Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 04, 2020, 05:49:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Целувки с женена колежка, как да го докарам до секс?  (Прочетена 2001 пъти)
bai_peshoo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил
« -: Декември 20, 2019, 16:28:34 »

Ами пичове, от горе-долу година чета форума и започнах да променям доста неща в поведението си. В резултат вчера на коледното парти успях да изолирам и да натисна една много яка женена колежка, която винаги ми е разправяла колко е против изневерите и т.н. Обаче вчера доволно се помляскахме и понатискахме докато я изпращах към тях. За съжаление не успях до секс да докарам нещата, въпреки че по съвети от форума бях подсигурил и терен за това в един доста скъп хотел близо до локацията на партито. Все пак мисля, че това я впечатли.

Днеска я изкарах на обедна почивка само нея. Тя ме гледа така леко гузно и ми вика: "Аа, вчера се бяхме понапили, официално нищо не е станало, бла бла". Аз обаче и казах със съвсем сериозен тон, че вчера въобще не съм бил пиян (бях леко замотан) и че стоя зад всяко свое действие и дума, както и че съм напълно дискретен за такива неща и вече не сме в училище да тръгна да разправям насам-натам какво се е случило (което си е така). Та отхвърлих нейния фрейм от типа "пияни бяхме, не се брои, да се правим че не е станало нищо". Каза ми, че никога не била изневерявала на мъжа си и не искала да го прави. Обаче усещам като цяло как я гъделичка тръпката от нещо ново, непознато и забранено. Мисля да я играя по таз струна, просто първоначално да и дам малко време да осмисли идеята.  

Ще се радвам на съвети как да се действа от тук нататък - след кис клоуз и тежко кино със иначе силно резистентна на атаки женена колежка  Намигване
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1295

Профил
« Отговор #1 -: Декември 20, 2019, 19:12:57 »

Играй и силно близо-далеч. Не я натягай, когато знаеш, че няма шанс да я клоузиш. Играй го резервиран, като поведение. А ако тръгне да те гони/да инвестира, пускай на моменти по малко близо. Колкото да се закачи, и пак далеч.
И когато имаш нова възможност за клоуз (логистична, и от към емоции и игра), натискай здраво за клоуз. Уверено и смело. Но преди това я изолирай, дискретно, без никой да разбира. Там вече тръгваш с тежко кино, и в следващия момент, дето вика стоун, си го вадиш.
Шита в сета е, че трябва да изчакаш нова възможност, да я изолираш. От така описаното, поне аз не се сещам, как да иницираш нещата по друг начин.
Ако стигнеш до такъв момент, настъпвяш здраво. Ако физически, откаже и те отблъсне, чупи емоционалното ниво рязко и силно. След малко, можеш да пробваш пак. И ако пак удряш греда, изкъртваш тотално емоционалното ниво (примерно, прекратяваш срещата, много рязко, без да се обясняваш). След подобно развитие, можеш да и пускаш силни поводи за ревност, и силно далеч - флирт с други колежки/коментиране на други момичета с които се виждаш/и подобни. При трети шанс, вероятността да я клоузиш, ще е голяма.
Но за сега имаш добри шансове и на 2ри опит.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 151

Профил
« Отговор #2 -: Декември 20, 2019, 23:25:16 »

И помисли за локацията. Хотелът върши работа ако вече сте правили секс, иначе за преди първи път по-скоро прецаква нещата - едно е да кажеш "ела да минем през нас да взема нещо си набързо/да ти покажа нещо си/да пием по едно и да те закарам до вас", съвсем друго е да я поканиш на хотел - моментално ще се почувства като лека жена и ще откаже.

Ако мислиш че като цяло ти се кефи, можеш да я пробваш на Нова година - обикновено всички са навън по заведения до доста късно, пиши й по някое време как върви, кажи че си на еди кое си място но купона не върви и имаш готино предложение за афтърпарти..взимаш я и газ към терена.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1295

Профил
« Отговор #3 -: Декември 21, 2019, 00:59:43 »

На нова година, най-вероятно ще е с мъжа си. Няма да е особенно удобно, да я е*е пред него.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Декември 21, 2019, 09:41:23 »

Затова казах да опипа почвата първо. Много двойки празнуват отделно. Преди 2 години отидох на организирана екскурзия извън БГ за Нова Гогина, където клоузих една женена. След това я питах за мъжа й, каза че не обичал да пътува, било го страх от самолети, и я пускал сама. В настоящия случай може тя да излезе по женски, а той по мъжки - нищо не се знае.
Активен
bai_peshoo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Декември 22, 2019, 16:05:26 »

Благодаря пичове. На нова година тя ще е с мъжа си, аз със жена ми, така че това не е опция Усмивчица

Четох малко и из чужди форуми (немски, английски). На теория правя нещата както съветват - вече и казах че ще съм тотално дискретен по темата. Трябва да я убедя, че "аз ще съм виновен" ако тя изневери на мъжа си, т.е. да поема отговорност, за да е тя със "чиста съвест". Също така мисля да и кажа, че нямам намерение да и развалям семейството (както и моето), и че нашите отношения ще са като "пакетче желирани мечета Харибо, скрити в чекмеджето на работа, които тайно да ни подслаждат живота от време на време". Тука е pun intended - понеже знам, че тя много обича тия желирани мечета. Даже ми разправя, че нарочно не си ги купува, понеже не може да се сдържи да не ги изяде бързо.

Сега по празниците тя е със семейството си и мисля да не я закачам, освен ако тя не ми пише (случва се чат-пат, но по-скоро рядко). От 2ри Януари е на линия, а на 13ти Януари имаме друго фирмено събитие със вечеря и т.н. така че мисля, че там ще ми е шанса. До тогава трябва да съм и набил в главата гореописаните идеи. Положителното в случая е, че живеем в една посока и почти всяка вечер я вземам с мен в колата, та имаме време 1:1 да говорим.

Малко към целия бекграунд на историята. Действието се развива в Германия, а колежката е португалка, 10 години по-голяма от мен Усмивчица . Чел съм, че португалките са доста костеливи орехи и май наистина е така. Гледам на емоционално ниво да я дразня, но не прекалено. Тя си пада малко ляво/социално ориентирана- за природата, за социална справедливост и т.н. Аз съм коренна противоположност - капиталист Смотан, на по-висока позиция от нея с леко наци-уклон, не съм особено еко-ориентиран. Карам почти ново БМВ 3ка (на 3 години, взех го на 1 година). Преди 2 месеца купих на жена ми СУВ на 1 година, обаче първо аз ще го покарам да му се накефя малко. Та само и разправям колко ми е яко да си карам БМВто и джипа и как не ми дреме за природата, разказвам и расистки и сексистки вицове, които уж я възмущават ама се смее. Бъзикам я редовно да дойде в колата за да и загрея задника на отоплената седалка,  че ми е важно да не и изстива дупето... Ей такива работи. Както казах, гледам да не прекалявам и да не е просташко.

Около нейното работно място са предимно жени и с всички си имам лаф. Даже има едно русо полякинче в съседната на португалката стая, което редовно изкарвам да пушим заедно сами на покрива, въпреки че аз самия не пуша. И тя го играе строга сдържана католичка, но това е друга история. Португалката знае, че флиртувам и с русата, виждала ни е. Както казах - на теория правя всичко както трябва. Трябва на емоционално ниво да продължавам да и въздействам, както и да работя по въпроса с нейната съвест и нежелание да изневерява.
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #6 -: Декември 25, 2019, 11:19:18 »

А помисли ли какво може да причниш с това на още сумайти хора. Мъжът й, тя, деца ако има, родители на мъжа й, нейните, това са десетина петнайсе човешки съдби. И виждаш, че тя се дърпа, значи ако я натискаш много, отговорността за техния живот пада и върху теб. За кво ти е това. Ако видиш децата й после или родителите на мъжа й, как ще се чувстваш? Нали знаеш - с голямата сила идва и голямата отговорност.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #7 -: Декември 25, 2019, 13:23:36 »

Цитат
помисли ли какво може да причниш с това на още сумайти хора. Мъжът й, тя... бля бля бля

Трогателни  слова....Това ти е разбирането, защото вероятно се панира,че някъв такъв,може да се точи на твоето момиче.Има ли напрежение от такива мисли,работата е fucked up.По-чувствителните натурки имат такава драма в евентуалните си възможни сценарии.Ами ако осъзнае след 2-3 оргазма,че болезненият комфорт на едни отношения които не и носят истинско щастие,всъщност е грешен.Или трябва да и набием някъв модел според нашите разбирания и ценности?Когато един  мъж няма осъзнатост от какво има нужда една жена жена и доколко и го дава,но пък е стриктен към изискванията си за моногамност,има нужда от стресов опит,че ЕВЕНТУАЛНО да му светне!Ма то,такива движат с грозни и дебели и почти никой не им иска жените,затова всичко е точно Гайс.Да разчиташ,че хората ще кликват според твоите виждания е идиотско.Дръжте жените си ебани и щастливи и никой няма да ги пипа!
 Към автора:Бро прави това което чувстваш,че искаш да направиш и ползвай коментарите които ти избистрят схемата на ТВОЯТ ПЛАН!
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 349

Профил
« Отговор #8 -: Декември 25, 2019, 14:50:49 »

А помисли ли какво може да причниш с това на още сумайти хора. Мъжът й, тя, деца ако има, родители на мъжа й, нейните, това са десетина петнайсе човешки съдби. И виждаш, че тя се дърпа, значи ако я натискаш много, отговорността за техния живот пада и върху теб. За кво ти е това. Ако видиш децата й после или родителите на мъжа й, как ще се чувстваш? Нали знаеш - с голямата сила идва и голямата отговорност.

Никаква отговорност не поема той, човека само иска да я чука нищо повече. И какви са тези глупости за това какво можел да причини на мацката, Краб все пак сме форум по пикап и идеята е да чукаме мацки бързо и ефективно, независимо женени или загаджени са те. Единственото което може да ни спре това са мацките, ако тя мисли че не е правилно и ние спираме, противен случай играем докрай. Защото животът не е балансиран и за всички няма. Примерно аз си харесвам да кажем 10 мацки и те всички заети, но 2-3 от тях са съгласни да се чукаме и аз какво да се откажа от такава възможност заради социално обществения морал, еми няма как да стане, не знам колко живота жиеев,но този искам да си го живея  добре. От една страна си прав, да трябва да си има някакви норми за да се съхрани семейството, все пак не може жената която си женен да я плющи половината град да не кажа и целия. Но в реалността да не мисиш че жените имат по 200-300 бройки, то на теория може и да звучи добре но в реалността доста мацки са ни рязали и вероятно само с 10% от тези които са ни сваляли ще имаме късмет даже е много това което давам. Виж ти ако имаш такива ценности и принципи си ги спазвай, аз съм ок с твоите принципи, но все пак че не забравяй ти преди време и ти си свалял мацки които са били чужди, бивши играчи няма.  Намигване
Активен
Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #9 -: Декември 25, 2019, 16:01:05 »

Реално всеки е отговорен за действията си и трябва да е наясно, че действията му влияят на целия свят косвено. Така че личен избор е на всеки как ще живее, но трябва да е наясно, че всяко негово действие се отразява на всички - тва е една затворена система.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 312

Профил
« Отговор #10 -: Декември 25, 2019, 20:31:33 »

Тук подкрепям Краба...Аз с омъжени и сериозно загаджени не се занимавам, даже е имало моменти и то доста пъти, в които съм се правел на шут, само и само да отбия интереса към мен на обвързани жени. Имам си един код, който следвам и не нарушавам. И съм забелязал, че до сега съм нямал проблеми, които могат да породят подобни преживявания, отделно няма жена, която да съм разбрал, че ми изневерява. Според мен трябва се въздържаме от някои неща, иначе ставаме като животните, макар може би  и да ги надминаваме с определени действия понякога. Това е елементарно мислене, според мен Riot. Де да беше толкова прост и елементарен живота...
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Декември 25, 2019, 22:32:42 »

Тук подкрепям Краба...Аз с омъжени и сериозно загаджени не се занимавам, даже е имало моменти и то доста пъти, в които съм се правел на шут, само и само да отбия интереса към мен на обвързани жени. Имам си един код, който следвам и не нарушавам. И съм забелязал, че до сега съм нямал проблеми, които могат да породят подобни преживявания, отделно няма жена, която да съм разбрал, че ми изневерява. Според мен трябва да се въздържаме от някои неща, иначе ставаме като животните, макар може би  и да ги надминаваме с определени действия понякога. Това е елементарно мислене, според мен Riot. Де да беше толкова прост и елементарен живота...

Е все пак ти си решаваш, братле. Всеки сам избира кое е морално за него и кое не. Но истината е че и да искаме няма как да изчукаме половината град, все пак всеки пич си има мацки с определен типаж само за него, всичко извън обсега така да се каже много рядко се случва, пък и да се случи няма да е същото. Разбирам те напълно, ред трябва да има, но няма как, просто не става, пък и не знаеш някоя мацка дали е омъжена или загаджена, с времето разбираш но вече е късно. Проблемът е че някой от нас искат нещо което съответния ред няма как да ни даде, да не кажа че има момчета които ако го карат по "традиционния" начин скоро няма да ги огрее. Да има и свободни мацки, но за да са свободни си има ред причини, защото повечето искат  да имат някой до себе си, малко са тези които не ги ебе и си седят сами, проблемът на някои свободни мацки е че момчетата които харесват са заети и претенциите им за момчета се увеличават с времето и си седят сами, щото ние можем да свалим летвата но повечето мацки не. И общо взето затова се получава този дисбаланс при нас, поради страха на мъжете и претенциите на жените. Истината е че в един момент спира да ти пука, защото нищо не е сигурно и всичко може да стане. Хубаво е да има ред, но за някои хора този ред не носи полза и затова търсят други начини. Някои хора могат да кажат че това си е техен проблем на тези които не им върви, но не е така, дефицитът на нещо води точно до това. А и не само това някои хора стават играчи поради ред причини- кофти връзка, девствени, неудоволетворение с жените, любопитство и така нататък.
Но все пак всеки сам определя кой вариант е по добър за него и естествено си носи последствията с него.  Усмивчица
Активен
Badrick
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #12 -: Декември 26, 2019, 02:46:09 »

Реално всеки е отговорен за действията си и трябва да е наясно, че действията му влияят на целия свят косвено. Така че личен избор е на всеки как ще живее, но трябва да е наясно, че всяко негово действие се отразява на всички - тва е една затворена система.

Ако решенията ти се взимат от предварително изградени хипотези за евентуален предполагаем краен резултат,то без натрупан достатъчно реален опит за последствията,често ще си обясняваш нещата според някъв базов импулс от оскъден реален опит!Така комплексни ситуации ще се разглеждат под един/малко ъгли.Залиташ  повече към това да си обясняваш нещата,вместо да се потопиш в тях!
  Ако всеки път когато идват да те бият двама,бягаш,защото знаеш,че математически губиш и вероятно ще има последствия за здравето ти,никога няма да си дадеш шанс,че можеш да ги ступаш.Така,пичовете могат да усетят,че не бройката,а качеството е важно!
 В много семейства се имитират отношения в името на еди кво си.Има много възможни негативни последствия при такива предпоставки.Те биха се отразили много по-трайно на деца,баща ,дядо.Трябва да има нещо събуждащо,че да изстреля човек в по-градивен майндсет.Това long term е положителен развой! Добър цитат иначе!
 Тук си говорим да успех с жените.Ако имаме силно изградено чувство за добро и зло,трудно ще кликнем за важни неща от този Успех!
Активен

Придобиването на знания не означава, че израствате. Това става, когато това което знаете променя начина, по който живеете.

You are victim of your own mind..
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #13 -: Декември 27, 2019, 01:49:48 »

Абе еби я бе, как ще изпускаш. Аз само една португалка съм ебал, и ми даде от първата вечер. Не беше омъжена де (или поне не ми каза, ако е била). Хубаво се чукаше. Препоръчвам (на базата на лимитиран опит).
Трябва да издебнеш като се напиете някъде пак. Така по лънчове и путки майни трудно става работата. Слейъра ги умее да ги омайва и посред бял ден по пейките, но не на всеки се отдава. Така че добре си измислил за следващото фирмено парти.
Действай сега, докато си млад и нямаш деца, че после... Ще си спомняш на стари години как си ебал португалки и полякини. Мани го Краба, не си виновен ти някоя ако иска да се чука с друг освен мъжа си. Ако не си ти, ще е някой друг. Той ако мъжа ѝ я оправя както трябва, няма да ходи да се натиска с колегите си.
Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 999

Профил
« Отговор #14 -: Декември 28, 2019, 17:56:36 »

Напълно подкрепям СТОУН!

И аз изпитъвам лек дескомфорт когато се стигне до обвързана мацка. Но в края на краищата, аз не мога и не искам да нося отговорност и за чуждите жени. Щом, тя е решила, че няма проблем да се чука с мен, аз не виждам защо аз трябва да имам.

Някой беше казал, че така се доближаваме до животните. А според мен, все повече трябва да се поучаваме от тях,

Слушай Стоун и дядо ти Маньо, макар и на крехка възраст, му се иска да си вземе живота в ръцете отново.

Ах неговата майка, що не съм на оня хал с тия пари и тоя акъл.
Активен

Fortuna incepto signatur!
cionflipp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 201

Профил
« Отговор #15 -: Декември 28, 2019, 18:42:42 »

Те двамата за пет месеца сигурно са се ебали два пъти, щото са си омръзнали и си живет като съквартиранти, мислят си как биха се наебали с други хора или вече го правят, а ти размишляваш дали е редно да чукаш обвързана жена, която имайки предвид, че е в брак от 100 години най-вероятно вече се е чукала с друг мъж, както и мъжа й с друга жена. Предполагам. Залагам 100 лева, че вече са.

Нещата са прости - праскате се без да изпадете в излишни обяснения, особено ти. То е ясно, че няма да да си разваляте семействата за едното ебане. Семействата по-скор се развалят, защото и двете страни не могат да се търпят под един покрив, отколкото че са си омръзнали в леглото.
Активен

Your heroes do not obey the rules they are telling you to follow.
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Декември 29, 2019, 01:29:10 »

Стигнахме до извода, Бай Пешо, че трябва да я наебеш задължително, и че това ще повлияе положително да брака й  Ухилен

Иначе сериозно, много такива двойки са на принципа "да не се дебнем, че ще се хванем". Веднъж питах една от омъжените колежки, с която спах, защо изневерява на мъжа си, и тя каза следното: "разбрали сме се да си правим кой каквото иска, без да си държим сметка един на друг, заедно сме заради детето, да му осигурим добър живот..ти мислиш, че при теб след време няма да стане същото ли? успех".
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 72

Профил
« Отговор #17 -: Декември 29, 2019, 01:34:09 »

Доста интересни коментари, не съм очаквал че има  такива моралисти по тоя форум, хаха ( да не вземе да се обиди някой). Значи аз да кажа, че в момента чукам от време на време една сгодена и знаеш ли, не е хубаво, направо е супер. Кога една жена във връзка се занимава с някой приятел, колега и т.н. ?Ми когато и липсва нещо, внимание, секс, емоция,  и т.н. а може и всичките тия работи накуп. От тук следва, че ако една жена (обвързана) се оглежда наляво надясно и ти и дадеш нещото което и липсва и тя копнее за негп, и пламне няква страст между вас, тя ще е готова на всичко за да го получи, следователно ще даде и много за да го получи (примерно да се раздава в секса). За моя пример който споменах по-горе е точно така. Да не говорим, колко плюса има от това да чукаш обързана мадама (естествено, тези неща са плюсове в конкретни ситуации и в зависимост какво тръсиш ти самия)
1. Има някаква тръпка от това да се криете (лично мен ме кефи, носи ми някаква емоция)
2. Рядко нещата са драматични, не ти мрънка, не ти църка и т.н.
3. Не може да ти държи сметка.
4. Не остава да спи у вас/ти у тях
5. Винаги можеш да приключиш нещата след първия секс, втория, а тя не може да ти каже нищо понеже е във връзка.

Малко суха теория развивам, не съм чел по темата, но това са моите виждания в момента. На твое място бих я праснал, какво толкова. Струва ми се, че тази твоя колежка, на пръв поглед го раздава доста консервативно, но мечтае за някакво подобно, забранено изживяване, давай напред и толкова. Само гледай да не те бият някъде, че на мен така ми "украсиха" колата със спрей един път.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Декември 29, 2019, 12:26:47 »

Значи аз да кажа, че в момента чукам от време на време една сгодена и знаеш ли, не е хубаво, направо е супер.

Ей това ме изкефи, лафа на деня  :laugh:

Напълно си прав, братле и за всичко в поста ти. Ако на нея й се ебе и съгласна с това да се чукате защо да не го направите. Относно моралисчетата, ти не ги мисли след време ще съжаляват че са изпуснали дадена мацка.  Намигване

Активен
bai_peshoo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Декември 30, 2019, 09:35:21 »

Абе момчета, много залитнахте към моралната страна на нещата. Че не е морално - не е, че може да нарани и повлияе на много хора - така е. Само че морала е социеална конструкция (какъв модерен израз само!) и ако се треснем 2-3 пъти и никой не разбере - ще останат само положителните неща. Въпроса е, че it takes two to dance tango - милфката също трябва да се навие. Теоретично знам какво да правя, какво ще стане на практика... stay tuned.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: