Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Януари 19, 2022, 13:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Колкото по-голяма е трудността, толкова повече слава има в преодоляването и." - Epicurus

Екипът на pickup-project организира практически обучения. Научи се да бъдеш успешен с жените!

За записвания попълни формата - https://pickup-project.net/%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%b0%d0%b9/

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Клоуз на украинка  (Прочетена 4154 пъти)
Halloween
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

.

Профил
« -: Септември 10, 2016, 20:36 »

Здравейте.Имам един клоуз от последните дни, който обещах да споделя в форума.
Бях в университета на изпит и на почивката гледам едно момиченце скучае и просто я заговорих с нещо от рода на:"Как си?Изглеждаш много притеснена...", оказа се мацка от моя курс, но не я бях виждал преди.Поговорихме малко и видях, че захапа здраво по някое време и реших да остана до края на деня с нея, да прекараме повече време заедно и да я пробвам...какво имах да губя... Завърти очи Излезе, че е от Украйна, при което като ми каза, че е от там я вкарах в фрейм "мъж-жена" с това, че винаги съм искал жена ми да бъде украинка или рускиня и ми харесват мацките от тези нации.Друго , което може би помогна да наложа подобен фрейм е, че като ми обясняваше къде живее я питах дали няма момчета около нея и че ще й се карам ако контактува с други момчета.По този начин целта ми беше да усети, че не общувам с нея само за да си говоря или ръся бъзици, а малко или много да усети , че  я възприемам като жена.Например, когато ми отговореше, че ще ме слуша или ме успокои, че не се занимава с други момчета й давах похвали , а и в същото време и обяснявах из между другото какво ценя в една жена - например именно да ме слуша много...поопознахме се за няколко часа там и си разменихме телефоните с уговорката да излизаме и да я водя разходка, да тичаме и т.н, но отново само ако ме слуша.Тези неща при мен проработиха след като вече усетих, че има привличане и първоначално ги подхвърлях под формата на шега за да видя как ще реагира и после стана по-сериозна темата...
Следващите няколко дни си писахме малко и когато имах възможност я изкарах на среща.Прегърнахме се и тръгнахме към едно кафе, което бях избрал.Там нещата станаха бързо и ми се оплакваше, че няма да се справи на изпитите, което беше добър повод вече да я гушна силно с нещо казано от рода на "ойййй, горкото момиче...".Малко по-късно станахме по-близки в разговорите и се поцелувахме.Позволи ми да и барам бедрата и да я прегръщам свободно, а към края на срещата я погалих по дупето 2-3 пъти.Разходихме се след кафето и я изпратих.
Втората среща протече по подобен начин, само че с повече натискане като същевременно продължавах да градя рапорт и да говорим за общите ни теми.Е, трябваше и да я успокоявам и да я послъгвам като се притесняваше , че няма да вземе изпитите макар че знаех, че едва ли ще се справи..Просто чуждестранните студенти не знаят къде се намират като цяло и са много зле в ученето...не че българските са перфектни Ухилен
Помачках й задника и опитах да си вкарам ръката и да я погаля на голо, но се притесняваше, че има хора.Тогава ми каза, че като останем сами е по-добре/вече й бях вкарал оферта да ми дойде на гости./Също ми позволи да й погаля гърдите през блузата няколко пъти, но усещах , че се притеснява и спрях.Излязохме отново на разходка в един парк и там вече и помачках гърдите под блузата, не се противеше мацаката и й беше приятно въпреки че се оказа девствена.Изпратих я и така завърши втората ни среща...
На третата се срещнахме, а аз бях купил вече нещо за хапване и пийване и отидохме направо в нас.Като стигнахме , решихме да оставим нещата, които бях купил за по-късно и се поопознахме по-добре...след час я изпратих до тях, защото трябваше да ставам рано.
Из между срещите се видяхме и в университета 1-2 пъти , но там реших да действам по следния начин:Когато се видя с нея я прегръщам и започвам да си говоря нещо нормално , прекарвам време с нея, но без да я целувам и да показвам, че сме гаджета по някакъв начин.Като цяло не искам да бъда възприеман като човек, който е обвързан и да съм в "двойките на випуска" и подобни глупости, защото просто не ми харесва.За да го направя може би просто трябва да ценя нещо много в мацката или да ми харесва наистина много и да искам да съм с нея за нещо по-сериозно.По този начин пак й обърщах внимание и бях с нея, но и не съм показвал пред всички други, че открито ходя с нея..Губил съм преди и мацки , които са ми харесвали, заради това че не съм бил сигурен как да подходя заради това нещо..някак си не върви да сте се натискали предната вечер и когато я видиш в университета/училище да се държиш по-дръпнато...доста некалибрирано се е случвало да го правя.
Друго, което ми прави впечетление е, че с времето срещите протичат все по-добре - например последните ми срещи имат коренна разлика с някоя среща с мацка от преди една година или 6 месеца..надявам се да не е случайно и да има градация.
За тази мацка получих някои насоки, които ще ми помогнат за в бъдеще /ако успея да ги приложа/ - например да не ме спира това, че не е правила секс и да действам с темпото , което искам, докато ми позволява.Ако не ми беше казано щях да я влача още няколко седмици и кой знае къде щеше да му излезе краят... Усмивчица
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 805

Профил
« Отговор #1 -: Септември 10, 2016, 20:55 »

Браво, наистина кефиш много. Винаги съм ти казвал, че ти мъжкото излъчване го имаш, просто доста често го криеш и не смееш да го демонстрираш в сет. Обаче, когато повярваш в себе си, си страшна машина. Напомняш ми на мен самия от студентските ми години.

За срещите - там не може да се фейкне поведението. Градацията я имаш и тя се дължи на това, че непрекъснато развиваш характера, волята и фрейма си. Така , че е напълно нормално това. Когато си свикнал да ходиш срещу течението (знаеш какво имам предвид), срещата с едно малко, нежно пиче е повече от лесна работа.

Очаквам това да е първата от поредицата за тази учебна година - имаш потенциал да отбележиш доста точки. А тази мацка, можеш да потренираш да я направиш фак бъди. Викаш я да се чукате един път седмично, обясняваш и, че не си падаш по връзки и искаш само да се забавлявате. Ако почне да хлътва разреждаш срещите , когато се подчинява и те слуша я награждаваш с яко ебане.

Още веднъж браво и не се отпускай - можеш още много!
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #2 -: Септември 27, 2016, 00:25 »

За украйнките да кажа само, че са едни от най-лесните но и най-готините жени особено ако са от голям град. Сегашната ми сериозна приятелка е такава. В Украйна има недостък на мъже и най-големия глупак там го угрява. Украйнците като цяло са олигофрени. Нужно е само да покажеш, че си сериозен мъж за да се разкрачат или пък просто да ти се изкефят. Конкуренцията при жените е огромна, за това са яко изкурвели и разгонени. За разлика от много жени, умеят наистина да се държат като жени. Така че ако видите украйнка налазвайте смело. Въпроса е да се покажете като материял за мъж. Там момите се женят макс до 23 години. Ако ги изтърват тези години шанса да се омъжат клони на под 10%.

Това лято аз праснах 2. Едната дори и бях оставил бележка да излезе през прозореца, че ме извикаха извънредно на работа.

С втората съм в момента в доста сериозни отношения. Единстевана жена, на която имам доверие от маса време насам. 19 годишна, красива, женствена, готви, пере, глади и забелязва най-малките жестове и действия, които предприемам за нея. В момента сме и на маса голямо разтояние но вк-то, инстаграма и скайпа ми пищят всеки ден за да се чуваме и да говорим с часове.

Ако има и млади разбойници търсещи по-сериозни отношения с жена, с цел примерно създаване на семейство силно им препоръчвам да пробват с украйнка.
Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 745

Профил
« Отговор #3 -: Септември 27, 2016, 08:47 »

Къде ги тия украинки, бе Инс?
В Сф не съм засичал напоследък.
Иначе навремето бях попаднал на един сайт за запознанства на украинки, просто нямаше такива жени. Бяха от 10 нагоре.
Това беше вече когато с нет запознанства бях спрял да се занимавам, още по-малко далеко-дистанционни. Но някак си ме беше заинтригувал тоя сайт. Too good to be true ...
Всичките бяха писали някакви супер романтични неща, каквито искаш да чуеш/прочетеш, задължително на развален английски, и всички снимки бяха от професионален фотограф, в студио или на някакви цветни пейзажи, със скъпи рокли, или пък без рокли. И масата бяха 18-25, търсещи женитба.
Пуснах един гугъл, оказа се, че е стандартна практика в някои украински градове с университети (Одеса, Мариопол, Киев), студентките да си вадят почасово добри кинти, като си ... ЧАТЯТ с чужденци срещу пари. И даже е разработено в голяма индустрия. Има си агенции, с фотграфи, с преводачи, с организиране на подаръци, цветя. От тебе се иска само да кликаш по кредитната карта и те уреждат всичко. Може да се уредиш даже и на среща "на живо" по скайпа с преводач и въпросната госпожица. А върхът на сладоледа е, да пътуваш до там (от северна Америка), след това хотели, скъпи ресторанти, таксита/лимузини и цветя. И цяла вечер ще си приказвате с преводача, на лунна светлина. Разбира се, това нещо струва няколко К $.
А ако си ВИП, срещу повечко от няколко К$, може да имаш "спийд дейтинг", където са събрали девойките в някой хотел, ти ги срещаш и си ги "селектираш". Надявам се това не е било някаква изтънчена руска форма на скъп бардак (за по 10к$), а наистина са имали най-чисти намерения.
А има и истории, когато украинката/рускинята наистина се жени за някой от САЩ/Канада/Европа. И то чути директно от хора.
Въпросната дама пристига при възлюбения (позамогнал се застаряващ ерген в 40те-50те)
Живеят си N на брой месеца, колкото да мине някакъв легален минимум, и после се развежда, като отмъква половината къща, пенсионните му фондове и разни други влогове, примерно за 500к$ общо. Като разбира се руската/украинската мафия получава лъвския пай, а само след месец, момичето е отново в листата на сайтовете за запознанства. В очакване на следващия шаран.

Don't get me wrong!
Обожавам визията на украинските момичета. И наистина характерът им (в повечето случаи!) е много хрисим и любвеобвилен. Само да не уцелиш греда. Малко си е руска ролетка. Иначе и на мен ми е минавало през ума, включително и да се отбия до Киев за 15-20 дни. Просто нямаше как да го реализирам до сега. Може би след около година-две.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Усмивчица
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #4 -: Септември 30, 2016, 09:58 »

Много голям филм е това. Бачках и почивах в един курорт това лято, а тя беше дошла на стаж като камериерка в същия хотел. Имаше около 300 украйнски стажанти. повечето момичета от 18 до 22. Набира ги една туристическа фирма за стаж. Сега пак ще идва моята в зимен курорт чрез същата фирма в България. Та не е филм. Девойката не е 10. По=скоро 7 или 8 и е много приятно и добродушно момиченце. Аз съм напълно сигурен в нея, че не е греда.

А ако искаш да идеш на секс туризъм в Украйна или Одеса или Хариков. В Одеса има дори един плаж, където ходят богати мъже и маса много украйнки с последните си парички отиват на почивка само и само да си намерят някого. Хариков пък е най-големия студентски град с над 1 милион студента. Проблема в Хариков може да е само комплексираните мъже, които яко налитат на бой. Честно казано аз от украйнски мъже по-големи комплексари не бях виждал.
Активен
rangelover
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #5 -: Декември 11, 2021, 15:55 »

Въпреки че темата е стара, покрай работата и един колега, стана въпрос с едни канадци мисля че бяха, които изграждат проекти по цели свят и излизаха по клубове с мой френд заедно. Питал ги е, къде са най-красивите жени и категоричния им отговор е Украйна. Българките ги бяха класирали на 3 или 4 място......
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: