Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 09:23:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ползите от сериозна връзка?  (Прочетена 6454 пъти)
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #40 -: Ноември 01, 2019, 21:28:41 »

WW2,

ти вярно си брутален циник и освен всичко друго си мислиш, че можеш да ни хванеш за канарчета тук накуп.

Първо - така нареченият ти страхотен съпруг може да е като Айнщайн като интелект и като Делян Пеевски като имане, но - по твоите собствени разкази - е пълен пусю, защото няма нормална, рационална логика, която да обясни как успешен и вървежен мъж, който има опции и  който е атрактивен за много жени, ще се спре точно на такава като теб, с това поведение, майндсет и един вагон физически и психични проблеми, камо ли пък да иска да има поколение от теб. Просто не виждам как някой (подчертавам) успешен/вървежен ще си наниже подобен автогол. Все пак си оставям лека вратичка и допускам, че може да имаш наистина феноменални умения в кухнята и под завивките.

Второ - Стоун може да прави каквото, когато и с която си поиска. Какво, ти ли  му даваш парите да си плати свирката на магистралата? Фактът е, че той се прибира след командировка при децата и жена си, грижи се за тях, къпе ги, води ги на градина/училище, играе си с тях, а не е забегнал с първата 20-годишна бръмчалка от Плазата. Предполагам и съпругата си не малтретира, нито я оставя незадоволена, нито си крие парите, нито се запива всяка вече с приятели. С какво право го съдиш?
В случай, че не си си дала сметка до момента: един мъж може да бъде верен до гроб от кръста нагоре. От кръста надолу е по-скоро optional и не зависи само от него, но да - изводът е, че един мъж може да боцка чат-пат нещо чуждо (вярно ли си мислиш, че ако твоят не го е правил, то никога не му се е искало) и в неговия мозък това усещане ще е все едно гледаш едно сочно парче торта, облизваш се, знаеш, че сладкото не е полезно и се дебелее, но пък си казваш "е, кво толкова, един път ще си боцна, не го правя всеки ден"...след което си се връщаш към правилното хранене. Точка. Удоволствие на чисто физиологично, сетивно усещане.

Когато обаче една жена тръгне да "боцка торта", това 90+% от случаите е съпроводено със стягане на нечий куфар и страдащи деца, защото вие не можете да го правите на чисто физиологично ниво само (в повечето случаи). И оттам вече следват всички други бонуси и екстри, приоритетно във ваша полза, понеже имате пълната закрила на закона в подобни случаи. Така че айде не ми сравнявай кон с кокошка плс. В Америка и Канада да се омъжиш и разведеш се е превърнало в абсолютен бизнес последните години (за жените, разбира се), Танграта да каже дали преувеличавам.

Трето - обратно на мъжО ти. Самият факт, че ти се гордееш как го пускаш да си катери баирите с някакви бивши гадженца, просто потвърждава това, което казах в 1). Ако той беше истински привлекателен и вървежен, не само с бившата му на планина, ами и със собствената си леля до Кауфланд нямаше да го пуснеш. Щом му имаш пълно доверие и си окей той да се мотае по разни осамотени места с други жени, вкл. и бивши гаджета, това значи само едно: в твоите очи той е безопасна игла и си успяла да го очехлиш яко. Или той сам го е допуснал. Все тая.

Следващия път обаче като дойдеш тук и се опиташ да си презентираш брака като Холивудски романс и да намилаш назидателно на други хора тук кое и как и кой какъв е идиот, имай предвид, че твоята схема - обективно погледнато - е чисто и просто едно хармонично (относително, разбира се, че с твоя характер..) съжителстване под един покрив с индивид от другия пол, което с нищо не се различава от това кой да е тук да живее със съквартирант(и). Всеки го е правил на даден етап от живота си. Делят се сметки и консумативи, ходи се на магазин заедно, избира се дата за чистене, канят се приятели 1-2 пъти в месеца и т.н и т.н, с единствената разлика, че всеки си има и спи в собствена стая, а не заедно на едно легло и няма джиджи-биджи. Айде няма нужда да правим римейк на "Робинята Изаура", защото знаем, че това е просто фикция. Намигване

Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
WW2
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 29

Профил
« Отговор #41 -: Ноември 03, 2019, 13:15:20 »

Цитат
Предполагам и съпругата си не малтретира, нито я оставя незадоволена, нито си крие парите, нито се запива всяка вече с приятели.

Предполагаш. Аха. Рационализъм, логика, Нютон е горд с тебе.

Цитат
с това поведение, майндсет и един вагон физически и психични проблеми

Ти па си ме виждал на живо, че да ми знаеш проблемите, кучко.

Цитат
Стоун може да прави каквото, когато и с която си поиска.
И да бъде гаврен за това.
Всеки има правото да говори каквото си ще. Това му е право по конституция и означава, че държавата няма право да прилага репресия спрямо словото му.
Конституцията обаче го защитава от държавна репресия, не от осъждане, публично коментиране, негативно възприемане и дори публична гавра от частни лица.

Цитат
В случай, че не си си дала сметка до момента: един мъж може да бъде верен до гроб от кръста нагоре

Objection: projection!

Цитат
няма нормална, рационална логика, която да обясни как успешен и вървежен мъж, който има опции и  който е атрактивен за много жени, ще се спре точно на такава като теб

Отново projection - не ти ли хрумва, че солипсизмът ти НЕ Е обективна истина? Нито е рационална, нито е логика. Каква е логиката ти: дедукция, индукция или какво? Учил ли си каквато и да е наука, подчинена на логиката?

Цитат
Когато обаче една жена тръгне да "боцка торта", това 90+% от случаите е съпроводено със стягане на нечий куфар и страдащи деца, защото вие не можете да го правите на чисто физиологично ниво само

Това пак ли е рационална логика или солипсистично заключение, базирано на собствени умозаключения, които са подкрепяни от ехо-стаята тука.

Цитат
оттам вече следват всички други бонуси и екстри, приоритетно във ваша полза, понеже имате пълната закрила на закона в подобни случаи

Ако се разведеш по исков път, имаш пълното право да търсиш законово вина на жена си, че се е ебала с друг, и ако я убиеш, това ще е смегчаващо вината обстоятелство. Виж НК.
Цитат
Ако той беше истински привлекателен и вървежен, не само с бившата му на планина, ами и със собствената си леля до Кауфланд нямаше да го пуснеш.
ИЛИ! (Ама това е немислимо!) съм се омъжила за човек достатъчно на място, за който знам, че няма да си строши думата и не ме притеснява, че ще ми докара сифилис вкъщи. Щото има някакво достойнство. Ама разбрахме, че доблест, честност, елементарно уважение към другия за вас е путьовщина.

Цитат
имай предвид, че твоята схема - обективно погледнато - е чисто и просто едно хармонично съжителстване под един покрив с индивид от другия пол, което с нищо не се различава от това кой да е тук да живее със съквартирант(и)
Е това ви е проблемът.
Обективно погледнато стоун нарушава Семейния кодекс.
Обективно погледнато, нарушава морални и традиционни правила, които са залегнали в националния ни облик в продължение на хилядолетия.
Това е обективно.
Оттам нататък - дали стоун е прав, дали аз съм кучка, че го съдя, дали съпругът ми е пусьо и дори дали живеем хармонично са твои СУБЕКТИВНИ и СОЛИПСИСТИЧНИ заключения. Които дори не са базирани на наблюдения.
The hamster is strong with this one.
И това е и причината вие да сте истинските путки.
Хората се женят, правят грешки, минават през периоди. Повечето си живеят нормално живота, женят се, имат/нямат деца, търпят си недостатъците и са наясно, че нито са великите алфи, нито ще са вечни, знаят, че ще умрат като всички останали и искат да си имат някого, с който да си прекарат живота и да ги държи за ръка, когато това стане. Обичат се и се карат (на сега ми се скараха, че някой не ще да пуска прахосмуча и обещава от пет дена пък пак не ще и само замита отгоре-отгоре. Ама това не бях аз, а някаква друга WW).
Всъщност това е нормалното поведение.
Вие обаче се надъхвате взаимно как сте по-алфа и по-велики от останалите.
Гуруто ви е меко казано мразещо жените същество, което тука ме нарича, че съм била мъжкарана и едва ли ми бил впечатляващ външният вид, обаче когато ме засече с глутницата си да отивам към Билата край СУ да си купя за семейството хляб и нещо да сготвя, ме спря да ми губи времето в свалки. Как според вас изобщо ви научих? Не съм ви търсила, вашият алфа-тъпанар slayer ме спря и като му казах като бял човек, че си имам гадже, почна да ми пуска ехидни намеци едва ли не как съм била толкоз тъпа да се събера на 21 години студентка с човек, когото обичам. Че и продължава да ме сваля след ясно, любезно и точно "Обвързана съм" и да не проявява елементарно уважение към мене и изборите ми. Това ми се случи 3 пъти, докато живеех там, явно той много се дърви на мъжкарани, после се преместих и се отървах. Това ли ви е логичното и рационално поведение бе? Аз съм нелогична и нерационална, че си пазя семейството и не си разтварям краката за алфите, а съпругът ми е путка, че си уважава думата.

Единственият семеен човек с нормално семейство тук ви се подиграва и ви мисли фикции, на които логичните се връзвате, и ви взима за гаргара както си иска и ви гледа сеира какви сте алфи и непукисти, а вие непукистите с железния фрейм скачате като петлета да ми се обяснявате на мене, жена вече на 31 с 10 години връзка и 8 брак колко съм зле и мъжкарана и мъжът ми каква е путка. Надявам се поне едно младо объркано момче да прочете какво съм писала тука, да ви види колко сте лесни за манипулации и гавра и да цъкне хикса и да заживее нормално без тъпите ви филми.

Другият "семеен", когото обаче взимате за пример, по негови думи се търкаля с курви и после си целува децата с тая уста, с която ги е лизал въпросните пияни курви. Ако целува изобщо, защото подозирам, че изобщо не ги ебава за нищо. Епа е това е логичното и рационално поведение.
И моят баща беше путка, че си седя вкъщи и ме носеше на раменете си като дете, вместо да се търкаля с пияни рускини. Поколения вече пусьовци, срам!
А ето истинският алфа стоун как беше писал в блога си, че щял да плати за пластични операции или силикон, вече забравих какво, на дъщеря си, да има шанс за по-голям алфа. Да ѝ рискува здравето и да ѝ съсипе гръбнака, да не може да спи нормално, за да е желана от големите алфи. Такива прекрасни примери като Мис Тигрова, Мис Гъз, Мис Силикон, Мис Джуки, и прочие и прочие щото си нямаме достатъчно. Ся вече ще си имаме и Мис Стоун. Поклон! Баща и мъж за пример!

Аз съм грозна, и съм мъжкарана, и съм циник. Поне имам цици, дето не ми ги е платил баща ми.
Вие сте романтичните алфи с обективната рационална логика.
Бе яяяя си...
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 348

Профил
« Отговор #42 -: Ноември 03, 2019, 15:55:09 »

Ти със Стоун изобщо не се занимавай, човека знае как да си живее живота.

Но ми е интересно защо изобщо влизаш във този форум, сигурно ей така да имаш някакво четиво за свободното си време, така ли не разбра същността на форума и какво харесваме и правим тук. Това че не се припокрива с някои твои виждания си е твой проблем. Ти нали си си добре, имаш си мъж който те уважава или поне така си мислиш(никой не знае реално какво прави партньорът му в живота). Ако искаш да се оплакваш от мъжете отиди в БГ Мама там си гукайте колкото искате за това какви били мъжете в днешно време.

Само че не мога да разбера, защо толкова драматизъм заради това че нашето момче те е спряло. Викаш че си била обвързана, ами той откъде да знае човека че си женена, да не ти пише на челото семейното положение, другото е това че му казваш че си обвързана не значи нищо, знаеш ли колко жени лъжат за това нещо в днешно време и знаеш ли колко жени са чукани въпреки тази фраза. Това не значи нищо. Човека се е пробвал, не сте си паснали ок ама чак толкова да се филмираш заради едно запознанство е супер тъпо. Да малко е прекалил с даването на акъл, но той си е такъв, това е част от неговия характер. Съжалявам ако не те е накефил другия път ще ти изпратим някой по-хубав.  Усмивчица

Никой тук не е казвал че си мъжкарана или че си зле даже съм сигурен и че изглеждаш добре за годините си , това че си се омъжила на еди колко си години си е твоя работа, но недей казва и кое е правилно и кое е грешно. Всеки си избира пътя в този живот и си носи последствията, защото има последствия от това да си курварин и от това да си женен. Всяко нещо си има и плюсове у минуси без значение какво е то. Радвам се че се разбираш с мъжа си и че го уважаваш евала ти правя и дано да е така и за в бъдеще, дано знае как да те докосва и дано още изпитваш страст към него, че иначе трябва да идваме да помагаме  :laugh:  Намигване  и съм сигурен че нито си грозна нито мъжкарана, но недей така да плюеш другите само защото не съвпадат мненията с твоето.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 208

Профил
« Отговор #43 -: Ноември 03, 2019, 16:33:25 »

WW2 е чудесен пример защо не е добре да се занимаваме с жени > 30. Цинични, саркастични, мъжкарани, логични, (злобни в този случай) все неща крайно непривлекателни за един мъж.
И е още по-ярък пример за това какво се случва с една жена, когато няма деца (по една или друга причина).
Е, стават да направиш един краткосрочен депозит от семенна течност в устата, глътка швепс (ако се заинати), но толкова.

П.С
@WW2 - Всичко това го пиша без никакви чувства, не ми пука за теб, и в никакъв случай не се чувствай поласкана.
Активен
WW2
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #44 -: Ноември 03, 2019, 23:14:32 »

Че аз съм на 31 от година и два месеца. А ме мразите още от 2011 насам.

Цитат
Викаш че си била обвързана, ами той откъде да знае човека че си женена
Ми като му кажа "Обвързана съм", какво го интересува дали съм с брак или не?
BTW не бях омъжена тогава. В BG-Mamma ме баннаха преди години, защото ѝ казах на една пача - женски стоун, дето си оставяше детето да се вее по клубовете, точно каква е и какво заслужава. А именно:
Цитат
Е, стават да направиш един краткосрочен депозит от семенна течност в устата, глътка швепс (ако се заинати), но толкова.
Стоун поне си признава - ми такъв съм, боклук съм. Тая се правеше на героиня от любовен роман. После ми изписа 50 нюанса лични съобщения да ми се обяснява защо не е курва, и не можеше да разбере защо всеки път получаваше отговор от мен, че е.

Цитат
Никой тук не е казвал че си мъжкарана или че си зле даже съм сигурен и че изглеждаш добре за годините си
Това са перефразирани цитати на гуруто ти злейър. Oще си малък, не помниш. Тогава между другото не беше съвсем изтрещял. Наистина харесваше мацките. Сега обаче наближи 40-така и съвсем редпиляса. Разбра, че няма коя да го обича и че е обречен да я кара на чук и бег и стана MGTOW.

Стефчо, за целия ми форумен опит ти си единственият, който си позволи да се гаври със здравословното ми състояние, нещо, до което не съм падала никога.
Еми хубаво, ти сам си го казал:
Цитат
Гълтай и бягай.
Активен
TRoublemakeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #45 -: Ноември 03, 2019, 23:41:14 »

Тука не съм съгласен, човече... Такива като тая не заслужават да хабим протеина си в гадните им усти... Виждам я след 2-3 години, сама в една мизерна квартира с 37 котки хахахахах
Активен

Who Dares Wins!
WW2
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #46 -: Ноември 04, 2019, 00:03:48 »

От две петилетки ми ги предсказвате тия котки, че и стоун ми мяучеше, и още си ги чакам.
Да заключа ли рационално и логично, че от вас не стават врачки? Смотан
A, и в гадните си усти не поемате толкова протеин, колкото захари.
Семенната течност съдържа основно глюкоза.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #47 -: Ноември 04, 2019, 00:06:42 »

Че аз съм на 31 от година и два месеца. А ме мразите още от 2011 насам.

Цитат
Викаш че си била обвързана, ами той откъде да знае човека че си женена
Ми като му кажа "Обвързана съм", какво го интересува дали съм с брак или не?
BTW не бях омъжена тогава. В BG-Mamma ме баннаха преди години, защото ѝ казах на една пача - женски стоун, дето си оставяше детето да се вее по клубовете, точно каква е и какво заслужава. А именно:
Цитат
Стоун поне си признава - ми такъв съм, боклук съм. Тая се правеше на героиня от любовен роман. После ми изписа 50 нюанса лични съобщения да ми се обяснява защо не е курва, и не можеше да разбере защо всеки път получаваше отговор от мен, че е.

Цитат
Никой тук не е казвал че си мъжкарана или че си зле даже съм сигурен и че изглеждаш добре за годините си
Това са перефразирани цитати на гуруто ти злейър. Oще си малък, не помниш. Тогава между другото не беше съвсем изтрещял. Наистина харесваше мацките. Сега обаче наближи 40-така и съвсем редпиляса. Разбра, че няма коя да го обича и че е обречен да я кара на чук и бег и стана MGTOW.

Стефчо, за целия ми форумен опит ти си единственият, който си позволи да се гаври със здравословното ми състояние, нещо, до което не съм падала никога.
Еми хубаво, ти сам си го казал:
Цитат
Гълтай и бягай.

Бих прочел хронологията между вас двамата ама ме мързи да търся във форума :laugh:, лелче. Колкото до Слеъра той си е пич, това с изтрещяването е станало вследствие на това че се е нагледал на женските ви простотии, които няма да коментирам колко големи са те.
Виж сега ако имаш проблеми с нервите си има хапчета за тая работа, това дали си в цикъл или не си получавала оргазъм скоро си е лично твоя работа, ама се отразява в писането ти и като цяло ако си прочетеш постовете ще видиш какви глупости пишеш, чак не се усещаш.
Наполеон хубаво го е казал " Обичам курвите, мразя номерата им " тук сме на същия принцип, ние не мразим жените, а само номерата ви.

П.С.: Ако имаш някакви търкания със Слеъра си е лично твой проблем, пиши му на лично и се оправя сама с него, но тук във форум, всеки е анонимен и под псевдоним и всякаква лична информация за хората и това къде са и как се казват не се толерира. Нищо чудно че са те баннали от БГ Мама, явно много си прекалила там че да го направят, ако продължаваш и тук ще ти бият шута, лелче.

Активен
WW2
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #48 -: Ноември 04, 2019, 00:15:44 »

Хахаха, те ми бият шута вече 10 години и пак не го избиват.
И не позна, вуйна съм. Вече от две години. <3
Цитат
това дали си в цикъл или не си получавала оргазъм си е лично твоя работа
Затова и не го говоря публично. Ти защо се интересуваш? Опит ли искаш?

Цитат
като цяло ако си прочетеш постовете ще видиш какви глупости пишеш,
Доста повече се усещам от вас.

Цитат
Наполеон хубаво го е казал " Обичам курвите, мразя номерата им "
А Рамзес Трети е говорил за курвите във Фейсбук.
Нито един историк, нито съвременник на Наполеон не му е приписвал тези думи. Или знай историята, или не я цитирай.

Цитат
но тук във форум, всеки е анонимен и под псевдоним и всякаква лична информация за хората и това къде са и как се казват не се толерира
Защо? На мен 1000 пъти са ми крали информация и са я изтипосвали тука и никой никого не е наказал. Просто са прекалено тъпи да схванат кое е вярно и кое не.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #49 -: Ноември 05, 2019, 07:35:13 »

така нареченият ти страхотен съпруг може да е като Айнщайн като интелект и като Делян Пеевски като имане, но - по твоите собствени разкази - е пълен пусю, защото няма нормална, рационална логика, която да обясни как успешен и вървежен мъж, който има опции и  който е атрактивен за много жени, ще се спре точно на такава като теб
Ех, откак няма Руш и Хартист, попрочитам някой път Роло Томаси (когато ми остане време от лизане на курви де, че то децата даже не може да си види човек от толкоз курви, пък камо ли да има време блогове да чете).
Така че на това ще ти дам един цитат от Бат'Роло:
Even the most controlling, domineering wife still wants to tell her friends that the AFC she married is a “real Man”, and even after privately berating him, will defend him as such because anything less is a reflection on her own self-image. She wants to be with a Man that other men want to be, and other women want to fuck, because it confirms for her that she’s of an equal or higher value to attract such a Man.
Активен
unwe2010
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #50 -: Ноември 05, 2019, 10:54:51 »

Не влизам често тук, защото има доста неща с които вече не съм съгласен или съм се убедил, че не действат добре с българските жени, но тази тема с нападките ми стана интересна.

Към WW2:

* Защо след като имаш толкова ценен и добър мъж стоиш в 00:15 сутринта във форум и пишеш глупости с банда лузъри, които само искат да лъжат жените, за да им свалят гащите.

* Защо като те притеснява, че тия хора са толкова зле и си сигурна, че няма да имат успех с жените изхабяваш поне 10 виртуални страници безполезни приказки.

* Толкова ли те неглижира перфектния ти партньор, че търсиш внимание от разни чичаци (40+ гонят 20 годишни, баси лузърите, не могат си намери някоя 30+ дето почва да прави най-якия секс в 30те си) и се правиш на готина, че на 21 си ги отблъснала. Защо тогава им търсиш мнението и им пишеш лично тука на 31, когато следва да си ТОП и да нямаш минута свободно време.

Толкова, че повече и не си струва да получиш и пак това е много  Ухилен
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #51 -: Ноември 05, 2019, 13:23:49 »

Не влизам често тук, защото има доста неща с които вече не съм съгласен или съм се убедил, че не действат добре с българските жени, но тази тема с нападките ми стана интересна.

Към WW2:

* Защо след като имаш толкова ценен и добър мъж стоиш в 00:15 сутринта във форум и пишеш глупости с банда лузъри, които само искат да лъжат жените, за да им свалят гащите.

* Защо като те притеснява, че тия хора са толкова зле и си сигурна, че няма да имат успех с жените изхабяваш поне 10 виртуални страници безполезни приказки.

* Толкова ли те неглижира перфектния ти партньор, че търсиш внимание от разни чичаци (40+ гонят 20 годишни, баси лузърите, не могат си намери някоя 30+ дето почва да прави най-якия секс в 30те си) и се правиш на готина, че на 21 си ги отблъснала. Защо тогава им търсиш мнението и им пишеш лично тука на 31, когато следва да си ТОП и да нямаш минута свободно време.

Толкова, че повече и не си струва да получиш и пак това е много  Ухилен

Пич, тя е банната за дълго време така че скоро няма да ти пише, ама аз ще ти отговоря просто да си начеше езика, жените са такива търсят драми и създават глупости понеже животът им е много скучен и заради това. Колкото до партньора, както знаеш жените не са много добри в избирането на " правилният" човек според тях. Просто я е яд че подобни хора като нас чукат омъжени и загаджени мацки и това не се вписва в обществените норми. Дори и да я баннат пак ще дрънка куп глупости, няма да се промени най-вероятно. Но и нас какво ни ебе за някаква си там 31 годишна какво щяла да прави и какво не, то да си кажа честно бая се отклони от темата.

Even the most controlling, domineering wife still wants to tell her friends that the AFC she married is a “real Man”, and even after privately berating him, will defend him as such because anything less is a reflection on her own self-image. She wants to be with a Man that other men want to be, and other women want to fuck, because it confirms for her that she’s of an equal or higher value to attract such a Man.

Много точно казано, Стоун. Една жена може да те плюе у вас, но навънка ще разказва за това колко си добре и колко си стойностен само и само да й завиждат, е ако не е от тези дето се хвалят, то поне няма да те обижда на публично място с жел злепоставяне.

Активен
Танграта
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 737

Профил
« Отговор #52 -: Ноември 05, 2019, 16:26:16 »

Имаше някакъв виц:
Ако се вярва на жените,
всички деца по света са гении-вундеркиндчета, направени от мъже-идиоти.  Усмивчица
Активен

Позитив чалъндж: 1 - 30 Октомври.
Правете забележки, ако споря с някой; ако се присмивам , или съм саркастичен ... Усмивчица
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: