Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 27, 2020, 05:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Позната иска частни уроци  (Прочетена 3598 пъти)
Linksys
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Профил
« -: Април 21, 2017, 14:18 »

Здравейте, не практикуващ учител съм и една позната иска да я подготвям за следване. Около 30 годишна е и има дете. Познавам я от миналата година, изглежда доста студена, но много ме кефи. Та, най неочаквано ми писа, че иска да идва на частни уроци. Отначало ѝ отказах, като споменах, че ще говоря с някой колега да я поеме. Да, но тя настоя. Аз поех ангажимента. Исках да идва привечер, но понеже е от съседно населено място и няма по-късен транспорт - не могла. Казах ѝ, че ще помисля как да стане. Дайте акъл как да я оправя, рядко някоя ме кефи толкова, а и ми дойде на тепсия.
Активен
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 530

Профил
« Отговор #1 -: Април 21, 2017, 15:21 »

Дайте акъл как да я оправя, рядко някоя ме кефи толкова, а и ми дойде на тепсия.

Мисля, че следва да уточним нещо  Засрамен Искаш акъл, как точно да се състои оправянето, т.е. пози, мози, орално, с разни фетиши или без и т.н. изпълнения или пък идеята ти е какъв да бъде подхода, че да стигнеш до оправянето  Завърти очи
Е та нали ще сте сами у вас /или...Ъ?/, какви точно съвети очакваш да ти се дадат. Как да я награбиш ли, това ли питаш  Шокиран Покани я да преспи у вас, да не се притеснява, зрели хора сте  Намигване Или пък като не може привечер, да идва през уикенда.
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #2 -: Април 21, 2017, 15:50 »

Хм , ти отказваш тя настоява при положение че има стотици учители по какво ли не , които дават частни уроци.Де да знам май тя т иска да те оправи. ;-)

Сами сте по време на "урока" , един до друг ...... едно начало с леко КИНО мисля ще ти покаже накъде духа вятъра.
Активен

Никога не се отказвай .
Linksys
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Април 21, 2017, 16:04 »

Тя ако го иска е лесно. Просто все ми е трудно да повярвам, че ще е толкова лесно.
Активен
swyfti
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 45

Профил
« Отговор #4 -: Април 21, 2017, 17:30 »

Дайте акъл как да я оправя, рядко някоя ме кефи толкова, а и ми дойде на тепсия.

Стига! Сериозно ли? Ти защо си във форума? Прочете ли нещо? Научи ли нещо?
Защо ми се струва, че си с нагласата, че има някаква формула по която можеш да "оправиш" всяка която си пожелаеш.
Като начало МАРШ в теоретичния раздел на форума и започни да четеш.
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #5 -: Април 22, 2017, 13:46 »

Никакъв теоретичен раздел. Ситуацията е повече от очевидна.

Имах подобен случай с една колежка от университетът. Висока (около 173), слаба (тип моделка, но без да е анорексична), половин метър права кестенява коса, хубаво дупе, гърди чашка A+, кафеви очи, българо-мохамеданка (уж туркиня). Харесвахме се, заигравахме се с нея се няколко пъти, (бяхме на диско с колегите), отделно правихме някои общи задания и съвсем леки закачки в часовете. Писахме си чат-пат.
Е човек, в даден момент привличането явно е било толкова силно, че буквално без да влагам почти никакви усилия тя направо ми вика "Много искам да видя кучето ти!", (бях ѝ казал, че имам домашен любимец).
Аз пък тогава се психирах, понеже си помислих "Бре, то наистина не било нещо сложно", но в същото време директно знаех, че тя има предвид секс... И... ме хвана шубето и нищо не предприех..., и предпочетох да гледам "Комиците"... Нерешителен

Действай!!!!!

ПП: Като се има предвид, че е милфка, чукай си я, но имай едно предвид, че ако отношенията ви станат много сериозни, може да се опита да те превърне в баща-заместител за детето ѝ.
Активен

Бъди Слънце!
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1321

Профил
« Отговор #6 -: Април 22, 2017, 14:34 »

Действаш като във всяка друга свалка. Няма кво да го умуваш. Водиш си уроко, по някое време ескалираш и сменяш рамката, на съвсем друга от частни уроци, на секс среща. От там нататък, действаш спрямо новата рамка, натискаш и ебеш, ако се дръпне физически, прекратяваш всичко и фрийз аутваш, да видиш дали има колебания или те прави на будала.
Ако започне да търси близост и инвестира, не бързаш да се даваш. Като усетиш че се старае достатъчно и е готова, пробваш пак.
Ако стои дръпната я изпращаш и и казваш че ще я свържеш с колега. И си прекратяваш контакта с нея отново.
Спирит ти е написал добър коментар

Никакъв теоретичен раздел. Ситуацията е повече от очевидна.

Имах подобен случай с една колежка от университетът. Висока (около 173), слаба (тип моделка, но без да е анорексична), половин метър права кестенява коса, хубаво дупе, гърди чашка A+, кафеви очи, българо-мохамеданка (уж туркиня). Харесвахме се, заигравахме се с нея се няколко пъти, (бяхме на диско с колегите), отделно правихме някои общи задания и съвсем леки закачки в часовете. Писахме си чат-пат.
Е човек, в даден момент привличането явно е било толкова силно, че буквално без да влагам почти никакви усилия тя направо ми вика "Много искам да видя кучето ти!", (бях ѝ казал, че имам домашен любимец).
Аз пък тогава се психирах, понеже си помислих "Бре, то наистина не било нещо сложно", но в същото време директно знаех, че тя има предвид секс... И... ме хвана шубето и нищо не предприех..., и предпочетох да гледам "Комиците"... Нерешителен

Действай!!!!!
Да, основно това скапва сетовете, доста познато. И на мен ми се случва. Това е нещо над което трябва да се работи и дъни до много късни етапи в играта. Трябва да се разкара и изчисти, че много дърпа назаде.
Уж не ти пука и си неебателен, но в крайна сметка голяма част от сетовете не довършваш, а оставаш в комфортната зона. Без напрактика да си опръжнил минимално действие. Или прекалено много го бавиш/отлагаш.
После се чудим мацките що се държат дръпнато, като сме се отдръпнали много. Вероятно усещат предпочетената от нас комфортна зона, а не неебателност.
Често се появява като дефект в играта ми, особенно когато съм със странични проблеми на главата. Отлагам си сетовете, бавя ги, а често има доза предпазливост да не ги прецакам.
Като хванеш такъв момент, добре е да си довършиш сета на момента, без излишно да го натоварваш с важност.
Активен
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 213

Профил
« Отговор #7 -: Април 22, 2017, 14:38 »

Явно ти има доверие, щом е готова да дойде. Не си дал никакво инфо..  И аз имам една колежка, която иска да дойде вкъщи и да ми види домашния любимец. Дали иска да я еба? Дали вече не сте приятелки, дали е имало опити от твоя страна да я налазиш? Братът на зет ми също го гонят жени да им дава частни уроци, ама защото знаят, че е безопасен и че няма да ги натисне. Давам съвет с уговорката, че не съм кой знае колко добър пример за сваляч. При всички положения не се дръж като някой безопасен и стерилен учител. Покажи някаква мъжка черта покрай която да стопите ледовете и да види, че срещу себе си има мъж, а не смахнатия професор (клише,нали?). За гласа е говорено доста в този форум. Ако спортуваш може да "забравиш" спортния сак или част от екип в стаята, каска ако караш мотор, нещо..схващаш вероятно идеята? И това пак е с уговорката, че не си дал никакво инфо. Може вече да не те вижда като мъж, а като учител просто, може пък да си дойде готова с капута в задния джоб. Може да подхвърлиш някоя шега от рода на "по-добре го запомни, че ако ме изложиш ще се наказваме" или нещо подобно и да видиш дали ще психяса или ще ти влезе в настроението.
Активен
Linksys
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Април 24, 2017, 15:30 »

Благодаря много за отговорите! Писах веднага след като пуснах темата да дойде на място да се видим и уговорим. Тя поиска още в понеделник да се видим. Днес е понеделникът! Видяхме се. Казах ѝ, че трябва да я препитам за да знам откъде да почна. Както говорех я карах да разсъждава и задавах въпроси, на които тя плахо и неуверено избягваше да отговаря и само казваше "не знам, не знам". Аз я майтапех, че не е на изпит и няма да ѝ дърпам ушите. Беше много притеснена и не смееше да ме погледне в очите. Държа се мъжки, последния път като се видяхме преди 4-5 месеца амогнах един пич пред нея. Тя, тогава погледна по много интересен начин с ококорени очи и леко притискане и изкривяване на устата, което беше един вид учудване с одобрение, според мен. Днес търсех очен контакт през цялото време, докоснах я леко и небрежно на няколко пъти по ръката. Накарах я да идва в нас и утре ще дойде. Направи ми впечатление по това което разбрах за нея, че взема спонтанни решения - учила нещо, прекъснала, сега друго иска и така. Може би лесно се впечатлява и бързо ѝ омръзва явно. Сега трябва да разбера, да не би наистина да търси заместител на баща, че става лошо. Българо-мохамеданка е, което е супер странно, защото се припокрива с мнението на колегата. Спортувам и ще оставя 2 дъмпела в стаята - благодарско за идеята. Имам и календар с надпис "Секс инструктор", добре ли е?

Мина ми през акъла, понеже не пита какви пари искам, дали не мисли наистина да се възползва от уроците, но да ги плати в натура?
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 318

Профил
« Отговор #9 -: Април 24, 2017, 20:15 »

От кога помаците станаха "българо- мохамедани" и циганите "роми"? Два дъмбела, не "дъмпела" госодин учителю.  Ще се въздържа от коментар, само това ще питам. На колко години си даскале? А и с плаката "секс инструктор", ще е  подмокриш...
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Linksys
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Април 24, 2017, 20:45 »

Малко по-късно ми писа, че пропуснала да ме пита за плащането. Дали ще искам след всеки час или след като приключим с уроците.

Обикновено едно нещо ми прави впечатление - когато имат интерес на излизане, точно преди да се скрият от полезрението ми - ме поглеждат. Днес следях точно за това - тя затвори вратата, гледайки надолу. Както вече казах и предния пост избягваше да ме гледа в очите през цялото време. По едно време се пошегувах, тогава ме погледна и се изчерви леко.
Активен
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #11 -: Април 24, 2017, 23:06 »

От кога помаците станаха "българо-мохамедани"...

Държа да те информирам, че "помак" е обидно наименование, което идва от "помия". Така през робството турците презрително са наричали българите, които насилствено са били накарани да приемат ислямът.
Никога повече не използвай тази дума.
Активен

Бъди Слънце!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3861

Профил
« Отговор #12 -: Април 25, 2017, 05:31 »

тя затвори вратата, гледайки надолу. Както вече казах и предния пост избягваше да ме гледа в очите през цялото време. По едно време се пошегувах, тогава ме погледна и се изчерви леко.
Даскале, нали знаеш - който гледа надолу, мисли за голо!

А помак не е обидна дума. Въобще не идва от помия, а от "мъка" - защото тези българи навремето си са били "помъчени" или както се казва на местния диалект "помАчени" да приемат исляма насила.
Вярно, не звучи хубаво, просто защото е архаична дума. Но то и имената Пена и Гана никой не ги иска, но не защото са обидни, а защото са стари и не са модерни - не като Тея и Алекс.
Активен
Linksys
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Април 25, 2017, 06:39 »

Не случайно игнорирах мнението на пича, който ме учи как се пише дъмПел. Помак идва от мъка, stone е прав и за тях е обидно. Това, обаче не е важно в случая и затова не влизам в излишни спорове. Проблемът ми е, че мисля много и когато трябва да ескалирам не го правя. 1000 мисли ми атакуват мозъка. Например - е сега ще я притисна, ама ако наистина иска да се ограмотява? Дали няма да ми плесне един шамар и да избяга с писъци? Може би иска по-добро бъдеще за детето си и затова дойде да я подготвя да учи висше? Главата ще ми се пръсне. Не мога да се отърва от тези, мисли. Не съм тип "смахнатия професор", пускам майтапи, знам много вицове, разпитвам я разни неща, не говоря много за себе си. Обаче тя стои много пасивно, дори не смее да ме погледне в очите! Има едно мероприятие (нещо като семинар с малко купонче след него), на което ще я поканя. Свързано е с това, което иска да учи. Трябва да я убедя да дойде, но е по-късно и няма да има превоз, затова ще трябва да остане при мен. Да ама има детето, мъжа и почвам да мисля 1000-те неща пак...
Активен
AuDacious
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #14 -: Април 25, 2017, 07:12 »

Много разсъждаваш и премисляш ситуацията. Бъди по - импулсивен, тя да не мислиш, че не усеща какво ти е в главата...

Ако не действаш ще идва още 1-2 пъти и ще и мине меракът  Смотан Смотан Смотан

Активен
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 530

Профил
« Отговор #15 -: Април 25, 2017, 08:31 »

ПП: може да се опита да те превърне в баща-заместител за детето ѝ.

Линксис, това горното чете ли го. Питам не за друго, а защото не реагираш, а същевременно говориш за това:

Да ама има детето, мъжа и почвам да мисля 1000-те неща пак...

Омъжена ли е тази жена или нещо ти неясно си написал? Тук говорим за преспиване, не просто да дойде и да правите каквото правите, като после в същия ден си замине обратно.
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 318

Профил
« Отговор #16 -: Април 25, 2017, 08:45 »

Първо,  извинявам се за спама на модераторите, но ми е омръзнало в България нещата, да не се казват с правилните си имена и смисъл...

Цитат
Държа да те информирам, че "помак" е обидно наименование, което идва от "помия". Така през робството турците презрително са наричали българите, които насилствено са били накарани да приемат ислямът. Никога повече не използвай тази дума.

Държа да те информирам, че си съвършенно незапознат със значението на думата "помак" . Значението идва от думата "помъчен", точно от насилията извършени от тях, но държа и да отбележа, че и много голям процент са приели исляма, заради материалние облаги, които е предлагал. Самите помаци, се наричат "помаци" и се обиждат като им казват "българо- мохамедани", те са мюсюлмани, хора следващи исляма. Срещал съм доста и съм говорел с тях на тези теми, за това твърдя , че  мога да говоря по темата.

А за даскала мога да кажа, че съм на 100 % сигурен, че няма нищо да направи с девойката, само от това, като го виждам как мисли...Жената отишла на уроци, той мисли как да е изчука. Какво да кажа...

Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1946

Профил WWW
« Отговор #17 -: Април 25, 2017, 09:20 »

Абе виж ся, за да ебеш - трябва да поемеш риск. Рискът да се провалиш, да ти забият шамар, да те помислят за груб.

Нали знаеш - който рискува, печели.

Няма как тя да ти се предложи и ти на тепсия да я получиш. Щото рискът тогава за нея е двойно по-голям - щото е жена и обществото е програмирано.

И ти понеже си мъж, трябва да поемеш всички рискове от евентуалния неуспех в свалката.

Вадиш жезъла и рискуваш. Може тя да го хване, а може да избяга и да каже на целия свят къв лош перверзен даскал си.

Риск печели, риск губи.  Ухилен
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
camouflage
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 213

Профил
« Отговор #18 -: Април 25, 2017, 10:10 »

Малко оффтопик (дали е офф всъщност?). Имам позната,която е по Гоце Делчев някъде. Та там са много смесени села. Казваше за едно в което са главно българо-мохамедани и турчеещи се българи. Та тя разказваше, че са супер ебливи Усмивчица В смисъл всичко живо женено, но и с любовник. Цялото село знае, но така си живеят и хич и не им дреме. Девствените и те пускали яко, ама отзад. Та нека особеността на религията й да не плаши автора. Важен е какъв й е бекграунда. Ако е отраснала в супер религиозно семейство има опция и да е много праволинейна, но пък историята помни и тоталната противоположност Усмивчица) Краба ти каза - без риск няма да ебеш. При всички положения най-вероятно е свикнала в патриархално общество и ако си неуверен вероятно ще я объркаш. Действай по-уверено. Сипи й едно питие да се отпусне и действай по интуиция. Щом си я докосвал и не е избягала с писъци как мислиш? Усмивчица)

п.с. тоя плакат го изгори Усмивчица)
Активен
Linksys
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Април 25, 2017, 16:51 »

Девойката е притеснена - сядам, тя сяда срещу мен. Обясних ѝ, че няма начин така да седим и се преместих до нея. Като я докосна по ръката леко потрепва и я отдръпва инстинктивно. Накрая споменах, че общ познат ме е търсил за същото, но съм му отказал. Казах ѝ, че отначало не съм бил съгласен и с нея, но понеже има дете съм ѝ влязъл в положение и че имам слабост към жени със зелени очи. Изглежда адски напрегната, като че ли е под голям стрес. Не може да се отпусне колкото и да я предразполагам, а нещата трябва да стават бързо, защото иначе просто не стават.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: