Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 01, 2020, 01:29:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: K-close на женена колежка, как да го докарам до f-close?  (Прочетена 1490 пъти)
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 199

Профил
« Отговор #15 -: Декември 28, 2019, 18:42:42 »

Те двамата за пет месеца сигурно са се ебали два пъти, щото са си омръзнали и си живет като съквартиранти, мислят си как биха се наебали с други хора или вече го правят, а ти размишляваш дали е редно да чукаш обвързана жена, която имайки предвид, че е в брак от 100 години най-вероятно вече се е чукала с друг мъж, както и мъжа й с друга жена. Предполагам. Залагам 100 лева, че вече са.

Нещата са прости - праскате се без да изпадете в излишни обяснения, особено ти. То е ясно, че няма да да си разваляте семействата за едното ебане. Семействата по-скор се развалят, защото и двете страни не могат да се търпят под един покрив, отколкото че са си омръзнали в леглото.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
MPUA
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 142

Профил
« Отговор #16 -: Декември 29, 2019, 01:29:10 »

Стигнахме до извода, Бай Пешо, че трябва да я наебеш задължително, и че това ще повлияе положително да брака й  Ухилен

Иначе сериозно, много такива двойки са на принципа "да не се дебнем, че ще се хванем". Веднъж питах една от омъжените колежки, с която спах, защо изневерява на мъжа си, и тя каза следното: "разбрали сме се да си правим кой каквото иска, без да си държим сметка един на друг, заедно сме заради детето, да му осигурим добър живот..ти мислиш, че при теб след време няма да стане същото ли? успех".
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Профил
« Отговор #17 -: Декември 29, 2019, 01:34:09 »

Доста интересни коментари, не съм очаквал че има  такива моралисти по тоя форум, хаха ( да не вземе да се обиди някой). Значи аз да кажа, че в момента чукам от време на време една сгодена и знаеш ли, не е хубаво, направо е супер. Кога една жена във връзка се занимава с някой приятел, колега и т.н. ?Ми когато и липсва нещо, внимание, секс, емоция,  и т.н. а може и всичките тия работи накуп. От тук следва, че ако една жена (обвързана) се оглежда наляво надясно и ти и дадеш нещото което и липсва и тя копнее за негп, и пламне няква страст между вас, тя ще е готова на всичко за да го получи, следователно ще даде и много за да го получи (примерно да се раздава в секса). За моя пример който споменах по-горе е точно така. Да не говорим, колко плюса има от това да чукаш обързана мадама (естествено, тези неща са плюсове в конкретни ситуации и в зависимост какво тръсиш ти самия)
1. Има някаква тръпка от това да се криете (лично мен ме кефи, носи ми някаква емоция)
2. Рядко нещата са драматични, не ти мрънка, не ти църка и т.н.
3. Не може да ти държи сметка.
4. Не остава да спи у вас/ти у тях
5. Винаги можеш да приключиш нещата след първия секс, втория, а тя не може да ти каже нищо понеже е във връзка.

Малко суха теория развивам, не съм чел по темата, но това са моите виждания в момента. На твое място бих я праснал, какво толкова. Струва ми се, че тази твоя колежка, на пръв поглед го раздава доста консервативно, но мечтае за някакво подобно, забранено изживяване, давай напред и толкова. Само гледай да не те бият някъде, че на мен така ми "украсиха" колата със спрей един път.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 320

Профил
« Отговор #18 -: Декември 29, 2019, 12:26:47 »

Значи аз да кажа, че в момента чукам от време на време една сгодена и знаеш ли, не е хубаво, направо е супер.

Ей това ме изкефи, лафа на деня  :laugh:

Напълно си прав, братле и за всичко в поста ти. Ако на нея й се ебе и съгласна с това да се чукате защо да не го направите. Относно моралисчетата, ти не ги мисли след време ще съжаляват че са изпуснали дадена мацка.  Намигване

Активен
bai_peshoo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил
« Отговор #19 -: Декември 30, 2019, 09:35:21 »

Абе момчета, много залитнахте към моралната страна на нещата. Че не е морално - не е, че може да нарани и повлияе на много хора - така е. Само че морала е социеална конструкция (какъв модерен израз само!) и ако се треснем 2-3 пъти и никой не разбере - ще останат само положителните неща. Въпроса е, че it takes two to dance tango - милфката също трябва да се навие. Теоретично знам какво да правя, какво ще стане на практика... stay tuned.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 557

Профил WWW
« Отговор #20 -: Януари 01, 2020, 12:46:59 »

И аз имам морал след първото питие и съм вече най-големия моралист ! Шегувам се !

Мацката ако е точна не виждам лошо . Но внимавай единия да не се превърже че то тогава става забавно . Тогава сметка ли ще те убие удуши направо. Успех Усмивчица

Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: