Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 04, 2020, 06:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Кис клоуз :) + молба за съвет?  (Прочетена 2215 пъти)
tsg
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« -: Юли 15, 2018, 16:05 »

Привет на всички юнаци! Минаха няколко седмици от последните ми рапорти, в които не се случи нещо значимо в моите апроучи /освен, че може би все повече се пречупвам и излъчвам увереност.../. Забравих да мисля за pick-up около 12 дни, понеже направих една чудесна почивка в Испания. Жега, жега, жега ... но пък си струваше. И така до преди 3 дни, когато се прибрах обратно. Действието се развива в три дни, като третият ден е в същност вчера. Без да се впускам в подробности, нещата се развиха по следният начин:

Ден 1:

Времето е малко след 20:00 вечерта. Имам уговорена среща за след 15 минути в едно заведение с една мацка. Отправил съм се натам и се сещам, че ми трябва помощ от приятел - дъвките. Не се знае накъде ще отиде вечерта все пак Намигване. Отскачам до близкият "алкохол и цигари" и преди да вляза виждам вътре едно високо момиче, русоляво, облечено доста добре и излъчващо брутална положителна енергия, виждаща се от километри. След няколко секунден анализ зацепвам, че даже и работи там, а очевидно е и новопостъпила. По първи преценки, а и в последствие - оказва се на 19 години, току що приключила училище. Влизам вътре, взимам си дъвките и ги подавам да ги маркира. Гледам я в очите и издебвам момента, в който и тя ще ме погледне. Когато погледите ни се засичат, аз й се усмихвам, при което и тя веднага отвръща.

Аз: мислех, че ще ти отнеме повече време. Цветелин, приятно ми е.
Тя: аз съм ХХХХ, и на мен ми е приятно.

След което си тръгвам и не продължавам, предвид факта че вътре има 12321 маймуни и 2131 нейни шефки.

Ден 2: Работен ден ми е. Намерих някакъв промеждутък от 20 минути да си поровя из телефона и в частност фейсбук. Всички знаете тези пусти предложения на фейсбук за хора, които може би познавате. Едно такова предложение беше и тя. Не се зачудих и пратих покана за приятелство, приета не толкова късно. Поговорихме и се посмяхме, колкото да засиля емоцията от предният ден и да успея да си организира среща. Случи се и срещата я организирах за следващият ден, а именно -Ден 3 от 21:00 ч. в същото заведение, където водих и предната мацка.

Ден 3: ХХХХ идва с една минутка закъснение и нито повече. Облечена в синя рокля, абе супер свежарско. Печели половин положителна точка. Заведението е голямо, собственика и управителя - са ми приятели. Част от сервитьорите и барманите - познати. Използвах този плюс, защото предварително се бях обадил да ми запазят и да ми групират една маса с два стола, които да са един до друг. ХХХХ беше приключила работа в 20:00 часа и аз поръчах една плодова салата към питиетата, като и казах, че не желая да ми припада на първа среща и може да си хапне без да се срамува. В началото на разговора ни започнахме със смях, закачки и хумор. Иронизирах се, тя пък ме убеждаваше как не съм бил прав, колко много харесва в мен еди какво си и бля бля. Не е толкова важно. Предвид факта, че бяхме навън, аз отново се направих на съобразителен и споменах, че ако я хапят комари, то може да се намаже. Както и стана - мазах и краката, бедрата отвън, бедрата отвътре ... след като тя прояви желание да ме намаже Смотан След това преминахме на рапорт - говорихме си кой с какво се занимава, какво го влече като хобита и обичайните неща, без да задълбаваме. Забравих да вметна, че през цялото време тя бе обърната към мен с всички нейни жестове на привличане, изля си питието на два пъти от емоция и т.н. Включително ме бе й поканила да дойда с нея и нейните приятелки на дискотека, която обаче отказах с усмивка с идеята, че имам уговорка с мои приятели за излизане на дискотека тази вечер. Стана 00:00 часа. Казах й, че ще я изпратя до дискотеката, а разстоянието пеша се взима за 5 минути от мястото, където бяхме ние. Говорим по пътя, при което наближавайки дискотеката, тя ми посочва че ето това там в далечината са били нейните приятелки. Аз я хващам за ръката, при което

Аз: гледат ли?
ХХХ : Не
Аз: Жалко и се доближавам към нея. Тя също пристъпва към мен и следва няколко секундна целувка по устните, след което се отдръпвам. Пожелавам й единствено да се забавлява и си тръгвам.

Мисля, че не очакваше да съм толкова смел, защото според мен леко се притесни.

Отивам към 02:00 в същата дискотека, след като преди това съм минал през моята "дежурна". На бара откъм входа съм, където си говоря и забавлявам с мой приятел охрана, моя приятелка сервитьорка и двама бармани. ХХХХ е там - танцува с нейните приятелки, забавлява се. Не пие - печели още половин точка. Вижда ме и си засичаме погледите. Усмихва ми се, при което аз също. Не отивам при тях - тя е излезнала с нейните си приятелки и нямам място там. Но се наслаждавам на краката, дупето и всичко по нея. Изпускам я от поглед периодично, колкото й да ми е трудно - гледам да не прекалявам и да не си мисли, че съм обсебен и я следя. По някое време идва при мен, говорим си - харесва ме. Още повече и повече. Вижда се от километри, вижда се от всички. Физическите докосвания са си факт, тях не ги описвам Усмивчица Не пропуска да отчете факта, че съм говорил със сервитьорката, но не си спомням каква шитка ми каза точно. Не я отразих.  Пускам я да продължи да си танцува, а след 10 минути аз си тръгвам, при което й пращам една въздушна целувка, на която тя ми отговаря. В 04:00 днес съм си легнал.

Искам да помоля вас тигри, като хора от които мисля, че съм понаучил нещо или поне се стремя да ми кажете вашето мнение за вечерта. И много по-важно ми е да ми кажете оттук нататък как бихте подходили. От последният момент в рапорта ми с въздушната целувка, нито аз, нито тя сме се търсили. Изгледи и мнения от ваша страна биха ми били полезни Усмивчица
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #1 -: Юли 15, 2018, 17:39 »

Ех да минаваха всичките свалки толкова леко....
Какво има да се чудиш? Каниш я пак да излезете с някаква свежа идея и си действаш. 2-3 срещи (или там колкото усетиш, че е адекватно) така и я водиш у вас. Голяма философия.
Много ясно, че няма да те търси тя, след като вече ти се е пуснала така силно. Редно е и ти малко да се активизираш.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #2 -: Юли 15, 2018, 22:42 »

Според мен не върви толкоз на добре нещата. Много си я натегнал мацката, все едно нямаш друг живот - 3 дена - 4 срещи. В деня на срещата ходиш в нейната дискотека, след като ви е свършила вече първата среща - ебаси столкърското. Тя съвсем скоро ще е задушена от теб.

Не й звъни 2 дена и на третия я потърси за среща. Спри толкоз много да я натискаш.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1307

Профил
« Отговор #3 -: Юли 16, 2018, 02:45 »

Не. Не е проблем. Щом юацката следва (до мига в който не спре) е добре да я дереш на момента.
Утре пропускаш (не я търсиш изобщо). На следващия ден пускаш директна оферта за среща, с ясната идея да я клоузнеш. Използвай момента на привличането и емоцията. Ако следва (приеме офертата без номера и възражения) - клоузваш. Ако се дръпне, увърта и тн., тогава вече чупиш рапорта и вайба, като се дръпваш (отказваш да гониш), и игнорваш за някакво време.
На тоя етап и двата варианта са вероятни.
Успехи
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1592

Профил WWW
« Отговор #4 -: Юли 16, 2018, 08:53 »

Браво за активността. Няколко неща, които ще са ти от полза:

1. Генерално играеш на 'дълбоко-и-красиво ухажване'. Предвид ранга ти и цялото ти излъчване и външен вид, това може и да не ти създаде проблем в този сет... Но внася допълнителна тежест към играта, убива лекото и бързо темпо и ти губи ресурси и време.
Примери:

Цитат
и аз поръчах една плодова салата към питиетата, като и казах, че не желая да ми припада на първа среща
- Фреймваш нещата прекалено сериозно - 'първа среща' ... + инвестираш

Цитат
Предвид факта, че бяхме навън, аз отново се направих на съобразителен и споменах, че ако я хапят комари, то може да се намаже.
- Вежливият лос... учтив, внимателен, съобразителен ... + инвестиращ

Цитат
Казах й, че ще я изпратя до дискотеката, а разстоянието пеша се взима за 5 минути от мястото, където бяхме ние.
- Стараеш се да прекараш, колкото се може повече време с нея и... инвестираш и инвестираш

Цитат
след 10 минути аз си тръгвам, при което й пращам една въздушна целувка
- Вежливият лос... + инвестиращ (красиво  :sleepy:)

2. Неща, които ти рутят ранга и субкомуниират 'не-изобилие/слаб-опит' + пробойни във фрейма:

Цитат
мазах и краката, бедрата отвън, бедрата отвътре ... след като тя прояви желание да ме намаже
- Това те радва и ти прави впечатление, а би трябвало да е само повод за дисквалификация

Цитат
Забравих да вметна, че през цялото време тя бе обърната към мен с всички нейни жестове на привличане, изля си питието на два пъти от емоция
Цитат
идва при мен, говорим си - харесва ме. Още повече и повече. Вижда се от километри, вижда се от всички.
- Важно ти е да я анализираш (и да следиш дали те харесва), важно ти е да се зареждаш от нейната (че и на другите) валидация и да помпаш его... Това как тя те валидира и как те гледа е би трябвало само да си го отразиш на логическо ниво и да засилваш гоненето/инвестициите от нейна страна, а не да го ползваш за помпане на его.

Цитат
Не пие - печели още половин точка
- А какво ако пиеше? В началото на играта, преценявай жените по това колко инвестират и колко поддават на влиянието ти върху тях... а не толкова 'какви са'. Иначе може да залитнеш (мислейки си за нещо повече от секс, преди дори да си я ч***л още) //една от моите грешки, която съм правил с години

Цитат
Но се наслаждавам на краката, дупето и всичко по нея. Изпускам я от поглед периодично, колкото й да ми е трудно
- Това със сталкването в нейната дискотека е мега излишно и сериозна свръхинвестиция... Уж си бил с приятели, но пак към нея те тегли. Влияе ти прекалено силно, още преди с**са.

---

Понеже си високорангов - як пич, хубав, позитивен, яко тяло, висок (препдолагам в града си от топ-ергените) - пробойните може и да нямат силно негативно отношение в този сет... освен забавяне на с***а. Мацката, предполагам ще се опита да капитализира върху големия ти интерес и да те играе за гадже - да те мотае (дано не съм прав Усмивчица)... По-високорангови и опитни жени, обаче, ще да те гаврят до откат при такива слабости.

Пиши развръзката.
Активен

I'm a very special kind of monster
EL_Diablo
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 114

Профил
« Отговор #5 -: Юли 16, 2018, 09:01 »

В предната тема пример как играта само с "близко" скапва отношенията, ето сега и пример какво става като и прекалиш с "далече-то"... Тая мацка просто е чакала да я "откраднеш" от компанията й и клоуза ти е бил вързан в кърпа. Ако си решил да го играеш твърдо "далеч" и неебателен защо въобще си отишал в нейната дискотека??? Или отиваш и действаш или въобще не отиваш. Ти си отишъл, говорил си там със сервитьорки и охрани 2 часа и си и хвърлял по един поглед и толкоз. Дори тя е дошла при теб да си говорите. Това е било поредното доказателство, че е дошъл момента да действаш. Сега излишно си си усложнил играта и пак ще трябва да почваш от начало. Използвай момента докато още следва, изкарай я докато все още има някакво колебание в нея защо аджеба си дейставал така, защото при следваща грешна крачка съм почти сигурен, че ще изгубиш сета. Успех!
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 568

Профил WWW
« Отговор #6 -: Юли 16, 2018, 10:09 »

Минало е много айляк . Но си вкарвал излишни инвестиции но за сметка на това е било общо . Мацката те е харесала и е показала признаци на лека ревност от приятелката сервитьорка . Слаб ход е да следиш жена може да не е осъзнато но под съзнателно си личи и че ти е харесваш и затова си отишъл до охраната но не и до нея  . Имам някакво чувство че ще се гаджосате от всичко това . Изпуснал си момента да е закараш вкъщи и сега сигурно ще е леко дръпната и ще се мисли (бла бла )  .  Ако е така излезте забавлявайте се много , смях да има и точно пак като се смеете без нищо да и казваш е награбваш . И казваш нещо от сорта искам те  възбуждаш ме . Хайде да се махаме от тук и хващаш за ръката .  И имай на из предвид да има къде да сте близко до вас , кола и така натъка . Успех ти желая !  Усмивчица
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3856

Профил
« Отговор #7 -: Юли 16, 2018, 19:17 »

Браво за тоя номер с комарите, хареса ми. Ще взема да го открадна. Сега лятото може да нося едно бочко и ако някоя мацка се почесва - хоп, искаш ли да те намажа... Само дето трябва да се носи чанта диагоналка, иначе няма как.
Но слейъра е прав, това е било добър повод за дисквалификация или нег, например можеше да кажеш я да видя, е тука на едно място май си пропуснала да се епилираш. За това дето си я гонил по дискотеките също са прави. А вкой град е това бай дъ уей, че където влезеш познаваш половината персонал?
Успех ти пожелавам, и кови желязото докато е горещо!
Активен
tsg
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #8 -: Юли 16, 2018, 20:38 »

Благодаря ви, момчета! Прави сте за абсолютно всичко. Пробойни много както каза slayer-a, ама мамицата му - досега не ми се беше случвало толкова да бъда пленен от пръв поглед. Не знам, сигурно е лузърско или ме е напекло слънцето - не съм влюбчив или сдухан, но в случая ми липсва самоконтрола, който трябва да го имам без значение колко е готина мацката.

Иначе действието се развива в Кърджали, stone! Не сме голям град. Но slayer-a каза още нещо много вярно - спасява ме само някакъв си висок ранг, който имам. Което трябва да го използвам в мой плюс за напред и да ги карам да ме жадуват точно, защото друг като мен няма, а не да се превръща в спасителното въже.

От цялата ситуация знам, че тя ми се кефи супер много. Даже и в разговора вчера, който водихме и който бе непринуден. Днес и утре обаче съм пас, нека да не свиква и да не приема за даденост моя интерес, който очевидно най-тъпашки вече съм го показал Смотан Пък ако тя има желание, добре дошло Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: