш ли колко съм готин? Как ми устояваш даже (гледам я в очите и я докосвам по рамото)
тя: Мълчи пак .. не те познавам.
Последваха още някакви глупости и си тръгнах..

Отваряме с ибизабг едни мацки, които ни отрязаха още в самото начало.. като някакви хиени дебнат и те обикалят. Срещам някаква пичка и отивам да я отварям и ги гледам как ме зяпат.. супер, тренирам си непукизма. Връщам се и се жалвам как така са ме прокълнали, а милите граматиката им куцаше..

Срещнахме една уникална красавица, но с майка си беше.. след 2 минути гледаме майката я няма и я издирвахме под дърво и камък :Д не успяхме да я намерим.. ;(

С ибизабг отваряме 2 фотогравки.. не се получи качествен сет, но пък ни направиха снимки за профила у фейса..

Отваряме една 8чка с приятелка 4-ка, ибиза легна на бомбата, имам да го черпя.. и мацката почна да ми обяснява, че съм смел, как съм могъл така да я заговоря, а у ..но постоянно повтаряше, че си има приятел и не можела така да си говори с непознати..

Като цяло имаше доста сетове, но предимно резачки, майничките не си поплюват и режат здраво.

Най-интересния сет за деня беше една мацка, която си ме заглеждаше във влака, но нали съм с голямо его, не я заговорих, демек грозничка си беше.. - 5. И същата я гледам отново ме изпива с поглед на главната.. викам си край.
Аз: Ей.. преследваш ли ме?
Тя: Аз, не.
Аз: Притеснен съм за живота си.. чувствам уплаха..
Тя: А защо ти не ме следиш мен?
Аз: Защото тоя твоя поглед значи едно - или ще ме убиеш или ще ме чукаш..
Тя: Моля.. ха ха ха ? Какво?
Аз: Надявам се да ми се разминат и двете неща де.. аз съм много стеснителен.
Тя: тоя пък .. стеснителен ми бил..
Аз: Еми.. да.. мацките обикновено на този етап вече са ме завлякли в кафето, а ти се чудиш..
Тя: Е, не трябва ли момчето да е по-активно.
Аз: Аз съм стеснителен.. знаеш..
Изведнъж се изтуриха 10 мимичета и едно момченце.. стана мазало, трябваше да ги удържам всичките.. не беше леко, но се справих. Изолирах таргета и близначката и и я завлачих към кафето.
Аз: Ай, че в тази жега пресъхнах, идвай да пием по нещо и я дърпам за ръката.
Тя: Ами не знам
Аз: Аз знам..
По пътя вече си преставях как мачкам тези огромни гърди, но.. уви телефона и зазвъня и някакъв проблем изникна.. явно сестрата и се е наакала, защото не криех намеренията си..

Имаше и още доста сетове, но нямам сили да ги опиша. Беше готин и приятен ден. Малко се поосрахме на моменти, но с такива готини уингове нямаше как да е = фъна е на 100.

Поздрави!
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 319

Профил
« Отговор #1 -: Юни 11, 2016, 23:16:27 »

Изкъртихме ги тия мацки майна, вече като ни видят и се подмокрят от щастие   :laugh:
Яко фън си беше, такава игра не е имало и едва ли ще има в Пловдив, такива моменти не се повтарят  Усмивчица
Иначе  добре се справихме, аз успях да направя баунс и да взема тел, BariON взе фейс и си уговори среща за следващия ден, IWIN задържа дълго една яка мацка за цели 20 минути, ibizabg е за него няма как да не пиша, няма как да си сдухан покрай този човек, пълен с енергия и ни надъхваше, Elektron беше с нас за малко и още с първия си сет взе тел, GoShow крилото на fancooler малко беше позагубил форма, но като се спичахме по едно време той отваряше сетовете
Абе такива идиоти като нас нямаше  :laugh: другия пак ще ги разцепим  Готин

Активен
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 79

Профил
« Отговор #2 -: Юни 11, 2016, 23:19:59 »

Варзоне с тебе ги разбихме особено онази пичка с изкуствения кичур.

Иначе пръскаааааш :sleepy:

Поздрави:IWIN

Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш."
-Берсерк
Elektron
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #3 -: Юни 12, 2016, 02:45:43 »

Играта наистина беше на ниво. Пичовете успяха да изкарат оная моя 24-каратова усмивка, която привлича мацките като мухи на мед Ухилен. Още в първия ми сет за деня взех телефон. Мацката беше певица(от музикалното) и беше малко притеснителна. Уингваше ме RAZOR941. Аз обаче играех по внимателно и успях да взема телефон. Въпреки, че не беше отракана се пробва да ме шитне, че уж съм бил прекалено голям за нея. Края на разговора протече така:
Тя: Не мога да ти дам телефон, защото си прекалено голям
Аз: Чаак пък голям, колко ми даваш?
Тя: Ми 18
Аз: Не, на 17 съм, сега вади и записвай
Междудругото, момичетата винаги ми дават едно 5-6 години над възрастта, на която съм. Така че бях сигурен, че и тая щеше да я надхвърли. Тя си извади спокойно тела, после ми звънна. Даде ми една лапа и се разделихме. После Warzone ми даде малко градивна критика, все пак ми беше първи сет и се бях вдървил.
Поздрави! Благодаря за всичко.
Активен

We are at the point of no return!
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 989

Профил
« Отговор #4 -: Юни 12, 2016, 08:07:55 »

Майка му най-страшна. Аз душа бера, с единия крак съм там където не трябва. Хората пръскат Пловдив.

Браво, момченца. Евала. Щом сте клоузили значи, работата е добре. Пловдив, не го познавам. Но колкото пъти съм ходил винаги има добри мацки, натокани като бръснарски макас. Браво, браво. Мога само мълчеливо да ви завиждам.
Активен

Fortuna incepto signatur!
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Профил
« Отговор #5 -: Юни 12, 2016, 08:33:18 »

Страхотно беше особено сета с Варзона  и фотографките.
Oще си спомням, колко смях стана с тази моята като си каза името.
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1581

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #6 -: Юни 12, 2016, 16:35:44 »

Браво момчета!

Добре е, че сте се организирали и хем си правите екскурзийка, хем си помагате и се забавлявате... а Пловдив е голяма работа - маса (и релеф) красиви и готини жени има там.
Активен

I'm a very special kind of monster
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 782

Профил
« Отговор #7 -: Юни 13, 2016, 07:04:27 »

Поздрави за цялата пловдивска група. Изкарали сте си добре и сте се представили на ниво. Всички участници заслужават адмирации.

Подобни мероприятия са много полезни, защото хората, които практикуват обменят опит един от друг, виждат различни стилове на игра, надъхват се взаимно. Това е безценен опит, който не може да се предаде само с писане и анализиране.
Активен
ibizabg
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 209

Профил
« Отговор #8 -: Юни 13, 2016, 10:37:33 »

Мерси BERSERK, ще се радвам като дойдем в София ако си свободен да се присъединиш към нас .
Активен

Ако успееш да убедиш себе си, че можеш да направиш дадено
нещо, стига то изобщо да е възможно, ти ще го направиш,
колкото и да е трудно. Ако, обратното, си представиш,
че не можеш да направиш и най-простото нещо на
света, наистина ще ти е невъзможно да го направиш и
къртичините ще са за тебе непристъпни планини.
Емил Куе
Daweaz
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 128

"Memento mori"

Профил
« Отговор #9 -: Юни 13, 2016, 14:12:45 »

Бравоо момчета. Имате +реп от мен всичките. Това,което сте направили е уникално.Даже не е важно,колко са били успешни сетовете,по-важно, е че сте се събрали и сте играли.Това е емоция,която ще ви остане за дълго време.Поздравления.
Активен

Бъди мъж на пук на педер*сти !
asdasd
PuP Player
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Профил
« Отговор #10 -: Юни 13, 2016, 17:49:58 »

Вторият ден започна по-слабо. Типично за неделя, във всяко крайче на страната хората обичат да си почиват, а малкото заблудили се да излязат хора бяха с половинките си.. симпатяги.. как да не им завидиш?

Изморени от път и обиколки на исторически забележителности, нямаше как да не се отрази на играта ни. Влизанията бяха по-слаби и борбата в сет беше по-слабичка.

Въпреки това се получиха няколко интересни сета, в които имаше фън.

Започва да вали и си говорим с IWIN как се процедира в такава ситуация. Замислям се и виждам девойка с чадърче. Дотичвам до нея и я спирам.
Аз: Хей, баси дъжда, идвам да се подслоня при теб.
ТЯ: Добре, но какво ще желаете?
Аз: Еми, сладурче си, трябваше да се запозная с теб
Тя: Казвам се, но много бързам
И ме подмина като малка гара.

Друг сет беше с една девойка, която се разхождаше самичка.. дали да я отворя? Еми влизам.
Аз: Здравей, къде си тръгнала така с този флаер?
Тя: Отивам към книжарницата.
Аз: Ехее.. ти приложна психология ли четеш?
Тя: Ами.. да.
Аз: Каква е тази книга.. пфф.. за позитивното мислене, еми срещнала си точния човек - мисли позитивно, хоп, спестихме ти 10 лева.
Тя: (смее се)
Аз: Аз също съм фен на този жанр. Наскоро прочетох "Да прецакаш Дявола" и "Мисли и забогатявай" (разказах и на кратко, слушаше ме с интересе).
ТЯ: Несъмнено ще ги прочета.
Аз: А медитираш ли?
Тя: Не, но се разхождам сама и обичам да чета книги на пейка.. бла..бла..бла
Аз: Значи си социопат,а ? "Социопати от всички краища на света, нека се обединим - всеки от вкъщи!"
Тя: Смее се пак.
Аз: Какво четеш в момента?
Тя: (почна да ми обяснява за някакви женски щуротии)
Аз: Нещо не ме грабна.
Тя: Добре, а може ли да си ходя?
Аз: Не съм те вързал, но мисля, че можеш да понаучиш нещо от разговора ни.
Тя: Ами научих достатъчно, стига ми.
Аз: Дообре, хайде свободна си да си вървиш.
Тя: Значи не ме спираш, така ли?
Аз: Еми не, ти губиш Намигване
И си тръгна.. мислех си, че се е закачила и ме шитва, ама само съм си мислел май Смотан

Друг интересен сет беше на една пейка. Заговорих директно един двоен сет. Получи се интересен разговор.
Аз: Здравей, искам да се запозная с приятелката ти, че ме кефи, надявам се нямаш нищо против, гледаш ми се позитивен човек (давам валидация на приятелката, която е дебеличка и тя ми се кефи)
Сета: Аз съм ХХХ
Аз: Аз съм Йордан.
Аз: Какви са тия сакове около вас, бомба ли приготвяте и колко време имам? (докосвам по рамото таргета и съм седнал до тях на пейката)
Сета: Ами да, ние сме джихадисти.
Аз: Соча обстакъла и казвам, че тя е изпълнителя, обръщам се към таргета и и обяснявам, че е мастърмайнда и съм сериозно разтревожен, докато ги бъзикам.
Сета: А ти с какво се занимаваш?
Аз: Агент съм под прикритие.
Сета: Ха-ха, да бе. Докажи го.
Аз: Ще ти го кажа, че няма да се видим повече.. не мога да го крия от всички (малко рол плеинг).
Аз: Ама ти пушиш ли бе.. ее.. викам точно хубаво момиче, а ми пуши.. срам..
Тя: ами трябва да се отпуска, няма как..
Аз: Ама май доста често влизаш в залата, че си отпрала баси пресата (барам я по стегнатото секси коремче и припръсквам).
Тя: Хе-хе не тренирам, по природа съм си така.
Аз: Значи правиш много секс и и намигвам.
Тя: Амии.. по-скоро не. Приятелят ми нещо последно време нямаме време.
Аз: Ахам.. значи си му омръзнала.. нищо.. нищо.. (опитвам се да и вкарам филм в главата, че нейния я е отебал и търси друга)
Тя: Оле.. караш ме да се замислям..
Обстакъла: (мълча до това време и изригна)  абе как бе, Тони.. никога.. ако знаеш как те гледа..
Аз: Виж.. това са нормални работи..  Намигване
Тя: Абе аз ще си помисля.
Последваха още разговори за бомби, терористи, секс и т.н.. но не я клоузих.. трябваше.

///RAZOR931 се включи в сета и държеше дебелката, но добре калибрира, че мога да се справя и си излезе Усмивчица

Мнения и препоръки за тези сетове?

Моето впечатление е, че мацките в Плд  са доста по-дръпнати от тези в София и играта е една идея по-тегава. Експериментирахме по няколко различни начина, но си трябва сериозна игра тук.

Дори и накрая на деня на "разбора" помолих 2-3 жени над 40 да ни снимат и те ни отказаха.. нещо, което не се бях замислял, че е възможно..

Иначе града е готин, като разстояние главната е колкото Витошка и графа, има доста високорангови пички. И тук го има момента, че много от 14-16 годишните се обличат като 20-25 и много лесно можеш да се заблудиш ако не калибрираш правилно.

Беше весело и пълноценно изживяване, което за пореден път ми показа, че играта си е игра навсякъде по света и не съществуват (поне не съм бил на такива места) където играта е супер лесна и мацките сами ти скачат.. навсякъде се изисква да си вдигнеш топките и действаш.

Сработихме се с Пловдивския отряд за кратко време. Големи пичове със собствен стил на игра и упорити.

Ще цитирам RAZOR931 , каза нещо, което много ми хареса: Щом като един човек го е направил, значи и аз мога.

Поздрави, WARZONE!
Активен
BariON
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #11 -: Юни 13, 2016, 23:02:08 »

Малко рапорт и от мен за уикенда в Пловдив, все пак всеки да отрази за него как е било, а и със сигурност бих се възползвал от съвети относно подхода ми и как да премахна грешките си.
За начало изживяването беше неповторимо, евала на всеки участвал, че допринесе за емоциите и случките в града на майните Смотан Зареждащо с енергия, позитивизъм, както и запознаването с начина и стила на игра на останалите бяха само едни от плюсовете за двата дни.  Забавлявахме се, експериментирахме, обиколихме Главната десетки хиляди пъти (направо зловещо беше за една парфюмеристка да ни вижда на всеки 20 минути Смотан)  и ще останем с емоциите и спомените дълги години.
Така, как мина конкретно за мен уикенда с оглед на пикапа:
Първи сет - на пешеходния мост,  май това е най-подходящото място за пикъп в Пловдив, все нещо изскача оттам Усмивчица  Отворих едно момиче, около 5ца бих казал аз, стандартното "Хей, здрасти, като те видях и реших, че си готина и трябваше да дойда да се запозная с теб".  Реакцията - позитивна, малко в недоумение, може би не са я спирали преди, но се изкефи.  Питам я накъде отива в този горещ съботен ден, вместо да си стои на хладно и да си бичи айляка у дома например.  Казва ми, че отива на фитнес. После нещо й разказвам как и аз съм се потял миналото лято в Пловдив, тренирайки усилено в жегата, казвам й, че не й е толкова спешно да ходи на фитнес сега щом не е пуснала коремче, смее ми се, но все пак настоява да бърза. Аз не бях напълно сигурен дали ще се съгласи на нещо за друг път, затова я задържам още известно време (не помня какво съм говорил) , та впоследствие й предлагам кафе.  Тъй като й бях казал, че съм тука на '' ваканция ''  ме пита '' Докога си тук утре ''  и се разбираме за утре следобед да излезем.  Даде ми фб, не телефон.  Не съм я напъвал за телефон, защото все още не бях убеден дали наистина е съгласна, или просто се съгласява, за да флейкне впоследствие.  (Ако може някакъв съвет тук относно това как да различавам тези две ситуации - примерно да следва  повече иои-тата, реакциите й и т.н.).
Другите сетове, които съм направил не са имали някакво развитие, затова няма да пиша нищо за тях.
За срещата в неделя:
Бях се спекъл преди уречения час, знаех, че трябва да отварям и да съм в стейт, но умората и аз-психиката ми се обаждаха отвътре. Казвах си '' просто се отпусни, знай какво искаш, бъди забавен, позитивен, прави каквото намериш за добре и правилно ''.
Още имаше съмнение в мен дали ще дойде, та IWIN ме подкрепяше в чакането и ме надъхваше за кис-клоуз (Благодаря и, братле, другия път връщам услугата).
Момичето изскочи от другата страна на улицата и се пресрещнахме, прегръщам я за здравей,(от жегата бях потен мамка му, а и от притеснението, направо мириша на запотен х*й малко, ама карай да върви).
Преди да седнем й разказвам къде сме били сутринта на разходка, малко впечатления от Карлово, тя се кефи и ми казва, че й на нея много й харесва там и скоро също го е посещавала.  Тръгваме да търсим. Маса, но на повечето има резерве, та я бъзикам, че съм резервирал хора на втория етаж едно цяло сепаре за нас, та да ни е удобно и да не ни притесняват.
Окей, не си спомням за всичко казано после, но ще маркирам някои моменти, които имат нужда от съвет и от моята по-правилна и дръзка реакция :
- едно от нещата беше, че тя беше седнала странично, т. Е. Почти с тялото си обърнато към мен, докато аз в началото, от вдървеност, седнах само леко обърнат към нея. Дали е добре да бъда винаги обърнат към нея, или да бъда по-динамичен и да сменям малко боди ленгиуджа?
-за една кукичка, която тя ми беше хвърлила на въпроса ми дали живее сама и дали би искала да се отдели на квартира сама -  '' Ами не понасям да съм сама, може би ако си хвана някое сериозно гадже, тогава'' ТУК БЕШЕ МОМЕНТА ДА БЪДА '' МЪЖ КЪМ ЖЕНА, НО ПАК СПЕКОХ. не помня точно дори какво казах.
-Основният проблем за срещата беше липсата на сексуално напрежение, поради това че или не знам как да го създам, или просто бързо ще поддам фрейма дори и да кажа нещо сексуално. 
Тъй, ако е възможно съвет относно подход, който би вършел работа за създаване на това напрежение, това отношение мъж-жена. Предполагам че ще е добре да рискувам по малко с всеки сет, докато усещането за вдървеност малко отмине,  пък и не мисля, че ще издържа все още на силен фрейм тип man to woman продължително време. 
Споделете вие малко опит и някой съвет :
)  Засега това от. Мен!
Активен

"Виж играта не е низ от правила, които трябва да спазваш за да си успешен с жените. Това е много грешно виждане и те прави целево ориентиран. Играта е възможност да се наслаждаваш на общуването с жените, да изградиш свой стил, да създадеш възможност да се опознаете и да се свържете."
- BERSERK

Или създаваш реалността, в която искаш да живееш, или друг я създава вместо теб, трети вариант няма!!
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 782

Профил
« Отговор #12 -: Юни 14, 2016, 12:50:53 »

Цитат
- едно от нещата беше, че тя беше седнала странично, т. Е. Почти с тялото си обърнато към мен, докато аз в началото, от вдървеност, седнах само леко обърнат към нея. Дали е добре да бъда винаги обърнат към нея, или да бъда по-динамичен и да сменям малко боди ленгиуджа?

Почнеш ли да мислиш прекалено много за боди ленгуидж значи не са добре нещата. Аз на среща отначало сядам и се облягам назад, като седя странично на нея и гледам да ми е максимално комфортно. Езика на тялото е динамичен. Когато ми каже нещо интересно се обръщам към нея и я доближавам. Когато чупя рапорта се отдръпвам назад и се извъртам от нея. Това обаче става несъзнателно . Най-лесния начин да се прецакаш е да мислиш сега в каква позиция трябва да е тялото ти, вместо да си в настоящия момент и да се наслаждаваш на общуването.

Вече с течение на времето сексуализирам повече. Или бавно и интимно я доближавам ( забавям думите и движенията и скъсявам дистанцията постепенно, за да се чувства комфортно с това), или я бъзикам и я доминирам физически, като когато е в висока точка я придърпвам, към мен и я прегръщам, после пак я връщам на мястото и.

Цитат
-за една кукичка, която тя ми беше хвърлила на въпроса ми дали живее сама и дали би искала да се отдели на квартира сама -  '' Ами не понасям да съм сама, може би ако си хвана някое сериозно гадже, тогава'' ТУК БЕШЕ МОМЕНТА ДА БЪДА '' МЪЖ КЪМ ЖЕНА, НО ПАК СПЕКОХ. не помня точно дори какво казах.
Един възможен отговор - лек рол плейнг: Не се притеснявай вече го намери гаджето. Сега да помислим за новата ни къща . Трябва да бъде с бяла ограда и голям двор, за да има къде да тичат 17-те ни деца, докато ние сме заети да им правим братчета. Представям си те като перфектна домакиня  - ще правиш вкусни манджи и ще ми угаждаш по цял ден, а аз само понякога ще ти изневерявам със сестра ти. Можеш ли да готвиш? и продължаваш в този тон на емоционална вълна, без да се хващаш на нейните кукички...

Цитат
Предполагам че ще е добре да рискувам по малко с всеки сет, докато усещането за вдървеност малко отмине,  пък и не мисля, че ще издържа все още на силен фрейм тип man to woman продължително време. 
Защо? Защо няма да можеш да си мъж  с жената за дълго време? Трябва да си така през цялото време - от самото начало. Помисли и отговори детайлно - какво точно те спира да държиш фрйм мъж към жена , когато си на среща и изреди нещата в списък (например 1.)страх да не я изгубя; 2. ) страх да не се изложа и тн .). Напиши какво точно те спира. Няма техника с която да си оправиш фрейма , причините за това са в главата ти и първо трябва да ги осветлиш, а след това да счупиш тези бариери и да освободиш задръжките в поведението и мисленето си.
Активен
IWIN
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 79

Профил
« Отговор #13 -: Юни 14, 2016, 16:01:24 »

Здравейте Тигри нямах време да ударя един рапорт но ето сега го направих

С баткови Варзоне влизам, на един двоен сет той ги разприказва колкото да ги задържи да мога да дойда и аз
ето ме идвам Йордане
малко беше кратък, но ще го напиша да не се чувствам като Афц-то на групата всички пишат само аз си барам топките и ме е страх да не бъда срязан. Ухилен Ухилен Ухилен

Аз:Хей ти имаш готин кичур кой ти го направи
тя:фризьор
Aз:сигурно този фризьор е бил доста зле за да ти направи кичура с водни бойчки..
смях от всички добре че ибизабг не се изсмя с неговия заразителен смях че ще ше да прецака всичко, но момчето е културно и се въздържа
базикам си другата

Аз:абе ти на колко си години
тя:на 16
Аз:не що готините не ти личат давам ти 25

тя:хахахахха смях съответно

Аз:къде учиш мисля че ти знам училището

тя:ХХХ

Аз:оле това даскало е пълно с мръсници всички като ме видят искат да ме изнасилият

тя:смееше се (но беше малко като капучиното такава материя Смотан)

2-ри ден Аз Варзоне Разорката Барион отново на ринга този път яко надъхани обаче силите не ни го позволиха

Варзоне понеже като най дръто куче, вкарани в стей с една добра резачка в началото но това е са спорта  Ухилен
По късно изпратих барион, че имаше среща викам му братле искам да се върнеш с кисс клоуз или нещо от сорта малко го мотивирах но нещата явно,  са обърнали в ръцете на дявола.Нищо

На връщане като си вървя гледам една 8-чка обаче леш яката с една черна поличка малйй викам си тука да не се хврълям като куче на мърша че може да дойде някой и вървя си аз такъв спокоен и гледам някакъв човек да кажем средна възраст 40 години,се доближи до нея...Явно и бил тъпкач там все тая,надъхах се духа на фанкоолера изядох един сладолед и си викам рафи дано ти, си в мен и отивам и гледам емо в сет с някаква флейерка си бъбрят и аз го изчаках съответно чакаме и разора ето че той дойде върви на долу и. Варзоне видя един сет 7-чка вика Йордане отивай и аз ок

Аз:Хей ти харесваш ми искам да се запозная с теб
Аз:аз съм ИВИН
тя:ххх

аз:къде си тръгнала така в тази жега
тя:на шопинг

аз:какво си взема от магазините
мисля че ми каза че си е взела некви ластички а-у все тая не ме интерисува продължавам си

Аз:на колко си

тя:на 17
тя ти

Аз разбирасе няма да и кажа на колко съм искам да познае ако ме накефи ще реша къде ще я водя

аз:колко ми даваш

тя:25

аз:доста хора ми дават че съм на толкова обаче реалната ми възраст ми е 19

тя:хахахахахха

Аз:хайде да се поразкараме че в тази жега не ми се стои на едно място

тя:имам си приятел но хайде
 и ме отвлече за кратко време

Тука не мога да разбера дали найстина си е имала приятел или е просто шитка обаче аз бях настоятелен и ми спомена няколко пъти че има френд Усмивчица

Вървя си аз с нея, и гледаме едни часовници касио

аз:виждаш ли часовници касио те са ми от любимите ела да ми препоръчаш един ако ми хареса ще си го взема

тя:нищо не каза

аз:ти хобита някакви имаш ли

тя: ми не

аз:оо ти да не си от онези скучните момичета където стоят пред фасебоока

тя:не седя излизам на вънка  

аз :по дискотеки ходиш ли

тя:рядко

тя:нямам време бързам

аз:одели ми две минути и после си тръгваш

тя:приятеля ме чака

обаче пробвам нещо, да скалъпа фасебоок телефон в такъв случей обаче нищо все тая важното да ми е било готино пък успеха идва след много практика ще го очаквам няма да се предам. Намигване

Поздрави:IWIN

Активен

"Когато нещата не се получават - голяма работа. Това не бива да те потиска, защото  ти си готин и ценен мъж и продължаваш да вървиш към целта си. Когато нещата се получават - пак не е кой знае колко голяма работа. Това не бива да те възгордява, защото отново единственото важно е , че ти си готин и ценен мъж и продължаваш да се развиваш."
-Берсерк
BariON
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #14 -: Юни 14, 2016, 20:07:58 »

Благодаря, Берсерк, за полезния анализ, дадените примери и критичните към мен въпроси! Точно това се надявах да получа за рапорта! Поклон! Усмивчица
А сега да отговоря и аз сега на твоите въпроси и да се самоанализирам малко:

Най-лесния начин да се прецакаш е да мислиш сега в каква позиция трябва да е тялото ти, вместо да си в настоящия момент и да се наслаждаваш на общуването.

Дааа, сигурно точно от теб го бях чел във форума същото изречение и пак не съм го осъзнал за себе си в нужния момент. Ще се старая винаги просто да се отпускам и да се раздвижвам и разчупвам повече.

За примера с рол плейинга благодаря отново, ей на това трябва да наблегна, за да успея да създам точно нужните емоции и да подобря играта си.

Помисли и отговори детайлно - какво точно те спира да държиш фрйм мъж към жена , когато си на среща и изреди нещата в списък :

Така, това беше едно от нещата, които най-много ми хареса. Ще се постарая сега да съм максимално искрен и критичен със себе си:
1) едното от нещата, които ме спират, като се замисля, е че се задоволявам с положителната реакция и ме е страх да не я изгубя - явно търся валидацията и като я получа си викам "еее, добре, харесва те, защо да разваляш нещата..." А то какво съм направил - вместо тя да ме френдзоунне, аз съм го направил първи, защото ме е страх да продължа и да ескалирам, за да не прецакам нещата...
2) да, страхът да не се изложа също не мога да го подмина... Досега животът ми е бил низ от перфекционизъм и опити всичко да се прави супер добре от първия път. нещо от сорта на "измисли как да го направиш идеално и тогава се захвани с работата" А в пикапа това просто никога няма да се случи... Старая се да загърбя тази психика и по-точно его, което ми казва, че всичко трябва да върви все по мед и масло и нищо не трябва да се обърква.
3) липсата на опит в това отношение, което пък води до мислите ми за това, че ще се изложа, няма да го направя както трябва, ще е крийпи и т.н. Тук предполагам трябва просто да знам за какво отивам при момичето и да не се задоволявам докато не получа това, което искам, забавлявайки се едновременно разбира се Усмивчица
4) като се замисля, в главата ми ме е срам от сексуалните ми мисли, защото като ги изричам не мога да ги кажа с пълна увереност  и не ги чувствам собствени, сякаш не ги заслужавам..ако ме разбираш.
Това мисля, че обобщава сегашната ми нагласа, която се опитвам да променя . Ако имаш някакъв съвет относно което и да е, ще се радвам да споделиш, Берсерк Усмивчица) (А и който и да е друг)
Активен

"Виж играта не е низ от правила, които трябва да спазваш за да си успешен с жените. Това е много грешно виждане и те прави целево ориентиран. Играта е възможност да се наслаждаваш на общуването с жените, да изградиш свой стил, да създадеш възможност да се опознаете и да се свържете."
- BERSERK

Или създаваш реалността, в която искаш да живееш, или друг я създава вместо теб, трети вариант няма!!
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: