Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 03, 2020, 17:18:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Уоркшоп 18.08  (Прочетена 1146 пъти)
Гларуса
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« -: Август 21, 2019, 09:08:51 »

13.08 Пут*оКъртача: Брат, днеска звъннах на Илиянски, каза че ще може да те вземе неделя на уоркшопа
Гларуса: Казах ти че не съм сигурен дали ще ме пуснат в Неделя от работа /страха и мързела в мен напираха, не ми се мърдаше, бях си създал своята комфортна зона/
П: Ами добре, ама той те записа, звънни му да се разберете
Г: Оффф, брат, много си зле - затварям му телефона, знам че не ме е записал, лъже ме да ми помогне. Осъзнавам че или трябва да приема болката от промяната или болката от застоя.
Звъна на Илиянски..... Неделя съм на уоркшоп

6 часа преди уоркшопа:
Светлината на лампите в стаята ме събуждат, Пут*оКъртача:
Ари ставай е, мързеливец, отиваме да сваляме мацки
Г: Брат кому държим, да ставаме в 5 за София
П: Ставай, ставай, аз съм шофьора, аз казвам
Г: .... /сега ли да му извия врата/

В колата сме, пътуваме за София, гледам ПуКъртача, не мога да повярвам спал е 4 часа а е толкова ергичен, с ток да ме ударят няма такава енергия да ми дойде. Аз от друга страна вече броя минутите които остават да се прибера, полуумрял и се опитвам да подремна още 5 мин... / важен елемент когато отивах на уоркшопа, не го осъзнах, но е важно нагласата ви да бъде възможно най позитивна, ПуКъртача отиде да се развива, да сваля мацки, да бъде мъж, аз отидох да изгубя няколко часа. Резултат - неговите резултати бяха в пъти по добри/ В София сме, отивам да си видя автобусите за обратно, едвам ходя, едвам гледам, спи ми се и мързела се старае да помага...., може би един monster ще помогне.... ама не.

Пред Софийски сме, идва още едно момче и след това Илиянски и Слеъра. Отива ме в кафето, идва и 4тия човек. Тренерите дават насоки и съвети, попиваме като тъмпони и излизаме на лов. Първия сет го взимам аз, ниско момиченце, веднага грейна че я спирам, заприказваме се, скучен разговор и баналното бързам за работа. Илиянски идва и ми дава насоки и съвети. Продължаваме нататък. В началото спираме всичко де що мърда, почти не можем да ги задържим, все бързат, имам си гадже, на работа съм, мама ме чака.... все глупости. Слеър дава насоки:  трябва да пускаш сексуалност, докосвай я, премести я на сянка, заведи я да седнете на пейката, не се отказвай! Минава време, местим се от място на място заговаряме и не спираме, някои момичета дори ги презаговаряхме. Резултатите варират - от момичета които искат да счупят носа, до такива които те молят с поглед да си изиграеш картите добре. Следва обяд и както се очакваше енергията спадна много яко/не че имах на каква останала/. Няма назад, аз мъж ли съм или лукова глава, бутам се яко да заговарям /друг важен елемент - всичко в мен крещеша да си хвана по ранен автобус, найстина моменти почти го бях направил, но едно гласче (май разум му се викаше) все повтаряше: страдай ся, утре да еб*ш/. Заговаряме и продължаваме. ПуКъртача ме изумява, това момче ме водеше многократно по сетове и успехи, браво, респект. Мамка му трябва да се мотивирам, трябва да убия това копеле "мързела". Става време да се прибирам, някак си усещам една празнина че не успях да поведа някое и друго момиче в близкото кафе, да я поведа на разходка из парка, не за нея, за мен, да усетя че го мога, до го докажа на себе си. Ядосвам се, мързела взе да прекалява, яко ще го чистя, грам не ме е*е. Въпреки това остана мотивацията за напредък, самоусъвършенстване и успех. Кой знае може би утре ще стана и ще имам 5 момичета измежду които да избера коя ще чукам днес, или просто ще стана в 12 и ще си поръчам пица....

За тренерите:

Слеър - човек който ще ти даде точните съвети, ще ти покаже как и защо, ще те мотивира на моменти със сериозно говорене, а в други моменти с някой и друг лек бъзик. Човек който ще остави следа в развитието ти, за който ще си спомняш преди да платиш сметката за ресторанта.

Илиян - за разлика от Слеър, с Илиянски ще влезеш в стейт много по лесно, винаги е фън с него, все ще намери някой брутален майтап, за броколите примерно. Определено и ще прекарвате повече време в обикаляне с него, докъто със Слеъра просто ги причаквахме да минат.

За самия уоркшоп - силно препоръчвам, важно е да излезеш от комфорт зоната, важно е да се развиваш, тия момичета цял живот чакат мъж да дойде, излез и се раздай до край, важно е да разбереш че си тук да живееш, не само да съществуваш.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: