Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 26, 2021, 15:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сънувах я, луд ли съм  (Прочетена 2001 пъти)
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1014

Профил
« -: Август 26, 2019, 19:41 »

Имаше преди години една мадама, тежко легнала на сърцето ми. Винаги си спомням за нея с особенно топли чувтва. Не веднъж и дваж съм се улавял, че мисля за нея и съм превъртал лентата назад. Какво търся в спомените си, нямам никаква представа. Понякога се самодоубеждавам, че това е било нормалното стечение на обстоятелствата, друг път съм се питал защо съм правил това или онова, или защо не съм го направил.
Дължа много ма въпросната мадама, във всякакъв план. Не е било изключение да ми помага в различни моменти, аз и се отблагодарих със нищо. Или ако съм го направил не съм и разбрал дори. Изпитвам известна вина, можеше да се отнеса по друг начин към отношенията ни. Но, ако го бях направил, вероятно нямаше да ме зареже и да продължи напред. Което, вероятно беше един необходим край.

Не бях, мъртво пиян, но се бях напил. Началото на сънят си не помня, в последствие се яви една много стара бивша приятелка, не изпитвах нищо към нея дори не си направих труда да говоря с нея. След това не разбирам как полетях, или по-скоро не усещах земята, и видях нея. Не беше същатата както я помня, имаше някоя и друга малка бръчка, косата и беше различна, имаше бемка на едната буза(доста неприятна ако трябва да бъда честен) и зъбите и не бяха чак толкова перфектни както ги помня от истинския си живот. По всичко, личеше, че не иска да говори с мен. В този напрегнат момент, в който я съзерцавах и започнах да си мисля какви ли не неща, осъзнах, че всъщност ни грози някаква опасност, още не знаех каква но вътрешно усещах, че нещата не са наред. Започнах да очаквам опасността. Често в сънищата си се бия или псувам, често сънувам, че ме грози опасност, или участвам в конфликт който е нужно да разреша по единия или другия начин, но този път тя стоеше с мен. Нямам представа защо, още по-малка представа имах какво търси с мен. в този момент се озовах в някакъв апартамен но продължавах да не чувствам земята. Тогава хванах лицето, погледнах я и и казах, че я обичах преди и ще продължавам да я обичам. Тогава и тя ме погледна и ме пита защо и го казвам. Нямах, отговор на този въпрос. Сега също нямам. Тогава, чух да се блъска по-вратата, нях убеден, че следва насилие, казах и да се пази излязох в коридора. Не помня тази част от съня, но като се върнах в стаята при нея, вече я нямаше. Бях убеден, че е добре, но я нямаше. Седнах на един от столовете и ми се прииска, да запаля цигара и да помисля. В последствие осъзнах, че всъщност няма върху какво да мисля. След това се събудих и заклевам се, в стаята миришеше на нея.

Тва е. Ако някой може да тълкува сънища, да започва.
Активен

Fortuna incepto signatur!
TRoublemakeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #1 -: Август 27, 2019, 11:05 »

Нищо ти няма, не си луд спокойно. Сънищата като цяло са явление вълнувало човечеството от както свят светува. Преди ми беше доста любопитно и четох доста за тях, никой учен досега не е успял да хване алгоритъма на сънищата, има доста и различни теории за сънищата, има обаче и факти, един от тях ясно ми се е набил в ума и този факт гласеше - чувствата в сънищата са реални. Сънищата са плод на подсъзнанието, тази жена, ти подсъзнателно мислиш за нея, сещаш се за нея, имаш чувства към нея. Аз имам абсолютно същия филм и понякога тея сънища ме убиват, но да се върнем на темата остави ме мен. Ще цитирам един източник :

"Науката кабала счита, че в съня мозъкът сумира цялата получена през деня информация и именно това ние възприемаме като сън. Тези данни, определени флуиди, възникващи в мозъка без всякаква връзка с реалната материя, получават особени форми, поради  което ние виждаме необичайни картини: хора, животни, странни събития.

Всичко това е следствие на това, че в съня, за разлика от реалността няма материална основа и затова всичко сякаш се случва във въздуха, без връзка с конкретните ни желания. А освен това, в съня могат да се проявят тези желания, които бихме искали да реализираме, но не можем, или измъчващи ни страхове, от които не сме в състояние да се освободим, всевъзможни фантазии, преживяни приятни и неприятни впечатления.
Сред тях има такива, които бихме искали да забравим. И е възможно в реалния живот да ни се е отдало, но подсъзнателно те все още живеят в нас. Затова, когато спим, откъсвайки се от реалността и обкръжаващата ни среда не ни влияе, всички тези страхове и преживявания се пробуждат в нас и оживяват в съня ни и това е нещо, което няма как да спрем."
Активен

Who Dares Wins!
Randu
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #2 -: Август 30, 2019, 11:08 »

Не си луд, разбира се. На всеки се е случвало да има странни и нелогични сънища. Всъщност те всички са такива.
Науката и умните глави и до ден днешен не са разгадали мистерията на сънищата, но казано с няколко думи, те са израз на нашите душевни терзания и тревоги. Чрез тях съзнанието се освобождава от натрупаната с времето информация.
 Аз лично сънувам много рядко. Явно нямам много грехове  Засрамен Но, съм забелязал тенденция, че винаги се случва, в моменти, когато съм неспокоен, и умът ми е претоварен от проблеми. Също така е факт, че изключително рядко се случва да си спомням съня си, и след това да успея да го разкажа.
Относно тълкуването, има достатъчно информация в нета. Прочети, сподели. Даже и на девойката звънни.  Намигване
Активен

Най-големият въпрос, който не е намерил отговор и на който аз не съм успял да си отговоря, въпреки тридесетте ми години изследване на женската душа, е: „Какво иска жената?”
Зигмунд Фройд
miladin
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #3 -: Август 30, 2019, 14:50 »

Подсъзнание. И на мен ми се присъни онази вечер едно момиче, което уж съм отписал, но явно само съзнателно...
Активен
BJBlaskovitz
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 38

Профил
« Отговор #4 -: Септември 17, 2019, 20:33 »

Някъде бях чел, че ние винаги сънуваме но невинаги помним. Така че зависи в коя фаза на съня си... и дали си се събудил по време на съня
Активен
z00mz11
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 23, 2021, 07:12 »

След събуждането щом си добре, значи е екстра  Ухилен Повечето пъти осъзнавам, че сънувам и налитам веднага на бой, колкото и уплашен да съм. Проблема е след като се събудя ме боли яко главата,ръката и кракът и затова сега спя по средата на стаята само на един дюшек далеч от стени и да за да не падам от високо  Ухилен
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1963

Профил WWW
« Отговор #6 -: Февруари 23, 2021, 16:39 »

Без да съм експерт в тълкуване на сънища, най-вероятно подсъзнателно искаш да си с нея или просто с някоя в сериозна връзка. Най-вероятно се чудиш какво би било, ако....но няма ако. Но можеш да промениш бъдещето.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
vhT
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 23, 2021, 18:10 »

И аз съм сега така, чудя се дали да не си прексъна сънната аретерия, докато още не е станало късно
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: