Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 07, 2020, 07:56:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс с момиче на същата вечер!  (Прочетена 16451 пъти)
Club.Life
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 69

Профил
« -: Април 07, 2010, 00:17:31 »

Здравейте! Тази вечер нещо не ми се спи и реших да ви споделя случилото се този петък. Нямах никакви планове за вечерта.Бях като претрепан от вчерашния ден във фитнеса, плюс това някаква настивка ме гонеше.. Не бях в настроение за излизане.. да не говорим за пикап. Очертаваше се да е първата ми от доста време насам свободна петъчна вечер, която смятах да прекарам в леглото (сам ;d) Но ето, че съдбата имаше други планове. Към 20 часа телефона ми звънна. Владо ? едно от момчетата с които обикновенно практикувам  night game по клубовете. Викаше ме в една често посещавана от нас дискотека. От сигурен източник знаел, че щяло да е пълно с HBs. Като чух малко се замислих.. все пак трябваше да избирам между дискотека пълна с готини момичета и вечер прекарана сам в къщи.. която най-вероятно щеше да бъде похабена в гледане на филми. Нещо клонях към първото, и кои не би? ;d
Пуснах си готина музика, правя прически.. работи и към 21 часа излязох. По пътя на там отворих няколко сета колкото да вляза във форма. В 22 се срещаме с Владо и другия ми уинг Николай. Влизаме в дискотеката и да.. сигурния източник беше прав ? ПЪЛНО със секси мацки! Влизам, поздравяваме се с охраната, идва настанителката, която ми е добра приятелка и естествено ме намества на най-хубавата маса. Сядаме, поръчваме и аз отивам да огледам терена и да набележа малко мишени. Отворих 2-3 сета, задържах ги за по 15-20 минути и мислех по-късно пак да се върна на тях. Продължих търсенето и тогава я видях стоеше сама до стената потропвайки нервно с крак. Най-готиното момиче което бях виждал тази седмица. Руса, сини очи, перфектни гърди, добре оформено тяло, облечена със стил.. 9ка по моите иначе строги стандарти. Eye контакт от далеч, усмихвам и се.. тя отвръща.
Аз: Здрастииииии! * С много енергия в гласа *
Тя: Здравей! (Усмивка)
Аз: Уау.. най-дружелюбното момиче което съм срещал... през последните 2 минути.
Тя: * смее се *
Аз: Знаеш ли.. не изглеждаш зле.. за момиче което стои само в ъгъла и гледа как другите се забавляват. Опита ми говори, че или си срамежлива или си пълна психопатка. И в двата случая не трябва да говоря с теб. * + боди рокинг /кръстосвам ръце/ *
Тя: Неее! Чакам една приятелка да излезе от тоалетната. * удря ме по ръката игриво *.. защо, какво им има на психопатките?
Аз: DHV за бивша която си падаше малко садо-мазо.
Тя: Еее, аз не съм такава.
Аз: А, ясно .. ти си от добричките момиченца, чао! * Бавно се обръщам все едно си тръгвам *
Тя: * Хваща ме за рамото * Не бъди толкова сигурен! ? със супер мръснишки поглед.
Аз: Така е мааалко по-добре. Намигване

Идва приятелката и (7ца)

Аз: Ама ти наистина имаш приятелка?
Тя: Даа, а ти имаш целувка на бузата. (малък пийкок елемент от предния сет Ухилен)
Аз: А ти имаш странна гривна! * смеят се и двете * , между другото аз съм Митко!
Тя: Аз съм ... * слагам пръстче върху устните й *
Аз: Чакай нека позная.. изглеждаш ми катоо.. Гертруда!  * много смях * , към приятелката й:
-И ти не се смей, Вагиналия!

* Пак смях *
Те: Всъщност аз съм Нели (9ката) а това е Цвети (7цата)

*   Тук прескачам малко, че много дълго стана.. *

Аз: Абе, вие винаги ли стоите по 30 минути на входа на тоалетната когато някой ви заговори?!
Тя: Амии, случва ни се за първи път! Хайде на нашата маса.. искаш ли?
Аз: Приятелите ми ме чакат, но мога да ви отделя няколко минутки.. само за да видя колко по странен може да стане този разговор.

И така.. на масата сме.. имаше 1 момче и приятелката му.. всичко мина в общи приказки, майтапи.. изграждане на комфорт. Минаха още 30 минутки и реших да си изляза от сета и да се върна при уинговете за малко.

Аз: Айде, времето ви с мен за сега изтече, чао!
Тя: Нее, за къде бързаш.. стига стой тук!
Аз: Приятелите ми ме чакат, но ми напиши номера си. * подавам и телефона и точно като приключва.. *
Аз: Ако ми потрябва някой който да ми сготви супичка ще те потърся.. ( спомена го като едно от хубавите си качества малко по рано.. Смотан:D ) * те се смеят.. аз ги оставям и без да се обръщам отивам към масата си *

Моите хора естествено не стояха сами а си бяха намерили компания.. (все пак от мен се учат Ухилен) сет от 4 мацки .. 6чки. Започвам си играта с тях и след 30-40 минути някой ме тупва по рамото. Обръщам се и виждам моята 9ка.

-Ами ние си тръгваме, приятелите ми искат да ходим някъде.. бла-бла.. на мене ми се стоеше още ама..
Аз: Ако обещаеш да се държиш възпитано може да се присъединиш към моята компанийка..
Тя: Амии не знам. .. * нещо май искаше да я убеждавам ама бях почти сигурен, че ще остане и просто отпих от уискито си.. * Момент, само да кажа на приятелката си и идвам! * И .. щрак .. беше моя!

Остатъка от вечерта прекарахме много добре.. имаше малко проблеми с едно мутре което нещо искаше да я свали на дансинга, а мен на земята ( Ухилен ) ама все пак бяхме на моя територия.. охраната които са мои хора го изкараха навън само с едно мое кимване * Добър social proof се получи ;d *
На края на вечерта.. след потоци IOI от страна на таргета реших да опитам да я закарам в къщи. Нямам много опит в правенето на това на същата вечер, но като се замислих осъзнах, че с почти нищо не се различава с правенето му на по късен етап от времето. Останалото ще го пропусна, че стана много дълго. Резултата беше ? 2рият в живота ми fuck close в същата вечер на запознанството ми с момичето.

Споделям ви това защото показва как от вечер която се очертава да бъде пълен провал, тя може да се превърне в нещо... далеч по-добро!
В моя случай секс с руса 9ка Ухилен
Активен

Всички сме дело на самите себе си, но само успелите го признават!

/// Pick-up Библиотека! ///
OneTreeHill
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 368

K.A.P.U.T Member

Профил WWW
« Отговор #1 -: Април 07, 2010, 00:31:18 »

Мамка му!
Обожавам да чета такива репорти!  Плезещ се
Супер си, Club.Life!
Супер гладка игра си описал, готино следване на M3 Model-а и всичко си е минало по вода.
Особено ми хареса това, че си можел да останеш да се лигавиш в леглото, а си избрал забавлението.Евала!
Имаш репутация от мен  :police:
Активен

?There is a tide in the affairs of men, Which taken at the flood, leads on to fortune. Omitted, all the voyage of their life is bound in shallows and in miseries. On such a full sea are we now afloat. And we must take the current when it serves, or lose our ventures.? - William Shakespeare
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2260

Профил
« Отговор #2 -: Април 07, 2010, 00:38:45 »

Изиграл си го като по учебник и си си получил наградата за това Намигване Браво! Много вдъхновяваща история.
Активен
Cosmo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 106

**Dick-Up Artist**

Профил
« Отговор #3 -: Април 07, 2010, 00:41:46 »

Страхотен репорт! Много ми хареса как с лекота си си изиграл картите и само едно нещо искам да те питам, кой е този клуб в който можеш толкова лесно (да не кажа спокойно) да говориш с момичета, имам предвид, да може да се чувате?
Активен
Club.Life
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Април 07, 2010, 00:51:49 »

Музиката никога не ми е била проблем, просто спомага за повече физическа близост и съответно КИНО между теб и мацката. Тайната е висок и плътен глас. А за точният клуб.. от Ямбол съм и едва ли ще си го чувал, но силата на музиката си е напълно стандартна Усмивчица

П.С. В едно от DVDтата си Gambler споделя много интересни трикове именно за играта в клубовете където музиката е силна и се чува по-трудно.
Активен

fower
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #5 -: Април 07, 2010, 08:31:09 »

Много ми хареса браво. Това е още едно потвърждение, че най - добрите купони стават когато най - малко ги очакваш. Пускаш се по течението и те нещата си стават.
Активен

НЕ СИ ЖИВ АКО НЕ ЖИВЕЕШ.
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #6 -: Април 07, 2010, 09:21:06 »

Брависимо, маестро! Класическа клубна игра! Доходи ми се на клубче.  Готин
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1581

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #7 -: Април 07, 2010, 10:12:02 »

Ехааааа... това е втората мега яка тема за 1 ден пусната тук. Браво Club.Life - много ми хареса цялата ти игра.

Е т'ва е - жените не са толкова страшни момчета - с малко желание, с малко умения и като попаднете и на готини момичета - свалката е сигурна.
Активен

I'm a very special kind of monster
Vengance
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 262

Was it worth the life of sacrifice?!

Профил
« Отговор #8 -: Април 07, 2010, 13:22:26 »

Браво!
Ето това е!
По-добра игра от това изобщо не ти трябва.Супер леко е вървял разговоря,негвал си я честичко,бъзици,усмивки,много смях.Перфектен сет.

Пък и мацката си е струвала...точно от тези които аз харесвам Намигване
Активен

Не Падай Духом,За Да Не Духаш Паднал
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 488

Профил
« Отговор #9 -: Април 07, 2010, 17:58:00 »

Най после и хубави отзиви да се пуснат в този форум,че по едно време 80% от темите бяха "как да я заговоря".Браво от мене за готиното и пълзотворно изкарване
Интересуват ме само няколко въпроса-Как........................(не това мръснико-това ми е ясно Ухилен)
1)Успя ли да изградиш комфорт с нея и колко време ти отне-заведе ли я на друго място(сладкарница,пицария..........)за да изградиш комфорта
2)Имаше ли съпротива преди секса(женския синдром не на курвалъка ) или не
Активен
Club.Life
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Април 07, 2010, 18:52:20 »

Комфорта си го изграждахме на място.Нямаше как да направя баунс просто защото тръгнахме от диското към 3-4 часа.. малко не върви да я водя на сладкарница. Да, имаше LMR, но наистина си беше last minute resistance и с малко фрийз аут оправихме работата. Истината е, че правилата са създадени за да бъдат нарушавани.. в това число и 7 часовото правило на Мистъри. Вярно не всеки път.. но има и такива случаи!  Намигване
Активен

Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #11 -: Април 07, 2010, 21:09:32 »

Good Job!  Намигване

А правилата ги еби в гъзягата. Не че са лоши, но Мистери метода не е догма.

П.С. мене ме кефи как си помните диалозите. Лично не помня нито един в дейтайли, евентуално контекста на някой...
Активен

Границите са там, където сам ги поставиш.
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #12 -: Април 09, 2010, 10:16:03 »

свежо, леко и забавно - точно както си трябва.

не е кой-знае-какаква философия като ти просветне Усмивчица
Активен

have fun
harrybrager
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 62

Newbie

Профил
« Отговор #13 -: Април 12, 2010, 00:12:08 »

Много добре, браво! Изпълни ме от всякъде. Ударил си джакпота Усмивчица
Активен

Една жена докато не я видиш чисто гола не може да се даде мнение! Може да е перфектна, а да има циреи по задника и да вони!
Цитат на: priZdrachna
...къде е остроумието и позитивизма, които знаем какво силно въздействие имат в "Шит: Абе, я млъквай, бе! (закачливо).
Отговор: Аз млъквам ти се нагъзваш и всички сме доволни "
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: