Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 19, 2020, 05:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Тийнейджърка  (Прочетена 1331 пъти)
hithere
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« -: Декември 30, 2019, 21:58 »

Здравейте, харесал съм едно момиче, тя е на 18. познаваме се бегло,наскоро станахме приятели във фейсбук. Писахме си за кратко на два пъти, но много мудно. Не се получава както трябва. Дайте съвет как да създам привличане, как да я баунсна към среща, защото не ме кефят чатовете . А по принцип съм слаб винаги , когато харесвам жената, а тя мен не .. винаги , когато съм бил с някоя е защото тя ме е харесвала... Просто съм в задънена улица и не знам как да я грабна.  П.с. Тя до скоро имаше дълготрайна връзка .
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #1 -: Декември 30, 2019, 23:30 »

Онлайн играта сама по себе си е нож с две остриета. Много по-трудно е да създадеш някакво привличане и интерес от отсрещната страна. Аз съм много слаб онлайн, не че съм БОГ по принцип, но разликата е драстична. Какво правя аз обаче и виждам, че има ефект. Отговарям и на сторитатапо забавен и интересен начин, като след техният отговор най-много разменям още 2-3 думи и това е. Така няколко пъти, 5-6-7-8 колкото дойдат. И после решавам в удобен за мен момент да ескалирам разговора (естетвено като отново отговоря на сторис някое шега или нещо остроумно). Пишем 2-3 часа, опознавателно и ги каня директно на среща. Идеята тук е, че не изглеждаш като поредния загорелак който се пробва по жалък начин да му кацне птиченцето на рамото, така създаваш впечатление че си просто готин тип който се забавлява, не те кара да излгеждаш крийпи или нийди, някак си мозъкът им казва, че ти си безопасен, минаваш дискретно под радара. Не знам обаче колко е приложимо в конкретния случай. Ти вече си си набелязал някаква мацка като цел, а аз не очаквам нишо и просто отварям някакви яки мацки ей така за кеф, и ако ми попадне удобна ситуация действам. Ако ти се чака и не я бързаш мацката може да ги пробваш тоя вариант, при мен работи добре.
Активен
hithere
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Декември 31, 2019, 18:44 »

Да, добър вариант е. Приложим е при мен, защото не бързам. Не съм опрял само до нея. Просто тя е единствената, която искам за по-сериозни отношения в момента, не само за секс и това само по себе си ми вреди. Единственото, което ме притеснява е, че сега като е на пазара ще има много въдици спуснати към нея. И ако много чакам може пак да започне някоя връзка
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Профил
« Отговор #3 -: Декември 31, 2019, 19:11 »

Ако не ти връзва много давай още две три и няма да те е*е  кво ще стане с нея. Така ще се и държиш по яко евентуално и няма да си нииди.
Активен
hithere
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Декември 31, 2019, 19:38 »

Така е, но в случая искам да станат нещата. Държа се, никак не го играя нийди. Просто искам малко помощ за изпитани от вас методи за създаване на привличане в такава ситуация. Също да споделя, че съм в много добри отношения с една нейна млада учителка в даскалото. Така че мога да я използвам за помощ ако се наложи, да и предава нещо и т.н. Вие как мислите ?
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #5 -: Декември 31, 2019, 19:48 »

Така е, но в случая искам да станат нещата. Държа се, никак не го играя нийди. Просто искам малко помощ за изпитани от вас методи за създаване на привличане в такава ситуация. Също да споделя, че съм в много добри отношения с една нейна млада учителка в даскалото. Така че мога да я използвам за помощ ако се наложи, да и предава нещо и т.н. Вие как мислите ?

Че да използваш 3то лице, независимо кое е то не е особено добра идея. Показва липсва на смелост и т.н.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 569

Профил WWW
« Отговор #6 -: Януари 01, 2020, 13:10 »

Аз ако мога по чат да създам привличане  нямаше да ми трябва нищо друго за какво ми е да се мъча какво ми пречи да отворя 10 15 мацки и да си чата с тях за какво ми е  да пикапя навън  .

Момчета чата е само инструмент не е за основно нещо ! Привличане там се създава много трудно ! Ако под привличане искаш да кажеш че не можеш да разведряваш разговорите и да и задържиш интереса това е вече други нещо !
Не съм играл от няколко месеца в соц. мрежи . Но като играе всеки път е различно . Зависи какво търсиш ! Бавно и плавно е по принцип става по добре . Пишеш си с една втора трета . Закачаш ги по сторита спираш да им пишеш ден после пак им влизаш с някакъв лаф . И почваш обши теми  на разговор . Ден два три и се пробваш за среща няма какво да е чакаш да ти увърта .  А теми на разговор има много последвай яки групи за смешки страници за готвене музика и споделяш и си говориш шегуваш се само с нея ти това ти онова и после спираш да и пишеш и така . То ако седнеш и си пишеш постоянно си личи че е харесваш и че ти е скучно и нямаш живот . Научи малко за зодиите но им научи лошите страни да ги дразниш . И такива неща  .. Трябва да си креативен  ! Има и още работи но ми е замотана кратуната още .
Активен
Dream
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 133

Профил
« Отговор #7 -: Януари 01, 2020, 16:26 »

Ако и се кефиш чааак толкова иди до училището й с приятел. Пиши й че си там да се видиш с приятел и й кажи, и тя да слезе да се видите за цигара време. И ако си готин за тея 2/3 мин на живо чата може да дръпне доста, ( ще създадеш привличането, което търсиш сега) и да излезете следващите ден два.
Но определено не й казвай, че си заради нея там!!!
Имай в на предвид и че ще слезе с приятелки.

Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3861

Профил
« Отговор #8 -: Януари 03, 2020, 00:14 »

Просто искам малко помощ за изпитани от вас методи за създаване на привличане в такава ситуация.
Аз пък искам просто малко изпитани методи за правене на пари. Ама на много пари.
Айде де, що не пишете?

Осъзнаваш ли що за въпрос задаваш? Без да знаем нищо за теб, нито за момичето, ти на какво приличаш, тя какви харесва - и дайте изпитани методи да я наеба!

Няма изпитани методи как да свали човек "едно момиче". Това би трябвало Слейъра и Илиян да го напишат най-отгоре на форума. Има методи как да отваряш много момичета и да си вдигнеш процента успеваемост, колко от тях биха те харесали и биха ти пуснали. И този процент никога няма да е 100%. 10% ако е, трябва да се радваш.
Активен
hithere
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Януари 15, 2020, 21:38 »

Game over.. хванала се е с някакъв : )
Активен
Zombie_irs
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Кефя се на умници

Профил
« Отговор #10 -: Януари 16, 2020, 18:41 »

Game over.. хванала се е с някакъв : )
Всеки си е мислел в някакъв момент "леле, като стане - тая ще е моята ***"
Тази просто не е била твоята, припознал си се.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: