Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 10:11:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ситуацийка :)  (Прочетена 3091 пъти)
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 120

Профил
« -: Октомври 25, 2017, 21:26:19 »

Здравейте fellow пикап мастъри  Завърти очи, имам една ситуация с една жена може би първата с която си паснах по мислене и убеждения и на всичкото отгоре е красива. Всичко стана съвсем натурално, разбира се живота е един тайминг и всичко може да се очаква. Върнах се за 1 месец от чужбина някъде в средата на Август и обикалях из черноморието с идеята че имам 40 дена да си прекарам добре и после трябва да се връщам да започна да уча втората си година. Имаше излизанки, плажове, басейни и барове както и добра компания всеки ден обаче аз така или иначе не бях във форма да апроучвам жени (имайте предвид че ми трябваха около 2 седмици да се почувствам отново българин след като бях около 9-10 месеца другаде). Не съм си търсил жена сериозно за секс може би 6-7 месеца, свалял съм единствено от моето обкръжение което в чужбина е лимитирано, а на мен с англичанки хич не ми се занимава това изисква много влагане на енергия и средства за които просто нямах време. Обаче това си има своите недостатъци, уменията ми да говоря и водя в разговора малко бяха колебливи може би затова и не се пробвах много. Както и да е, бях в Сънито там имаше къде да отседна колкото исках в последните си 2 седмици на почивка и се наслаждавах на едно хубаво време, обаче там където бях отседнал имаше много яка мацка която се печеше на басейна около 25-26 години и си казах ще пробвам бак ин дъ гейм, тъкмо бях станал от шезлонга и майка и баща и бяха отишли при нея да се пекат прегръщаха се и си говореха, викам си ще отида утре като е сама. То кво стана? Отивам на другия ден само семейни и никакъв помен от жената ;( хаха комично (не ми беше много смешно тогава).  Същата вечер понеже бях на гости при роднина и тя държи мястото, се уговорих да се видим с нейни големи приятели които са на почивка и викам ще запълня тази нощ с общи приказки. Отивам на срещата и какво да видя, майката и бащата на момичето ще вечерят с нас хаха. Запознах се, много възпитани и добри хора имаше за какво да си говорим, докато бащата не каза ееей ти не знаеш ли че трябваше да те запознаем с моята,  тя днеска си тръгна! Викам ужас как се прекарах,че не съм я видял по-рано. Тяхните ми дадоха фейсбука и да я намеря, писах и след около 1-2 часа и тя ми отговори почнахме много лесно да си напасваме в чата, даже почнах да я бъзикам ей кво нещо е съдбата що не се върнеш ще се прибереш по-нататък пак, то от шега стана истина. Навих я горе долу за 1 ден да се върне, като имате предвид че е непозната и дори не знаех че на следващия ден е хванала влака в най-големия пек за да дойде! Дойде видяхме се, още от началото погледите ни бяха шах и мат и излязохме първата вечер но бях с общи познати от ресторанта която тя познава, защото като е била на почивка се е запознала с няколко човека от персонала (доста е общителна) и излязохме няколко човека на ресторантче. Изкарахме си добре, имаше малко пиене и истории, докато тия от персонала се изметоха рано и искаха да ни оставят насаме, реално си казах има време тя беше много скована и имаше голям defence първата вечер (отдавна бях скъсал с нийди поведението и мислех, че е много по-добре един мъж да е самодостатъчен и ако иска да сваля една жена не е нужно да го прави на всяка цена). Каза ми, че ще спи с техните в стая понеже реално нямаше други. Следващите дни като излизахме, прекарвахме по-цял ден на плажа оставахме насаме почнаха закачките за секс (стандартните), почнах повечко да я докосвам и играех натурално със шеги и затапки без да се замислям какво ми минава през устата. Всяка вечер излизахме с компания, която траеше до 2-3 часа и след това тя искаше да се прибираме и ми разкваше глупости че ако искала някой да я целува щяла да го изолирала да бъде романтично и т.н. Прибирахме се и взех да я прегръщам и натискам повечко, а тя беше на няколко бири и все още ми даваше логични отговори и казваше сега не е времето за това и т.н. Казах си мамицата му, тогава закво дойде? Хептен съм изпуснал българските свалки и динамиката. Имам чувството, че тя се беше влюбила но много добре знаеше че заминавам до дни и на мен много ми допадна като човек умна, социална и красива. Не видях курвенски номера, знам само че искаше да остане още дни и предложих да спи при мен но тяхните казаха да се прибира с тях и имаха кавги. Както и да тя се прибра, продължихме да контактуваме и няколко дена след това трябваше да мина през нейния град от там трябваше да летя, минах с колата да и видя тя беше във възторг и имаше целувка и прегръдки с думите "Сега трябва да знаеш че времето ще покаже какво ще стане". Така а, няма какво да направя аз си имам цел в живота и искам не искам ще си изкарам образованието, но заради една жена не мога да го изхвърля на боклука.

Много ми стана интересно момичето, защо беше така зависима от тяхните на тази възраст? Аз съм с 3 години по-млад сам се оправям в чужбина, работя и уча и се занимавам със спорт, което ме накара закво ми е инвестиция с такава жена? Разберете, че може да си намери всеки мъж с тази външност. Или просто е този тип жени, възпитани консервативно и се наслаждават на живота (малко и аз съм така). Върнах се аз в чужбина бяхме се чули може би 1 седмица след това и останалите 3 изобщо не ми е писала, аз реших да не бъда нийди всеки си има живот все пак имам още една година и половина да съм навънка. Не е писала скоро видя се, че интереса западна, а в България като бях дори след като се прибра в нейния град имаше промиждутък 4-5 дена в които всеки ден ми пишеше тя първа. Ще видим какво ще покаже бъдещето.. както вика Близнака от под прикритие (Ми минаваш на че*ии брат)
Активен

25 years of learning from the school of Life

За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2017, 21:47:44 »

Всяка вечер излизахме с компания, която траеше до 2-3 часа и след това тя искаше да се прибираме и ми разкваше глупости че ако искала някой да я целува щяла да го изолирала да бъде романтично и т.н. Прибирахме се и взех да я прегръщам и натискам повечко, а тя беше на няколко бири и все още ми даваше логични отговори и казваше сега не е времето за това и т.н. Казах си мамицата му, тогава закво дойде? Хептен съм изпуснал българските свалки и динамиката. Имам чувството, че тя се беше влюбила

Аз пък знаеш ли какво чувство имам? Ето какво:

Грешка е било да излизаш с компания, трябвало е да я изведеш само двамата някъде, а ако не ще - излизай си сам и ако пита къде отиваш казваш някъв ташак от типа "да си търся жена, че мама каза без булка да не се връщам от морето". Тя като дивее с "компанията" 1-2 дни сама щеше да те пита на третия да излезе с тебе.
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 944

Профил WWW
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2017, 22:15:19 »

Здравейте fellow пикап мастъри  Завърти очи, имам една ситуация с една жена може би първата с която си паснах по мислене и убеждения и на всичкото отгоре е красива.

Много опасен начин на мислене за момиче, с което не си правил секс. Високата / и нереална/ оценка е и голяма инвестиция от твоя страна. В замяна от нейна страна няма инвестиция.

обаче аз така или иначе не бях във форма да апроучвам жени (имайте предвид че ми трябваха около 2 седмици да се почувствам отново българин след като бях около 9-10 месеца другаде).

Много голямо извинение да не действаш, примесено с пасивно поведение. Никой изобщо не е искал от теб да се чувстваш българин. Просто сваляй жени, ако ще и като англичанин. Нали си на морето. Усмивчица

Не съм си търсил жена сериозно за секс може би 6-7 месеца, свалял съм единствено от моето обкръжение което в чужбина е лимитирано, а на мен с англичанки хич не ми се занимава това изисква много влагане на енергия и средства за които просто нямах време. Обаче това си има своите недостатъци, уменията ми да говоря и водя в разговора малко бяха колебливи може би затова и не се пробвах много.

Още извинения да не действаш, примесени с предубеждения, самоограничения и съмнения в себе си. Всичко това е предпоставка за това, което ще се случи по-нататък. Разбираш ли, не можеш от това пасивно и слабо поведение да скочиш изведнъж на готината мацка и да бъдеш ... еба си сваляча.

Тяхните ми дадоха фейсбука и да я намеря, писах и след около 1-2 часа и тя ми отговори почнахме много лесно да си напасваме в чата, даже почнах да я бъзикам ей кво нещо е съдбата що не се върнеш ще се прибереш по-нататък пак, то от шега стана истина.

Mainstream мислене и нагаждане спрямо момичето. Основният ти фокус е да е безопасно за теб. Понеже по-нататък тя ти дава някаква валидация, ти се напасваш още повече към нея и компанията и.

Навих я горе долу за 1 ден да се върне, като имате предвид че е непозната и дори не знаех че на следващия ден е хванала влака в най-големия пек за да дойде! Дойде видяхме се, още от началото погледите ни бяха шах и мат и излязохме първата вечер но бях с общи познати от ресторанта която тя познава, защото като е била на почивка се е запознала с няколко човека от персонала (доста е общителна) и излязохме няколко човека на ресторантче. Изкарахме си добре, имаше малко пиене и истории, докато тия от персонала се изметоха рано и искаха да ни оставят насаме, реално си казах има време тя беше много скована и имаше голям defence първата вечер (отдавна бях скъсал с нийди поведението и мислех, че е много по-добре един мъж да е самодостатъчен и ако иска да сваля една жена не е нужно да го прави на всяка цена). Каза ми, че ще спи с техните в стая понеже реално нямаше други. Следващите дни като излизахме, прекарвахме по-цял ден на плажа оставахме насаме почнаха закачките за секс (стандартните), почнах повечко да я докосвам и играех натурално със шеги и затапки без да се замислям какво ми минава през устата. Всяка вечер излизахме с компания, която траеше до 2-3 часа и след това тя искаше да се прибираме и ми разкваше глупости че ако искала някой да я целува щяла да го изолирала да бъде романтично и т.н. Прибирахме се и взех да я прегръщам и натискам повечко, а тя беше на няколко бири и все още ми даваше логични отговори и казваше сега не е времето за това и т.н. Казах си мамицата му, тогава закво дойде? Хептен съм изпуснал българските свалки и динамиката. Имам чувството, че тя се беше влюбила но много добре знаеше че заминавам до дни и на мен много ми допадна като човек умна, социална и красива. Не видях курвенски номера, знам само че искаше да остане още дни и предложих да спи при мен но тяхните казаха да се прибира с тях и имаха кавги. Както и да тя се прибра, продължихме да контактуваме и няколко дена след това трябваше да мина през нейния град от там трябваше да летя, минах с колата да и видя тя беше във възторг и имаше целувка и прегръдки с думите "Сега трябва да знаеш че времето ще покаже какво ще стане". Така а, няма какво да направя аз си имам цел в живота и искам не искам ще си изкарам образованието, но заради една жена не мога да го изхвърля на боклука.

Много ми стана интересно момичето, защо беше така зависима от тяхните на тази възраст? Аз съм с 3 години по-млад сам се оправям в чужбина, работя и уча и се занимавам със спорт, което ме накара закво ми е инвестиция с такава жена? Разберете, че може да си намери всеки мъж с тази външност. Или просто е този тип жени, възпитани консервативно и се наслаждават на живота (малко и аз съм така). Върнах се аз в чужбина бяхме се чули може би 1 седмица след това и останалите 3 изобщо не ми е писала, аз реших да не бъда нийди всеки си има живот все пак имам още една година и половина да съм навънка. Не е писала скоро видя се, че интереса западна, а в България като бях дори след като се прибра в нейния град имаше промиждутък 4-5 дена в които всеки ден ми пишеше тя първа. Ще видим какво ще покаже бъдещето.. както вика Близнака от под прикритие (Ми минаваш на че*ии брат)

Най-вероятно си готин на външен вид и момичето наистина те е харесало. Но при липса на фрейм, дързост и игра от твоя страна, ти не си я привлякъл сексуално и тя си е останала докрай логична и в контрол на ситуацията.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2017, 22:41:51 »

....

Прав си имах пасивно поведение и съмнения, имаше голям страх от моя страна. Но нали човек трябва да се учи от грешките си. Благодаря за анализа.
Активен

За да живееш добре със света около теб, трябва да се научиш да живееш добре със света в теб. ​
 Ако човек се препъва и пада, той може да е сигурен, че се препъва или пада и в съзнанието си.
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 25, 2017, 22:45:25 »

Не съм си търсил жена сериозно за секс може би 6-7 месеца, свалял съм единствено от моето обкръжение което в чужбина е лимитирано, а на мен с англичанки хич не ми се занимава това изисква много влагане на енергия и средства за които просто нямах време.

Каза ми, че ще спи с техните в стая понеже реално нямаше други.

Следващите дни като излизахме, прекарвахме по-цял ден на плажа оставахме насаме почнаха закачките за секс (стандартните), почнах повечко да я докосвам и играех натурално със шеги и затапки без да се замислям какво ми минава през устата.

че ако искала някой да я целува щяла да го изолирала да бъде романтично и т.н.

Казах си мамицата му, тогава закво дойде?

"Сега трябва да знаеш че времето ще покаже какво ще стане".

Разберете, че може да си намери всеки мъж с тази външност.
Или....просто англичанките, генерално, не вързват на българи. Просто не им се кефят. Имат предразсъдъци. И ти сега си търсиш оправдание "нямах време, много енергия, много средства" - кви средстава? Има дискотеки пълни с пияни студентки, дето можеш да влезеш безплатно в определени вечери (и да излезеш пиян, че и на печалба. Номерът е вземаш 1 кутия цигари за 7 паунда, и висиш в smoking area-то, където все някой ще ти поиска цигара, като е готов да плати 1 паунд за нея). Кво време? Ти да не си се прекарал да учиш сериозно там? Енергия - нали си на 23?

Бе къде ще спи при нейните. Баща й ще хърка сърцераздирателно, като дъскорезница, горката, няма да мигне. Усмивчица Ех, да имаше някой да я приюти...или поне да я покани за последно питие за вечерта......или да й предложи да се изпикае в неговата стая...whatever.

Чак след няколко дена ли започнаха секс закачките?...................................Тези неща не се ли коментират на уъркшоповете?
И кои са "стандартните"? Наистина ми е интересно. Усмивчица
Самият факт, че специално споменаваш, че си успял да говориш майтапи без да мислиш, означава, че това е мнооооого рядко събитие за теб. Лошо, Седларски, лошо.

А ако иска да го ебе, кво прави? Води го на южния полюс ли? (примерен отговор, с който пак накланяш нещата към секс)

За твое успокоение, и тя най-вероятно си е мислела същото - "мамицата му, за кво изобщо дойдох?!"

И ти й се върза, нали? Няма нужда времето да показва, то пусито би трябвало да показва всичко, достатъчно ясно. В твоят случай, пуси не е било видяно, следователно се сещай.

Да бе! 100 ПРО! Може да има всеки с тази външност, ама видиш ли, бие път, в спаружения влак, да обменя ДНК с бабите и циганите, специално за да се срещне с някакъв, когото не познава, който не е ебал скоро (нищо лично), и е 3 години по-малък от нея, с когото нейните се опитват да ги сватосат. Смятай. Значи, щом нещата са опрели до там, че техните да й търсят някой да я опъне.....Am I right, or am I right?
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Just_a_boy
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 914

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 25, 2017, 23:23:14 »

Така или иначе ще се върнеш в БГ най-рано след 7-8 месеца, няма смисъл да я мислиш. Може да са станали много неща, трудно е да се каже къде е проблемът. Преразказал си един месец в много малко текст. Може да те е харесвала в началото и после да си изпуснал фрейма и динамиката. Може да си е вдигала самочувствието с теб. Може и просто да си е запълвала времето. Няма как да знаем.

Според мен най-вероятният сценарий е тя да се е кефела, че я ухажваш, но да си е играла нейната игра. Имала е едно наум и вероятно е можело да ти пусне, но ако, ако, ако.. (ако уцелиш много и тънки моменти и успееш да извъртиш нещата с хитрост, тоест не ти е била навита безусловно на 100%). Това, че се е върнала не трябва да го тълкуваш като знак, че го прави специално заради теб - може да е нямала какво интересно да прави на другото място, да й трябват пари от техните, да е имала някаква друга работа и 10 други сценария. Това няма значение. Мисля, че просто е била с по-висок ранг, какичка, и ти съответно си залитнал. На всеки се е случвало. Ти на колко се оценяваш и на колко оценяваш нея от 1 до 10 ? Защото е доста лесно да залитнеш по по-високорангова жена от твоя реален ранг. Усещаш, че е "най-добрата ти оферта" и това те дъни, правиш грешки, сковаваш се, влизаш в нейния фрейм. Може да се преодолее само с доста опит и добра игра. Въпреки, че и така издиша в по-далечен план.

Ти не си я слагай много на сърце. Дръж я резерва. Може да й драскаш там периодично по веднъж в месеца във фейса(колкото да й напомняш, правя го с поне 5 мацки) и да я държиш топла за като се прибереш. Бъзикай я, вкарай я в твоя фрейм, прави й намеци, карай я да инвестира. Ето примерно сега се сетих, че имаше някаква глупост "тагнете момиче и ако не ви отговори до 10 минути, трябва да ви направи свирка" - не коства нищо да я тагнеш, а й вкарваш емоция, намек, бъзикаш я и всичко това за 5 секунди усилие.
Активен

"Fortune doesn't favour fools"
Adolfus Magnus
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 26, 2017, 00:22:04 »

Много може да са възможностите, но можеше да я изкараш само нея на среща, която да завърши в дискотека, алкохолм, да пробваш да я натиснеш на целувки и да пробваш да я вкараш в леглото си. Ти си гледал нейните реакции и не си направил нищо по-съществено за един месец. Ако не ти беше пуснала от първия опит правиш още 1-2 и ако не става я заебаваш и си търсиш друго момиче.

Знаш, че си за малко, нямаш какво да губиш, еми играй ва банк.

По-интересна е една друга тема. Тази за учещите в чужбина. Защо толкова много ходят да учат извън България на чужд език?
Активен
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 26, 2017, 00:55:53 »

Благодаря за отговорите но пропуснах да кажа, че аз не съм бил с нея един месец (бяхме 5 дена заедно). Отделно искам да кажа, че преди да дойде обратно в Слънчев бряг тя е била 1 месец на почивка из другите курорти тоест не е като да не си е отпочинала, самата тя ми каза че докато си събирала багажа не знаела дали ще паснем характера но решила да рискувала (това го разбрах точно като трябваше да летя).

Just_a_boy изобщо не съм смятал че е високорангова, винаги съм общувал с красиви жени и нямам притеснение да излизам и говоря с тях, емоциите бяха твърде големи да ги овладея и започнах да действам плахо.

rekojeht момичето е здраво стъпило на земята казвам само че има добра външност дори без грим, в сравнение с кифлите дето спат по дискотеките и говорят тъпотии. Аз имам критерии за жена и то е да е хубава защото аз се смятам за хубав и да има някакви съществени цели в живота с визия и хумор, другото не ме ебе. Вие пък защо мислите че трябва да си свали гащите на 2рия ден смисъл това някакъв закон ли е? Зависи много от човека. Аз съм откровен човек и тя ее такъв, не виждам никакъв проблем човек да каже какво мисли за другия в очите за сметка на това и тя е откровена.

Adolfus_Magnus  Защото България е най-скапаната страна заедно с Румъния в отношение на образованието, и не само тука докато учиш имаш възможност да работиш почасово и да си гъвкав, докато в България трябва да запишеш задочно и да бършеш чашите на бара по 10 часа на ден за 400лв.

Харесва ми критиката, това е единствения начин да се усъвършенствам.
Активен

rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 26, 2017, 06:02:38 »

rekojeht момичето е здраво стъпило на земята казвам само че има добра външност дори без грим, в сравнение с кифлите дето спат по дискотеките и говорят тъпотии.

Вие пък защо мислите че трябва да си свали гащите на 2рия ден смисъл това някакъв закон ли е? Зависи много от човека.

Аз съм откровен човек и тя ее такъв, не виждам никакъв проблем човек да каже какво мисли за другия в очите за сметка на това и тя е откровена.
Чакай сега..."добра външност дори без грим, в сравнение с кифлите дето спат по дискотеките и говорят тъпотии"=/="може да има всеки мъж с тази външност". Трябва да се съгласиш, че си е бая изкривяване. Това, че на теб ти допада, не я прави топ оф дъ топ по външност.

Че аз с всичките си сериозни приятелки (освен първата, нея я вкарах в леглото чак след 2 седмици, понеже бях девствен) съм си лягал на първа-втора среща. От друга страна, с всичките дето съм бил по 1-2-3 пъти, все се е случвало на пета-десета среща. Също, бях чел проучвания, че хората в дългосрочните връзки, обикновено са си лягали (един с друг) на първа среща.
Иначе да, зависи...зависи от това дали ти се ебе.....сиреч, викаш, на теб не ти се, така ли?

Ок. Ти каза ли й в очите, че искаш да я ебеш?...
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 26, 2017, 13:11:24 »

rekojeht момичето е здраво стъпило на земята казвам само че има добра външност дори без грим, в сравнение с кифлите дето спат по дискотеките и говорят тъпотии.

Вие пък защо мислите че трябва да си свали гащите на 2рия ден смисъл това някакъв закон ли е? Зависи много от човека.

Аз съм откровен човек и тя ее такъв, не виждам никакъв проблем човек да каже какво мисли за другия в очите за сметка на това и тя е откровена.
Чакай сега..."добра външност дори без грим, в сравнение с кифлите дето спат по дискотеките и говорят тъпотии"=/="може да има всеки мъж с тази външност". Трябва да се съгласиш, че си е бая изкривяване. Това, че на теб ти допада, не я прави топ оф дъ топ по външност.

Че аз с всичките си сериозни приятелки (освен първата, нея я вкарах в леглото чак след 2 седмици, понеже бях девствен) съм си лягал на първа-втора среща. От друга страна, с всичките дето съм бил по 1-2-3 пъти, все се е случвало на пета-десета среща. Също, бях чел проучвания, че хората в дългосрочните връзки, обикновено са си лягали (един с друг) на първа среща.
Иначе да, зависи...зависи от това дали ти се ебе.....сиреч, викаш, на теб не ти се, така ли?

Ок. Ти каза ли й в очите, че искаш да я ебеш?...

Не човек натисканията по улицата в 4 през нощта даваха сигнала, че искам да и бъда най-добрата и приятелка..
Активен

Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 26, 2017, 13:51:36 »

Щом не си я си я минал си оставаш най-добра приятелка .
Активен
heuspo
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 261

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 26, 2017, 16:42:45 »

... след това тя искаше да се прибираме и ми разкаваше глупости че ако искала някой да я целува щяла да го изолирала да бъде романтично и т.н.
Провокация от нейна страна. Можеше да и кажеш, хайде отиваме да ми покажеш къде е това романтично място където го водиш.
Прибирахме се и взех да я прегръщам и натискам повечко, а тя беше на няколко бири и все още ми даваше логични отговори и казваше сега не е времето за това и т.н.
Според мен тук те е тествала колко настоятелен може да бъдеш. Не е трябвало да ѝ се връзваш на 'логичните' отговори да си правиш каквото си си наумил.
Така де толкова по миналите неща. Както казаха колегите, дръж я в топъл резерв за всеки случай ако се срещнете пак.
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 479

Профил WWW
« Отговор #12 -: Октомври 26, 2017, 18:05:15 »

Здравейте fellow пикап мастъри  Завърти очи, имам една ситуация с една жена може би първата с която си паснах по мислене и убеждения и на всичкото отгоре е красива. Всичко стана съвсем натурално, разбира се живота е един тайминг и всичко може да се очаква. Върнах се за 1 месец от чужбина някъде в средата на Август и обикалях из черноморието с идеята че имам 40 дена да си прекарам добре и после трябва да се връщам да започна да уча втората си година. Имаше излизанки, плажове, басейни и барове както и добра компания всеки ден обаче аз така или иначе не бях във форма да апроучвам жени (имайте предвид че ми трябваха около 2 седмици да се почувствам отново българин след като бях около 9-10 месеца другаде). Не съм си търсил жена сериозно за секс може би 6-7 месеца, свалял съм единствено от моето обкръжение което в чужбина е лимитирано, а на мен с англичанки хич не ми се занимава това изисква много влагане на енергия и средства за които просто нямах време. Обаче това си има своите недостатъци, уменията ми да говоря и водя в разговора малко бяха колебливи може би затова и не се пробвах много. Както и да е, бях в Сънито там имаше къде да отседна колкото исках в последните си 2 седмици на почивка и се наслаждавах на едно хубаво време, обаче там където бях отседнал имаше много яка мацка която се печеше на басейна около 25-26 години и си казах ще пробвам бак ин дъ гейм, тъкмо бях станал от шезлонга и майка и баща и бяха отишли при нея да се пекат прегръщаха се и си говореха, викам си ще отида утре като е сама. То кво стана? Отивам на другия ден само семейни и никакъв помен от жената ;( хаха комично (не ми беше много смешно тогава).  Същата вечер понеже бях на гости при роднина и тя държи мястото, се уговорих да се видим с нейни големи приятели които са на почивка и викам ще запълня тази нощ с общи приказки. Отивам на срещата и какво да видя, майката и бащата на момичето ще вечерят с нас хаха. Запознах се, много възпитани и добри хора имаше за какво да си говорим, докато бащата не каза ееей ти не знаеш ли че трябваше да те запознаем с моята,  тя днеска си тръгна! Викам ужас как се прекарах,че не съм я видял по-рано. Тяхните ми дадоха фейсбука и да я намеря, писах и след около 1-2 часа и тя ми отговори почнахме много лесно да си напасваме в чата, даже почнах да я бъзикам ей кво нещо е съдбата що не се върнеш ще се прибереш по-нататък пак, то от шега стана истина. Навих я горе долу за 1 ден да се върне, като имате предвид че е непозната и дори не знаех че на следващия ден е хванала влака в най-големия пек за да дойде! Дойде видяхме се, още от началото погледите ни бяха шах и мат и излязохме първата вечер но бях с общи познати от ресторанта която тя познава, защото като е била на почивка се е запознала с няколко човека от персонала (доста е общителна) и излязохме няколко човека на ресторантче. Изкарахме си добре, имаше малко пиене и истории, докато тия от персонала се изметоха рано и искаха да ни оставят насаме, реално си казах има време тя беше много скована и имаше голям defence първата вечер (отдавна бях скъсал с нийди поведението и мислех, че е много по-добре един мъж да е самодостатъчен и ако иска да сваля една жена не е нужно да го прави на всяка цена). Каза ми, че ще спи с техните в стая понеже реално нямаше други. Следващите дни като излизахме, прекарвахме по-цял ден на плажа оставахме насаме почнаха закачките за секс (стандартните), почнах повечко да я докосвам и играех натурално със шеги и затапки без да се замислям какво ми минава през устата. Всяка вечер излизахме с компания, която траеше до 2-3 часа и след това тя искаше да се прибираме и ми разкваше глупости че ако искала някой да я целува щяла да го изолирала да бъде романтично и т.н. Прибирахме се и взех да я прегръщам и натискам повечко, а тя беше на няколко бири и все още ми даваше логични отговори и казваше сега не е времето за това и т.н. Казах си мамицата му, тогава закво дойде? Хептен съм изпуснал българските свалки и динамиката. Имам чувството, че тя се беше влюбила но много добре знаеше че заминавам до дни и на мен много ми допадна като човек умна, социална и красива. Не видях курвенски номера, знам само че искаше да остане още дни и предложих да спи при мен но тяхните казаха да се прибира с тях и имаха кавги. Както и да тя се прибра, продължихме да контактуваме и няколко дена след това трябваше да мина през нейния град от там трябваше да летя, минах с колата да и видя тя беше във възторг и имаше целувка и прегръдки с думите "Сега трябва да знаеш че времето ще покаже какво ще стане". Така а, няма какво да направя аз си имам цел в живота и искам не искам ще си изкарам образованието, но заради една жена не мога да го изхвърля на боклука.

Зависима е защото баща й от малка й осигурява почивки на море  и може би образование? Ако е от консервативно семейство и при положение че познавш родителите- ако спиште и се разделите после срам за родителите пред общите познати. Ако баща й я е научил без халка да не дава халка, и после й е купил за награда почивка на море тя няма да ти даде. Освен ако не покажеш че и ти можеш.
Общо взето попаднал си на моми матириал.
Ако наистина е 8+ и ти дава да я натискаш навън по тъмно но се дърпа за същественото- уайф зоун.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 28, 2017, 04:34:04 »

heuspo Имаше шит тестове от нейна страна, но аз реално не реагирам или ги обръщам на сарказъм колкото до действията се чувствах скован да бъда по-настоятелен изведнъж блокирах и ми падна настроението в последните вечери. Ще я държа топла, но вече виждам че ентусиазмът и е спаднал доколкото знам последно ми каза еми ай зимата като се прибереш може да отидем на същото място само, че без нашите (това беше в самото начало и може да е било провокация, тя се поизмени в последния ден).

Данката,  ами доколкото знам тя е завършила и не работи и не ми влиза много в ценностите да се меся в работите на другите и да им държа сметка за живота но си личи че е отракана. Няма такова нещо за уайф зоун повтаряше ми, че много мислила в живота и затова нямала приятел/мъж до себе си и т.н.

Не се знае в бъдеще, но за мен е много поучително ще наблегна на това да действам преди да мисля иначе сам си прецаквам стейтовете. Яд ме е че не мога да отвърна на удара или грешката със същата жена, 2 месеца и ще се прибера за нова година дотогава ще е онлайн играта..
Мерси за отговорите
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 29, 2017, 10:52:23 »

Абе уайф зоун, айде стига глупости, той още не е ебнал даже, а вече го оженихте. Френдзоун.
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 479

Профил WWW
« Отговор #15 -: Октомври 29, 2017, 12:21:26 »

Което поставя предположението, че баща й плаща за морето на равно с факт. Времето ще покаже дали месеци след като си намери сериозен по нейните стандарти мъж ще го дари с наследник.

Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
heuspo
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 261

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 29, 2017, 20:14:52 »

Щом не те кефи мацката и не се чувствам комфортно  с нея направо я задрасквай от списъка
Активен

Live your life and invite her to join on your journey
skiller
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 04, 2017, 20:02:16 »

Вече не инвестира дори в едно съобщение, което е показател че всичко е било на емоционално ниво когато сме се видяли. Това може да служи за пример на другите, че желязото се кове докато е горещо.
Не мисля да я търся повече.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: