Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 10:33:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Разлики в мисленето между половете.  (Прочетена 1484 пъти)
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 72

Профил
« -: Ноември 23, 2019, 19:57:13 »

Така, размишлявам си аз днес за това как жените мислят в една ситуация и после я сравних с това, какво бих направил аз. Та това не е много от значение, хрумна ми само, че нямаме тема за основните разлики в мисленето и разсъждението между половете. Аз лично не съм достатъчно компетентен да напиша такава тема, но идеята ми е следната: нека всеки сподели някакво мнение, разсъждение или наблюдение, защо жените реагират по даден начин, различен от мъжете в конкретна ситуация, какво ги кара да направят така и т.н. Надявам се схващате идеята ми.
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 23, 2019, 21:25:03 »

Брато според мен разлика няма, мислим еднакво. Разликата е в ролите, които играем.
За конкретна ситуация примерно откровенно показваш на жена, че я харесваш ама много откровенво, буквално и кажеш "много ми харесваш".
Обикновенно тя губи интерес към теб и почва да търси нещо по-предизвикателно. Сега пък представи си жена така да ти каже на теб. Ми и ти ще загубиш интерес и ще търсиш нещо по-предизвикателно.

Разбира се на момента и за двата пола ще подейства надъхващо и готино ама след 2 дена мислите ще бият на "да готин/а е ама не знам нещо" 
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 348

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 23, 2019, 21:35:11 »

Брато според мен разлика няма, мислим еднакво. Разликата е в ролите, които играем.
За конкретна ситуация примерно откровенно показваш на жена, че я харесваш ама много откровенво, буквално и кажеш "много ми харесваш".
Обикновенно тя губи интерес към теб и почва да търси нещо по-предизвикателно. Сега пък представи си жена така да ти каже на теб. Ми и ти ще загубиш интерес и ще търсиш нещо по-предизвикателно.

Разбира се на момента и за двата пола ще подейства надъхващо и готино ама след 2 дена мислите ще бият на "да готин/а е ама не знам нещо" 

Да бе и аз така си помислих, че ще търся нещо по-предизвикателно. Нали се сещаш ролята на жените е да отсяват момчетата които не искат, не казвам че и при нас не е възможно, но по принцип ние сваляме мацката и тя вече ако е съгласна ще станат работите. Ние никога няма да се дърпаме ако една мацка има интерес към нас. А причината поради която се дърпаме от една мацка е че или сме балъци и изтърваме възможност в която мацка ни харесва и не се възползваме или тя е курвата на града и не искаме да сме с нея. Нещата са много относителни и при двата пола. Но си прав за едно разликата е в ролите които играем.
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 23, 2019, 21:51:16 »

Не знам брато ама на мен ми действа като ебати turn off  когато почнат да ми се дават един вид или още по зле да ме свалят те. Мен ме кефи когато аз я свалям, а тя ми бяга, но в крайна сметка я хвана. Не говоря когато бяга с 300 от мен тогава нищо не става, а когато ме държи в напрежение. Съответно и момичетата ги кефи същото. Искат някой, който не знаят дали могат да го имат със сигурност. Разликата е в начина по който се играе тази игра.
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 312

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 23, 2019, 23:44:30 »

https://giphy.com/gifs/snl-saturday-night-live-season-45-hVTouq08miyVo1a21m/fullscreen         
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 151

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 24, 2019, 12:51:07 »

Разликата е във възприемането и реагирането на заобикалящата ни среда. Ние действаме и разсъждаваме (в повечето пъти) логически, а те - емоционално. Това е много добре, защото когато си я завладял емоционално, трудно ще мисли за друг, докато при нас не е така - видим ли красива жена, в инстинкта ни е да действаме.

Имам много интересен и пресен пример от снощи - на фирмено събитие съм в голям столичен хотел. Компаниите сме на отделни маси, все пак тук-таме виждам някой познат, присламчвам се за едно здрасти и отварям яките мацки наблизо. Опитвам да организирам една дискотека за след това но удрям на камък. Мислех да мина през една дискотека на жълтите павета и да отворя каквото има, когато ми се включва едно от бившите фък-бъдита от старата работа, с което прекратих взаимоотношения, защото беше започнала да се влюбва много сериозно и правеше страхотни драми от ревност, когато ме виждаше с друга колежка около работата. Припомних й защо спряхме да се виждаме и че ако отида в тях искам само да си изкараме добре, без напрежение и драми. Тя каза ок и аз отидох.

След секса лежим и ми обяснява как тези месеци, през които не ме е виждала са били много ужасни за нея, не искала друг и тем подобни. Питах я директно какво толкова намира в мен, при положение че не й давам нищо - внимание, грижи, тръгвам си след секса, когато винаги ме кара да остана да спя там и т.н. Логическата й обосновка бе следната: Това всъщност било полезно за нея, калявало характера й, карало я да не бъде глезла която иска само внимание.

Беше станало късно и реших да се прибирам, като по пътя размишлявах как е възможно да се самопрограмират толко силно, когато си им влязал в главата и същото време се дърпаш. Естествено минах през дискотеката...
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 72

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 24, 2019, 12:56:36 »

Друго което съм забелязъл, но не мога да отговоря на въпроса си. Казваш, не само ти, много хора от форума, че жените действали/реагирали/мислели емоцоаонлано, обаче, въпреки това постоянно виждаме примери, как една жена започва логически да обяснява, защо примерно не може да си легне с теб и т.н. Това на какво следва да се дължи, слаб рапорт или какво ? Имам в предвид: Как да изключим логическата част на мозъка на жената Ъ?
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 24, 2019, 13:39:20 »

Цитат
Друго което съм забелязъл, но не мога да отговоря на въпроса си. Казваш, не само ти, много хора от форума, че жените действали/реагирали/мислели емоцоаонлано, обаче, въпреки това постоянно виждаме примери, как една жена започва логически да обяснява, защо примерно не може да си легне с теб и т.н. Това на какво следва да се дължи, слаб рапорт или какво ? Имам в предвид: Как да изключим логическата част на мозъка на жената Huh?

На много неща може да се дължи, но основното е слабо привличане. Стигнеш ли до там да ти обеснява логически нещата, не е на хубаво. Ако й влезниш в главата, логиката при тях отпада...
Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1295

Профил
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2019, 16:26:05 »

Цитат
Друго което съм забелязъл, но не мога да отговоря на въпроса си. Казваш, не само ти, много хора от форума, че жените действали/реагирали/мислели емоцоаонлано, обаче, въпреки това постоянно виждаме примери, как една жена започва логически да обяснява, защо примерно не може да си легне с теб и т.н. Това на какво следва да се дължи, слаб рапорт или какво ? Имам в предвид: Как да изключим логическата част на мозъка на жената Huh?

На много неща може да се дължи, но основното е слабо привличане. Стигнеш ли до там да ти обеснява логически нещата, не е на хубаво. Ако й влезниш в главата, логиката при тях отпада...
Към първия цитат
Нищо не изключваш. Това да не ти е бойлер.
Мислят и логически и емоционално. 24/7. Като всички хора (и не само).
Идеяра е, че привличането се случва изцяло на емоционална основа. Няма логическо привличане. На логическо може да е само интереса, но дори и той е зависим повече от емоционалната оценка.
Демек - за да треснеш мацката, трябва да я накараш да напрегне емоционалното мислене, и то към теб.
Също, логическото и емоционалното мислене, са свързани. Тоест, базират се едно на друго. Но са отделни. Тоест, могат много често да са в противоречие и конфликт.
И при мацките, много често се получава. За това се държат, крайно противоречиво в два съседни момента. А конфликтите, нали се сещаш, че се печелят от по-силната позиция.
Тоест, ако емоциите които си провокирал в мацката са достатъчно силни. Имаш позицията, нейното емоционално мислене да надделее, в/у логическото. Демек да я треснеш. И логическото или ще го пренебрегне. Или ще го накара да подкрепи емоционалното, и да смени позицията си (да се напасне по емоционалното).
Може и да няма конфликт, м/у двете. Но това е рядкост. И за да го постигнеш - или си засилил до там, че логическото да се пренапасне до емоционалното. Или си действал доста и по двете. Което пък изисква здрава ивнестиция (като време), и доста дълга и точна игра. А най-често нямаш това време, да играеш мацката по тоя начин.
Такива свалки се случват само в социалния кръг.
Извън него, техниката е друга.
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Ноември 24, 2019, 20:49:32 »

Btw, не съм съгласен с това...Ако имаше логика в мислите и действията им, нямаше да има една изневяра по света...Затова казвам, че влезниш ли й в главата, за тях логиката отпада, колкото и убйствена и точна да е...Това, че си е помислила нещо, не означава, че има логическо мислене...Давам ти пример, готина девойка, с наркоманче или алкохолик, който я краде, пребива и т.н., но тях е с него. Мога да дам още много подобни применри. Къде виждаш логика тука? Няма как логическото и емоционалното мислене да са свързани. Малко си в грешка тука. Aко имаш логическо мислене, няма как да се подаваш на емоциите, и обратното, ако се подаваш на емоциите, трудно можеш да мислиш логически. Освен пикапа, хубаво е и от други сфери да се интересува човек.
Активен

Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 24, 2019, 21:28:51 »

Btw, не съм съгласен с това...Ако имаше логика в мислите и действията им, нямаше да има една изневяра по света...Затова казвам, че влезниш ли й в главата, за тях логиката отпада, колкото и убйствена и точна да е...Това, че си е помислила нещо, не означава, че има логическо мислене...Давам ти пример, готина девойка, с наркоманче или алкохолик, който я краде, пребива и т.н., но тях е с него. Мога да дам още много подобни применри. Къде виждаш логика тука? Няма как логическото и емоционалното мислене да са свързани. Малко си в грешка тука. Aко имаш логическо мислене, няма как да се подаваш на емоциите, и обратното, ако се подаваш на емоциите, трудно можеш да мислиш логически. Освен пикапа, хубаво е и от други сфери да се интересува човек.

Отчасти btw е прав, че има някаква логическа част в цялата работа, няма как да са постоянно емоционални, но идеята е не че не мислят че  е лошо, а че не им пука. Ти като пиеш кока кола, да не мислиш на момента, че била вредна. Не ти знаеш че е вредна, но въпреки това е хубаво. Същото е и с нас, като сваляме жени, нас не ни ебе дали си има гадже или е женена, стига да ни пусне. Те го правят, защото е интересно и готино за тях, не защото е правилно. Но си прав за едно и то е че няма ли привличане, логиката се включва и гейм овър.

Плюс това жените обичат да следват, мъжа към който са привлечени независимо наркоман ли е, престъпник ли е и глупостите които прави са му протени, а сега вземи един неподдържан програмист(нищо лично към IT пичовете) който е скучен и не може да обели 2 лафа, как според теб няма да се включи логиката :laugh: . И все пак логика е нужна, но при изграждане на рапорт, не може да си го караме само на емо. При всеки мъж стила е различен, едни са силни в емо играта, други умеят да изграждат рапорт повече и така, то затова има и различни типажи мацки, не че съм и компетентен толкова, но ме съмнява да има някаква универсална формула за успех при поне 90% от мацките.
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 24, 2019, 21:35:10 »

Да подчертая само...Никъде не казвам, че постоянно мислят емоционално. Говоря само, ако са влюбени и си им влезнал в главата, цялата логика и логическо мислене отпада при тях. Прекалено много истории подобни съм видял вече, за да мисля по друг начин. Логическо мислене има, когато е на преден план и чертае делата и действията ти, а не ако си помислиш нещо. Нали правите тънка разлика...Не бъркайте празномислието, с логическото мислене. Това, че има приятел, съпруг и т.н., но пък спи с друг, и си казва, че не трябва да го прави, но го прави, не е логическо мислене...
Активен

btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1295

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 25, 2019, 04:37:37 »

Ми не. Никъде не съм казвал, че действията са подчинени на логическото мислеле, и то в 100%. Едно е да мислиш, друго е да действаш. Аз често си мисля за милиард долара, дори си представям как ги харча. Но от Бугати, това не ги интересувало, и без никакво логическо оправдание, за трети път ми отказват вейрона на разсрочено. Та, може и да съм прав, да ти кажа.
Ако нямаха логическо мислене, не да няма изневери. Напротив. Щяха всеки път да ги хващат.
Мисля, че съм го обяснил добре в предния си пост, кое каква роля има.
А колкото до връзката м/у логическото и емоционалното - напротив. Има я. И то си взаимодействат доста здраво двете. При това в двете посоки. Както емоционалното влияе пряко на логическото. Така и логическото, влияе на емоционалното. Така работи човешкия мозък. По подобен начин работи и женския.
Най-просто, мога да ти дам общи примери. Учиш се да караш кола. Цялото управление на машината, и всичките правила и предимства, които отчиташ се обработват от логическия. С практиката, той постепенно обучава, подсъзнателния, и повечето от рутината става на рефлекс (в подсъзнателния е и емоционалната част). След това подсъзнателния управлява, логическия може да почива, или да се натовари с друго.
Друг - Ти не си си слагал ръката на котлона никога (предполагам). Когато си малък, и не знаеш, че кожата ти ще залепне, всички ти повтарят да не го правиш. Ще е доста неприятно изживяване. Ти няма как да го знаеш. Но приемаш думите. С годините и с придобиването на още информация, това още повече се закодира. Сега ако си сложиш ръката над горещия червен котлон, ще усетиш топлината му, но няма да изпиташ никаква болка. Обаче при мисълта да я претиснеш силно към него, ще изпиташ страх. Няма да си изпълнен с любопитство или безразличие. Нищо, че никога до сега не си го пробвал. Само при мисълта, че трябва да го направиш, ще си представиш залепването на разтопената ти кожа, миризмата, цвърченето, и нечовешката болка. Тая картина ще дойде от подсъзнанието.
Двете комуникират постоянно.
Това се среща дори и в междуполовите отношения. Мога да ти дам пример и в една евентуална свалка. Неща които всеки е чувал и виждал, докато сваля или се занимава с някакво момиче. Все познати сценарии, от стандартините. Но няма да е сега, като имам повече време да пиша.

Vht "Един вид да си намери някакво логическо оправдание, дори и да е крайно абсурдно, само и само за да не се чувтсва виновна ? Това ли имаш в предивд ?" - Примерно, да
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 785

Профил
« Отговор #13 -: Ноември 25, 2019, 10:36:54 »

Нищо не изключваш. Това да не ти е бойлер.
Само една корекция. Жената не е бойлер, а бройлер  Ухилен За всичко друго поста на btw е много точен.

Сега ще ви дам една друга насока, която може и да ви изненада. За мен разделението мъжете мислят логически , а жените емоционално не е точно. И двата пола мислят емоционално и логически. Просто при двата пола по различен начин емоционалното мислене взима връх. И продължава да държи върха по различен начин.

Ето един пример. Седиш на парти и срещу теб има две самотни мацки. Едната готина , но без цици, другата готина , но с огромни цици. Приемаме , че фактори като апроч анексайъти не играят роля и можеш да разцъкаш и двете. 99% от мъжете (отавям 1% за фетишистите, които ще подходят по същия критерии но в обратна посока) ще изберат да дръпнат цицорестата. И ако някой ми каже , че в това има нещо логично... значи бърка логиката с циците  Ухилен

Изборът да апрочнеш тази мацка и да искаш да я наебеш се взима на изцяло емоционално ниво. Ако имаше логически избор щеше да отидеш при двете и да ги разпиташ - коя с какво се занимава, какви са и интересите и тн. И на тази база да вземеш избора. Обаче реално пред очите ти едната мацка просто избледнява и ти искаш да си напъхаш чепа в оная с циците пък ако ще да е много по-тъпа, повърхностна и тн от другата. Класически пример за емоционално мислене. И забележете , че мацката без цици даже не получава шанс в тази конретна ситуация. Това е положението - другата ни кефи, искаме да я въргаляме и по непривлекателната на този етап остава блед фон някъде в далечината. От друга страна ако присъства само мацката без циците и тя пак ще ни изкефи и ще и се нахвърлим с точно същия жар. Толкова за логичното мислене при мъжете Усмивчица

Сега нека превъртим лентата напред. Представете си че сме забили цицораната и почваме д я лашкаме всяка вечер. Всяка вечер брат! Буташ и го в гъза, празниш и се на циците и тя те гледа с покорство и се кефи. Обаче.... колко време ще продължи това. Зависи от мъжа Седмица, месец, година - след някакво време мацката ти омръзва, което означава, че мъжа сменя емоционалното мислене с логическо. Вече вижда недостатъците в нея, циците и не могат да го накарат да я желае както преди и мъжа реално вижда каква е жената срещу него.

Сега ако в този момент той отново отиде на същото парти и отново там са двете мацки - неговата цицорана, която ебе всяка вечер и познава до болка и слабичката мацка , която пренебрегна, той ще гледа на двете по различен начин. Твоята мацка ще ти е омръзнала и колкото и да се е барнала ще гледаш на нея логично. От друга страна непозната, макар и обективно по невзрачна от твоята мацка, ще предизвика емоционалното ти мислене и хищническия инстинкт. И ако в този момент имаш възможност да се заключиш в банята с нея за 1 час със сигурност ще я предпочетеш пред твоята.

Ето как две напълно идентични ситуации могат да отидат в напълно различни посоки, заради емоционалното мислене на мъжа Усмивчица

Та - и мъжа и жената мислят емоционално и логически. Разликата е в начина , по който се активира емоционалното привличане и по усилията , които са необходими за да се задържи.

Един мъж взима началните избори за мацката основно на емоционално ниво. Но след някакво време се осъзнава и минава на логическо. Времето за осъзнаване зависи от опита и избора от мацки, които има мъжа. За това жените плюят играчите - емоционално осъзнават , че при тях ще имат много малко време да се възползват от емоционалното мислене и идеализирането в началото. За жената е лесно да спечели желания мъж в началото, дори и да е обвързан. Обаче е адски трудно да го задържи.

От друга страна жената е по мнителна в началото на отношенията и по трудно минава на изцяло емоционално мислене. За това казваме , че успешна игра е да я отвееш и тя да мине още в началото на емоционално мислене. Защото с времето при жената емоционалното мислене се засилва и тя започва да се привързва и да ти приписва несъществуващи качества. И стига да държиш същото поведение и да не пропукаш фрейма тя може да те идеализира много дълго.  Трудно е да пробиеш в началото. А при мъжете е обратното. Тя може лесно да те наебе, но ако не те върже докато си на емоционално мислене , после губи играта Усмивчица

Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 151

Профил
« Отговор #14 -: Ноември 25, 2019, 23:55:31 »

Хубав пример. Ако позволи автора един офтопик, имам следното питане: Миналата седмица на едно събитие ми се случва идентичната ситуация. Естествено влизам на мацката с по-големи цици, а за другата викам един колега да уингне (той е обвързан и се дърпа, но в крайна сметка се навива). Изолираме ги отвън и сядаме на едни диванчета (действието се развива в известен хотел). С течение на разговора моята се оказва доста скучна и логична, идва много рядко в София, по-възрастна от другата и говори предимно за работа, като отбива емоционалните ми опити за нещо разчупващо. Другата мацка, обаче, се оказва (днес го обсъдихме с колегата) доста игрива, забавна, сериозно тренираща, идва в София често, на 21 е и още готини неща. Колегата ми даде зелена светлина да й се пробвам (не искал да се занимава, защото е обвързан), но се чудя как точно да го направя, при положение, че веднага ще бъде обсъдено с другата (двете били доста близки и си споделяли всичко). Единствено ми хрумва, когато е в София, да я изкарам на среща и да играя ол-ин за вечерта, но дори самите уговорки за среща ми се струват че ще бъдат обсъдени с приятелката й..
Активен
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 26, 2019, 00:51:45 »

...

Не разбирам каква дилема имаш тук? Играй си директно тая дето те кефи. Ако повдигне въпроса за приятелката кажи - с нея не си допаднахме, теб си харесах и това е.

На мен ми се случи на последния найт гейм влизам на някаква в един бар. Почвам да я разцъквам и идва приятелката и която с две класи над нея Усмивчица Викам си фак - прцаках се. Обаче продължавам да си играя тая на която бях влизал. И по едно време заговорих приятелката за да на скучае , а и да не ме прецака както често става на двоен сет.Тя се оказа особено словоохотлива, започна да държи разговора, да се съгласява за всичко с мен и да пуска кино.  Ъ?

Викам си тази или ме ебава сериозно или наистина и се ебе. Реших да рискувам . Викам и стани - тая ства. Водя я настрани да танцуваме - следва. Изкарах я навън , поцелувахме си. Викам си после като си поговорят с приятелката ще ме отебе. Обаче не - двете си поговориха и онази първата се дръпна , а по яката си ме налази стабилно. Общо взето мен ме играеха аз само държах темпото и фрейма  Завърти очи

В крйна сметка я наебах и си направих извод , че много често не се знае , знае ли се. И е добре да се рискува в такива ситуации Усмивчица
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 26, 2019, 22:03:20 »

И аз малко офтопик да влезна:- Берсерк в последно време виждам някаква промяна в теб. По- смирен си станал. Бъркам ли?
Активен

cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 201

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 26, 2019, 22:23:21 »

Разлики в мисленото...
Вие някога да сте чули жена да казва "не виждам логика в това"?
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
BERSERK
PuP Player
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 27, 2019, 00:07:33 »

И аз малко офтопик да влезна:- Берсерк в последно време виждам някаква промяна в теб. По- смирен си станал. Бъркам ли?

Бъркаш... и то много  Завърти очи
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 27, 2019, 00:11:38 »

Хубав пример. Ако позволи автора един офтопик, имам следното питане: Миналата седмица на едно събитие ми се случва идентичната ситуация. Естествено влизам на мацката с по-големи цици, а за другата викам един колега да уингне (той е обвързан и се дърпа, но в крайна сметка се навива). Изолираме ги отвън и сядаме на едни диванчета (действието се развива в известен хотел). С течение на разговора моята се оказва доста скучна и логична, идва много рядко в София, по-възрастна от другата и говори предимно за работа, като отбива емоционалните ми опити за нещо разчупващо. Другата мацка, обаче, се оказва (днес го обсъдихме с колегата) доста игрива, забавна, сериозно тренираща, идва в София често, на 21 е и още готини неща. Колегата ми даде зелена светлина да й се пробвам (не искал да се занимава, защото е обвързан), но се чудя как точно да го направя, при положение, че веднага ще бъде обсъдено с другата (двете били доста близки и си споделяли всичко). Единствено ми хрумва, когато е в София, да я изкарам на среща и да играя ол-ин за вечерта, но дори самите уговорки за среща ми се струват че ще бъдат обсъдени с приятелката й..

Макар и малко изтъркан съвет, да не ти пука изобщо какво ще направи другата. То както и да го отиграваш всичко зависи от впечатлението, което си оставил в нея. Ако онази скучната не те мисли за някакъв натегач, значи си ок, впротивен случай каквото и да правиш, ако не те харесва все ще започне да се меси в отношенията ви с тази. Да ти кажа честно ме съмнява че ще се меси, щом казваш че е много логична, по скоро изобщо няма да й дреме дали ще излизаш с тая готината, давай смело напред пък каквото стане, изиграй докрай този сет. Берсерка хубаво ти го е написал, да си я играеш директно, така че ти си на ход.  Усмивчица

Разлики в мисленото...
Вие някога да сте чули жена да казва "не виждам логика в това"?

Аз съм чувал, само че го казват жени, с които едва ли някой би си легнал.  :laugh:

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: