Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 13, 2020, 09:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Как да направим живота си по-интересен (lifestyle)  (Прочетена 46061 пъти)
OneTreeHill
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 368

K.A.P.U.T Member

Профил WWW
« Отговор #20 -: Април 06, 2010, 20:29 »

Как правя аз моя живот по-интересен. Не знам дали вие ще го определите като хоби или не, но аз съм на 15 и се занимавам с уеб-програмиране. Изграждам сайтове от страна на програмния код. Дали админастративната или дизайн. часта. Не знам дали това мога да го интерпретирам така, че на жените да им хареса и им грабне интереса.

Обичам да гледам колежански филми. Голям почитател съм на американските гиманзии. Поне тези, които познавам от филмите. Бих си умрял от кеф, ако имам възможността да отида да уча в Америка, но след като съм в немската гиманзия в София, не знам дали ще е имало смисъл от 5те година прекарани в изучаване на немски.. Нерешителен

Ходя на дискотеки и партита всяка седмица, за което съм страшно благодарен на Господ, че ме е създал такъв общителен. Усмивчица

Едно време и аз се възхищавах на филмите тип "Американски Пай".
...но това беше в 5-ти клас.Бягай от тия филми!
Яко изкривяване на реалността са.Те точно затова служат."Искам да отида в Америка и да съм готин като Стифлър.Да бройкам мацките и да съм популярен".Типичното американско промиване на мозъка с медията.
Далече от такива!  :police:
Активен

?There is a tide in the affairs of men, Which taken at the flood, leads on to fortune. Omitted, all the voyage of their life is bound in shallows and in miseries. On such a full sea are we now afloat. And we must take the current when it serves, or lose our ventures.? - William Shakespeare
Manoeuvre
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 192

Профил
« Отговор #21 -: Юни 06, 2010, 17:06 »

Съгласен съм със OneTreeHill,те защо според теб се самоубиват толкова много в тия колежи. Тва обаче е тема на друг разговор...
Активен
ProblemChild
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Профил
« Отговор #22 -: Юни 11, 2010, 13:02 »

Първо да кажа,нов съм в форума.... попринцип съм си изградил едно негативно отношение към такива общности,но точно това местенце ми хвана окото и ме остави с приятно впечатление.Та сега по темата.... Като отворен и широко скроен човек,давам шанс на всяко едно начинание с което се захвана (ммм малко като Джим Навитакът Кери Смотан) в момента се занимавам с няколко интересни хобита

- Айкидо -Духовно и личностнно усъвършенстване,пък и ми действа като Антистресант на така или иначе изтормозената ми психика (Тея даскалите не са шега работа ей Ухилен)

-Барабани - Винаги съм знаел че имам музикален дух и специално отношение към музиката и от 2 седмици ходя на частни уроци.Дано всичко се развие в положителна насока.

-Актьорско майсторство - И отново към артистичните ми заложби който съвсем случайно  открих докато играх в една пиеса на Шекспир.Тогава изненадах всички,и мойте приятели ме посъветваха да се захвана сериозно.

Също така като малък минах всички спортове като почнем от Футбол и стигнем до Тенис,но така и не се задържах за дълго време,поради липса на всякакъв интерес,пък и с моят късмет се паднах в група с възможно най големите селяни който може да си представите Млъкнал.

Поздрави!
Христо  Намигване
Активен
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #23 -: Февруари 28, 2011, 12:59 »

Аз се интересувам от спортна психология. И много спорт. Волейбол, футбол, баскетбол. Както става ясно следя ЦСКА(но понякога отнема нерви а и време). Това много ми разнообразява живота. Другото ми хоби са книгите. Криминални романи само. Дан Браун, Дийн Кунц. Както и романи на класическите български автори, които имат и исторически елемент, който обогатява и развива познанията ми за нашата история. Пример- Димитът Талев и тетралогията на Железният Светилник(включваща и Преспанските камбани, Илинден и Гласовете ви чувам). Честно ви казвам когато в тези книги в сюжета се вмъкват герои като Гоце Делчев и Даме Груев, настръхвам. Уникално преживяване е. Харесвам и книгите на Доналд Тръмп въпреки че това не са романи но са много вдъховяващи книги. Горещо препоръчвам Как да станеш богат- Тръмп въпреки че е злобен и има някой дразнещи черти(кой ли няма), си е голям алфа и много надъхва. Ще подейства тонизиращо такава книга на хора, които си мислят че нивото им е под дъното на океана, Доналд говори много именно за тях. Също така чета книги психологически, но там много внимавам с тях, подбирам много. Книги от типа Подсъзнанието може всичко избягвам и ги намирам за неефективни и дори понякога вредни. Чета книги на доказани лекари и доказани психологични практики, но в България няма много преведени такива.
Много спортуване-задължително нещо човек да се чувства добре. Много движение. Любими спортове за практикуване- футбол, баскетбол, карате, плуване.
Много дискотеки и хубави заведения и ресторанти. Много музика.
Интересни и готини приятелки-жени които знаят какво искат. Нахакани, забавни, енергични, вдъхновяващи, секси и отворени. Как ви се струва?
Филми, молове, шопинг и кина. Развлекателни предавания. Разходки в парка. Много флиртове, романтика, любов, секс, много връзки  с качествени хора(търсене на общуване и обогатяване с много умни хора, каквито има тук във форума, както и тежко образовани интелектуалци, които имат ценни знания и опит), много общуване, много себеразвиване. Интересни и забавни приятели. Хора и общуване които не те натоварват, и начин по който не те натоварва, забавни приятели. Кариера, образование. Изкарване на пари и предприемачество. Преговори, сделки и успехи. Морета, планини, скъпи хотели и екскурзии в чужбина. Дисниленд, мисниленд, и т.н. Как ви се струва;))))))) От всичко по малко или много го докарвам, ама по-добре ще бъде да е повече по много;))) Според мен за да е по-интересен животът, най-вече човек трябва да усеща много добре себе си(за да може да изкристализират реалните му потребности и желания) и да прави така че да се чуства добре и да е спокоен, и да знае как да управлява живота си и комуникацията си с хората. Успех на всички, бъдете живи и здрави и много обичани и обичащи;)))
Активен
denitza
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #24 -: Март 14, 2011, 22:24 »

Поздрави за темата!
 От няколко години си правя живота весел по всевъзможни начини. Бях доста пълна(75кг.) и решена да отслабна, минах разнообразни спортове, започнах с лека атлетика, плуване, фитнес, хип-хоп танци, тае бо, волейбол, но тичането си остана най-константно и до ден днешен поддържам 47/48кг.
Занимавала се с фотография, медитация и др. Най-голям кеф си доставям като пътувам предимно из България, а надявам се скоро и извън.
 В момента само уча, ходя по кафета, тичам, играя волейбол, по дискотеки, от време на време на театър, галерии, изложби, музеи и прочие, защото нямам много време за отделяне. Като цяло малък град като този, в който живея омръзва, затова възможно най-често бягам от Силистра. Познавам по-голямата част от младежта и вече късната младост на града и не ми е интересно, няма я тръпката.
 Смотан
Активен
Zozzzy
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #25 -: Април 05, 2011, 16:56 »

Много готина темикчка. Аз как премахвам скуката - звъна на баба ми / знам, че звучи супер тъпо/, но тази жена ме напрво фурия / за 60тия си рожден ден ме води да скачаме с бънджи, аз се ужасявам от височини... беше... освежеващо/. С нея какво ли не сме правили обиколихме адски много памерници на култута в БГ, Италия, на 7ми заминаваме за Турция. Научи ме да крам, кола, мотор, будила ме е в три часа посред нощ защото е пълнолуние да сме ходили на нощни къпане. А, бе, фурия ви казвам. Да не говорим каква утеха ми е била през годините. Така, че хващайте някоя таква баба и скуката просто отлита... Майка ми все още се опитва да разбере защо се разбираме толкова много. Обаче в тази жена, за баба говороря, какъв хъз за живот има още. Уникална е. С нея не може да се скучае. Понякога даже и аз, а аз съм на 17, едвам й смогвам на темпото. 
Активен
Ext
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 181

Профил
« Отговор #26 -: Юни 08, 2011, 15:58 »

Всеки път подминавах тая тема, но сега ще драсна - не знам 'що.. Може би отбивам малко време. .

К'во правя най-често? Спортувам - тичам, ходя на фитнес, плувам и се занимавам с Tai Chi Chuan, преди играех и футбол..

Мотори, коли, хубави заведения, работа, секс. Качествени приятели както мъже, така и жени. Обожавам разходките.. да знаеш от къде тръгваш, но да не знаеш на къде отиваш - почти винаги се случва нещо необичайно и готино. Всеки път по различни маршрути, дали пеш, с мотор или кола - значението е в скоростта! Скоро съм намислил да опитам и скоковете с бънджи - да вдигна малко адреналина.

Общо взето е това.

ЕДИТ: Като се поразрових в темата ми направи впечатление, че повечето ни интереси са почти едни и същи, както са казали и по-горе.

Поздрави,
- Ext ;}
Активен

Ревността е страх от превъзходството на другия.

Преследваш дрехи, места, жени, мъже, идеали, идеи с много и различни цели, те също преследват и имат свои такива, а всичко това само размива ума и личността. Целта те води само и единствено до следващата такава.

Ти не живееш, а просто съществуваш. Най-дивата нощ в живота ти не може да се сравни дори само с начина, по който си разбърквам кафето. Защо ли? Защото знам "Защо?" и го правя с удоволствие. Разбери какво ти харесва и го прави.

Внимателно прецени какъв си, какво искаш и тогава избери по какъв път да вървиш, защото тръгнеш ли, по него ще срещаш само такива като теб, които вървят по него.
ivansemkov88
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #27 -: Юни 09, 2011, 07:43 »

просто не си хвърляйте всичките козове в първата минута Намигване
Много правилно Намигване Веднъж вече го направих и да не Ви казвам какъв беше резултатът, исках да се скрия в дън земя : Засрамен
Активен

h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил
« Отговор #28 -: Август 29, 2012, 10:00 »

• Бойни спортове
  • Фотография
  • Кино
  • Книги за самоусъвършенстване
  • Техническа литература - за работа
  • Pickup - от време на време
Активен

Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай: - К?во праиш ти, бе? - Пясък ръсим! - Това виждам, ами защо? - Против крокодили! - Ами тука няма крокодили!? - Щото ръсим...

(Е на това му се вика силен фрейм ;-))
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #29 -: Август 29, 2012, 11:26 »

-Pick-up всеки път, когато излизам гледам да заговоря поне 1 мацка. Дори да е до магазина гледам да се заговоря с хора и никога не спирам да общувам. Това някакси ми подържа енергията.

Чета доста книги отностно маркетинга, като цяло маркетинга ме влече много, дори повече от пик-ъп.

Тъй като имах други ангажименти, не можах да се възползвам пълноценно от лятото, но сега съм почнал фитнес. Гледам постоянно да излизам и по дискотеки, където ми е най-лесно да свалям жени и да се запознавам с такива.

Обичам да пия, пуша и купонясвам, но не прекалявам.
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #30 -: Август 29, 2012, 11:41 »

- чекиибойстване
- мастурбиране
- чекии
- ножки
- лъскане
- ръкоблудство
- себеприложен механичен секс
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #31 -: Август 29, 2012, 13:10 »

- чекиибойстване
- мастурбиране
- чекии
- ножки
- лъскане
- ръкоблудство
- себеприложен механичен секс

Кейтарн, не се ограничавай бро - къде забрави злобарките? А да си прасна една? А секс с Деси? Даже и "рахатлийка" съм чувал... Смотан
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #32 -: Август 29, 2012, 13:52 »

Кейтарн, ама забрави да кажеш в кой ден от седмицата/месец в годината? Усмивчица
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #33 -: Август 29, 2012, 15:01 »

Да кажем просто, че съм редовен и постоянен в заниманията си по принцип. Усмивчица
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
plamena_ivanova
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 08, 2012, 15:01 »

-разходки
-фитнес
-гледане на филми
- туристически приключения и посещения
- СПА
Активен

simeonhristov
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #35 -: Февруари 05, 2016, 14:57 »

Аз обожавам да ходя на фитнес, както и да ходя в планината с приятели. За мен е важно винаги да бъда в перфектна форма, а с този мой режим това се постига лесно.
Активен
optimeon
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #36 -: Юни 29, 2020, 19:21 »

Излизам навън с приятели и ходя на йога
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай