Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 21, 2020, 17:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Време е за промяна.  (Прочетена 1989 пъти)
rado84
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Август 17, 2019, 21:04 »

На 35 години съм, от София, казвам се Радослав, може някои от вас да ме знаят като Валсо, тъй като съм активен в други форуми, обичам компютри, напоследък промотирам Линукс, защото ми дава свобода и е за хора с високо IQ, а не като Бозиндоус който е правен за овцете и краде пароли. За съжаление социалните ми умения са доста закърнели, може би защото обичам да играя игри и не говоря с хора, като изключим два форума в които съм Дарител и ВИП потребител. Любимата ми игра е Euro Truck Simulator 2, на новия процесор с 4 ядра и 8 нишки я разцъквам с кеф и държи по-ниски температури от стария двуядрен. С жени си пиша във Фашистбука, но все не ми отговарят, аз им харесвам някоя снимка, пращам им покана, пиша им в чата ако ме добавят, и до там. Имах един период от живота си когато абсолютно се бях отказал от жените и експериментирах, но сега съм обратно на десния бряг. Правилно ли съм насочил усилията си към Фашистбук? Мисля в началото да карам така, а после може да се пробвам и на живо като натрупам малко опит.
Активен

Хейтя всичко, което не работи както се очаква
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 326

Профил
« Отговор #1 -: Август 17, 2019, 21:27 »

Ох, оохх Боже, Боже...Още колко ще ни търпиш?
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Профил
« Отговор #2 -: Август 17, 2019, 22:02 »

На 35 години съм, от София, казвам се Радослав, може някои от вас да ме знаят като Валсо, тъй като съм активен в други форуми, обичам компютри, напоследък промотирам Линукс, защото ми дава свобода и е за хора с високо IQ, а не като Бозиндоус който е правен за овцете и краде пароли. За съжаление социалните ми умения са доста закърнели, може би защото обичам да играя игри и не говоря с хора, като изключим два форума в които съм Дарител и ВИП потребител. Любимата ми игра е Euro Truck Simulator 2, на новия процесор с 4 ядра и 8 нишки я разцъквам с кеф и държи по-ниски температури от стария двуядрен. С жени си пиша във Фашистбука, но все не ми отговарят, аз им харесвам някоя снимка, пращам им покана, пиша им в чата ако ме добавят, и до там. Имах един период от живота си когато абсолютно се бях отказал от жените и експериментирах, но сега съм обратно на десния бряг. Правилно ли съм насочил усилията си към Фашистбук? Мисля в началото да карам така, а после може да се пробвам и на живо като натрупам малко опит.

Пич ти си на 35 години за кога отлагаш, отивай на живо, фейса го остави за когато не си навън. Бъди по активен по улиците, ако те е шубе вземи крило, може и да те научи на някои номера, да взаимстваш и да изградиш стил. И уточни колко точно опит имаш с жените, за да знаем как да процедираме с теб.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
rado84
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Август 18, 2019, 10:23 »

Нямам опит, аз съм девствен. Но това не ме отчайва защото и Линукса първоначално го псувах, а сега се чудя как може да съм бил такава овца с Бозиндоус. И с жените ще е същото!
Активен

Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Профил
« Отговор #4 -: Август 18, 2019, 14:36 »

Нямам опит, аз съм девствен. Но това не ме отчайва защото и Линукса първоначално го псувах, а сега се чудя как може да съм бил такава овца с Бозиндоус. И с жените ще е същото!

Щом не те отчайва, продължавай си така.  Ухилен Явно ти е закодирано да се дъниш с мацките, но това си е твой проблем. 
Сега сериозно пич, стига си се отчайвал, какво като си на 35 , вярно вече си на годинки, но имаш време да ебеш, не се отказвай, излез свалай макци пиши репорти, никой няма да ти откаже съвет във форума, е ще има и такива които ще го игнорват ама, поне аз ще пиша някой друг коментар. Явно имаш пари запиши се на Уоркшоп, малко да ти дадат шут в гъза Илиян и Слеъра, това помага повярвай ми струва си уоркшопа и не е скъпо, най вероятно имаш кинти така че действай и после да си намериш някоя мацка да се чукате и всичко се нарежда.

Дай го малко по положително, купи си нови дрехи, тренирай нещо, излизай по-често с приятели, прави нещо което ти е кеф, иди на уоркшоп и ще се оправиш. Гарантирам ти, но трябва да проявиш инициатива.  Намигване
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
rado84
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Август 18, 2019, 17:46 »

Може и да се запиша, но първо да се прибера в София, че съм на почивка във Велинград с майка си. Не ми харесва никак, но ще потърпя.
Активен

Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 570

Профил WWW
« Отговор #6 -: Август 18, 2019, 21:35 »

Нгеее ти сериозно ли седиш още на компа айде ставай зимай листа и химикала и почвай . Оправяш външния вид тениските дет са с щампи на компютърни игри ги хвърляй направо още ся . Ако имаш излишни кила ги махай  взимай литература да четеш за личностно развитие . Намери си книгата на бед бой в нета е имаше някъде чети . Прическа модерна готина  тренировки хобита излизания танци дори . Тоя диалект го махай жаргони ги и  тем подобни говори правилно и мисли какво правиш и да се наблюдавай . Ограничи стоенето на компюлтара до толкова само за работа игрите ги спри направо за известно време . Ако те притеснява ако си девствен отивай на курва няколко пъти да свикнеш да чукаш . Иди на семинар при Илиян и Слай и от там ще дръпнеш намери си компания ако старата е само задръстени геймъри . Започни да бягаш в парка да караш колело да се интересуваш от други неща освен от работа . И говори с хората спирай ги по пътя и ги питай как са що са . Да свикнеш да говориш с непознати и разчупвай гипса . Иди на почивка навън направи си едни хубави снимки след като оправиш външния вид . Махай всички стари снимки и ги замени с нови по хубави . Абе въртиш на триста и шейсет градуса живота ти и ще разбереш за какво става дума . Но действай а не се оплаквай само .
Активен
rado84
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Август 19, 2019, 01:35 »

Каква работа, майка ми дава пари. Затова сега я придружавам във Велинград.
Активен

genuine
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Профил
« Отговор #8 -: Август 19, 2019, 15:44 »

Страшен трол...
Активен

Life begins at the end of your comfort zone!
TRoublemakeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #9 -: Август 19, 2019, 16:30 »

Изхвърлете го от форума, тоя  за кви ни взе тука ?
Активен

Who Dares Wins!
FrozenTroll
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Август 19, 2019, 16:40 »

Направо му дайте титла - "THE TROLL".
Активен
Страници: [1]