Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 27, 2021, 09:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Стратегия за изход  (Прочетена 8041 пъти)
ENRAGE
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« -: Август 08, 2016, 20:45 »

Сори хора, търся решение на проблем и мисля,  че е правилното място.  Малко префистория...  работил за 20 лв на ден,  разбира се не съм зимал нищо, щото отиваха за хазарт.  Деба тоя пуст еврофутбол за 4 енд а халф месеца спечелих един път и те разбира се ми ги взеха. Как, кога ги изиграх тия 200 лв,  сега ако беше сигурно щях да ги даю за един коучинг,  щото се нуждая,  ама туй лошото отношение с парите...
В последствие се махнах (пардон махнаха ме),  щото изчезнали билети за 800 лв.  Как са изчезнали? Никой не знае.
Сега съм на друга омразна работа в склад за пилета като експедитор -  нищо сложно. Пилета още няма,   ама самата мисъл,  че трябва да стоя 8 часа там ме побърква. Не съм бил в затвора не знам какво е сигурно е нещо подобно.  Подписах договор, какво да правиш след като баща ти, заради който оцеляваш е изтеглил заем и парите са заминали наскоро я продуктивно/я не. Губя си времето там, опортюнитийс липсват,  не се развивам,  зацикляне.  Някакви предложения, които да не са селф-деструктив наистина ще са много полезни!
Активен
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #1 -: Август 08, 2016, 21:21 »

Описал си ситуацията много объркано и без грам последователност.Това пречи и да ти се даде някакъв по-стойностен съвет.Изход от какво ? От хазарта, от безпаричието или от необмислено подписания договор ? Обясни нещата по-подробно и последователно, кажи какви са ти целите и какво искаш да постигнеш и ще се опитаме да ти помогнем с каквото можем!
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 745

Профил
« Отговор #2 -: Август 08, 2016, 22:39 »

А ти какво очакваш? Червено килимче?

Помисли си какво ти можеш да правиш, от което шефът ти да изкарва повече пари, отколкото ти плаща.
И да не го могат други хора, дето ще работят за по-малко пари.
Иначе той ще наеме тях, а не теб.
Безработица колкото искаш.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Усмивчица
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #3 -: Август 09, 2016, 12:36 »

Помисли си какво ти можеш да правиш, от което шефът ти да изкарва повече пари, отколкото ти плаща.

Това не го съветвам никой , освен ако няма в писмен вид договорен процент от постигнатите приходи. Щото ако няма ще има Духен Супен.
Активен

Никога не се отказвай .
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 745

Профил
« Отговор #4 -: Август 09, 2016, 15:02 »

Демек да те наеме на загуба, и да ти плаща даром?
Мда, има и тук там такива работодатели. В някое държавно предприятие за 300лв на месец.

Мисля, че не си ме разбрал. Не говоря за продажби, където директно да реализираш кеш.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Усмивчица
Baro
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Профил
« Отговор #5 -: Август 09, 2016, 15:49 »

Някои хора имат прекалено големи очаквания към интернет форумите. Пич, ти нямаш никаква квалификация, при това положение тук каквото и да напишем едва ли ще ти промени живота.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: