Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 06:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с флейка  (Прочетена 3474 пъти)
IIIeodosi
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 58

Профил
« -: Септември 17, 2019, 23:10 »

Кво стаа пичове .. имам следния проблем играя ,завързвам бих казал добре разговор ,стоя стабилно при момичето,чакам тя да инвестира ,не само аз ,ако не си тръгвам,ако ме кефи и ескалирам .Създавам доколкото мога емоция ,всичко уж върви добре ,докато съм с нея.Взимам така координати и малко след като се разделим ма блокирват,това вече 10 пъти ми се случва Тъжен. Нещо аз ли не правя,както трябва те ли ме разиграват нарочно. Не мога да разбера къде ми е пробойната,моля за помощ !!. :)Иии...още нещо пиша си с една мацка от Русе ,уж ма харесвала нз си кво ала балащини .. е добре ама много ме бави с отговорите , имам чувството,че ме използва като backup опция или просто ме ебава през чата не сме се виждали на живо все още,само кореспонденция.Там нещо стана на въпрос за кого харесвала ,усетих ,че става въпрос за мен ,каза ми,че ,чакала да й го каже първи .. е казах й и май интереса й почна да охладнява попринцип би трябвало всичко да е що годе добре,но не е мисля ,че някъде сбърках или може да е фейк или пък желязото да изстива ,как да постъпя .Моля за съветт !! Усмивчица Усмивчица
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 302

Профил
« Отговор #1 -: Септември 18, 2019, 08:08 »

Сега 3 дена не и пиши изобщо,изобщо не се появявай даже в чата,на 4тия се появи без много обясния защо те е нямало(ако изобщо те пита)
Активен
IIIeodosi
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Септември 18, 2019, 12:42 »

master
 дае така ще направя ,ще се одръпна  Смотан.
Активен
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Профил
« Отговор #3 -: Септември 18, 2019, 12:45 »

Ако 10 пъти те блокират след като сте се запознали със сигурност "всичко върви уж добре" не е точно така.
Дай примери, опиши някой апроуч.
С хвърляне на боб няма да стане.

А това, че ти бавят отговорите нищо не означава. Може да ти се кефи, но да няма време, а може и да ти пише, когато и е скучно.
Върху онлайн чатовете имаш много малко контрол.

Поздрави,
stef--
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
IIIeodosi
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Септември 18, 2019, 13:16 »

Здравейй stef
 аз натурално  играя ,тоест сам си измислям кво да кажа ,не използвам оупънъри,рутини и такива.Вчера примерно се запознах с една туркиня фърлям бъзици ,фаща ми се ,тоест смее се ,не е само да кима с глава или пък да ми вика ,,аха маха'' такиа .След това като видях ,че ми връзва преминавах на рапорт ,почнах да да градя близост ,също така малко ме питаше за мен ,което не е много добре,попринцип веднага ми става ясно ,че  нищо няма да се излезе  в такива ситуации и си тръгвам тогава . Та стоя лафая си там квото измисля и ми падне ,питам я с какво се занимава ,къде учи , с каква специалност като цяло за нея неща ,да се опознаем стоях 30 мин. имаше кино  с нея ,докато не й дойде приятелката казах ме си чао ,запознах се и набързо с приятелката й.Тъпото беше ,че не искаше да си дава телефона та си даде фб ,намекнах й че ако мисли да не ми пише изобщо да не се занимава ,тя ме добави веднага. Иии такаа след 2ч. и влизам в профила и гледам блок  Ъ? и това не е за 1 2 пъти ,както казах ,дори и телефони да дадат пак ме блокирват..Къде сбърках ,xем стоях да се опознаем и накрая пак шит  Смотан Ухилен.Май тлябваше да й пиша веднага емоцията ли угасна толкова бързо Ъ?!.
Поздрави!!
Активен
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Профил
« Отговор #5 -: Септември 18, 2019, 13:58 »

Първо - Апроуч идва от английски и означава "подход",а не нещо заучено.
Второ - да те добави във фейса и веднага след тва да те блокира, на мен ми бие като да не създава неловки ситуации и да те среже на живо.
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
IIIeodosi
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Септември 18, 2019, 16:20 »

,,Първо - Апроуч идва от английски и означава "подход",а не нещо заучено'' дае прав си така е
,,Второ - да те добави във фейса и веднага след тва да те блокира, на мен ми бие като да не създава неловки ситуации и да те среже на живо.'' мм не е баш тъй,защото не само на нея но и попринцип като си дават координатите не се опитват да ме разкарат нз..  Усмивчица

Активен
unwe2010
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« Отговор #7 -: Септември 18, 2019, 19:08 »

На живо не мога да ти помогна като не знам как го играеш.

По чат от доста голям личен опит и много изчетено - пишат и по 100 човека да и гърмят главата, даваш кратко и бъзикаш, ако върви и не отговаря с по 1 дума въртиш към виждане максимално бързо, колкото повече си пишеш с някоя без да си я ебал и толкова повече отиваш към мистерия НУЛА и се представяш нийди и и даваш безплатен валидейшън. Инвестиция за инвестиция:

- чата повече от нея, бъзика и посоката на чата от тебе, за 3 нейни писания, ти си на 2
- вървиш към изкарване, ти си висок статус, нямаш време да губиш онлайн с писане на тъпизми ти е фрейма, доминантен и властен, разбираш от бъзик

Като цяло в момента момичетата имат страшно много възможности за ебане и е нормално да те отпишат, ако не са сигурни, че си за изпускане. Разбирай, ако си пич, имаш яка кола и си с хубаво тяло НЯМА да има такива моменти. Но ако нямаш игра, нямаш бегачка и не си нацепен не очаквай да ти връзват, то даже напоследък е мега зле, ако от преди 50 опита имах 3-4 изкарвания, а от Тиндър имах 5 от 7 (играна таргет група 25-30 поиграли си и готови за по-сериозно, играят го по шаблон... даже не е интересно), то сега е под 50% от това. Просто от всякъде им бухат емоции и одобрение и, докато се усети, че е вече на 30-31 и вече я лайкват 30 човека, а не 300 (историята на 1/2-ната ми фейсбук Смотан) и почне да сваля летвата е късно.

Най-много флейк ще имаш от 18-23, там е гига конкуренция и играе тяло, кола, игра. Нагоре 25-30 играе дали си ''сериозен, готин пич'', който като и влезе в главата и я изчука и се чуди нали щеше да е в сериозна връзка, иска вече кариера и деца, а се даде така лесно. Но въпроса е да го играеш и да очакваш да не стане, понеже съм имал доволно неуспехи от 1 фраза, че съм ''играч'' и ''заключва краката''. Въпрос на бройка и калибрация като цяло е играта. Онлайн - кратко, точно и ясно, вкарваш интерес, баунсваш за среща, ако кълве и дотам.

Активен
IIIeodosi
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Септември 18, 2019, 19:50 »

здрасти unwe
як пост си написал ,описа ги нещата ,дае в чатаа доста голяма конкуренция.Ама все пак не е ли по-хубаво да си пишем малко повече да се опознаем ,защото още докато е първоначално й се въртят някви мисли в главата ,,къв е тоя,аз още не го познавам,ами ,ако не е много готин ,може да не искам за изляза с него''тоест ,че сякаш малко повече трябва да се опознаем преди да излезем.Флейка да се минимизира максимално ,щото съм пробвал така да й пусна бърза оферта и видиш ли вика ,,окей'' ама не в последния момент бум флейк.. иначе..
Най-много флейк ще имаш от 18-23, там е гига конкуренция и играе тяло, кола, игра.-нали се сещаш ,че ако имах всички тези неща ,нямаше да играя нормални момичета ,а такива дето са моделки и имат над 1000 лайкове на снимките и страници у фб Ухилен Ухилен .Пък де да знам виждал съм красиви момичета с момчета дето са по -малко нацепени от мен ,явно има нещо друго Ъ? Усмивчица Смотан.
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 394

Профил
« Отговор #9 -: Септември 18, 2019, 21:34 »

Най-много флейк ще имаш от 18-23, там е гига конкуренция и играе тяло, кола, игра.[/color]-нали се сещаш ,че ако имах всички тези неща ,нямаше да играя нормални момичета ,а такива дето са моделки и имат над 1000 лайкове на снимките и страници у фб Ухилен Ухилен .Пък де да знам виждал съм красиви момичета с момчета дето са по -малко нацепени от мен ,явно има нещо друго Ъ? Усмивчица Смотан.

Тоя я пък, външния вид, парите и колите няма значение, важен е фрейма.  :laugh:  Намигване
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
IIIeodosi
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Септември 18, 2019, 21:44 »

Здрасти Riot
дае съгласен съм точно ,фрейма и играта ! Ухилен
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 570

Профил WWW
« Отговор #11 -: Септември 19, 2019, 21:15 »

Мацките трябва да ги оценяваш горе долу визуално коя би станало и с коя е изгубена кауза по снимките и наюина по който ти пишат  . Примерно аз си писах преди една  седмица с една мацка с която чата продължи седмица при което се видяхме на среща и стигнахме до целувка след което разбрах че е скъсала с приятеля си преди месец  . При което аз почнах ония малки сметки в главата тя е наранена има навик към ония 5 години са били заедно . Няма самочувствие и има някакви комплекси . Не е за връзка значи ще е играя за няколко пъти .Виждахме се правихме каквото правехме и в един момент разбирам че ме играе тя  и още един пич айй викам кур.... ва ли съм мацката да ме играе . И казах че знам за нейните схеми тя ми каза че искала да е с мен и почна да ме лъже при което мен ме ядоса много гадно и си замълчах . Видяхме се оправихме се и казах че това е края на нашите отношения . Реакцията ме изненада честно  . Ммм да и аз така мисля  и замълча прибрах е и после . Чата като се почна . Боклук ти ме използваше ти си тва онова и ударих блок че ми спамеше само . И така . Имам чувството че тия жени се правят много здраво на мъже и се опитват да ни играят и подражават по характер и тн. И самото общуване между момче и момиче е някакво странно усещам го че се правят не на тежки а на обиграни килименца . Примерно чатих с една  и си пишем и аз е бъзикам нещо и тя пффф моето момче след това аз ще кажа това ти ще ми кажеш това и ще има такъв ефект върху мен . Гледам една минута и не мога зацепих като аз съм нямала нищо такова на изпредвит  . И викам ти не си добре и тя хахаха ЩОМ КАЗВАШ и викам ЧАО просто с кеф и го казах .  Та пич да знаеш нещо и на жените им става и са мръднали повечето и се се изкарват мъжете но това е друга работа . Та опиши малко от чата срещите на живо да придобием представа къде грешиш в играта ти . Успех

ПП: Абе тия жени вярно са мръднали нещо вече няколко случая като последния имах и ми направи впечатление !
Активен
IIIeodosi
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Септември 19, 2019, 23:14 »

Здрасти Baby_ ..интересен пост готинн .
тя ми каза че искала да е с мен и почна да ме лъже - най-вероятно те е играла ,щото е усетила,че играеш нея и ти е направила контра макар че така се е самопрецакала и още повече те е харесала  Ухилен .Не разбрах ,защо те лъже от това ,което си написал най-вероятно е от страх да не те изгуби или да не й разбереш характера ,което е добре !.

самото общуване между момче и момиче е някакво странно усещам го че се правят не на тежки а на обиграни килименца- явно пак усещат ,че ги играеш и ти играят контра и на мен ми се е случвало,момичетата усещат тези неща и те проверяват ,до къде могат да стигнат Тъжен.

Та пич да знаеш нещо и на жените им става и са мръднали повечето и се се изкарват мъжете но това е друга работа -това не го разбрах Ухилен

опиши малко от чата срещите на живо да придобием представа къде грешиш в играта ти-примерно ся си пиша с една мацка от Русе и като цяло уж ма харесвала пък кратко отговаря не с повече от 1 изречение ,това ако е харесване здраве му кажи .Като цяло не инвестира много по-такава разкрепостена и обиграна е мацката, за секс да се говори няма никакъв проблем с нея ,само не мога да я изкарам на среща мисля ,че ще ми флейкне ,кво да правя през тозз чатт ,сякаш повече да бавя отговорите ли нз и пуш-пул също трябва ..Харесва ма пък са дърпа нз що ??. Тъжен Усмивчица
Поздрави !
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1335

Профил
« Отговор #13 -: Септември 20, 2019, 13:47 »

Преинвестираш без да се усетиш. Стоиш много в рапорт, и си създаваш усещането, че всичко минава окей.
Но те не инвестират емоционално достатъчно. Тоест, не те гонят достатъчно. Не се квалифицират достатъчно. Не те чувстват недостъпен.
И в последствие като си тръгнеш, им е нужна най-малката причина да те блокнат - гадже, притеснение, мнение на приятелка, предрасъдаци, това че си е дала контакта на непознат и т.н.

А за тая с която си пишеш. Проблема е в същото. Прекалено достъпен си, тръгвяш да вършиш всичко, без значение дали е твоя работа или не, и си наивен.

Тя ти намеква, че те харесва. Примерно. Но не го казвала първа. Демек, ти си длъжен да и го кажеш. Тъпо, нагло и изпросено. И ти и го казваш. Защо?
Това си е неин проблем. Тя повдига темата. Дължиш ли и нещо?
Оставяш се лесно да те играят. Напротив. Ти трябва да правиш това, ако искаш после да те търсят, вместо да те блокват
Активен
IIIeodosi
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Септември 20, 2019, 14:24 »

Здрасти btw
много точно казано ,само дето като с момичето си говорехме за харесване ,тя каза ,че чакала първа да й го кажат ,знам ,че проблема не е мой ,но реших ,че ще и го кажа понеже ми се стори,че рибата е в тигана ,но май да сбърках подходих наивно !. Какво да правя ,че да не ми флейкне ,понеже каза ,че утре щяла да идва ,а преди това ма беше питала дали иска да се видим ,при което и казах ,,да няма проблем'' май отговора трябваше да е по-изпечен сега като казахте  Ухилен Ухилен ,все пак няли трябвя да я чукам кво губя, знам ,че не съм само АЗ,но тя предлага Смотан Ухилен Вече и бавя повече отговорите ,но се притеснявам ,че ако дойде няма да се видим,щото имала приятели от града ми ,кво да правя ся ??! Усмивчица
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1335

Профил
« Отговор #15 -: Септември 20, 2019, 19:42 »

Здрасти btw
много точно казано ,само дето като с момичето си говорехме за харесване ,тя каза ,че чакала първа да й го кажат ,знам ,че проблема не е мой ,но реших ,че ще и го кажа понеже ми се стори,че рибата е в тигана ,но май да сбърках подходих наивно !. Какво да правя ,че да не ми флейкне ,понеже каза ,че утре щяла да идва ,а преди това ма беше питала дали иска да се видим ,при което и казах ,,да няма проблем'' май отговора трябваше да е по-изпечен сега като казахте  Ухилен Ухилен ,все пак няли трябвя да я чукам кво губя, знам ,че не съм само АЗ,но тя предлага Смотан Ухилен Вече и бавя повече отговорите ,но се притеснявам ,че ако дойде няма да се видим,щото имала приятели от града ми ,кво да правя ся ??! Усмивчица
Ми най важното е да не си даваш зор да я изкараш. И да не държиш да е на всяка цена. Това много се усеща. И е по лесно. Имаш по голям шанс да я изкараш. А ако не се случи, си запазваш шансовете за друг път.
Активен
IIIeodosi
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Септември 20, 2019, 20:15 »

Благодаря btw така ще направя,пък каквото стане! Смотан Усмивчица!
Активен
IIIeodosi
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Септември 22, 2019, 20:22 »

Здрасти отновоо ,използвах съветите на всички ви и главно на btw ,почнах ,аз да правя квото си искам да съм още по-недостъпен да я накарам да инвестира повече .. е добре върза се почна да отговаря с повече от един ред ,пак намекна ,че ще се видим ,при което и отговорих само с ,,якоо'' ,а май вече трябваше да запачна да определям ,кога и къде ще се видим,но реших да изчакам още малко инвестиция от нейна страна.Днес уж трябваше да е в града ми ,но още не е влизала на линия в insta ,тоест флейкна и почвам да си мисля ,че е фeйк.Кво мислите ??! Тъжен
Активен
master
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 302

Профил
« Отговор #18 -: Септември 23, 2019, 14:45 »

пак намекна ,че ще се видим ,при което и отговорих само с ,,якоо'''' -тъпооо.
Нямаш и телефона,нали?
Мисля че те е вързала.
Може и да греша,не съм специалст но така ми изглежда.
Активен
IIIeodosi
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Септември 23, 2019, 16:14 »

здрасти master
е тя ,че ме върза ,върза ме да ,ама за кво, нещо ,може и аз пак да обърках ,но за кво да ми прай номер ,при положение ,че тя е инициатора на срещата   Смотан Тъжен.
Имам и телефона не съм й звънял...
пак намекна ,че ще се видим ,при което и отговорих само с ,,якоо'''' -тъпооо.-как трябваше да й отоворя?  Ухилен

Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: