Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 08, 2020, 13:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Една разкошна жена и един мъж  (Прочетена 2471 пъти)
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 999

Профил
« -: Март 03, 2019, 21:19 »

Беше тежко лято. Тогава още пиех, значи е било отдавна. Бях разпалил моторетката, слънцето печеше като копеле целия бях станал вода и мас, чак под езика се бях изпотил. Което наложи, спешни вливания. Разположих се в градинката на някакво кафене и реших да се отдам на тънки следобедни напитки. Алкохол, като по чудо не ми се пиеше за това, помолих учтиво, неприятната сервитьорка да ми поднесе, прясно мляко с лед и и една нежна ментичка да се олабим.

Запалих един фишек в тоя момент влиза, ултра яка, напомпана, нацъфкана, напукана, наперена, намазана, мацка. коса светло кестенява, цици малко по-малко от нужното, задник много, ама много, краката прави дълги на пръв поглед имаше дюзтабан, което в последствие се потвърди. Джуки, яко, очи големи, красива работа. Много красива, много. Супер сладко излъчване, погледа и срамежлив и предизвикателен едновременно. Походката и беше като танц, а задника и даваше отклонение не по малко от 224милиметра във всяка посока. Ах мамка му. Не знаех какво да правя. Един бастон като мен, никъв шанс с такава красавица. Никъв шанс да се класирам, реших да се върна към заниманието си и да лиша това съвършено гадженце от възможността да ме отреже като кисела краставица. Но макарите вече бяха произвели химикала който ме удари като парен чук.  Щях да падна от дивана. Викам си, сега кво прайм? Тая много яко, аз кьор фишек. С интелект трудно, ще я спечеля с визия трудна работа, може и да се задуша от гълтане на корема. Съдейки по чанатата, очилата и грината на пандора и с пари няма да ми провърви. За зла беда, беше седнала на масата със някъв който не изглеждаше много като да харесва жени, но в наше време трудно се разбира кой какво харесва.

Ударих си млякото, викам ше работим. Ако ще цял свят да ми се смее също както аз се смях като аверката на Вальо попа разправя на цялата компания как хвърлиш кереча за 23 секунди първи път като се обичали. Кво да правя викам, мамка му, какво да правя. Тая много искам да я водя на едни места, едни работи да правя грешни. Измислих пъклен план, реших, че няма начин да се добера до телефона и още повече с тоя пичага до нея, не съм в състояние да въртя такава игра. Трябваше да действам долно, щях да се сбия партизанската, мислех да изпипам подмолен план с който да се добре до това което ми беше нужно. В тоя момент, видях, че си плащат сметката което не ми остави възможност да доизпипам плана си. Отидох до тяхната маса.

Аз - Привет, името ми е Меноуор Мамалев, приятно ми е.
Пичгата - Здравей, аз съм Ристо.
Тя - Аз съм Александра.
Аз - А фалимилия имаш ли си?
Тя - А за какво ти е?
Аз - За да те намеря във фейсбук, разбира се.
Тя - Хахахахах, ами ако не съм се регистрирала с истинското си име?
Аз - Тогава, ще стане малко по-сложно.
Тя - Дай ми твоя, ще те намеря.
Аз - Много е сложно, по-добре аз да се заема с това.
Пичагата през цялото време се усмихваше, явно му беше забавно.
Тя -Мислиш ли, че няма да се спрявя?
Аз - Мисля, че ще мие  по-лесно да го взема от приятеля ти.
Тя - Ееее, не е честно така.
Аз - Значи ще го направим по лесния начин?
Тя - Да, кажи ми своя.
Аз - Ето как ще го направим, изпрати ми СМС със твоя а аз ще ти върна моя.
Тя - Хахахах, това е оригинално. Съгласна.

Оказа, че не е имало от какво да се притеснявам. ацката се оказа супер готина и отворена. Взех и и тела и фейса. Сготвих си, свинско с кисело зеле, сега ще го ям. После може да донапиша квото имам да пиша.
Активен

Fortuna incepto signatur!
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 565

Профил WWW
« Отговор #1 -: Март 04, 2019, 11:19 »

Дай малко нататък де :Д
Активен
bace73
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 530

Профил
« Отговор #2 -: Март 04, 2019, 15:11 »

Готин На мен пък ми е интересно, щеше ли да отидеш, ако тоя си изглеждаше, като определено да харесва жени. Явно си перде и смелчага  Намигване
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Март 04, 2019, 19:56 »

bace73 - В никакъв случай ако, се вижда из далеко, че са гаджета няма да се хвърля.

Baby_951 - Не бой се.

Бях особенно доволен от себе си, все пак, без особени усилия се докопах до контактите. Бях вече и заковал едно питие. Плана беше да ида да разчекна моторчето и след това да се прибера на ладовинка. Щях да си Щях да разцъкам в нета, да прочета нещо интересно, да обогатя знанията си. Макар и толкова безполезни. Например, скоро разбрах от къде произлиза думата 'колега'. Едвали някога ще ми потрябва но има място за инфо не ми пречи. И точно в този напрегнат момент, телефона в джоба ми изрева все едно като ощипана монахиня. Гледам аз, викам си сигурно не съм добре. Предложение за приятелство. Гледай кой тоя, който си позволява подобни деяния, охоооо, мацката. Пише ми, дано не съм сбъркала.

Аз - Дали си сбъркала има време да разберем. Реши ти да направиш първата стъпка ли?
Прибрах телефона качих се пърполетката и го зачесах мръсно и полека. Направих един перник през мало бучино, пътя като тиган равен, завоя готин, голям бой го бих голямо дране му хвърлих, Стана ми готино прибрах се.

Гледам си тела.

Тя - Не нали обещах, че ще те намеря.
след 10 минути.
Тя - Изчезна?
Аз - Карах моторетката, нямаше как да пиша.
Тя - Оооо, а ти си моторист?
Аз - Харесваш мотори ли?
Тя - Не, дори напротив. Само вдигат шум и пречат на движението.
Викам си тая ми заби нож в гъзъ, мислех да се правя на 2 метра и половина висок с мотора, а тя дори ги мрази и смята за досадни. Ще трябва да измисля друг начин да изпъкна като черен трън на бяла пета, си мислех докато си накапвах взривоопасна смес.
Аз - Няма какво да кажа в моя защита.
Тя - Дано поне да не си с тяхната култура?
Аз - Това подвеждащ въпрос ли е?
Тя - Хаха, според мен, мотористите са с много ниска култура. Най-малкото често ми показват пръсти по светофарите.
Аз - Ще ги видя кои са тия и повече няма да се повтори. А ти изглежда си еманципирана жена?
Тя - Старая се.
И се започна, с едни обяснения. Кой какво работи, светоглед, мироглед, характер, навици, хобита. Разказах и, че едно от хобитата ми е да си правя музика в къщи. Оказа се, харесва приблизително музиката която аз слушам.
Време беше да я поканя на среща. Сторих го.
Аз - Изглежда, е време да излезем на среща.
Тя - Имаш детлайн ли?
Аз - Просто имам време тази вечер.
Тя - Но аз нямам.
Викам си поеба се все, язък за барута, отрепах няколко часа с глупости и накрая пак ше търкам меча.
Аз - Окей.
Тя - Не, че не искам но не мога.
Аз - Съгласих се.
Тя - Разсърди се.
Аз - Много повече ще трябва да направиш за да ме разсърдиш. Излизам тогава аз.
Тя - Значи все пак, ще излезеш.
Аз - Нищо чудно и все пак среща да има.
Тя - Това беше грубо.
Не писах ени мор, излязох с едни момчета, там се започнах с една мацка за която ще пиша в "Люти истории".
На другия ден си разменихме няколко реплики. Над вечер, ми пише.
Тя - Ще повториш ли поканата?
Аз - Не ми се вярва.
Тя - Да те поканя тогава аз?
Аз - Пробвай?
Тя - Поканен си.
Аз - Хахаха, заминавам за Турция тази вечер, няма да може.
Тя - Кога се връщаш.
Аз - Утре ако всичко е наред.
Тя - Тогава утре?
Аз - Ще видим, бързаш ли за някъде?
Тя - Окей, тогава ще чакам ти да ме поканиш.
Ходих където ходих, много ядох много пих. Много хубу беши. Прибирам се аз, и и пиша.

Аз - Тази вечер, вече задължително.
Тя - О не, само тази вечер не.
Аз - Ясно. Имаш право само на един отказ и след това срещата ще се състои в моя апартамент.
Тя - Хахах, не си познал. Тази вечер ми е идеално.
Аз - Няма ли как да ми откажеш?
Тя - В никакъв случай. Вече няма къде да ми избягаш. (усмивка с език)
Аз - Добре де, най-накрая ще се случи.

Срещата беше в центъра. Проблема с паркирането беше актуален, а и се мотах до последно. Закъснях несъзнателно с десетина минути. Седнах на една пейка и запалих фишек. В тоя момент я видях в най яката рокля на тая планета с най-готините крака във вселената и циците и леко подскачайки заради токчетата. Викам, майко мила е сега ше видиш колко си мъж момчето ми. Телефона ми звънна в тоя момент, погледах кой е. Важен беше човека но не по важен от тази мадама. Запитах се какво да правя, да я прегръщам ли да я целувам ли или направо да приложа схемата със сутиена и да изхвърчат тия цици бро, да ми се зарадва душата. Викам не, културен ще съм. Подадох и ръка.
Аз - Скандал си.
Тя - Всмисъл.
Аз - Не знам как, ще те опазя тази вечер.
Тя - Хихихи. Тръгнахме към една кръчма, пълен боклук ако питате мен, но иначе много известна. Псинало ми е на салама от пържени пилешки боклуци, суши, пици, спагети. Ае дейба ваща семка неядлива дейба, не мое ли да забъркате един корбан, една капама, катино мезе, трето пето, туй уний, агнешки черва да ми изпекат на скарата, да ми стане лошо да изпия едно кило ракия да стана да се бия със стената, толкова ли е трудно да нарежете един бахур, една кървавица, едни сърми да сгънете. Яхния, лучена манджа, пипер с домати, кво ви става дейба. Само някви боклуци ме карат да ям. В какви ли не елитни кръчми съм ходил едно готвено нещо няма. Агнешко по гергьовски няма вкус на агне. Оно си трябва да смърди тва агне бе копелета, върнах го викам на сервитьорката тва не става за ядене, боклук е. След малко ми вика, главния готвач го опита и каза че всичко му е наред. Ае викам, аз не съм казал, че главния ви готвач има вкус за храна, казвам че храната е негодна. Как да е.

Поприказвахме малко докато ни дойдат поръчките, беше наистина ослепителна. Няма толкова сладка усмивка на тая планете, надуших че хлътвам, което беше обяснимо. Говореше доста на място неща, очевидно беше, че беше надарена с интелект. Но ако беше само интелекта вероятно нямаше да е толкова тежко положението в което бях. Беше надарена с много неща, кои от кои по хубави. Устните и, плътни и червени, бели и добре подредени зъби, с изключение на долен 2ри той беше малко крив. Циците и идеално оформени, макар и при внимателна инспекция да се забелязва асиметрия между двете. По първоначални преценки зърната и трябваше да са тъмни и големи. Което отговаряше на изискванията. Гъста и дълга коса, почти черна на цвят, леко чуплива, събрана с шнола на тила. Веднага се сетих къде мога да я държа. Викам, си няма да стане така, тая трябва да я любя. Започнах да мисля, какво ли би било да е по бельо. В този момент явно ми е проличало.
Тя - Ехооо, нещо се отвлече?
Аз - Мислех едни работи.
Тя - Сигурно няма да ми кажеш какви .
Аз - Мои си неща ............. свързани с теб.
Тя - Хахах, това вече е интересно.
Аз - След пианото, ще ти кажа.
Тя - Пияно?
Аз - Пиано бар.

Отидохме в пианото, честно казано до сега съм живял в заблуда. Оказа се, че няма по-яко от пиано бара, ебавам ти и дискотеки и дяволи. Разтанцува се, иииииииихххх, някой виждал ли е бяло момиче с задник на цветнокожо. ЛОшо ми стана, прималя ми. Както никъв ме няма в танците станах все едно ме удари тока. Моментално я сграбчих за кръста.
Тя - Ооо, някой се събуди.
Сигурно е предполагала точно кое се е събудило.
След извесно време вече бяхме достъчно пияни, особено аз.
Аз - Можеш ли да познаеш къде отиваме сега?
Тя - Мога, да позная къде ти се иска да отидем.
Аз - Бравос, колко бързо се сети.
Тя - Но ще се наложи за го отложим.
Аз - Само веднъж каня, и искам да сме наясно и да обещаеш, че няма да се възползваш от състоянието ми.
Тя - С тази уговорка ме спечели.
Излязохме гледам минава някво такси, махам му спира, отварям вратата гледам вътре един дърт пират. Викам, добра вечер ше ни закарете ли ............... Скачай началник, няма да те оставя с това хубаво момиче по улиците.
взе ми 17 лв, викам сега ако бях малко по-трезвен щях да му кажа грозни думи, ама викам късмет изкара тва черво грозно.
Качваме се горе.
Тя - Ще ми покажеш ли буфера си?(има предвид аудио системата ми).
Аз - И не само.
Тя - Гледа ме закачливо.
Аз -  Ще ти дам до го усилиш.
Тя - Много ли?
Аз - До край.
Отворих си една бира да се успокоя. Не помогна, мамка му. Седнахме на дивана и тя запи от моята бира, пуснах лед цепекина да се раздвижи мембраната след това обърнах на Андра ВоЦели и нещата се закрепиха грандиозно. Толкова се закрепиха, че сме заспали на дивана, Събудих се по едно време гледам спи, даже и леко похърква. Викам.
Аз - Ставай да одим в спанята.
Тя - Не искам, носи ме.
Аз - Да бе да, ще ходиш иначе те оставям тук.
Тя - Уффф, голям си смотаняк. Отодихме в спалнята по някое време става да пикае, надявам се или е драйфала, хабер си нямам. Сутринта се събуждам и гледам, тая пак си е супер яка, само дето и смърдеше устата и се беше изпотила.

Ще ида си направя едни кифтаци, че съм умрел от глад. Утре пак.
Активен

Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #4 -: Март 04, 2019, 23:33 »

Аре дай до края  Ухилен
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Март 10, 2019, 21:08 »

Станахме, измих си зъркелите, ударих едно кисело мляко да видя дали има начин да преборя болките, оказа се, че дори тази смес е безсилна. Заложих на сигурно и сварих едно мощно циганско кафе, много вери гуд. Налях две чаши, замириса злокобно, викам си сега ще я събудя и ще удари едно кафе, ще хване да я пререже да я прокара, мамка му да преври материала да се чуди как да ме лъже, че отива да си вземе душ за да може да се издумка моя кенеф. Точно в тоя момент чувам със самите си уши, че някъв шибан телефон звъни, гледам моя, не е.
След секунди в хола влиза спящо нещо. Викам си кой туй чуду, сефте виждам.
Тя - На кафе ли мирише.
Аз - Да, закуска сигурно не искаш?
Тя - Защо да не искам? Няма по романтично от това да ти направят закуска.
Аз - Аз мисля същото за това да изпереш и да оправиш леглото, и не е грешно боклука да се изхвърли.
Тя - Хахаха, ще го запомня в случай, че реша да ти правя романтика.
Резнах кафето, много мощно беше, за проени секунди мислех, че ме тръшнал инфаркта докато вдигна пак налягането.
Тя - Аз отивам до банята.
Аз - Окей, но гледай да оставиш вода колкото още един човек.
Тя - А заслужава ли този човек.
Аз - Виждаш ми се малко, все едно ти обещано нещо и не си го получила.
Тя - Не разбирам.
Аз - Като малко недоебана?
Тя - Оффф, с друго впечетление бях за теб.
Аз - Бягай в банята преди да съм провалил вскичко.

Налях си още една отрова и запалих един фиш, успокои се още малко. Мислех си дали да не засека 7 минути, няма как да трупа повече от 7 минути освен ако не се е зачела в някоя статиа у фейса. И след това да вляза, рязко и неочаквано да го покажа на какво прилича и да я замоля да го държи докато се изкъпя.
После размислих. Реших да я оставя да се оправи на спокойствие. Не съм вече на уния години, няма го оня бай Маньо пиян залян да вдигна целия арсенал, цялата армада и да атакувам флангово и в тил. Не е така, вече съм улегнал сравнително млад джентълмен. В тоя ред на мисли, се запътих към банята.
Аз - Имаш още една минута и спирам топлата вода.
Тя - Излизам, разкарай се.
Аз - Окей. И спрях водата.
Аууууууу, голяма грешка, много вика, много ме руга, много ме обижда. Ще ми бъде за урок, не се шегувай с жена която не си мушкал при положение, че тя е била готова.
Излезе бясна, аз се правих, че не знам какво е станало. Облече се и изсъхна, след минути и аз.
Цял ден не ми писа. Викам си, тъпо парче съм, засрах цялото положение, а нещата бяха под контрол. Викам си, копеле трябва да измислиш нещо крйано оригинално и да поканиш за да свършиш това което си започнал.
Мислих мислих, и реших да я поканя за да четем книга. Бях си купил Топ мистериите на България, брутална книга.
Аз - Привет, искам да те поканя на вечеря и четене на книга.
Тя - Каква книга, не разбирам.
Аз - Аз ще ти чета, ти ще слушаш и ще коментираме.
Тя - След последния път, съм ти малко бясна. Това с водата беше супер грубо.
Аз - Реших, че вече е безпредметно да отричам признах вината и се извиних - И все пак, трябва да ми отговориш днес защото довечера започвам да я чета, без значение от обстоятелствата.
Тя - Окей, но това е последния шанс да ми направиш добро впечетление.
Аз - пфффф, аре сега и впечетление, още малко и дете ше иска да и правя, ако не върже да хваща гората ще и намеря най-близката в гугъл и ще и я пратя на локация - Ще се постарая.

Вечерта ядохме, гледахме интересни и образователни работи, след това зачетох книгата. Тя се гушна в мен, аз разпънах палатката. Сложих и ръката където е нужно. Счупихме се от секс, на другия ден си тръгна и повече не се видяхме или чухме.

Тва е.
Активен

Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #6 -: Март 10, 2019, 22:16 »

Голяма хиена си .Това с книгата ме уби сериозно ...  Ухилен Ухилен
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 156

Профил
« Отговор #7 -: Март 11, 2019, 09:16 »

Супер! Хареса ми как си взел контактите. Мен много пъти това ме е спирало на дей гейм - когато видя мацка с някой мъж, макар повечето пъти да не са двойка.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: