Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 03, 2020, 22:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”С усърдие и концентрация с пламенна омраза… ти или обичаш, или мразиш. Ако живееш по средата – не се получава нищо." - Чарли Шийн

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Изпечатай  
Автор Тема: Не разбирам пикапа? /Мисли и дискусии за пикапа/  (Прочетена 79852 пъти)
razace
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

let me see... what can i do...

Профил
« Отговор #20 -: Май 08, 2010, 15:55 »

браво на момата, имаш подредена мисъл

Пикъп-а е точно за мухльовците, които все отнякъде трябва да почнат, например аз, когат бех 16 годишен Неква мацка ми обърна внимание в рейса и се запознахме, АМА абсолютно нищо повече, след 3 седмици на 8-март цъфнах пред тях с букет рози, само дето стихчета не бях домъкнал ... Засрамен

Ще ти огворя на въпроса. Идеята на пик-ъпа е да въздейства върху мухльовците като разчупи дървената им мисъл и да не стърчат с рози - например  Засрамен   afc-тата повечето са такива щот бащите им не са алфи и не са имали нагледен пример, а получават точно нищо от тях, оправдания. Няма такова животно като тати с bmw 750i и синчага afc

Алфа поведението е чисто и просто способността да бъдеш щастлив,
уверен и да се чувстваш добре от само себе си
без да имаш нужда от външни обстоятелства!

This means that who you present yourself on the outside must
be the same as who you are on the insidе. lts a person who is happy with and likes
himself.

Светът е огледало на твойте мисли. Oт материалите по психология съм чел, че имаме мозъчна схема, която ни подсказва какво другите си мислят за нас, или какво ние мислим за нас и когато сме неуврени, слаби,  знаем го и съответно го предаваме върху действията си. Себевъзприятието е разковничето, докато не си повярваш няма как другите да го направят

И спрете да блъскате чикий, доказано, е че повече от 3-4 спермоотделяния на седмица, химическия състав на организма се променя рязко, има и промени в които тестерона се заменя от естроген, което води до разстройването на нервната система и създаване на почва за невроза и други кофти заболявания

Активен

lalalalalalalalalalalalala
lalalalalalalalalalalalalalala
lalalalalalalalala
ISO
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #21 -: Май 08, 2010, 21:50 »

И спрете да блъскате чикий, доказано, е че повече от 3-4 спермоотделяния на седмица, химическия състав на организма се променя рязко, има и промени в които тестерона се заменя от естроген, което води до разстройването на нервната система и създаване на почва за невроза и други кофти заболявания

Малко е извън темата, ама искаш да кажеш, че ако правя секс 5 пъти седмично, има опасност да изпадна в депресия.  Засрамен
Активен
moonwatcher
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 213

Профил
« Отговор #22 -: Май 08, 2010, 22:11 »

Малко е извън темата, ама искаш да кажеш, че ако правя секс 5 пъти седмично, има опасност да изпадна в депресия.  Засрамен

А аз се чудя защо напоследък съм във депресия и мисля да се самоубивам  Ухилен Иначе аз бих казал точно обратното, пикапа е за готините пичове, който искат да имат малко по висок успех, и избор от мацки, почти винаги работи, докато "мухльовците", който във резултат от пикапа са станали "алфа", клонят към нулата  Ухилен Мухльовците трябва да се концентрират над други работи, не над заговаряне на мацки, и игране на уоу във останалата част от деня, или четене на пикап  Готин Готин Готин
Активен
Jimmy
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 218

Още едно уиски, моля.

Профил
« Отговор #23 -: Май 09, 2010, 10:13 »

Всеки има своя причина да бъде в PUA обществото - едни искат изобилие от жени в своя живот, други намират властта в един разговор, която никога не им е била давана преди, трети търсят дълги и пълноценни връзки. Но повечето от членовете влизат от пълно любопитство. И когато това любопитство се превърне в безкрайна мания да предизвикваш индикатори на интерес и вземаш номера без последвал резултат, значи си на грешен път.

На мен pick up помогна по два начина - изградих нов социален кръг от познати и развих умения и качества на знаещ човек. И когато ново момиче ги забележи, няма нужда да блъскам рутини и номера, когато добрите характер, енергия и самоувереност (демострирани с действия, а не заучени фрази) са повече от достатъчни.
Активен
Khan
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 281

Профил
« Отговор #24 -: Май 09, 2010, 10:36 »

Kaкво е pick-up-а за мен ? С какво ми е помогнал ? С какво съм по  - различен ?

Може и да ви дойде в повече,но мисля да споделя МАЛКО лична информация.

2009-та година :
Аз - 16 годишен,"спортист",дълга коса,смотана походка,подход към момичетета подобен(да не кажа изкопиран) от американските тийн филмчета(цветя,мечета,пръстени - подаръци с 1 дума,комплименти,добро отношение).Всички ми се подиграваха и никой не ме познаваше.До май 2009 не съм пипал момиче(не съм целувал).
Септември 2009 вече бях прочел 1 книжка - "BadBoy LifeStyle",ако не се лъжа.Първата ми приятелка я хванах с добър език на тялото,напоритост и самоувереност - неща,неприсъщи на личността ми.
Ноември 2009 - първата ми тема във форума за друго момиче...Чакай какво стана 3 месеца и вече 2 различни момичета ?!?Да,ама не бяха 4 ...
Познанията ми растяха правопропорционално на темите и въпросите ми във форума.
От лято 2009 съм с нова прическа (много къса коса).

Днес,май 2010 се боря за 2 момичета,хората ме уважават,знам какво искам и мисля,че знам как да го постигна,естествено има и трудности,но гледам на живота много по - положително.
Прекрасен език на тялото,самоувереност,не съм нийди,докосвам момичетата където и както пожелая (преди не бих посмял),усмивка,заговарям хората по улиците и не ми пука,отношенията ми с хората се промениха към положително.Да,още имам да изглаждам някой неща,но и това ще стане.
Благодарности на целия екип на сайта,както и на всички,които са ми помогнали в различните теми !
Активен
moonwatcher
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: Май 09, 2010, 10:43 »

Главното, което пикапа, учи е "успех със жените". Но повечето хора, когато за първи път навлязат във пикапа, въобще не искат успех със жените.Мислят си че искат, но най-често или са имали гадже, което ги е зарязало, или въобще не са имали гадже, и във двата случая, просто се чувстват гадно, и искат това гадно чувство да изчезне. Момента, във който найстина започваш да искаш успех със жените(т.е това което е пикапа), е чак когато спреш да искаш просто да "спре да ти е гадно", а започнеш да гледаш на свалките като на нещо забавно и готино, но да се стигне до този момент се иска доста време във повечето случай, и повечето хора се отказват преди да са стигнали до тази точка. И само "отваряне на сетове", трудно ще те докара до нея.

Т.е най-голямата промяна идва, когато спреш да гледаш на всяка мацка, която те харесва, като на потенциялно гадже, и на "бързо решение" за ниското ти самочувствие, и започнеш да имаш нещо което ти предлагаш на мацките, не да търсиш да извлечеш полза от тях. Когато стигнеш до тази точка, оттам започват все готини неща да се случват и вървиш (почти)само нагоре  Готин

http://www.youtube.com/watch?v=8fraDFydK-8
Активен
Jimmy
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 218

Още едно уиски, моля.

Профил
« Отговор #26 -: Май 09, 2010, 11:06 »

Т.е най-голямата промяна идва, когато спреш да гледаш на всяка мацка, която те харесва, като на потенциялно гадже, и на "бързо решение" за ниското ти самочувствие, и започнеш да имаш нещо което ти предлагаш на мацките, не да търсиш да извлечеш полза от тях. Когато стигнеш до тази точка, оттам започват все готини неща да се случват и вървиш (почти)само нагоре  Готин

Respect.
Активен
razace
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Май 10, 2010, 00:40 »

Малко е извън темата, ама искаш да кажеш, че ако правя секс 5 пъти седмично, има опасност да изпадна в депресия.  Засрамен

питай чичко гугъл, ся не ми се търси ама бях го прочел на 3-4 места и много точно обесняваха процеса, от 5 пъти едва ли ще ти стане нещо, ама ако еякулираш по 30 пъти на седмица нали се сещаш, че както с всичко прекалено и тука имаш вреда и съвсем точно се описва химическият процес на долния сайт
http://www.steadyhealth.com/articles/Consequences_of_over_masturbation_a589.html

Over-masturbation, or more accurately said over-ejaculation stimulates parasympathetic nervous functions, which results in the over production of sex hormones: acetylcholine, dopamine and serotonin. Abnormally high levels of sex hormones cause brain and adrenal glands to perform excessive dopamine-norepinephrine-epinephrine conversion. In other words: there is a big change of body chemistry when man or woman practices over-masturbation.
Активен

lalalalalalalalala
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #28 -: Май 10, 2010, 01:40 »

Тотално ми опорочихте хубавата тема!!!

За пореден път да обобщя чрез насочващ въпрос - нека си представим следната ситуация: Момичето си има гадже и нещо се офлянква и се колебае да е с тебе ли, да не е ли с тебе... И ти си казваш - Абе, много ми дреме на мене, бе! Да не е единствена тая жена... ако не може да ме оцени - толкова по-зле за нея! Нито ще й се моля, нито нищо... Гаджето й на малкия ми пръст не може да стъпи - по-глупав е, по-грозен е, по-неуверен е, по-незрял е, по-малко е мъжкар... Всеки да си направи избора в живота и ако тя реши да е с него - да се оправя, нито ще й се моля, нито ще я чакам, понеже леко ще съм зает да бъда с много по-страхотни жени, нито ще се задоволя с ролята да го играя приятел и да чакам жестове на внимание от нейна страна...

Страхотно и много алфаджийско мислене, нали?

Само дето има една малка подробност, момичета и момчета... За да си кажете всичко това, трябва настина да сте по-готини от гаджето й! Трябва да сте по-умни, по-успели, по-мъжкари и във всичко да сте по, за да го зареже тя заради вас, както разбира се и една жена трябва да е по!, за да я предпочетете пред приятелката си...нали сме съгласни?

Защото на мене лично не ми дреме, ако някой дойде в бара и ми направи най-стрхотно-уникално-перфектния апроуч на всички времена - мойто гадже, ако е по-готин тип, просто ще ви изпратя да водите колоната на тези, които отиват на майната си...

Така че, откъдето и да го погледнете, вие трябва да сте по! - във всяко едно отношение! Иначе нямате работа в този сайт, лично според мен... Имате работа във фитнеса, в библиотеката, в университета, в чужбина, в казармата или там, където трябва, за да станете наистина стойностни мъже! Не вкъщи пред компютъра...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
moonwatcher
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #29 -: Май 10, 2010, 11:05 »

Цитат
Тотално ми опорочихте хубавата тема!!!

За пореден път да обобщя чрез насочващ въпрос - нека си представим следната ситуация: Момичето си има гадже и нещо се офлянква и се колебае да е с тебе ли, да не е ли с тебе... И ти си казваш - Абе, много ми дреме на мене, бе! Да не е единствена тая жена... ако не може да ме оцени - толкова по-зле за нея! Нито ще й се моля, нито нищо... Гаджето й на малкия ми пръст не може да стъпи - по-глупав е, по-грозен е, по-неуверен е, по-незрял е, по-малко е мъжкар... Всеки да си направи избора в живота и ако тя реши да е с него - да се оправя, нито ще й се моля, нито ще я чакам, понеже леко ще съм зает да бъда с много по-страхотни жени, нито ще се задоволя с ролята да го играя приятел и да чакам жестове на внимание от нейна страна...

Страхотно и много алфаджийско мислене, нали?

Само дето има една малка подробност, момичета и момчета... За да си кажете всичко това, трябва настина да сте по-готини от гаджето й! Трябва да сте по-умни, по-успели, по-мъжкари и във всичко да сте по, за да го зареже тя заради вас, както разбира се и една жена трябва да е по!, за да я предпочетете пред приятелката си...нали сме съгласни?

Защото на мене лично не ми дреме, ако някой дойде в бара и ми направи най-стрхотно-уникално-перфектния апроуч на всички времена - мойто гадже, ако е по-готин тип, просто ще ви изпратя да водите колоната на тези, които отиват на майната си...

Така че, откъдето и да го погледнете, вие трябва да сте по! - във всяко едно отношение! Иначе нямате работа в този сайт, лично според мен... Имате работа във фитнеса, в библиотеката, в университета, в чужбина, в казармата или там, където трябва, за да станете наистина стойностни мъже! Не вкъщи пред компютъра...

Хахахахахаха  Готин
Активен
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #30 -: Май 10, 2010, 11:36 »

Нямам идея къде да плесна темата... Нямам проблем в свалките, обаче имам генерален проблем с пик ъпа като цяло и затова реших тук да я публикувам...

Проблемът ми с пик ъпа е прост - не го разбирам.

Не разбирам за какво служи, не разбирам каква е идеята на цялата работа... Не съм чела нищо, нямам и намерение, не разбирам терминология и такива неща (не това не му разбирам на пик ъпа, така че четете надолу...), но когато влизам тук, ви се радвам и чета с интерес и си казвам - това - да, това - не, ооо, това е яко, ееее, това действа ли на 16+...

Обаче...всъщност не разбирам как така това, че ходиш да заговаряш мацки в мола, може да те направи по-готин човек... Да, да, да, знам, че пик ъпа не е абаут заговаряне на мацки в мола, а е абаут лайфстайл и цялостна промяна и отвореност към света и към себе си и тн и тн, но... пак нещо ми убягва цялата идея... нали не е само, за да излъжеш някоя да спи с теб? Моля ви се, не ми казвайте това, защото много ще се разочаровам...

Това прочетох от темата, следва отговорът ми, който се отнася до всеки един член, прочел го. В случай, че повтарям някого, е неволно.

priZdrachna доста се развилня, чак се чудя дали да пиша по-нататък... но хайде.

Имам подозрения, че проблемът ти (цитирам: Проблемът ми с пик ъпа е прост - не го разбирам.) е проблемът на 95% от хората тук, а и не само тук. Първо да кажа, че не съм привърженик на идеята за пик ъпа, по простата причина че се изкривява прекалено много до технологичност: стойки, фрази, цели представления... Та от къде идва ?неразбирането?? ? Идва от неумишленото и несъзнателно хилядократно усложняване на нещо, което е просто като 1+1. Някой някъде наскоро беше споменал относно ?еднаквите? теми от рода на:

Какво да правя с момиче...
- което харесвам от 4 години и сме си приятели
- което виждам всеки ден на спирката
- което преди месец дойде да живее в квартала и всички я налазват
- с което ме съученици но ме е срам
- ... и тн.

Уточнение: това не е тийнпроблем сайт. На всеки такъв въпрос отговора е един и същ. Още по-тъпо е, когато дадения въпрос е започнат с ?Чета сайта от месеци, но сега реших да питам?. Чел, чел нищо не прочел. Или поне нищо не разбрал. Да не говорим, че ситуациите се описват с по 4 изречения и ние някак си трябва магически да проникнем в съзнанията на тези момчета и да разберем основните важни информации.

Та къде е объркването ? в прекалено многото несистематизирана информация. Няма градация в нещата ? първо т?ва, после онова, трето, пето, десето. Всеки почва от нещата, които могат да бъдат заимствани (думичките) без да се взимат на предвид по важните фактори от рода на ти достатъчно интересен ли си и имаш ли какво да дадеш на това човешко същество, което се опитваш да примамваш с чужди думи в извратеното си битие на ?стокър-аматьор?? От тук тръгва заблуждението, че всичко е много сложно, шот ?не стана от първия път, тва не е за мене, аз не мога? ? ми супер, аре бягай.

Проблем номер едно при този, който ще става ?голям играч? е, че си няма и на идея кво точно иска (в повечето случаи). Т?ва е като да си бъркаш в джоба и да не знаеш какво искаш да извадиш. И няма кой да ти помогне. От там става още 460 пъти по трудно. Върти се като кънкьор на финал и не знае на къде да хване. Таа ли искам, оная ли, всичките ли, знам ли и аз не знам деа. И естествено се хвърляме на голямата мръвка. Там, където нейното съзнание вече вижда само в лична изгода (голям проблем на модерното общество). Резултата ? пак същия като предния ?не стана... не мога...? супер, ае бегай. Работата е там, че пик ъпа буквално ни обещава света, но реално всичко си зависи от тебе самия.

Проблем номер две е, когато момчето хване да се вземе прекалено на сериозно. Втълпява си ?Аз съм Пикъп Артист и от мен се очакват резултати, както от мен самия, така и от околните.? Бул-шит. Не знам от къде да почна да храня подобно виждане и нагласа. Според мен е страшно важно да бъдеш наясно със себе си и с желанията си, да можеш да бъдеш честен пред себе си и пред целия свят за да можеш да откриеш и признаеш грешките и слабостите си с цел да започнеш да работиш върху тях. Хора, който се душат в собственото си его не могат да постигнат реални резултати в самоусъвършенстването и ?себеизграждането? си в каквато и да било област ? било то професионално, емоционално, социално или каквото и да е друго. Тук нещата затежават още повече.

Проблем номер три ? да бъдеш позитивен. Да се хилиш като зелка по цял ден не означава да си позитивен. За да си позитивен, трябва живота ти да е ок и да нямаш три камиона притеснения относно работа, пари, приятели, интриги, задължения, с които не ти се занимава и тн. За да си позитивен, трябва да се чувстваш добре отвътре, и тогава ще имаш желание да говориш с всички хора около себе си, защото нищо няма да те спира да го правиш. А в подреждането на живота заучени фрази никога няма да ви помогнат. Дните просто ще си минават и ти ще седиш вкъщи на 37 години, пишейки 2682368ия си пост в темата за шит тестовете, оплешивял и изнервен от факта, че старата ти болна майка, за която ти не си направил нищо през живота си, не ти е приготвила т?ва, което искаш да ядеш. И с целия този негативен заряд от почти изпуснат живот ти ще отидеш навън да бъдеш позитивен? Хехе.

Проблем номер четири ? състезанието. Кой е по-по-най? Е от тва по голяма глупост аз не съм виждал и чувал. ?Ти трябва да си по-готин от останалите!?. А какъв е критерият? Има ли метър за ?готиност?? Защо е глупост ? защото хората са различни. За някои, татуиран от челото до петите с 300 пиерсинга и грим е страхотен,а за други е буквално парцал, за трети е атрактивен, за четвърти луд, за пети безразличен. Същото и с костюмирания мениджър. А всъщност трябва да си себе си. Най-доброто възможно от себе си. И ежедневно да надграждаш на това най-добро от себе си с нови качества. Да изграждаш собствената си индивидуалност.

Това е за мен пик ъпа - bs. (заради начина по който го "разбират" хората)

Себеизграждането е съвсем отделно и различно нещо от пик ъпа. Свеждането на двете под един знаменател е като да сипваш фанта в салата вместо оцет и да очакваш да ти е киселко.

Моите поздрави и уважения към всички.
Активен

have fun
Kromodor
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

Профил
« Отговор #31 -: Май 10, 2010, 11:56 »

Пикъпа е един от инструментите за развиване на човека, както каза Джими. (може би не точно най-бързия)

Повечето хора, които се занимават с нещо подобно не са имали никога за цел да "развивам себе си". Просто искат успех в сфера, къдато досега са нямали. И както в много други сфери - за да задобрееш в нещо, особено свързано с хора, трябва да подобриш себе си като човек по един или друг начин. Естествено винаги ги има и гийковете.

Дейвид ДиАнджело беше казал нещо, което ми хареса много - За да задобрее човек с жените, почти винаги трябва да подобри себе си. Естествено ако продаваме продукти "подобрете себе си за да сте добри с жените" половината ще си кажат "Че кво ми е на мен ве? Искам само да опъна Минка ебати!". Затова подобрението обикновено е заложено в програмата/курса.
Бележка от мен: всъщност май доста малко програми имат този подход?

Началният пикъп е като подробна карта как да минеш през минно поле, понеже редовните последователи са хора, които не знаят какво е мина, как се ходи, до къде стига полето. Без такава карта е все едно да те пуснат наистина в минно поле без никаква военна подготовка. Я минеш половината, я не...

Някой люде се оправят и без карта - може ли са да ходят преди това, израстнали са измежду сапьори, или редица други причини. Но са малцина. Всъщност ако можеха да бродят и обезвреждат мини без проблем изобщо нямаше да се насочат да дирят информация в такава насока.

Та пик-ъпа хваща човечеца за ръката, води го стъпка по стъпка между мините и го докарва до изхода. "Бах мааму! То стана бре!" си вика човечеца, успял на 10-тия път да мине през минното поле с картата. И минава пак и пак и пак...настъпва мина от време на време, но далеч не както преди. По някое време се усеща че може да стъпва настрани, да ходи по-бързо, по-бавно, да прескача - един вид добива усет (с опита).

На земята има стотици видове карти за минаване през минни полета.
Има и различни хора, които предопичат да минават по различен начин през минното поле. Някой нямат търпение да препуснат през него. Други изучават устройството на мините, трети наблягат на техниката на стъпване и т.н.

За тези, които нямат нужда - пикъпа е ебати смехорията - събрали се 5 пича и се пънат, и пулят преди да отидат да говорят с друг човек. Ебати безумието а?
(Инсайт след като говорих с няколко "натурала" - хората, които са добри по дефулт в повечето случаи изобщо си нямат идея че може да има някой слаб с комуникацията с мацки. Изобщо не виждат пречките, които спират останалите.)
---

Чесно казано пикъпа според мен е много полезно нещо стига да не учи хората на грешни навици (както често става) а да мислят интуитивно (т.е. да не се зачукват в тиквите си в свръх-анализ както например аз). Понеже като се придобие усет и дава една такава уникална гъвкавост - част от човека - промяна в характера. Иначе седи като един патлак, който се взема само ако ще се ползва. "Батенце аре ходим да заграждаме фусти*", "Брат, не съм си взел патлака брат!". Кофти брат.

Идеята е човек да се развива а не да единствено трупа оръжия. Оръжията помагат, но остават само оръжия. Опита е много важен, но и грубото окопаване като дивя свиня води само до някъде (т.е. блъскането в една посока). Аналога е да отвориш 200 сета и на 201-я път да ги отваряш като 1-вия (а по подразбиране се цели подобрение), понеже е дръпнал някой неприятен навик.

Тъй че пик-ъпа може да е полезен, може и да не е чак толкова. За всеки е различен.

Бонус:

Имах едно прозрение наскоро - че преди човек да започне да прави нещо (действие) - да си постави така в ума си, какво иска да научи основно от това. Ако ще и докато мие чинии и си вързва връзките на обувките. Поне при мен е супер добро - първо, обръщаш внимание на детайли, които досега не си забелязвал. Второ - тренираш неща, които никога не си предполагал че може да се тренират с подобно действие (което ускорява ученето). Трето - кара те да се чувстваш яко дори и в безумни моменти (по-късно) Намигване
Активен

Границите са там, където сам ги поставиш.
spiders3
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 58

Профил
« Отговор #32 -: Май 10, 2010, 13:50 »

Знаеш ли.. има доста готини момчета,които в дадена връзка биха направили много,но не могат да стигнат до там поради проблеми с свалките и то още в началото на дадена свалка. Аз лично ще ти кажя една история с едно 1 мое приятелче което завърши миналата година.Той е готин,има визия - дори беше нагреден за енциклопедична личност на випуска,НО беше слаб в свалките.. и така и не успя да си хване някоя приятелка,а човека е супер точен,готин и умен,но не бе оценен правилно от жените.
Има и момчета които са големи свалячи,но са прости и с гаден характер. Лично според мен, не трябва да гледаш отначало кой как те сваля,а какви качества има. Да тук се учим да сваляме,но както каза по-горе то тогава ако даден мъж дойде и ти направи "най-стрхотно-уникално-перфектния апроуч на всички времена" и видиш,че приятелят ти е по-готин,ще му 'биеш шута' на сваляча,но ти не го познаваш и няма как да разбереш дали е по-готин или не,също така ако този така да го наречем сваляча е по-готин от твоя приятел,то ти тогава ще 'биеш шута на твоя приятел'( поне аз така да го разбирам ),а този "сваляча или по-готиия" можеш да видиш след време,че не е чааак толкова готин,а съм 100% сигурен,че искаш и сериозна връзка,а той не е сериозен,само ще съжеляваш сред време.
Тук в този сайт, всеки има потенциал за сваляне на жени никои не е по малко готин от другия!Някои имат страхотни качества които много момичета/жени не са могли да видят и точно в този момент тези хора се учат да показват тези готини качества и да свалят жени с тях.

Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #33 -: Май 10, 2010, 14:01 »

Миракъл е единственият човек, за когото нямам притеснения дали е разбрал защо пускам тази тема и какво искам да попитам/кажа/науча чрез нея...

Благодаря, че темата е качена сред важните, мисля, че дава храна за размисъл...

Това, което исках да кажа във всеки един пост е, че не можете със заучени фрази да убедите някого, че сте най-добрите...Рано или късно заблудата излиза наяве и се проявява в десетки ситуации...ако искате другите хора да ви мислят за Алфа, ще ви се наложи наистина да сте такива - във всеки един аспект, във всяка една житейска ситуация, а това изисква цялостно развитие на личността...тоест за да станете Алфи, аз не виждам с какво по-малко ще ви помогне четене на книги, спортуване, развиване във всяка една посока, която ви влече, отколкото заговарянето в мола... заговаряйте, но заговаряйте и мъже, и всякакви интересни хора винаги, когато ги срещнете, такива, от които можете да вземете нещо ценно и интересно и да им дадете и на тях...така се обогатява човек според мен...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
razace
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #34 -: Май 10, 2010, 23:17 »

Бонзай! евала мацка, много точни неща си ни наприказвала
 и за да дам нагледен пример развитият физически и богат интелектуално хомосапиенс няма как да бъде не забелязан от мацките на хоризата, когато е алфа Никва книжка не може да преобрази мухльото в  мъжкар, напротив теорията скапва мъжествеността.   Няма значение, че пазите ловко тайната си за четенето пикЪп литература, фалшивото вони на гомнца. Имал съм мойте моменти и за да бъдеш алфа са нужни 3 неща; непукизъм, добро настроение, и мнооооооого пак повтарям много ама мнооооого работа и забавления Усмивчица

м/ж малко ми е трудно да разбера хората без финансови проблеми и бета поведение
Активен

lalalalalalalalala
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #35 -: Май 11, 2010, 00:01 »

spiders3, мислех, че се подразбира, че нямам предвид готин само по визия...кой ти гледа вече визията в епоха, в която Колин Фарел е предпочитан пред Джейсън Статнам...

Виж те си темите...вижте си само тази за алфа героите от филми...нещо да ви прави впечатление..че те не са супер свалячи с жените, а същевременно пълни мухльовци в битието...Джеймс Бонд не сваля жените, защото им купува мартини и им пали цигарата с хитра реплика, а защото бие лошите...ебаси..колко е трудно да обясниш понякога нещо елементарно...
Активен

Khan
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 281

Профил
« Отговор #36 -: Май 11, 2010, 19:57 »

Подбуден от въпроса на приЗдрачна,аз също се сетих да попитам едно две неща.
Пик-ъпа помага ли на бедните ? Отнася ли се и за тях ? Според мен - не и ще се обоснова.

Всичките книги казват "усмихни се,гледай в очите",обаче как би могъл да гледаш в очите и да се УСМИХВАШ при положение,че имаш тегав живот ? В нашата страна малко хора имат възможността да си купуват апартаменти,и все по - малко ще я имат.
Какво правиш,като се запознаеш с момиче създадеш и първоначален интерес и тя е готова да ти даде някакъв контакт(скайп,телефон,ФБ...),но след това нямаш финансовата възможност да я изведеш или при евентуална добра свалка и планове за секс същата вечер няма къде да я заведеш,живееш в малък и вечно "пълен" апартамент,примерно ?

Колкото по - беден е човек,толкова по - нещастен(чудесна логика),колкото по - нещастен,толккова по - малко социални контакти.По - малкото социални контакти в детсвото,логично,водят до слаб речник и трудно повеждане и поддържане на разговорите.Нямаш истории за разказване "как си бил на купон","как си бил в Пловдив/друг град" ?!?

Да не забравяме,че колкото и да е дребен и плешив Нийл Строс в крайна сметка има доста красива къща !

Как може да имаш проблеми вкъщи,да нямаш пари за това и за онова,но като излезнеш да си усмихнат и да привличаш хората ?!Да,да оставиш добро впечатление и интерес не е най - трудното.Всъщност по - трудното е после - да задържиш интереса и да докажеш,че онзи усмихнат и интересен човек си ти самия.

"Жените не обичат мъже,които хленчат" . Да се разбира ли,че като имаш проблем вкъщи (какъвто и да е) не можеш да споделиш с нея ?

За накрая ще дам пример със себе си.Беден съм,не мога да си позволя доста удоволствия,които голямата част от връстниците ми могат(да,осъзнавам,че мога да си позволя много неща,които други не могат,но ако не гледам нагоре няма да има никакъв прогрес,нали така ? ).Ще ми кажете да си търся работа,еми правя го вече 1 година и НИЩО.Само вчера и днес съм кандидатствал на ТОЧНО 60 места без да преувеличвам !!! Излизам навън харесвам си дадено момиче - заговарям я,създавам интерес и си тръгвам,взимайки контакт.После какво следва ?!?

П.С. Малко съм го нахвърлял,но така ми изкочиха нещата в съзнанието и нямам намерение да подреждам.

Благодаря предварително.
                                                                                            Поздрави :
                                                                                                      Khan.
Активен
razace
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #37 -: Май 11, 2010, 23:50 »

тва дали си пич не зависи от финансовото състояние. Цялата планета е устроена така, на никой не му дреми как се чувстваш, а кво можеш да дадеш. Познавам пичове пазаруващи от мангалски пазари и пак доста готини и с добро чувство за хумор и други с бмв-та за по 100 хил.лв от които лъха тъга и мъка. Вече се чуда що и аз чета такива глупости по форумите щот ме натварват, ама такава е ситуацията в бг, приемаш фактите и действаш както прецениш, историята е показала достатъчно хора издигнали се от нищото, а ти ако не можеш да превъзмогнеш, че не си от заможно семейство ще си останеш малък и както казах на никой не му дреме, наистина
Активен

lalalalalalalalala
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #38 -: Май 12, 2010, 00:17 »

Малиии, няма ме 10 дни и каква тема сте сътворили... Половин час чета, мигам тъпо и се чудя от къде да започна. А определено имам какво да кажа. Като за начало да отговорим на колежката конкретно по наболелия въпрос: "Как го разбирам пикапа и какво точно очаквам да получа от него?"
Виж, При, няма точен отговор на този въпрос. Всеки различен характер има черти, които го правят уникален. Всеки от нас има силни и слаби страни, а за да си онзи мъж, за когото ти говориш са нужни доста качества. Ако част от тях липсват нещата просто не се получават. Съгласи се с мен, че познаваш мъже, които на пръв поглед отговарят на 90% от критериите, но все пак нещо им липсва и това е достатъчно да ги зачеркнеш от списъка на потенциалните ти партньори. Има такива, които са лоялни приятели, джентълмени, с добра външност, социален статус и комуникативни способности, но ако трябва да решат къде да те заведат изпадат в напълно дезориентирано състояние. Те просто нямат лидерски способности. Има и такива, за които не е проблем да "ръководят" цялата вечер и да те карат да се забавляваш, но ако на масата дойде някой и му каже "Ти що ме зяпаш, бе?" и твоят човек да започва да мънка и да се извинява. Той просто няма нужната решителност и твърдост. Има и такива, с които ще си прекараш страхотно докато не дойде моментът, в който внезапно завали дъжд. Той е планирал всичко и сега не знае какво да прави. Просто му липсва непринуденост и той не може да импровизира. Усещането, че нещата не са под контрол го кара да се изнервя защото е свикнал да планира всичко. И още много такива примери, но да се върна на мисълта си - Колко са хората, които притежават всички тези качества? И колко от нас осъзнават какво точно им липсва? Пикапа е систематизирана информация за това какъв трябва да бъдеш, какви качества трябва да притежаваш и как трябва и не трябва да се държиш. И в свалките и по принцип в живота. Или поне за мен е така. А когато осъзнаеш какво ти куца, кои са слабите ти места и какво трябва да промениш, то стига да имаш волята и желанието, това ще се случи и тогава следват успехите не само с жените, а изцяло, Защото не може да си Алфа и да нямаш успехи. Това е съвкупност от качества, които са полезни във всяка една сфера на живота и неминуемо носят дивиденти за своя притежател.
Лично с мен какво се случи: Аз не съм тъп, грозен, срамежлив или задръстен. Не съм и пъпчив тийнейджър, който виси пред монитора и чака тате да даде парички. Имам голяма част от необходимите алфа-ценности, но и голяма част ми липсват. Попаднах случайно тук и като се зачетох какъв трябва да бъде един истински мъж започнах да си казвам "Да, това е така, да, това съм аз". Но паралелно  Смотан с това си казвах и "Ааа, това не го мога. Не ми стиска да направя така" После започнах да си задавам въпроси "Защо пък да не мога?", "А ако го направя какво толкова ще стане?" и стигнах до "Мамка му, аз ли не мога?" Е, оказа се че просто не ми е стискало, прекалено много ми е пукало или просто съм имал насаден страх от обществената реакция. И започнах да се променям. Сега не ми пука да говоря "пълни глупости" на непознати или да поканя момиче на кафе просто ей така без значение дали тя ще приеме. А ако ми откаже се усмихвам и продължавам да се забавлявам, вместо засрамено да наведа глава.
Но пак се отплеснах. Идеята ми беше, че пикапа всъщност е начин да погледнеш себе си друг ъгъл, начин да надникнеш от обратната страна, начин да пречупиш гледната си точка и да заобиколиш собствения си егоизъм като признаеш пред себе си, че има нещо, което ти липсва. И само от теб зависи да си признаеш, че е така и да поискаш да го промениш. А веднъж поискаш ли няма какво да те спре!
И ако си вървял в правилната посока успехът идва от самосебе си. А успехът с жените е първото, което прави впечатление. Защото когато се почувстваш силен и уверен не можеш да отидеш при шефа си и да поискаш увеличение на заплатата с очакването, че той ще види твоето вътрешно израстване. Но ако отидеш в бара, завържеш контакт с привлекателна жена и тя се съгласи да излезе с теб, то тогава се чувстваш оценен и знаеш, че промяната в теб е положителна, забележима и дава резултат.
Та така... да обобщим: За мен Пикапа е начин да оцениш себе си, да откриеш недостатъците си, да ги признаеш, да ги оцениш, да поискаш да ги промениш, да извървиш пътя на самоусъвършенстването и да почувстваш промяната когато бъдеш оценен. И наградата ти е когато се събудиш сутринта и видиш нейния сутиен на пода в спалнята си и през замъгленото ти съзнание мине мисълта: Аз заслужавам това, защото го постигнах като се борих със себе си. И успях!
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #39 -: Май 12, 2010, 09:08 »

Да, Phoenix, аз съм на същото мнение... затова и съм убедена, че ти не ходиш да заговаряш момичета в мола, а се концентрираш повече над себе си... и знам, че ето, има още един човек освен Миракъл, който е разбрал точно какво имам предвид...

"Пикапа е систематизирана информация за това какъв трябва да бъдеш, какви качества трябва да притежаваш и как трябва и не трябва да се държиш. И в свалките и по принцип в живота. Или поне за мен е така. А когато осъзнаеш какво ти куца, кои са слабите ти места и какво трябва да промениш, то стига да имаш волята и желанието, това ще се случи и тогава следват успехите не само с жените, а изцяло, Защото не може да си Алфа и да нямаш успехи. Това е съвкупност от качества, които са полезни във всяка една сфера на живота и неминуемо носят дивиденти за своя притежател."

Не мога да съм по-съгласна...
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Изпечатай  

Отиди на: