Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 29, 2020, 14:34:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Игра с майничките  (Прочетена 6785 пъти)
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 781

Профил
« Отговор #15 -: Юни 15, 2016, 10:44:08 »

Много добре Бари. Първата стъпка към подобряването е да признаеш и анализираш слабостите си. Сега да видим какво може да се направи конкретно.

1) едното от нещата, които ме спират, като се замисля, е че се задоволявам с положителната реакция и ме е страх да не я изгубя - явно търся валидацията и като я получа си викам "еее, добре, харесва те, защо да разваляш нещата..." А то какво съм направил - вместо тя да ме френдзоунне, аз съм го направил първи, защото ме е страх да продължа и да ескалирам, за да не прецакам нещата...
Това е сериозен проблем, който си лепват повечето момчета, в момента, в който напреднат малко повече. Отначало гледаш всички тези готини жени , около теб и просто ти се иска да се престрашиш да ги заговаряш и да играеш всяка , която ти хареса. Обикновено първите опити завършват с резачки, но това не те афектира, защото усещаш напредък - преди дори не си си мечтал да заговориш непозната. Съответно продължаваш с по-голям хъс и постепенно напредваш. В някакъв момент почваш да докосваш емоционално момичетата, с които говориш и се научаваш да създаваш силно привличане.

Това ти действа като наркотик - да спреш непознато, красиво момиче и след кратък разговор да видиш как те гледа с широко отворени очи, да усетиш колко силно и въздействаш. Да усетиш силна химия между вас. Това наистина е мощен прилив на емоции. И е много лесно да се оставиш това усещане да те изпълни, да стане смисъла на играта ти и да почнеш съзнателно да го търсиш.

Къде е проблема? Разчитайки на момичето да те зарежда с положителни емоции ти ставаш зависим от реакциите и, което те прави слаб и ти пречи да рискуваш. В този случай валидацията на жената става смисъла на играта ти - наградата към която се стремиш. Това прави те прави беззъбаи безопасен, кара те да мислиш прекалено много и да се страхуваш да не я изгубиш.

Нужно е да погледнеш нещата от високо и да осъзнаеш цялостната картина. Ти трябва да си независим от женската реакция и да си самогенерираш положителни емоции. Нещо повече - трябва да зареждаш и нея с твоето емоционално състояние.Неините реакции не бива да ти влиаят по никакъв начин. Само така можеш да си силния в отношенията ви и да я водиш.

За начало пробвай да свикнеш с негативните реакции. Нека всеки път, когато излизаш започваш играта си с три сета, в които целта ти е да отрежат максимално бързо. Правиш всичко така, че жената да те разкара. Сета е успешен само ако тя те отреже - не си тръгваш преди това да се случи. Три такива сета в началото на всяко излизане. Без оправдания със стейт, трудност на сетове и тн - точно това ти е целта.

Другото важно е да се научиш да оценяваш обективно играта си. Когато влезеш добре на някое момиче и въпреки това тя те отреже, не пропускай да се поздравиш за добрия апроуч и да отбележиш, че си го направил както трябва. Когато апроучнеш зле и не играеш калибрирано, но въпреки това вземеш телефон, не се превъзнасяй, а си отбележи че играта ти трябва да се подобри. Опитай целенасочено да изкараш женската валидация от оценката за играта си. Оценявай само собствените си действия и нещата, които зависят от теб. Това как тя реагира и дали те приема е без значение и не бива да ти влияе - нито да се помпаш от положителните реакции, нито да се депресираш от отрицателните. Зареждай се само от собствените си действия и мисли.

2) да, страхът да не се изложа също не мога да го подмина... Досега животът ми е бил низ от перфекционизъм и опити всичко да се прави супер добре от първия път. нещо от сорта на "измисли как да го направиш идеално и тогава се захвани с работата" А в пикапа това просто никога няма да се случи... Старая се да загърбя тази психика и по-точно его, което ми казва, че всичко трябва да върви все по мед и масло и нищо не трябва да се обърква.
3) липсата на опит в това отношение, което пък води до мислите ми за това, че ще се изложа, няма да го направя както трябва, ще е крийпи и т.н. Тук предполагам трябва просто да знам за какво отивам при момичето и да не се задоволявам докато не получа това, което искам, забавлявайки се едновременно разбира се Smiley
4) като се замисля, в главата ми ме е срам от сексуалните ми мисли, защото като ги изричам не мога да ги кажа с пълна увереност  и не ги чувствам собствени, сякаш не ги заслужавам..ако ме разбираш.
Това мисля, че обобщава сегашната ми нагласа, която се опитвам да променя . Ако имаш някакъв съвет относно което и да е, ще се радвам да

Виж играта не е низ от правила, които трябва да спазваш за да си успешен с жените. Това е много грешно виждане и те прави целево ориентиран. Играта е възможност да се наслаждаваш на общуването с жените, да изградиш свой стил, да създадеш възможност да се опознаете и да се свържете.

Преди всичко ти си мъж. И да си сексуален с жените е нещо напълно нормално. Ти си мъж и харесваш красиви жени: няма по - естествено нещо от това.

Когато общуваш с момиче, винаги изхождай от това -  ти общуваш с нея, защото ти харесва.. Защото искаш да я чукаш и да се наслаждавате един на друг, да се свържете, да се опознаете. А не защото играеш някаква игра и трябва да стигнеш по-високо ниво в нея. И сакън ако, ще изгориш и ще провалиш играта. Това трябва да е ясно и да се усеща от момичетп. Пикъпа е начин да развиеш и подобриш мъжките си черти и качества в общуването. Той в никой случай не е средство, зад което да се скриеш, ако ги нямаш. И никога не бива да става система от правила, която подтиска личността и мъжествеността ти. Гледай на играта като най-добрия начин да изразиш сексуалността и индивидуалността си, а не като правила, които трябва на всяка цена да изпълняваш едно към едно.

Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 306

Профил
« Отговор #16 -: Юни 15, 2016, 12:06:33 »

Айде и аз да се включа с някой друг сет да подкрепя групата на майничките  Намигване , докато вървях с IWIN i GoShow видях една яка 6ца и си викам "Айде отивам "

Както вървеше и я заговорих индиректно( да не се обидите тези които играете директно  Ухилен ):

Аз: Хей я ми кажи според теб кое е по-подходящо фитнес или футбол, един френд иска да отслабне и се чуди на кой от двата спорта да се запише ?!
Тя: Незнам, не разбирам много.
Аз: Ти явно не си много спортна натура !
Тя: Хахаха, не съм иначе може да се запише първо на футбол да поотслабне и после на фитнес да се стегне малко.
Аз: Нека позная прибираш се у вас лягаш на леглото и си бичиш айляк.
Тя: Хаха да, тъкмо се прибирам от университета и искам малко да си почина.
Аз: Впрочем аз съм RAZOR931
Тя: Аз съм ХХХ
Аз: Междудругото блузката ти е много интересна като светлоотразител, какви ярки цветове
Тя: Хаха, така си я купих.
Аз: Хайде да седнем за малко на онази пейка там.
Тя: Ами бързам да се прибирам у дома.
Аз: Само за 2 минути, няма да ти отнемам много от времето.
Тя: Добре

И я баунснах на една пейка

Аз: Впрочем каква музика слушаш ?
Тя: Ами по принцип всико слушам.
Аз: Не ти вярвам, ами метъл ?
Тя: Само такива балади.
Аз: Като тази песен на Металика Nothing else matters подобни нали?
Тя: Да такива бавни иначе другите са много тежки.
Аз: Доста хора танцуват на тази песен ( и я хващам за ръцете и кръста и танцуваме малко с нея и си припявам част от песента)
Тя само се смее и се зачервява( дали от слънцето или от мен е вече загадка  :laugh: ).
Аз: Ти къде учиш ?
Тя: Ами в Пловдивския университет.
Аз: Впрочем имаш готина коса ( и я докосвам по косата)
Тя: Благодаря, но трябва да тръгвам.
Аз: То и аз трябва че едни приятели ме чакат, сигурно са хванали вече тен на това силно слънце, нека си разменим телефоните и да се видим някой път.
Тя: Добре.

Разменихме си контактите и след това я прегърнах и я завътях игриво за довиждане, готина мацка е и по излъчване и по характер  Усмивчица, хареса ми този сет как се получи
Някои неща съм пропуснал от разговора, беше някъде 20 минутен сет , ако имате някакви критики и съвети ще се радвам да ми дадете  Усмивчица
Активен
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #17 -: Юни 15, 2016, 13:34:09 »

RAZOR931, първо поздравления за добрия сет.Представил си се на ниво - щом чак сте танцували и си я хващал през кръста и ръцете нещата са повече от добри.Прави ми впечатление, че си изпуснал да направиш рапорт с момичето и да намерите нещо общо, което да й даде повод да се видите пак и да те почувства близък.

Залял си я с емоции, но не си й показал част от себе си, не си й дал достатъчно основание да ти има доверие и съответно да излезе с теб пак.Всъщност и аз допускам тази грешка - влизам им силно, създавам някаква емоция(независимо дали е положителна или отрицателна - много по-добре е да създадеш каквато и да е емоция вместо безразличие и досада!), но изпускам момента с рапорта - опознаването, разказването за себе си, намирането на "общото" между нас.А това е много важно.

Какво е можело да направиш ? Перфектният момент е бил, когато сте стояли на пейката - трябвало е малко да забавиш темпото, да спреш да я заливаш с емоции и да минете на дълбок рапорт.Споделяш й нещо за теб - може да е абсолютно всичко.

Добър вариант е да смесваш малко по-сериозни теми - например какво учиш, с какъв бизнес искаш да се занимаваш и т.н. с нещо по-леко и шегаджийско - примерно как като сте пътували във влака някаква циганка те е заглеждала и ти много си се притеснил, защото са ти предсказали на кафе, че ще се ожениш за циганка - та тя трябва да ти стане жена, ако не иска да те даде на някоя циганка Намигване

Целта е тя да те опознае в различни аспекти, да те почувства близък и сякаш не те познава от само 20 минути, а доста повече време.Това ще я обърка, ще предизвика интереса й и съответно ще е предпоставка да се видите пак.

Излишно е било и да я помпиш с валидейшън, след като вече сте танцували и очевидно сте били достатъчно близки.Бил си цар на ситуацията и всичко е било под твой контрол - защо я помпиш с валидейшън колко й е яка косата ?

Комплиментите са далеч по-назад като ефективност от тежкото кино и ти сякаш си се върнал няколко крачки назад след като си направил комплимент след тежко кино.Вероятно в главата й е било бъркотия от емоции, въпроси и недоумения, а моментът, в който си направил комплимент, поне според мен е изглеждал леко нийди и й е изглеждало като: "офф, ясно, поредният натегач".

Аз лично при подобен силен сет не бих се отказал толкова лесно.Като ти е казала трябва да тръгвам трябваше да опиташ още веднъж - "естествено, че трябва да тръгваш - отиваме на кафе, а после ще те запозная с приятелите ми Намигване ".Съответно я баунсваш на кафе, или поне обратно на пейката, където си доизграждаш рапорта и чак тогава (ти пръв!) й казваш, че много съжаляваш за това, че не можеш да й отделиш повече време, но ще компенсираш със среща на готино място-изненада в неделя(примерно).Едва тогава взимаш телефон и си с чиста съвест, че работата е свършена.

Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Юни 15, 2016, 13:37:19 »

Създадох рапорт с мацката, но просто не си спомням всичко, приказвахме си и общи теми но аз не ги помня тези работи само хубавите моменти  Намигване иначе си създадох рапорт с мацката и то стабилен, щом ми вдигна на следващия ден  Усмивчица
Активен
BariON
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #19 -: Юни 15, 2016, 18:36:28 »

Благодаря ти, Берсерк!!
Удряш точно в десетката с отговора си. Има доста моменти, в които вместо да се наслаждавам на разговора, в главата ми е мисълта "какво се очаква от мен сега, какво да кажа, как ще ме хареса" и т.н. което е свързано хем с търсенето на валидацията, хем с това, че не съм в самия момент и не се наслаждавам на разговора. Нещо от типа на "Направи го, за да имаш повече опит, за играта, за напредъка.." , но ако така третирам момичетата няма да стигна далеч. Да гоня някаква цел, която не съществува.
Това за трите резачки ми хареса, ще го използвам от тук нататък.
Интерпретирането ти за играта като цяло - 
Виж играта не е низ от правила, които трябва да спазваш за да си успешен с жените. Това е много грешно виждане и те прави целево ориентиран. Играта е възможност да се наслаждаваш на общуването с жените, да изградиш свой стил, да създадеш възможност да се опознаете и да се свържете.
ще е нещо, което ще си припомням и ще се старая да прилагам от тук насетне. Усмивчица
Благодаря отново!
Активен

"Виж играта не е низ от правила, които трябва да спазваш за да си успешен с жените. Това е много грешно виждане и те прави целево ориентиран. Играта е възможност да се наслаждаваш на общуването с жените, да изградиш свой стил, да създадеш възможност да се опознаете и да се свържете."
- BERSERK

Или създаваш реалността, в която искаш да живееш, или друг я създава вместо теб, трети вариант няма!!
jonny_smith
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #20 -: Юни 16, 2016, 04:46:39 »

Поздравления момчета, показали сте на мацките в Пловдив, какво е pick-up.
Аз няма да си кривя душата и ще кажа, че като изключим Варзон, останалите рапорти са доста "постни". В това няма нищо лошо, вие сте млади и все още се учите.
Варзон единствената ми забележка, е че имам усещането, че прекаляваш с опитването да покажеш какъв готин пич си на мацките. Границата е много тънка между това да покажеш себе си (че си готин пич) и да започнеш да забавляваш мацката, защото искаш да я впечатлиш. Във втория случай си къртиш ранга, защото мацката става наградата, която ти се опитваш да спечелиш.
Следващата ми препоръка е за всички младоци, които тепърва навлизат в играта:
Играта има много аспекти. В момента вие упражнявате cold approach. Той е много ценен защото в него развиваш много качества - смелост, дързост, непокизъм, сексуалност и т.н. Но това е само един от аспектите на играта. За да вървите напред вие трябва да развивате и осталите качества - да бъдете алфи и да сте социални. Тези две качества могат лесно да се fake-нат при cold approach, но в същност вие само се заблуждавате, че ги притежавате. За мен тези качества се развиват в социалния кръг. Но не социален кръг от кочове, ами социален кръг от готини (високорангови) момичета и готини пичове/алфи.
Създаването на подходящ социален кръг е доста трудно и за това повечето хора, които научат за pick-up-а, сляпо практикуват единствено cold approach, защото е просто, излизате с няколко приятеля и разцъквате. Във вашия случай създаването на добър социален кръг, не е толкова трудна задача, защото вие все още учите и сте обрадени от млади и готини хора.
Усилията за създаването на подходящ социален кръг се връщат с лихвите (особено при млади момчета, които още не са наясно с играта), защото там имаш постоянна итеракция с момичета, които въпреки, че са ти приятелки веднага те санкционират при показване на бета поведение - или с език на тялото или с изражение или ще се обърнат да говорят към приятеля ти. По този начин много бързо се калибрираш и започваш да усещаш динамиката на играта. Също така се научаваш на амогване с останалите момчета и освен това се учиш на играта и от тях. От всеки го можеш да научиш нещо стига да знаеш къде да гледаш. Пак повтарям социалния кръг не трябва да ти е от смотльовци ами с пичове, които разцъкват мацки.
Ако сте социопати в личния живот и нямате готини приятели, не мисля, че ще имате много успехи и с мацките, колкото и да упражнявате cold approach-а.
Не трябва да се залита в нито една от двете крайности, игра с cold approach и социален кръг. Двете вървят ръка за ръка и развиват различни качества и способности.

И за всички, все още учащи: на първо място трябва да са ви уроците и след това мацките! Мога да ви уверя, че след завършите ще дойдат, колкото си пожелаете разконени к**ви и ще се чудите как да ги менажирате.

Поздрави,
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #21 -: Юни 16, 2016, 09:44:54 »

Ако сте социопати в личния живот и нямате готини приятели, не мисля, че ще имате много успехи и с мацките, колкото и да упражнявате cold approach-а.
Аз пък съм на обратното мнение Усмивчица Най-добрите в играта, които познавам са социопати и не дават пет пари за социалните кръгове и квадрати. Пичовете с много силно алфа поведение в повечето случаи са единаци. И не се вписват в комфортна среда, защото се чувстват прекалено самодостатъчни. Защото ще се качват на останалите, вместо да се кефят на "забавната" им компания, защото са прекалено силни и останалите не се чувстват комфортно в компанията им, защото вместо да са "приятели" с мацките около тях ще пробват да наебат тези, които им харесват, дори с риска да загубят благоволението им.  Казано с прости думи, те не се вписват в социалното програмиране и нормите му , и са прекалено непредвидими и опасни за хората свикнали да живеят в комфортната зона. А социалния кръг си е комфортна зона.

Друго важно:
Усилията за създаването на подходящ социален кръг се връщат с лихвите (особено при млади момчета, които още не са наясно с играта), защото там имаш постоянна итеракция с момичета, които въпреки, че са ти приятелки веднага те санкционират при показване на бета поведение - или с език на тялото или с изражение или ще се обърнат да говорят към приятеля ти. По този начин много бързо се калибрираш и започваш да усещаш динамиката на играта. Също така се научаваш на амогване с останалите момчета и освен това се учиш на играта и от тях.

Тук за някои неща не съм съгласен. Итеракциите с жени в социалния кръг развиват общата социална култура и донякъде ти помагат да се държиш по-освободено в женска компания. Но те по никой начин не ти помагат да развиеш калибрацията си в сет, защото жените се държат по съвсем различен начин , когато ги сваляш . Дори да се правиш на много оборотен и да си говорите страшни мърсотии , това е фейк и поведението и в този случай се определя основно от факта , че сте познати и ти си безопасен за нея. Ако е непозната или я сваляш открито ще реагира по коренно различен начин. За мен ползата от жени приятелки в соц кръга е съмнителна, макра, че прекалено се преекспонира в книгите за свалки. При все , че имам доста такива приятелки не съм забелязъл по някакъв начин да са ми помогнали да си развия играта.
 Относно приятелите в социалния кръг нещата също са двустранни. Ако се събереш с льольовци ще им се качваш много лесно и ще си абсолютен алфа в групата. Ако в тази група има и жени сравнително лесно ще можеш да ги наебеш. След това обаче за какво ти е да поддържаш този кръг? Наебал си мацките , качил си се на льольовците , за какво да търпиш компанията им? Ако приемеш да си наравно с тях ти трябва да слезеш на нивото им и това ще почне да дърпа назад развитието ти в дългосрочен план. За това подобен соц кръг е лесен за"превземане" и "разграбване", но е неефективно да си в него дългосрочно.
 Ако пък се набуташ в соц кръг, където всички са над теб , ти ще си аутсайдера там. Това ще те накара да се пушнеш , за да настигнеш останалите, но ако разликата е голяма ще доведе до смачкана психика и създаване на комплекси. Да не говорим, че престоя в подобен соц кръг ще бъде напън и ще изисква усилия от твоя страна. Иначе пък подобно обкръжение е наистина подходящ за развитие на амог. Успееш ли да се научиш да се амогваш с хора, които са над теб , няма да имаш проблеми с повечето на твоето ниво и непознатите, които опитват да ти съсипват свалката.
 За мен усилията да създаваш соц кръг са неефективни. Това е нещо, което се прави без напъни от хора с общи интереси. Ако полагаш усилия да създаваш обкръжение само заради възможността да дърпаш жени там значи нещо не е наред. Утре ще изляза и ще взема телефона на 2-3 мацки, от тях ще наеба една, да кажем. За какво да търпя компанията на някакви мушмуроци с месеци, за да бодна някоя от петте путки там. Струва ми се неефективно, да не казвам пълна загуба на време. Иначе аз имам много соц кръгове - от хора от боините спортове, от фитнесаа, от пикъпа, от приятели с различни занимания. Но там отдавна съм опоскал каквото е имало и просто се виждам с хората, защото ме кефи компанията им, а не за да търся путки там.

И за всички, все още учащи: на първо място трябва да са ви уроците и след това мацките! Мога да ви уверя, че след завършите ще дойдат, колкото си пожелаете разконени к**ви и ще се чудите как да ги менажирате.
Тук съм напълно съгласен. Бих добавил и тренировките. Ученето и тренировките те изграждат и ти дават перспективата в бъдеще да бъдеш много повече от това, което си сега. Това в никакъв случай не бива да се пропуска и бих посъветвал всички учащи да се вкопчат здраво в него. Правилните приоритети за тях би трябвали да са : 1) Учене 2) Тренировки и чак 3) Пикъп .
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: Юни 16, 2016, 11:19:33 »

Иначе аз имам много соц кръгове - от хора от боините спортове, от фитнесаа, от пикъпа, от приятели с различни занимания. Но там отдавна съм опоскал каквото е имало и просто се виждам с хората, защото ме кефи компанията им, а не за да търся путки там.

Ей това си е най-готино, да имаш различни социални кръгове и приятели със всякакви интереси, твърдо подкрепям това  Намигване BERSERK

Поздравления момчета, показали сте на мацките в Пловдив, какво е pick-up.
Аз няма да си кривя душата и ще кажа, че като изключим Варзон, останалите рапорти са доста "постни". В това няма нищо лошо, вие сте млади и все още се учите.
Варзон единствената ми забележка, е че имам усещането, че прекаляваш с опитването да покажеш какъв готин пич си на мацките. Границата е много тънка между това да покажеш себе си (че си готин пич) и да започнеш да забавляваш мацката, защото искаш да я впечатлиш. Във втория случай си къртиш ранга, защото мацката става наградата, която ти се опитваш да спечелиш.
Следващата ми препоръка е за всички младоци, които тепърва навлизат в играта:
Играта има много аспекти. В момента вие упражнявате cold approach. Той е много ценен защото в него развиваш много качества - смелост, дързост, непокизъм, сексуалност и т.н. Но това е само един от аспектите на играта. За да вървите напред вие трябва да развивате и осталите качества - да бъдете алфи и да сте социални. Тези две качества могат лесно да се fake-нат при cold approach, но в същност вие само се заблуждавате, че ги притежавате. За мен тези качества се развиват в социалния кръг. Но не социален кръг от кочове, ами социален кръг от готини (високорангови) момичета и готини пичове/алфи.
Създаването на подходящ социален кръг е доста трудно и за това повечето хора, които научат за pick-up-а, сляпо практикуват единствено cold approach, защото е просто, излизате с няколко приятеля и разцъквате. Във вашия случай създаването на добър социален кръг, не е толкова трудна задача, защото вие все още учите и сте обрадени от млади и готини хора.
Усилията за създаването на подходящ социален кръг се връщат с лихвите (особено при млади момчета, които още не са наясно с играта), защото там имаш постоянна итеракция с момичета, които въпреки, че са ти приятелки веднага те санкционират при показване на бета поведение - или с език на тялото или с изражение или ще се обърнат да говорят към приятеля ти. По този начин много бързо се калибрираш и започваш да усещаш динамиката на играта. Също така се научаваш на амогване с останалите момчета и освен това се учиш на играта и от тях. От всеки го можеш да научиш нещо стига да знаеш къде да гледаш. Пак повтарям социалния кръг не трябва да ти е от смотльовци ами с пичове, които разцъкват мацки.
Не трябва да се залита в нито една от двете крайности, игра с cold approach и социален кръг. Двете вървят ръка за ръка и развиват различни качества и способности.

Поздрави,

Донякъде съм съгласен с теб, само че има един ГОЛЯМ проблем, да речем че си намериш някакъв социален кръг с готини пичове и готини путки и искаш да се упражняваш социалните умения, обаче ти не си много социален, тези хора вече са придобили социалните си умения а ти тепърва започваш и ако вече са те научили като смотаняк няма как да се издигнеш в очите им, дори да се подобриш ти пак си оставаш аутсайдера за тях от опит го знам  Усмивчица , принципа на групата братле  Намигване така че ако ти нямаш социални умения няма как да се научиш на тях в готини социални кръгове, можеш единствено да екпериментираш в приятелските си кръгове, аз така правя понеже приятелите ти те приемат, то обикновено в социалните кръгове не всички са ти приятели, примерно излезнал си с приятел и не можеш да говориш, какво правиш в този случай ами започваш да приказваш лека по лека се отчупваш, приятелят ти няма да те съди защо извендъж си станал отворен( ако ти е приятел де) и така.
Относно мацките, ти в един момент ми обясняваш за социална игра, която аз мразя най много, защото се задоволявам с това което имам, а аз искам повече, но и играта в социалния кръг не е в излишък  Усмивчица просто не трябва да ти е основна, по принцип трябва да се играеш на всички фронтове: социалния кръг, работа, купони като тук става доста калибрирано и колд апроуч улици, молове, кафенета, клубове, паркове, магазини и т. н.

Активен
jonny_smith
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #23 -: Юни 17, 2016, 05:39:59 »

@Berserk специално ти си един от най-социалните играчи, които познавам и с приятелите ти е доста трудно да се амогваш или поне не здравословно. @Warzone също събира доста от младите играчи и е ентусиазиран и за това дърпа доста. Съгласен съм с теб по повечето точки, няма да ги коментирам.
Когато говоря за социален кръг аз нямам в предвид статичен и затворен социален кръг примерно от 20-30 човека, в който трудно влизат нови хора. В такъв социален кръг си ограничен, развиваш голямо его и почни нищо не ти носи освен да се забавляваш сред приятели. Според мен ако социалния кръг ти е такъв значи не си социален. За да бъда по-ясен ще дам пример с мен.
Преди извесно време реших да дам глътка въздух на високоранговите девойки в София и да се преместя в щатите. Когато дойдох тук не познавах абсолютно никой, на другия край на света без дори един познат, на който да мога да звънна. Като социален пич, веднага започнах да се социализирам и доста бързо натрупах няколко готини приятеля. Във момента, прявя small talks и да раздавам стабилно value (под формата на хумор) с почти всеки който видя, познат или не познат, стига да ми се стори интересен и готин човек.
Във фитнеса, в който ходя успях да направя една група, в която влизат всички нормални хора, който не са кисели или прекалено зле и постоянно прибощавам нови и нови хора. Не влагам големи усилия, просто това си е нормално за мен, като отида някъде да си се бъзикам с готините хора и да създавам някакви връзки. В момента, в който се появи ново момиче във фитнеса веднага се запознавам с нея и я приобщавам към групата. Като идеята ми не е да дърпам пички, защото аз си дърпам достатъчно през night game-а с cold approach по баровете. Идеята ми е да се чувствам добре в средата, в която съм, да се забавлявам и да бъда социален. Като by-product получавам доста приятели (мъже и жени), развивам значително социалните си умения и от време на време изкача някоя яка путеса. Сега ще дам няколко съвсем скорошни примера:
1. Миналата седмица още в първите си минути във фитнеса видях непознато момиче, веднага се запознах, беше 6ка, т.е. дирекно отива в графата friend. Раздадох малко value, поразвеселих я и имахме funny vibe. Видях един приятел, веднага ги запознах и т.н. Интересното, което видях, е че той веднага скъси дистанцията с не толкова забавен vibe, ами по-скоро с нормален разговор и тя веднага му hook-на. Освен големия смях, който имахме в последствие и новата friend-ка, видях нещо в играта, което малко или много ми помага.
2. Миналата седмица бях на един event, едни приятели ме заведоха. Аз бях единствения, който не познаваше абсолютно никой освен моите няколко приятеля. Въпреки това доста голяма част от времето се озовах център на компанията и всички ми слушаха нещата, които говорех. И това беше дори без се напъвам, просто като си социален то се получава от самосебе си. Най-яката девойка на event-a яко ми hook-на (която не познавах) и дори сама ми предложи да се видим след това. Мда така и направихме Усмивчица
3. Колкото и смешно да звучи, в магазина, в който пазарувам едно симпатично девойче, винаги отваря нова каса и ме обслужва, без да чакам на опашка Усмивчица

Както виждате, постоянно добавям нови и нови хора в социалния ми кръг, стига да са поне малко готини и интересни хора. Ако имаш 100 познати момичета, ти и да искаш не можеш да излизаш с тях едновременно. Естествено повечето, ще си имат гаджета, но това не ти пречи да се забавляваш с тях, а те от своя страна да те запознават с други момичета без гаджета. Пък и все се надявам някой път да ме поканят на някое swing парти  Смотан
90% от успехите ми в социалния кръг ги дължа на pick-up-a и cold approach-а. Знам, че в момента, в който спра да го практикувам играта в социалния кръг ще се прецака също. Разцъквам night game винаги когато мога. Day game-а тук е слаб, защото няма почти никой по улиците през деня.

П.С. В момента пиша след тежка борба in field с тукашните девойки. Искаше ми се да компенсирам пропусната кардио тренировка, с някоя от девойките, но те се оказаха не толкова заинтересовани за фигурата ми. Нищо, сега запретвам ръкави и ще си направя един протеинов шейк.
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Юни 17, 2016, 10:02:54 »

Да това това , което казваш е така. Обаче беше неонходимо уточнението, че говориш за създаване на динамични социални кръгове навсякъде в обкръжението ти. Съгласен съм, че това е много полезно. Иначе като кажеш игра в соц кръг повечето момчета си представят стратегии как да боднат Пенка или Ленка от компанията пред блока, в която са те, още десет коча и няколко пички.

Създаването на обкръжение навсякъде където си, без да полагаш някакви специални усилия за това е важно нещо. То съвпада с определението ми за тематични соц кръгове - хора, с които имате общи интереси и сте заедно, защото ви е готино, а не с някакви скрити цели.

Разликата между статичен и динамичен соц кръг е огромна. При статичния вътре сте постоянен брой хора и ти си вързан с това обкръжение, защото не се чувстваш достатъчно силен и самодостатъчен да се справяш сам с живота. И се крепите един друг, разчиташ на някой да доведе мацки там и това е единствения ти шанс да боднеш нещо. Такъв соц кръг е патерица.
 Докато динамичното обкръжение е свързано с удоволствието от общуването с хора, с които имате сходни виждания и ви е готино да изкарвате време заедно. Да създаваш подобни групи навсякъде , където имаш интереси е изкуство.

Трябва да си самодостатъчен, но едновременно с това и социален, въпреки, че двете на пръв поглед си противоречат.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #25 -: Юли 06, 2016, 00:42:48 »

Варзоне понеже като най дръто куче
Браво бе лъвчета, щом във вашата компания Варзона минава за дърто куче... затова не ме вземате мене значи, а?
Правилно де, то на мен няма и да ми отива да дърпам 17-годишни по главната, ама ако на морето се засечем с удоволствие ще ви черпя по една бира и ще ви гледам сеира, а някоя от 17-годишните ако е с майка си ще ми я оставите на мене, ОК?
Поздрави, и много успехи пожелавам!
Активен
AwaySelf
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Профил
« Отговор #26 -: Юли 11, 2016, 23:56:04 »

Евала пичове , вчера се върнах от Пловдив и аз , но нямах възможност да поиграя като хората , радвам се , че е имало кой вместо мен  Усмивчица . Странното при тия хорица е , че хем са по-отворени и отпуснати към теб , хем са по-консервативни.Пляска ме по задника и се бъзика как никой не се оплаквал от секса с нея и 10 минути по-късно вдига луд скандал , че ще се качваме до тепето да гледаме изгрева , било вече много късно.Странна работа , дефинетли....
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: