Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 04, 2020, 07:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Учителката по английски  (Прочетена 1243 пъти)
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Профил
« -: Юли 27, 2018, 21:44 »

Като първи пост и история, най-напред ще кажа --> Здравейте на всички пик-ъп артисти; Много се радвам, че намерих този форум. Намерих го покрай.. Нийл Строс, който го зачетох буквално преди месец! След 35-40 страници, и експериментиране видях, че нещо нещата не стоят както трябва. Разтърсих се из нета и ... намерих форума. От тогава не спирам да чета. Уникални истории и съвети.

===========

Малко за мен: винаги съм имал "играта" в себе си. Игнорирането, влизането в едно запознанство без очаквания и без да ми пука дали ще загубя или не, това да не пускам комплименти на жените, да се майтапя и да ги карам да се смеят и т.н.; и най-вече факта, че не ме е било страх да заговоря една жена; като често съм се уповавал на ситуационни opener-и. Примерно вчера по една улица срещнах жена, която разхождаше кучето си, и след като отворих разговора с "Извинете това, не е ли еди каква си порода..? " и обсъдихме какво е и що е,  на края преди да се разделим, out of the blue - тя ми даде телефона си без да съм я питал изобщо.. да, това може би е случайно, че тя го направи без да съм я питал, но не случайно ми каза: "излъчваш хубава енергия, това ми харесва" ...
Естествено, имам и на моменти навици на AFC и съм решил да го коригирам, и на края изкореня. За това имам и планове по-натам, за срещи и обучения, + съм си набелязал някои книги, и ще се радвам и на Илиян книгата да прочета. Възнемерявам, играта ми да стане на 100 %.

===========

А сега историята: (това е история преди изобщо да зная за тези неща като PUA и тн. Дори и не съм предполагал).

Месеца бе ноември. Навън не бе много студено. Нямаше и много сняг. По-скоро киша и вода; а на места, където има сянка, втвръднал, окалян сняг.
Бях в района около "Плиска"; Видях я, да седи на ръба на една каменна платформа, държейки се за кръста с едната си ръка. Беше се облякла с по-дебели дрехи от необходимото и ми стана за момент смешно. Беше слабичка, нисичка. Носеше и зимна шапка, от която леко стърчеше коса. Приближих я отстрани, и в лице ми се видя привлекателна. Русокоса жена. "Мой тип" - си казах. (Сега я оценявам - 5.5-6 най-много. Някога, е била 7, 7.5, навярно).
Отворих разговора с:
- Боли ли ви нещо? - бе забила поглед към земята. Вдигайки очи към мен, забелязах, че лицето и бе леко смръщено (явно от болката).
- Ъъ..да?! - промълви тя едва, и леко учудена. Видя ми се малко, "селски отговора". Някак си го каза грубо. Сякаш, с досада или нещо такова. Имаше и особен акцент.
- Някакъв проблем ли имате, или?... - казах аз повелително, стоейки вече напълно пред нея.
- Ами..да. Имам дискова и ме боли кръста и седнах, че не мога продължително да стоя права. - каза го пак тъжно, но някак си малко по-ведро, или поне така ми се стори. Забелязах, че "р"-ъка. Пак погледна към земята.
- Ясно...ами, виждам, че ви боли. От далече ви видях (излъгах).
- Толкова ли зле изглеждам, боже.. - тук се засмя, с лека усмивка, пак гледайки към земята, сякаш засрамено.
- Не-не, не изглеждате зле, в никакъв случай, ха-ха - сопнах се аз. - Просто, си помислих, че нещо не е наред и реших да попитам..
- Ами, много мило...благодаря ви... - запъна се, все още усмихната.
От там се заговорихме за болки в кръста и прочие; говорех бавно, изразително и наблегнах на фактът, че ми е познато това като явление (не, че знам много; правех се на интересен, да грабна вниманието и); това, че в семейството ми имам такива хора, и че им помагам от време на време; казах и, че познавам човек, който е добър чакръкчия, че съм ходил при него; че знам техника и две от него; започнах да опипвам гръбнака и; тя не помръдваше и не се противеше; по късно сподели, че цени високо масажите, тъй като с това заболяване, често и се налагало да почива по този начин, но при масаж, се чувствала много добре; Останалия разговор е история, като на края завършихме с това, че разменихме e-mail адресите си. Нищо повече. Тръгнах си.

Няколко дни по-късно и изпратих съобщение. Отговори ми след 1-2 часа, видимо доволна от това, че и писах. Решихме да си уговорим среща. Първата среща... я преебах, няма да ви лъжа  Смотан ! Просто така се случи, понеже бях по университета и съвсем изключих за нея; тя ми отговори, че дошла в квартала ми, отишла в едно местно кафене, изпила 1-2 студени води, поседяла сама като лудите и си тръгнала.. Реших да се реванширам, и уговорих среща за другия ден отново; този път и казах, че направо ще се срещнем на входа на метростанцията, за да няма грешки този път; Така и стана, като преди това потвърдихме всичко по мейла пак, за да е сигурно. Още не бяхме разменили телефони.  Бях по едно черно пардесю, дълго до под коленете ми, с късо подстригана коса и избръснат; Тя бе облечена горе долу така както когато я видях в онзи ден; По пътя и разказвах истории, тя кимаше и слушаше; на моменти прибавяше по нещо, като вървеше до мен, но на дистанция, бръкнала в джобовете си, а аз жестикулирах ли, жестикулирах... по едно време дори, ми се стори така сякаш беше леко отнесена в мисли, със смръщено лице;  На мен не ми пукаше особено какво казва и какво прави, вместо това гледах да се "похваля" на макс какво знам и какво мога. Гледах си напред, много не я заглеждах и посочвах към кой път да поемем, къде да изчакаме и тн. По едно време, като навлязохме по улиците, я попитах - "На кафе или у нас?"... Малко след това пристигнахме в апартамента.  Тя си свали якето, аз пардесюто и отидохме в хола; първоначално застанах в поза "the thinker" на дивана; тя не пожела да седне при мен; усетих хлад и отново дистанция; малко се смутих; Не знам защо, но не и предложих нищо - никакво питие/храна или нещо от тоя сорт; Седяхме - аз на дивана, тя седнала на земята и разговаряхме на темите с кръстове/болки и кв'о ли не още; После споделихме някои лични неща за нас; оказа се, че тя има гадже, и живеят заедно; Била на 29 години, почти 30. Била живяла в Америка с родителите си, сега пък тук в София; давала частни уроци по английски език; преди това била в някакво частно училище; също така работела с преводи по английски и немски, по интернет, но най-вече с английски език; заговорихме се за спорт и движения, защото видя щангите в единия край на хола, и каза, че и тя преди много спортувала, като аз и показах колко са ми здрави предмишниците, като намек за масаж... Вече се почувствах по-удобно и се излегнах назад в дивана, когато изведнъж ми поиска възглавница; сложи си я под кръста, като направо легна на земята, с вирнати на горе крака, надупена срещу мен, споделяйки че така и било по-добре. Опитвах се да гледам към друга посока, учуден от позата и, като леко се чувствах неудобно, изпитвах срам, типично като едно AFC  Ухилен.. В един момент реших да отида в кухнята, без да казвам нищо; пийнах вода и застанах на мивката; По едно време тя ме последва и влезе в кухнята (няма врати между другото); Виждайки я, че е там, се преместих от мивката към масата, и седнах на диванчето, което е около масата, продължавайки да пия вода; тя седна от дясната ми страна; Нещо ми говореше. Не и обръщах внимание и си гледах в една точка; Хванах се, че бях в леко особено настроение, игнорирайки я; Изведнъж ми светна, и отново подех разговора, направо прекъсвайки я - заговорих отново за болки в тялото, и кой къде най-често го боли; като продължавах да гледам напред; в този момент с периферията виждах, че леко се приближава към мен; Последва лека, неловка тишина. Реших да стрелям пръв и споделих, че понякога имам леки болки и неразположение в областта на трапеца и вратът. Изведнъж ми хрумна да я питам, дали не иска да я разтрия в тази област; тя изяви желание да започне първа с мен... Мачкайки ме леко, по едно време казах:
- Извинявай, но ... ме възбуждаш - което си беше чиста истина. Бях започнал да се дървя.
- Ти мен, също. - отвърна тя.
След това ме хвана за чатала. Надървих се още повече. Тя поиска да го извадя. Казах, че ще дойда след малко. Реших, че е разумно и честно от моя страна, "да го измия" преди това. Както и ръцете си, разбира се. Върнах се, а тя вече бе в хола.

Ясно е какво се случило след това. Последваха още няколко срещи придружени със секс и масажи; но на неин терен; повече не я поканих в апартамента - просто така го усетих. Пращахме си снимки по фейсбука и тн. По едно време, започна да ми пише, особено след нова година; започна да ми се обяснява, колко ме желаела, че и "държало влага", че само като се сетела за мен се подмокряла, че искала да се видим пак; Oт началото ми беше гот; докато не започна да иска да преспя в тях, когато гаджето и било в командировка, със "сълзливи" съобщения, че и било "много тежко" на тия празници да бъде сама и "как ли ще се живее", като аз и отговарях: "Живей тук и сега"; В един момент направо се отвратих от държанието й, и съдържанието на съобщенията; Дръпнах и едно писмо, в което и казах, че сме само fuck-buddies и да не се надява на връзка и тн. Тя реагира остро в стил -  "Ама как така?!". Държах си на думата и усетих, че нещо не е наред и че е леко лудичка; А на мен, по природа, замирише ли ми на нещо по-дълбоко и че някои се опитва да ме завлече - много рязко късам. Пратих я по-дяволите за известно време. А тя пишеше ли, пишеше; даже няколко пъти ми звъня по телефона и аз не и вдигах, естествено.. После, я изчуках още 1 път, и реших вече тотално да я отеба. Измислих си повод за това да се скараме, направих и луд скандал, който завърши с едно съобщение по пощата:

"GADEN DOLEN SKAPAN
MRUSNIK!!!
VSICHKO LOSHO SE VRUSHTA!!!!!!"

Тв'а е. Държанието и беше outrageous. Година по-късно горе долу, ми писа от друга пощта, като в мейла беше написала и телефонния си номер; Веднага се досетих коя е. Звъннах и, разбрахме се да се видим по-късно още същия ден. Помнех къде живее и направо отидох там след университета с автобуса; Видя ми се, по-разумна, по-свежа; Подкарах я директно, въпреки че не искаше секс; каза, че очаква мъжа и да се прибере скоро; бяхме в стаята, където преподаваше частните уроци; Чудех се как да завъртя темите към секс, и започнах да и пускам сексуални шеги; Тактиката сработи - по едно време пак ме хвана от долу; дръпнах се няколко крачки назад, и тя ме последва, като стигнахме до дъската; попитах я, дали няма да иска да изживее някоя своя сексуална фантазия, като учителка, изчукана от своя ученик... това и даде похотливи мисли; свалих панталоните, завършихме на земята, тя надвесена над члена ми, като на края свърших в устата и.. -  В мислите ми, тогава, реших, че така "я наказвам", защото и казах, че няма върху какво да свърша, и я филмирах, че приятеля и може да види капки от спермата върху пода ако свърша на друго място, като след това ще последват от него въпроси като "Какво е това?" и тн., и че няма да имам време да се измия ако свърша върху корема си...
Почти веднага след това и казах, че гаджето и може да се прибере всеки момент; направи гримаса в стил - "пука ми!" и каза: "ъ, какво от това...". Хаха... това беше учудващо, защото наистина не и пукаше; или ме лъжеше.. знам ли. Както и да е. Напомних и пак, че трябва да тръгвам. Тя стана с мен, да ме изпрати до вратата; но изведнъж, се обу набързо, и направо слезе с мен до долу; Аз тръгнах на ляво, тя надясно. Гледайки я в гръб, как се отдалечава, поклащайки се бавно на ляво и на дясно с някаква тъпа слънчева шапка с периферия, си помислих: "ебаси как я напълних тая". Приличаше ми на някаква лелка от анимационен филм.

Cheers!

Активен
DeYvI
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #1 -: Юли 27, 2018, 23:14 »

Много яка история братле.Завиждам ти често  :police: Бравос
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Профил
« Отговор #2 -: Юли 28, 2018, 09:11 »

Здравей,

ми, не знам, за добро ли е, за кефене ли е..за кАфене ли е Смотан ама все пак, тенкс менче! Виж, в тоя период, нямах никакви очаквания; нито съм я хвалил; нито съм и правил четки; даже не знаех, че ще се стига до там, освен като почна да се дупи на пода и да прави странни пози; има и други моменти, но темата ще стане адски дълга, не че сега не е де...; Но тя на мен, да - "ох, много си хубав и чаровен". Т.е. това ми го каза, малко след като и тя потвърди, че я възбуждам. Това допълнително ме възбуди. След това ме гепи.. и естествено знаех, какво да правя.
 Общо взето, и го казах това че ме възбужда, защото наистина почнах да се дървя здраво, и реших да съм откровен.

На края, може би изглеждам като грубиян. Но жената си беше луда и явно, взе да ме бройка за бойфренд,  а аз исках да съм тъпкач. А  и се наслаждавах на масажите. Просто се стремя да няма атачмънт и да не вкарвам дийп чувства. Както казах, видя ли некви такива - моментално късам отношения и гледам некст.

Много мрязя да си губя времето и по природа съм груб човек. Особено, ако видя, че се опитват да ме лъжат, да ме мотаят. Не обичам тъпи въпроси и обикновено лесно избухвам на тях и затапвам брутално човека отсреща. Явно трябва да поработя над това. На скоро, след Нийл Строс и форума, се опитах с една на 32. Таз  се опита да ме вкара в нейния фрейм, и за няколко дни, мислейки си че аз си играя с нея..ми трябваше, едно кино от нейна страна - и рязко приключих отношенията си с нея, още на същата вечер. Усетих с цялото си тяло, нещо много гнило. Оказа се тотално луда - обичала да си играе с мъжете, ама яко, удряла плесници, псувала.. Иначе, сууупер прикрита! Все викаше: "колко добро правя, кога ли ще ми се върне" - а от долу, една злоба, майката си трака. Добре, че се усетих. Това нещо се разви в рамките на 8-10 дни и, се чудя как все попадам на луди..
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: