Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 15, 2020, 20:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Ползите от сериозна връзка?  (Прочетена 6934 пъти)
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 190

Профил
« Отговор #20 -: Юли 17, 2019, 10:33 »

От една страна е кофти да си сам, но от друга като го погледнеш не е. Бая момчета които познавам и са влизали в такива връзки са ми казвали че са били по добре сами, говорим за сериозна връзка не просто някаква забежка. Естествено си е до човек.

По-добре е да си в хубава връзка, отколкото да си сам. По-кофти е да си в лоша връзка, отколкото да си сам.
Активен

Отказът от отговорност не я прави нулева, а я прехвърля на някой друг.
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 737

Профил
« Отговор #21 -: Юли 17, 2019, 12:40 »

gotemperor, тезата ти се базира на презумпцията, че животът е справедлив. А той не е.
Тезата ти предполага, че търсенето и предлагането при мъжете и жените, е реципрочно, а то не е.
Първо, има противоречие, между критериите на жената за сериозна и несериозна връзка.
При мъжете критериите са малко или много обективни.

Второ, при мъжете и жените има различна крива на интерес.
Ако имаш 10 мъже, 10 жени, и те съответно са 3 4ки, 3 6ци, 1 7ца, 1 8ца, 1 9ка 1 10ка.
То интересът към жените и мъжете 6ци изобщо няма да е същия. Към мъжете 6ци ще е около 0та.
Към жените 6ци, ще е около 100%.
Колкото и да си полжелаваме, "да идем на фитнес", един мъж ще трябва мнооОго много да блъска по фитнеса, и дори да стане фитнес гуру, пак може да не го огрее.
От друга страна, една жена малко от малко да се весне във фитнеса от дъжд на вятър, и вече е затвърдила интереса към себе си. Друг е въпроса, че интересът все не е от достатъчно висока степен на алфа. И все не е достатъчно.
Абсолютно същото е, когато 10 жени ще предпочетат 2ма от мъжете, 9ката и 10ката.
И в модерния свят тази тенденция на промискуитет се стимулира, рекламира, насърчава и засилва.

Друго, (във връзка с това, че животът не е справедлив).
Може да имаш мъж 9ка, но да е отишъл на война за 10-12-15г. Или да печели пари в Канада на -40 в някоя тундра. И реално от 25 до 40г, животът му да е заминал без да има обективна възможност да си реализира потенциала. Да, сигурно ако сложим едно "както си го направиш" ще обясним 100% от проблемите в Живота. Но някак това е слабо. Защото животът не само не е справедлив, но не е и перфектен. Понякога решенията или грешките струват скъпо. Понякога не могат да "се фикснат" за години, а понякога и никога. Може да се контузиш трайно, да станеш инвалид трайно, отново не по твоя вина. И отново "както си го направиш" няма как да важи, ако например си останал без крак. Е, има и маратонци с 1 крак, но не знам какъв успех имат с жените.

Та ако човек има "проблем" нито непременно може да се реши сравнително бързо винаги, нито непременно е негова вина, нито непременно е с високи критерии и трябва да стигне до избор 5 нива под себе си, защото така твърдял някой/някоя, че било редно да се направи.
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Усмивчица
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3848

Профил
« Отговор #22 -: Юли 18, 2019, 08:08 »

Ползите е че няма да си сам и ще имаш секс
Че няма да си сам каква полза е? Аз пък толкова се кефя, когато остана сам за малко (рядко ми се случва). А че ще имаш секс - искаш да кажеш, че без сериозно гадже няма как да правиш секс? Абе ние играчи ли сме тука или какво?

Връзката не ти дава правото да притежаваш другия.
Ти ще си първата жена, която не си присвоява правото да притежава мъжа си. Но за да го докажеш, искам да видя отговора ти, когато той каже "абе срещнах (жена Х), която обича да прави (хоби У, което ти не обичаш) затова уикенда ще идем с нея на У, а ти стой с компанията".
Не знам с тия "компании" как го правите - аз никога не съм принадлежал към "компания". Достатъчно трудно е да срещнеш един човек, който да те кефи - а ако ще трябва и компанията му от още 10 човека да те кефи, понеже видиш ли всичко ще правите дружно с компанията ако ходиш с този човек - тогава става безнадеждно.

кога човек знае, че е срещнал подходящ партньор и отношенията с него имат шанс да просъществуват по-дълго?
Не е когато той е "идеален" и притежава х на брой качества (това е дори смешно), а е когато не изпитваш нуждата да търсиш друг.
Твоите потребности - били те емоционални, физически, сексуални или други - са удовлетворени и ти си доволен от изборът си.
Добре де, ама колко години трае това? Опитът казва 2-3. Значи от 18 до 30 ще натрупаш 4-5 страхотни, удоволетворяващи връзки, които за съжаление "се изчерпаха" и след това влизаш в групата на Танграта. Ти колко години си била с един човек, без да пожелаеш друг? А сигурна ли си, че още 10, 20, 30 няма да пожелаеш друг? Толкова сигурна, че да се подпишеш пред държавата, че се задължаваш да си с този човек цял живот и че ако се откажеш ще му дадеш децата си и ще му наплатиш 50% от придобитите от теб пари, имоти и коли през годините заедно?
Активен
gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Юли 19, 2019, 09:04 »

gotemperor, тезата ти се базира на презумпцията, че животът е справедлив. А той не е.
Тезата ти предполага, че търсенето и предлагането при мъжете и жените, е реципрочно, а то не е.

Та ако човек има "проблем" нито непременно може да се реши сравнително бързо винаги, нито непременно е негова вина, нито непременно е с високи критерии и трябва да стигне до избор 5 нива под себе си, защото така твърдял някой/някоя, че било редно да се направи.
Човек, ще спра да ти отговарям, защото ти не спираш да ми слагаш думи в устата.
Поне да бяха правилните думи, та да мога да си замълча.

Не, живота не е справедлив и аз никога не съм твърдяла нещо такова.
Ако живота беше справедлив аз щях да имам тялото на Salma Hayek и да съм женана за милиардер.

Това, което казвам е, че дори да си в кофти ситуация, дори да не е по твоя вина (в повечето случаи обаче Е), ще имаш по-голям успех ако работиш да излезеш от ситуацията, отколкото ако си седиш в нея и се оплакваш.
Също казвам, че хората имат много голям проблем с реалната си самооценка.
И мъже и жени са решили че са божествено красиви през 10 филтъра и търсят много извън лигата си.
Опитайте се да си създадете реална самооценка.

Активен

gotemperor
PuP Lady
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #24 -: Юли 19, 2019, 09:28 »

аз никога не съм принадлежал към "компания". Достатъчно трудно е да срещнеш един човек, който да те кефи - а ако ще трябва и компанията му от още 10 човека да те кефи, понеже видиш ли всичко ще правите дружно с компанията ако ходиш с този човек - тогава става безнадеждно.

Ако не се чувстваш на място в компании и/или ти е трудно да се впишеш и/или общуването с хора не ти доставя удоволствие - може би си по-саможив отколкото е хубаво и не си отборен играч.
Връзките са отборна игра, както казах по-нагоре. Дори имаш право да си избираш другарчето, което е най-якото.

кога човек знае, че е срещнал подходящ партньор и отношенията с него имат шанс да просъществуват по-дълго?
Не е когато той е "идеален" и притежава х на брой качества (това е дори смешно), а е когато не изпитваш нуждата да търсиш друг.
Твоите потребности - били те емоционални, физически, сексуални или други - са удовлетворени и ти си доволен от изборът си.
Добре де, ама колко години трае това? Опитът казва 2-3. Значи от 18 до 30 ще натрупаш 4-5 страхотни, удоволетворяващи връзки, които за съжаление "се изчерпаха" и след това влизаш в групата на Танграта. Ти колко години си била с един човек, без да пожелаеш друг? А сигурна ли си, че още 10, 20, 30 няма да пожелаеш друг? Толкова сигурна, че да се подпишеш пред държавата, че се задължаваш да си с този човек цял живот и че ако се откажеш ще му дадеш децата си и ще му наплатиш 50% от придобитите от теб пари, имоти и коли през годините заедно?

Най-дълго ми се е случвало 8 години. Защо Стоун, при теб колко беше?
Естествено, че може да ти се случи да пожелаеш друг. Но когато връзката ти е на страхотно ниво, ти си удовлетворен, то това желание остава на физическо ниво за много кратко време, докато не те оправят едно хубаво, а после изцяло го забравяш  Засрамен
Виж, ако не си доволен във връзката си, тогава започваш да се оглеждаш, да общуваш с потенциални кандидати съвсем несъзнателно и то не само от просто физическо желание, ами имаш цялостното желание да опознаваш потенциални партньори и да катериш с тях планини и да преплуваш реки  Засрамен
За подписи, изгоди и ала-бала аз не съм говорила.
Ти отваряш темата, така че ти кажи  Намигване
Въобще почнеш ли да говориш за материални изгоди в една връзка - нещата не са на добре.

Колкото до сексът - далеч не всеки мъж извън връзка прави много секс, да си го кажем честно.
Природата не е била еднакво дашна към всички нас.

Но въпреки това да влизаш във връзка само заради сексът е глупост, защото:
а) имаш усещането, че губиш много нови шансове, когато не си доволен и щастлив с човека до теб
б) има един феномем, при който партньорите в дълга връзка се обичат много, интимни са на много други нива, но не и в леглото

Едно много интересно видео по темата:
https://www.youtube.com/watch?v=sa0RUmGTCYY
И това се случва на много двойки. Виж, вместо да си говорим колко са лоши жените, как ограничават свободата на мъжете с връзките (все едно някой ги изнасилва тия мъже да имат връзки, с пистолет до главата) и али-бали глупости, предпочитам да обсъдим някои ситуации в дългите връзки.

А сега ще бъда честна - ако реално ти е по-приятно да си сам, отколкото с партньора си, ако като цяло единствените ползи, които виждаш от връзката са секс, деца и сходни изгоди, то най-вероятно не си много подходящ за дълготрайни отношения, защото самия ти няма да се чувстваш удовлетворен в тях и ще направиш животът на човека до теб един малък ад.

Казах го и по-горе - както не от всеки става лекар, както не от всеки става програмист или инженер, така и не от всеки става партньор.
Отваряйте си очите като избирате и късмет  Целувчица
Активен

consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #25 -: Юли 19, 2019, 10:35 »

Винаги съм искал стабилна връзка, мечтал съм си да създам хубаво семейство с хармонична комуникация в рамките му. Може би защото в ранното ми детство израстнах в  такава среда... Която бързо се влоши до точно обратното. Това ми желание и днес ме съпътства, като някакъв далечен блян, защото съм имал наред с хубавия и горчив опит.

Това, което ми изглежда трудно в дългите връзки е сексуалността. Генерализирам на база на моя си опит, обаче жените, макар и прикрито са несравнимо по-сексуални от нас. Изобретателни и щою почустваш, че няма дс ги съдиш.... Море! Понякога е плашещо, какви са желанията им. Ако да отгледам децата си ще изисква от мен да си затварям очите за някои неща, изглежда справедливо - макар хъски очите си и аз имам моите ръбове.

Но е несправедливо да твърдим, че дългите връзки са негатив за нас мъжете и рай за жените. Както някои от вас виждат негативи в тях, ако имате любовница женена жена или просто приятел - имат какво да ви кажат, за другата гледна точка.

За мен преимуществото, е че можеш да изградиш много по-качествена и дълбока връзка, защото когато си "стопанин" се грижиш по-донре. Естествено, никога няма гаранция, до къде и кога ще стигнете. Ама така е със всяка връзка.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 142

Профил
« Отговор #26 -: Юли 19, 2019, 11:58 »

Здравей Delusion

Преди да влезеш в сериозни отношения е абсолютно задължително да имаш ясна представа затова какъв човек си!Себеопознаването би ти дало по-ясна представа дали харесваш реално да си моногамен или не.Познавам хора които изпитват по-голямо удоволствие от секса с различни жени,но и много се кефят само с тяхната и намират начин да потдържат искрата с нея.Нужно е да имаш поне базова визия какви момичета те палят?Уверени,срамежливи,мрасници,дъски,забавни,мълчаливи,депресирани, и т.к.Когато момичето има максимално много характеристики според това какво търсиш в една жена,връзката която може да създадете е на друго ниво.Това което си ти,е това което ще получиш най-често!Тоест ако искаш cool baddas girl ти трябва да си cool baddas пич!Това да развиваш характера си е супер важно!
 Ако си далеч от тези неща,трябва да преживееш ситуации в които се поставяш в моменти в които имаш възможност да се тестваш.Последиците от твоите решения ще ти носят мъдрост и ще допринасят за себеопознаването ти.Стабилноста в отношенията е свързана много с това да можеш да разбираш жена си(поведение).Абсолютно задължително е да си атрактивен за жените като цяло за да си убеден,че не става въпрос за това какво си направил в определена ситуация,а какво си по принцип! Ако натурално си напипал тези неща,супер,но повечето трябва да ги развиваме целенасочено!

Цитат
Приятно ми е да оставам сам със себе си, дали ще чета 5 часа, ще играя някоя малоумна игричка на телефона или ще гледам филми, трудно ми е да дам това време, за някого друг, а предполагам сериозните връзки ти изпиват цялото това свободно време. Заслужава ли си, да се откажа от това толкова готино нещо, да остана сам със себе си и да се наслаждавам на това, че не трябва да се занимавам с никого, за да развия качествени и пълноценни взаимоотношения?

Грешно сравнение!Ако си концентриран над стимулациите във връзките си(секс,помпене на его,че някой му пука за теб и т.к.) не възприемаш хората като личности и не градиш качествени отношения.
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Randu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #27 -: Юли 19, 2019, 15:01 »

Да се гледа на взаимоотношенията с партньор, с които искате да градите нещо, като на бартерна сделка, за мен е недопустимо. Никой никого не кара да прави нещо на сила, за да мерим кой колко е дал и колко е взел. Това са грозни неща. Аз, ако искам да вляза във връзка с жената с която излизам, няма да вадя везната и да започна да претеглям, и да сравнявам дали покрива критерийте ми за идеална половинка. Най-малкото защото идеални хора няма.
Ако нещо не ви харесва в жените до вас, или гледате на тях като на тежест, а не като на партньор, то просто няма смисъл да си губите врмето един на друг.

Един приятел скоро на въпроса "Защо стоиш с приятелката си, при положение, че не искаш семейство и деца с нея, и все се оплакваш колко те дразни?", ми отговори с "Ми брат, ще стоя с нея, докато не изкочи нещо по-читаво"
Направо ми идеше да му откъртя една левачка. Това не са нормални отношения. В такива случаи връзка няма. Има двама човека, които си запълват времето един на друг, докато накрая не се отегчат дотолкова един от друг, че да не могат да се гледат.

Винаги съм твърдял, че е по-добре да си сам, отколкото в отношения които водят на никъде, и те спъват и отегчават, вместо да ти носят вдъхновение и самочувствие.
А да влизаш, или по-лошо, да стоиш във вече разкъсана връзка, заради едното голо е*бане веднъж седмично,пък дори не си струва да го коментирам. То тогава и сексът най-вероятно ще е същият като връзката: посредствен.

Активен

Най-големият въпрос, който не е намерил отговор и на който аз не съм успял да си отговоря, въпреки тридесетте ми години изследване на женската душа, е: „Какво иска жената?”
Зигмунд Фройд
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #28 -: Юли 23, 2019, 08:08 »

Но е несправедливо да твърдим, че дългите връзки са негатив за нас мъжете и рай за жените. Както някои от вас виждат негативи в тях, ако имате любовница женена жена или просто приятел - имат какво да ви кажат, за другата гледна точка.

За мен преимуществото, е че можеш да изградиш много по-качествена и дълбока връзка
Конс, никой не е казал, че не е хубаво. Но не е хубаво като си на 20 да скочиш в дълбокото. Едно време момчетата са ги оженвали като им набодат мустаци, защото е трябвало да се наплодят, нужна е била работна ръка за нивите. Но те добре са забелязали какво става - ергенлъкът е пашалък, според народната песен:
- Барем се ерген, мамо, находих,
хубави моми, мамо, полюбих,
бели, червени, мамо, ямболки,
ниски, дебели габровки,
тънки, високи, еленки.
Па като дойдохме, мамо,
към наше село Дерманци
и тук си мома полюбих -
и три разумни дерманченки,
бели, натруфени то рошенки,
луди и прости ъглеченки.
Ергенлък мамо, пашалък,
моминлък, мамо, везирлък.

Така, тогава това е бил животът - вероятно е било да се гътнеш на 40, 50, така че не е било лоша идея да побързаш да си отгледаш потомство.
В момента можеш да очакваш да доживееш до 80-90, от които докъм 70 в прилична форма (имам няколко познати, които на 70 си ебат). Та закъде от 20 да встъпваш във връзки със сериозни намерения?
Ако не е сериозно, ако на никого нищо не обещаваш - хубаво, имай си ги. Но каква "връзка" е това - за мен оксиморон, необвързваща връзка.
Като казах оксиморон:
Най-дълго ми се е случвало 8 години.
...когато връзката ти е на страхотно ниво...
Начи сложи край, защото връзката беше толкова страхотна?
По-вероятно е 3 да е била страхотна, и 5 на доизживяване (както приятеля на Ранду). Иначе от хубавото никой не бяга.
При повечето хора е толкова - средно 3. Не казвам, че не може и повече.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #29 -: Юли 24, 2019, 07:37 »

Замислих се как жените, които по принцип могат да са много умни хора, способни професионалисти и т.н. по отношение на секса и връзките са все едно от друга планета. Способни са да кажат колосална (повлияна от социалното програмиране) глупост като например:
ако като цяло единствените ползи, които виждаш от връзката са секс, деца и сходни изгоди, то най-вероятно не си много подходящ за дълготрайни отношения, защото самия ти няма да се чувстваш удовлетворен в тях и ще направиш животът на човека до теб един малък ад.
Аз пък казвам точно обратното - ако мислиш, че сексът не е важен, парите не са важни, децата не са важни - или поне не толкова, колкото абстрактни неща като "колко добре се допълвате" и "на какво ниво си общувате" - тогава ти не си за връзка.

Към автора: да не вземеш да слушаш съвети, които жени ти дават - помисли първо твоите цели и интереси ли поставя една жена на първо място, преди да решиш съветите ѝ подходящи ли са за теб. Аз за такива неща слушам само мъже, а още по-добре е не просто да не слушаш, а да гледаш какво са направили успелите хора, на които искаш да подражаваш, и да правиш и ти подобни неща.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 211

Профил
« Отговор #30 -: Юли 24, 2019, 08:55 »

Да се гледа на взаимоотношенията с партньор, с които искате да градите нещо, като на бартерна сделка, за мен е недопустимо. Никой никого не кара да прави нещо на сила, за да мерим кой колко е дал и колко е взел. Това са грозни неща. Аз, ако искам да вляза във връзка с жената с която излизам, няма да вадя везната и да започна да претеглям, и да сравнявам дали покрива критерийте ми за идеална половинка. Най-малкото защото идеални хора няма.
Ако нещо не ви харесва в жените до вас, или гледате на тях като на тежест, а не като на партньор, то просто няма смисъл да си губите врмето един на друг.

Напротив, точно това правим и мъжете и жените постоянно оценяваме. Проблема е, че мъжете спираме да го правим след като сме влезнали във връзката. А жената започва да преоценява след това "това ли е най-доброто на което съм способна". И аз съм го правил и масово наблюдавам около мен, мъжете "влизаме във връзка" без изобщо да познаваме жената срещу нас. Срещаме се 3-4 месеца, чукаме се като зайци и решаваме че "тя е жената". И се оказва в следващия момент, че тя е емоционално нестабилна, неспособна на остане сама за две минути и други проблеми. Жената ще "те претегля" цял живот, ще те съди дали живееш според правилата си, дали си Мъж на място. Не е лошо и ние да започнем да го правим - дали тя се грижи за нас, готви ни вечери, масажира ни гърба, поддържа формата си и т.н. И ако в един момент спре да го прави, ние като мъже да се отдръпнем също от сделката. Да, отношенията са сделка. Бракът е сделка. Най-добре е да имаш козове за да можеш да получиш по-добра сделка. Нямаш ли - каквото изпадне.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #31 -: Юли 24, 2019, 11:14 »

Напротив, точно това правим и мъжете и жените постоянно оценяваме. Проблема е, че мъжете спираме да го правим след като сме влезнали във връзката.

Да, така е, най-вече защото мъжете си мислят, че работата е свършена и се решава, че повече не е нужно да се напъва, за да "бъде на ниво". Отделно, че  мъжете обичаме баланс и спокойствие в отношенията, което с течение на времето на жените не се харесва, защото те са емоционални наркомани и ако няма каквато и да е регулярна форма на емоции, то тя се отегчава задължително и почва да се оглежда. Точно вчера си говорим с една, която ми разказваше за последната си връзка и как двустранно са били изстинали чувстата и едва ли не седели и се изчаквали кой първи ще каже на глас, че нещата приключват, но тя се напънала още няколко месеца да поседи с него, защото вече имало избрана дата за сватбата на сестра й и тя искала да се появи пред приятели и роднини с него като двойка, а не сама, че да бие на очи и да я обсиват с въпроси. Типичен пример как жената гледа единствено своя собствен интерес - в случая тази е стиснала зъби да седи с човек, към когото няма вече чувства, само за да си спести някакви си там битови неприятности на сватбата. Разбира се, няма как да отречем тук и вината на момчето, който (по нейни думи) също е спрял да има чувства и е седял с нея по навик просто.

А жената започва да преоценява след това "това ли е най-доброто на което съм способна".

Хипергамия. После да дойде да ми говори някоя, че не съществувало това животно. Жената винаги се оглежда за BBD (bigger, better deal). В момента, в който реши, че е способна да "закачи" и да се уреди с мъж с по-добро value, онзи настощият е просто "чао", включително и ако имат вече деца и общ дом.

И аз съм го правил и масово наблюдавам около мен, мъжете "влизаме във връзка" без изобщо да познаваме жената срещу нас. Срещаме се 3-4 месеца, чукаме се като зайци и решаваме че "тя е жената". И се оказва в следващия момент, че тя е емоционално нестабилна, неспособна на остане сама за две минути и други проблеми. Жената ще "те претегля" цял живот, ще те съди дали живееш според правилата си, дали си Мъж на място. Не е лошо и ние да започнем да го правим - дали тя се грижи за нас, готви ни вечери, масажира ни гърба, поддържа формата си и т.н. И ако в един момент спре да го прави, ние като мъже да се отдръпнем също от сделката. Да, отношенията са сделка. Бракът е сделка. Най-добре е да имаш козове за да можеш да получиш по-добра сделка. Нямаш ли - каквото изпадне.

Ами да, защото от една страна на нас като ни подмирише на пуси и сме склонни да игнорираме всичи други смущаващи сигнали в характер и поведение и после ни се стоварва изневиделица , когато изтрезнеем от първоначалното опиянение. Отделно, че - няма какво да се лъжем - жените са много добри в това да се презентират в най-добрата светлина и всячески се стремят да потиснат всички кусури, поне първоначално, докато задържат този, когото харесват, а после с времето вече си показват всички магарии.

A да не говорим пък хората как масово си мислим, че това първоначално привличане и химия може да съществува сто години, което е доказвано многократно, че не се случва. СЪответно, не виждам нищо лошо да се казва на глас, че дългосрочните отношения/бракове са просто сделка, погледнати напред във времето, но просто много от нас са коне с капаци и предпочитат да гледат света през розовите си очила. За жените  е ясно, че колкото повече получават, толкова повече искат и все са недоволни, така че мъжете трябва много внимателно да обмисляме  в каква сделка си слагаме подписа. Усмивчица
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
Delusion
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 53

He, who attacks first, always win!

Профил
« Отговор #32 -: Юли 25, 2019, 14:59 »

Благодаря на всички за включването. Продължавам да следя с интерес.
Активен

Fools set the rules in this world. Just take a look around, it's undeniable.
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #33 -: Август 04, 2019, 14:39 »

Напомни ми някой път да разкажа за лодката.

gotemperor - разкажи за лодката.
Активен

Бъди Слънце!
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Профил
« Отговор #34 -: Август 04, 2019, 16:11 »

Напомни ми някой път да разкажа за лодката.

gotemperor - разкажи за лодката.

Пак някакви си простоти и истории които олицетворяват връзките, не дано не ги разказва моля те, не я предизвиквай.  Ухилен
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
miladin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #35 -: Октомври 06, 2019, 20:09 »

Единствената полза от сериозна връзка е отглеждането на деца, в благоприятна семейна среда. Но, за сериозна връзка трябва да се избира жена, която е израстнала в добра семейна среда, т.е. да се избягва жена, която е била дете на разведени родители. То и за жените важи същото, като се замисля, но тук сме предимно мъже. Едно време, баща ми ми казваше  - Виж майката, и ще разбереш струва ли дъщерята. И мъжете, и жените, отгледани от сам родител крият своите подводни камъни.
Активен
WW2
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #36 -: Октомври 25, 2019, 10:58 »

Най-дълго ми се е случвало 8 години. Защо Стоун, при теб колко беше?
Естествено, че може да ти се случи да пожелаеш друг. Но когато връзката ти е на страхотно ниво, ти си удовлетворен, то това желание остава на физическо ниво за много кратко време, докато не те оправят едно хубаво, а после изцяло го забравяш  Засрамен
Виж, ако не си доволен във връзката си, тогава започваш да се оглеждаш, да общуваш с потенциални кандидати съвсем несъзнателно и то не само от просто физическо желание, ами имаш цялостното желание да опознаваш потенциални партньори и да катериш с тях планини и да преплуваш реки  Засрамен
За подписи, изгоди и ала-бала аз не съм говорила.
Ти отваряш темата, така че ти кажи  Намигване
Въобще почнеш ли да говориш за материални изгоди в една връзка - нещата не са на добре.

Имаме си нов форумен идиот. Който спори със старите.
Абе жено, ти чуваш ли се, четеш ли се какви ги дрънкаш?
8 години връзка, ама както каза плъхът стоун много правилно, разпаднала се е. И ни даваш акъл на килограм тука? ТИ СИ ПРОВАЛ ВЪВ ВРЪЗКИТЕ СИ. ПО СВОЕ СОБСТВЕНО ПРИЗНАНИЕ. Аз можее да съм манипулативна кучка, ама не съм идиот, че да слушам човек - сериен моногамист за житейски уроци по отношение на дългосрочните интимни отношения. Или човек, който има брак и ебе курви зад гърба на жена си. Един дол дренки сте с камъка.
Парите не са важни - защото той ти ги дава ли? Значи за какво съм се бъхтила аз да уча да имам занаят да си поддържам семейството? Лесно било. Парите не са важни. Като раждаш, дядо Коледа ще ти остави провизии в комина. Само гледай "дядо Коледа" да не си изгуби работата, да не се разболее, щото ще усетиш едно такова "неудовлетворение" и ще хукнеш нанейде, па той да се оправя.
Имаме 50 хиляди в банката. Не са никак важни тия пари в момента. В момента. Моля се да не станат скоро важни. Последно теглихме за операцията ми и за счупените му ребра. Лежах един месец на дивана като куче, за да му е удобно на него и да съм му под ръка за Аналгин или водичка.

И за едното "раздалечаване" ако си готова да чупиш връзка, просто нямам думи.
"Раздалечавали" сме се с мъжа ми точно веднъж за 9-годишна връзка с 7 от които брак, ама не се траехме, той крещеше, аз чупех съдове и ги мятах по него, накрая отидох при майка си. За една година. На работа, вкъщи, от вкъщи на работа. Не съм излизала да търся "удовлетвореност", да не се нахендря на стоун и после да се чудя как да си лекувам трипера. И оттам с мъжа ми общувахме пак, говорихме, и той разбра къде греши, и аз разбрах какво греша, и пак се събрахме. Защото когато нещо толкова важно като връзката е пукнато, не търсиш ново на момента, а първо правиш всичко възможно да оправиш старото. Мъжът не ти е Sony Galaxy серия 859367494, че да го зарязваш след 8 години (!!!) ОСЕМ! ОСЕМ!!!!!! - без да е проявил насилие или не се е алкохолизирал, за по-як модел, с който ще имате повече "удовлетворение". За 8 години ли не разбра какъв е? И ако е бил свестен всичките тия осем години, как изведнъж го заряза? Не ми казвай, щото знам. И моят ми стана черен точно на осмата година, после пак побеля. Щото е качествен човек.
И ние хем имахме външни причини (моят стерилитет, чупени ребра, болници, доктори), че да се изнервим, изплашим и раздалечим. Каква криза изживяхте вие? Не бе сериозно, интересно ми е.
Цитат
Но когато връзката ти е на страхотно ниво, ти си удовлетворен, то това желание остава на физическо ниво за много кратко време, докато не те оправят едно хубаво, а после изцяло го забравяш

A мога ли да попитам - ако не е супер-дупер страхотна връзката? Имате проблем, скарали сте се, не е страхотно вече. Зарязваш го на момента след осем години? Или първо удовлетворително му изневеряваш и после пак го зарязваш? Щото нали, физическото привличане към друг няма значение, когато връзката ти е на страхотно ниво! Тая клауза много добре я знаем. Скарайте се и почвай да снимаш домашното порно със стоун, аз ще ям пуканки и ще гледам и ще повръщам и пак ще ям. Съберете се двамата, пък твоето момче и жена му могат да се съберат и те като двойка и да си отдъхнат.

Майко, мила майко, гледам и не вярвам на ушите си.

Единият се търкаля с курви, докато жена му гледа дечицата му, носи болести вкъщи и ги целува тия дечица с устата, с която е лизал някаква пияна рускиня примерно. Тая пък зарязва момчето след 8 години и му е изгубила ценно време, за което можеше да си намери хубав партньор. И двамата тука мъдруват и акъл раздават. Муахахахаха. А после мен ме банвате...

Цитат
Аз, ако искам да вляза във връзка с жената с която излизам, няма да вадя везната и да започна да претеглям, и да сравнявам дали покрива критерийте ми за идеална половинка

И ще си останеш сам. Или щастливо разведен без дом.
Имаш малко критерии, но солидни. И вадиш везната, защото аху ихи всеки може, но аз няма да си дам ръката на човек, с който просто ми е "супер якооо, брат" и после да се чудим какво да правим, защото той не иска брак, че му се живеело, или се оказва хронично безработен, или си сръбва.

Цитат
Ти ще си първата жена, която не си присвоява правото да притежава мъжа си. Но за да го докажеш, искам да видя отговора ти, когато той каже "абе срещнах (жена Х), която обича да прави (хоби У, което ти не обичаш) затова уикенда ще идем с нея на У, а ти стой с компанията".

Запознай се с втората. С бившето му гадже още си ходят по чукарите. Мъжът ми е гигантски white knight и бета и цета, затова съм му дала свободата. Доказал е, че не си чупи думата и брачната клетва.
Активен
WW2
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #37 -: Октомври 25, 2019, 11:40 »

Единствената полза от сериозна връзка е отглеждането на деца, в благоприятна семейна среда. Но, за сериозна връзка трябва да се избира жена, която е израстнала в добра семейна среда, т.е. да се избягва жена, която е била дете на разведени родители. То и за жените важи същото, като се замисля, но тук сме предимно мъже. Едно време, баща ми ми казваше  - Виж майката, и ще разбереш струва ли дъщерята. И мъжете, и жените, отгледани от сам родител крият своите подводни камъни.
А това е много, много вярно, btw. Макар че аз на външен вид вече като ударих 30 само изглеждам като майка си. Характерът ми с цинизма и гаднеенето ми е цял бащичко.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1301

Профил
« Отговор #38 -: Октомври 26, 2019, 03:08 »

...
Абе ти не беше ли онази с невероятната история, дето ходеше да се друса по хотелите с разни наркоманчета, или аз нещо взех да бъркам хората тука. Нищо лично, ако се бъркам, просто нямате аватари.
А и не ми е цел да ви помня. Признавам си.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Профил
« Отговор #39 -: Октомври 30, 2019, 17:52 »

...
Абе ти не беше ли онази с невероятната история, дето ходеше да се друса по хотелите с разни наркоманчета, или аз нещо взех да бъркам хората тука. Нищо лично, ако се бъркам, просто нямате аватари.
А и не ми е цел да ви помня. Признавам си.

Същата тъпа гъска, която идва и троли във форума.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  

Отиди на: