Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 15, 2020, 20:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ситуация с МИЛФ  (Прочетена 1012 пъти)
dinko.n
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Януари 06, 2020, 17:13 »

Привет и за много години!
Не знам как да формулирам уводната част,но ще започна така. Чета форума, когато имам време, виждам разни ситуации, казуси на пичовете тук,но нямам време да се впускам в съвети,а по-скоро си правя някакви заключения и интересни изводи на различните споделени случки от хората тук.
Сега отново ще се наложи да пусна тема,защото съм меко казано в една задънена уличка (чак задънена едва ли), по-скоро се чудя как да постъпя.

Онагледявам и давам малко информация за нещата и развилите се събития.
Запознанство с 30г кака (с дете), неомъжена(т.е с мъж-бащата), но в неизяснени житейски/любовни взаимоотношения с него.
Случката се развива в нощен бар, класическа история, добра игра от моя страна, ф-клоуз на същата вечер, пък и женорята си бяха тръгнали на такъв туризъм като цяло.
Размяна на контакти и продължение на сексуалните контакти.
Първите 2-3 месеца активно криене ( и аз и тях имахме отделни връзки, или поне аз така мислех). Против изневерите съм,но при мен ситуацията беше различна и връзка беше силно казано ( при мен). Вижданията са били 2-3 пъти на месец, при възможност и от двете страни. Според мен правилата и условията бяха ясни и на двамата.

След 3-тия (може би 4-тия) месец, нещата при нея "приключиха", изнесе се и се прибра при техните.
Срещите ни зачестиха,комуникацията също. И аз вече по това време,бях приключил. С две думи започнахме да имаме нещо като паралелна връзка(не знам колко сериозно би звучало това).
С времето мацката се отпускаше на моменти,но имаше и такива,в които беше сдухана и личеше от кк, как не ми споделя някои неща. Оказа се,че бившият(настоящ) мъж я "тормози", блъфира и заплашва с детето,разни сцени,циркове и т.н (мисля поне всеки от вас е виждал подобни жалкарски изпълнения).
Първоначално от нейна страна личеше една самоувереност и "желание" да продължи напред и да не се занимава с глупости.
Не е нужно да казвам,че паралелно с това,нашите взаимоотношения все повече нарастваха и обръча се стесняваше. Спеше при мен, запозна ме с приятелите/ките си. Бях въвлечен в социалният им кръг до някаква степен.

В един момент реших да проведя един откровен разговор и да се изясним ние с мацката какви сме - фък бъдита или можем да мислим за нещо в бъдеще?
Няма да ви обяснявам какви мисли са ми минавали през главата.
В един момент се усетих,че съм залитнал емоционално и започнах някакви илюзии. От друга страна разума се обаждаше и ми казваше малко реални факти и ме озъдачаваше.

В крайна сметка след 1.4г, дойде един преломен момент. Тези обаждания,тормоз, смс-и и всякакви други БЕТА изпълнения от бившия  не спряха. Аз усетих накъде духа вятъра,след като за 1г. този човек не спира да я търси,освен ако янма причина за детето.
Попитах я директно какво мисли да прави и дали ме баламосва,както и него?
Отговорите знаете какви бяха - несериозни. Без ясен и директен отговор,а някакви объркани оправдания,цитирам:
Едно от малоумните оправдания,които чух беше:"Не знаех,че имаш сериозни намерения" - Действително на пръв поглед / теория е така. Младо момче да се обремени с жена + дете (не от него) и да ги гледа до някаква степен си е сериозен move в играта.  Но от  друга страна знаците,които даваше тя и посоката,в която гледахме бяха точно обратните.
Имаше планове за собствено жилище с мен(бла блааа блааа). Та, вече за N-ти път вярвам на максимата : "не гледай какво ти говори, а какво прави"...
Да не говоря за малкият период от време,в който сме имали възможност да се опознаем още повече,защото винаги го е имал левъла на стрес  (заради това,че кръшкаше първите месеци) и не събра смелост после да му признае,че има тъкач (което като го написах сега се смея Смотан ).. продължавам с още 1-2 бисера.
"Обърква ме, прави ми напук заради детето.."
"Не знам..." Няма да коментирам какви приказки съм слушал,защо се е стигнало да го напусне (другия) и т.н (щото са глупости)

След цялата тази порция идиотщини, и казах категорично,че съм достатъчно време да си избере какво иска от живота и беше дошъл момента да и дам срок да избере аз или той (+ семейството и уж),след като разбрах,че около Коледа са били заедно (при което скри от мен).

Е, избра. НЕГО Усмивчица
С оглед и оправдание на това,че е заради детето.  Казах и че е в пълното си право, обаче изглеждаше несериозно впредвид всички нападки,обиди и епитети,които беше използвала за конкретния човек.
(може би е важна подробност да кажа също,че въпросният има соц.статус и към момента е годен да предостави сигурност, т.е успешен тест за провайдър )
Избора е очакван и разбираем (поне за мен донякъде) на логично ниво.
Погледнат от емоционална гледна точка, в мен се задават въпроси - ОК,но защо ме мотаеш и не сме дефинирали ясно взаимоотношенията (някой тук ще се намеси и ще каже,че е моя роля. Да,но в последните месеци те се виждаха,колкото и абсурдно да прозвучи, аз се пуснах по течението и почнах с илюзиите,че мога да я прибера с детето барабар) .

Не е имало нужда от тия формални глупости като "Обичам те, Лисваш ми бла бла бла Ромео".
Да, почувствах се преебан и егото в мен малко беше жегнато,но се опитвам да мисля трезво и се чудя сега какво следва и как е най-добре да постъпя.

Пример:
След празниците и по-конкретно след НГ (тя беше на почивка с него, а след 25-ти аз не съм имал абсолютно никаква комуникация с нея,нито съм я търсил,всеки опит беше от нейна страна)
Та.. след НГ, сега в събота ми се вкл. на ФБ  с картичка за пожелание (от тия досадните) за 2020г.
Не и отговорих нищо.

Според мен от тук натам има няколко точки на развой на събитията:
1. Събрали са се - остават си прекрасно семейство и се сплотяват още повече (за което ще се радвам,честно казано)
2. Ще издържат месец-два или Х време до следващата им драма - и пак ще се разбягат (тя) като диви кози (не могат да си изяснят отношенията от 2.5г насам с нейния)
3. Ще се карат / разделят + събират  занапред на периодична база ( и ще е заради social value-то,което дава provider-а)

ВЪПРОСЪТ/КАЗУСЪТ в/у който разсъждавам на моменти е следния:
1.Да я игнорирам ли,ако се свърже с мен в бъдеще?
2. Да я ползвам за фък бъди, като по този начин рискувам две неща
-  да изпадна в емо дупка,ако се пусна на емо ниво
- да ям бой (ако разбере провайдърчето)

Преди да ме нахейти някой и да ми изрецитира : "Ти какво очакваш?", ще отговоря,че не очаквам нищо,т.е очаквал съм,но по-скоро питането ми е как да постъпя.Фокуса вече е изместен в/у нови мацки, но все пак ми е интересно да видя елегантно решение и как бихте отиграли подобна ситуация.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1301

Профил
« Отговор #1 -: Януари 06, 2020, 19:08 »

Първо ситуацията в която си се забъркал, е абсолютен батак. Това го знаеш ти, и всеки във форума. Но всеки се е забърквал в подобни.
Второ. Грешката ти е, че точно ти си бил нерешителен, чакащ удобрение, и да ти кажат кво да правиш. И естествено си поискал "да си изясните отношенията" - това е преломния момент, в който си прецакал нещата, силната си позиция. И всичко. От пича дето слага рога, ставаш пича на който му слагат рога. Преввърнал си се в пича, дето хленчи за обещания, и който чака да му дадат удобрение. И естествено, му отговарят с обратното.
Какво е трябвало да направиш ли? Да си караш по старата схема. Да сте си фак будита, и да си гледаш собствения интерес. Да гледаш и други мацки и възможности, и да я оставиш да те ревнува и пази. А не да ги прибираш и да се правите на семество. Поне не и докато не започне тя да се стреми към това. Да го преследва като цел. Това означава "да го заслужи".
Сега си направил точно обратното.
Не виждам какво има да се чудиш.

Като съвет мога да ти дам следното.
1.во, щом страдаш и боли - много добре. Това означава, че ще си извадиш изстинси изводи от ситуацията. И ситуацията ще те промени за напред. Ще имаш много повече успехи. След като успееш да се отърсиш от нея, разбира се.
2.ро, бягай с 200, забрави я, не се занимавай повече с точно тази. Ситуацията е била достатъчно сложна преди това. А след осирането, може да ти доведе само негативи.

Успех
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 317

Профил
« Отговор #2 -: Януари 06, 2020, 21:03 »

Аз ще дам същия съвет, като бтв и ще разкажа защо. Според мен лично- бягай от такава връзка. Ще дам с личен пример защо, но в обратна връзка. Излизах с много готина жена с дете, разведена, която беше по- голяма от мен с 5 години. Ще я оценя на 8, макар да мразя такива оценки, защото те са субективни. Между нас нещата, бяха много, много интересни и добри, от това как се запознахме и свалихме, до това да правим различни глупости заедно. Колкото и клиширано да звучи, наистина пасвахме си във всичко, и в един момент мислихме наистина сериозно да се загаджим, стигнахме до такъв момент. Но тук съм писал и преди, че следвам неща, които не пренебрегвам, и едно от тях е да не се обвързвам сериозно с жена с дете, особено, ако бащата е жив и здрав, интересува се от детето и т.н., защото знам, че това един ден ще е проблем. Тук случаят беше такъв. И започнах след време, нарочно да се отдръпвам от нея с идея да се разделим, лека- полека, и за мой късмет, и мъжа й пак започна да я търси да се съберат, и тогава  аз лично се понамесих и я посъветвах, че това е най- добрия вариант за нея и детето й и трябва да прекратим взаимоотношения си. Мъжа й е доста влиятелен човек, и знаех, че това ще рефлектира в бъдеще между нас. Не толкова заради нея, колкото заради детето. Е разделихме се, те пак се събраха, и все още са заедно, но не се чуваме вече, не за друго просто да не преча. Ти ме върна в тази история, и винаги като съм се замислял, смятам, че съм постъпил правилно и съм взел най- трезвото решение.
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3848

Профил
« Отговор #3 -: Януари 07, 2020, 06:42 »

И аз ти казвам каквото и бтв, а и който и друг да се включи ще ти каже същото.
Ти на колко години си, бре младеж, за какво ти е въобще да живееш с жена (камо ли пък жена с дете от друг)?
Вземи опечи една тава баница и раздай из офиса, да почерпиш, че си се отървал от нещо, което и сам не го разбираш явно какво е. Защото ако го разбираше, едва ли щеше да искаш доброволно да се наместиш в него. Ти знаеш ли какво е да гледаш дете? Аз знам, защото ги имам две. Достатъчно трудно е, когато са си твои и си ги обичаш. А когато е от някой друг мъж, ми е малко трудно да си представя точно как ще е, но имам някаква идея. Ти вероятно нямаш, щом въобще си се замислял за такова нещо. И за какво ти е да гледаш чуждото дете - за да ебеш майка му по-лесно, да ти е удобна в къщи на разположение? Ама тя като влезе у вас, като си донесе нещата, и като влезнете в ежедневието - кой ще взема детето от градина, кой ще иде в Кауфланда да напазари, кой ще пусне прахосмукачката, и т.н. - да не мислиш, че много ще ебеш? Ще ебеш в неделята веднъж.
Тоест, по-малко от преди, когато ти е била фък-бъди. И ти си искал да замениш едната ситуация с другата? Ама явно господ те е гледал отнякъде колко ти е акъла, та е решил да ти го спести.
Но си го опичай тоя акъл за следващия път.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 211

Профил
« Отговор #4 -: Януари 07, 2020, 08:34 »

Бягай с двеста от майки с деца. И аз имам подобно преживяване, и други момчета във форума. Използвай търсачката и ще прочетеш подобни истории. Къде си сбъркал - btw ти е посочил.
Активен
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #5 -: Януари 07, 2020, 11:35 »

Класика Усмивчица
В момента си емоционален към нея, а в тая ситуация тва няма как да ти донесе ползи.
Както казаха пичаците отгоре, бягай с 200.
Тя си те държи за емоционална салфетка вече. Ако се имаш за емоционална салфетка си стои и и хленчи, а пък мъжа и да я води на почивки meanwhile и да я шамари през гъза докато ти си сдухал у вас и всичко е само и единствено "за детето" Усмивчица Усмивчица ако ме разбираш

След време може да се върнеш да си я тъпчеш само, но само когато си я "преживял".
Сега живота ти продължава "Metallica - Turn the Page" дет се вика.
Като гръмнеш 5-6 пичета, ше се оправиш Усмивчица

Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #6 -: Януари 07, 2020, 16:34 »

Жена с деца - трябва проактивно да установиш връзка с детето, за да имаш майката, ако търсиш връзка. От мъжка гледна точка го избягвам, да крада жена е ок. Но да "крадеш" дете някак си не мога да се настроя.

Та, в тебе е видяла хубав секс, време , доказала си е, че още става, даже младите лъвчета я нападат. И след това се е върнала в семейния си живот от позиция на сила и избор. Погледни го от хубавата страна - стабилизирал си едно семейство Смотан

Какво да правиш - честно казано жена зависима от дете и мъж/семейство може да дояеде в живота ти повече негатив. Не защото са по-лоши майките от жените без деца, а защото са пакет.

П. П. Абе как водите паралелни връзки, като добавяте мадамите в соц. мрежи?
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
dinko.n
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #7 -: Януари 07, 2020, 17:18 »

Доста бърза обратна връзка,мерси за което.
Честно казано,донякъде аз грешката си я виждам и осъзнавам (като взаимоотношения,т.е това,което бтв посочи и останалите се съгласиха с него).
Действително при мен ключовият момент беше,че тя показа някаква инвестиция от нейна страна.Сега знам,че звучи пресилено и който чете това ще се надуе на смях,но ми даде индикации,че и пука за мен. Всъщност малко преплитам нещата и това ме обърква.
На нея при всички положения и е било готино с мен,готин секс, младо лъвче Усмивчица, амбиции и цели,готини качества като цяло.
Проблема идва от там,че не мога да преценя дали наистина съм бил използван за емоционална салфетка(както някой спомена по-нагоре),защото аз също останах с такъв горчив привкус,когато стигнахме до "преломния момент".

От друга страна, там има сигурност (споменах вече за соц.статус + бенефита,който може да има, "заради детето", пък и с тия гоненици от страна на таткото).

Проблема ми беше следният : слушах всякакви глупости и един от основните елементи,който е повлиял тя да не иска да се прибира и живее с този човек,който всъщност е с нея. ( наркотици  и невъзможност за нормална семейна обстановка и спокойствие,заради напрегнатия начин на живот и чести стресови ситуации)
Да, напълно сериозно,това плюс има няма още няколко други второстепенни фактори (изневерявал с някакви миндили - разбирай платени мацки), отвратена била, погнусена била, нямала желание изобщо ... ( е не м исе иска да показвам как са прегърнати и цункани на снимката от НГ Смотан )

Та... честно да си призная,нямам опит( с такива с деца и то за някакви сериозни взаимоотношения).
Относно тази точка, именно тук си представях и се питах - аз как се виждам в тази ситуация?
Че аз съм 5г по-малък от нея, ще трябва да гледам нея и дете,което не е мое. Тук изтрезнявах Усмивчица
Да, секса беше готин, с мацката ми беше готино, имахме 2-3 почивки заедно (без детето Смотан ),  но най-много лайна да изям,ако давам инвестиция (каквато и да била от мен).

Затова и питането ми беше точно това, как да постъпя занапред. Дали да я държа за фък бъди(каквато ни беше началната идея) или цялостен игнор.

Относно последния коментар от consilieri - Хахаха.. и аз това си мислех онзи ден.Сплотих едно разбито семейство Усмивчица
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1301

Профил
« Отговор #8 -: Януари 07, 2020, 18:51 »

донякъде аз грешката си я виждам и осъзнавам (като взаимоотношения,т.е това,което бтв посочи и останалите се съгласиха с него).
Действително при мен ключовият момент беше,че тя показа някаква инвестиция от нейна страна[/u].Сега знам,че звучи пресилено и който чете това ще се надуе на смях,но ми даде индикации,че и пука за мен.

Пич, ти никакви грешки не виждаш, и още нищо не си осъзнал. И сега си със същото балъшко мислене, с което си влязал в ситуацията.
Докато не осъзнаеш, привидно тънката, но реално много дебела разлика. М/у това да покажеш, че искаш нещо, и реално да положиш някакъв стремеж да го преследваш. Бил и емоционален.
Да. Прав си. Като идея са едно и също нещо. На практика нямат нищо общо.

И другото което не можеш да разбереш е разликата, между това да водиш и да очакваш. Както практическата разлика м/у двете, така и психическата нагласа, от която се водят двете.

Цитат
Дали да я държа за фък бъди(каквато ни беше началната идея) или цялостен игнор.
Ти вече нямаш такава опция. Дори ако ти бъде предоставена. Едни прецакани отношения НИКОГА не са същите. И не се оправят "просто така". Всичко си има цена. И тя не си струва
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Профил
« Отговор #9 -: Януари 07, 2020, 20:49 »

Привет и за много години!
Не знам как да формулирам уводната част,но ще започна така. Чета форума, когато имам време, виждам разни ситуации, казуси на пичовете тук,но нямам време да се впускам в съвети,а по-скоро си правя някакви заключения и интересни изводи на различните споделени случки от хората тук.
Сега отново ще се наложи да пусна тема,защото съм меко казано в една задънена уличка (чак задънена едва ли), по-скоро се чудя как да постъпя.

Онагледявам и давам малко информация за нещата и развилите се събития.
Запознанство с 30г кака (с дете), неомъжена(т.е с мъж-бащата), но в неизяснени житейски/любовни взаимоотношения с него.
Случката се развива в нощен бар, класическа история, добра игра от моя страна, ф-клоуз на същата вечер, пък и женорята си бяха тръгнали на такъв туризъм като цяло.
Размяна на контакти и продължение на сексуалните контакти.
Първите 2-3 месеца активно криене ( и аз и тях имахме отделни връзки, или поне аз така мислех). Против изневерите съм,но при мен ситуацията беше различна и връзка беше силно казано ( при мен). Вижданията са били 2-3 пъти на месец, при възможност и от двете страни. Според мен правилата и условията бяха ясни и на двамата.

След 3-тия (може би 4-тия) месец, нещата при нея "приключиха", изнесе се и се прибра при техните.
Срещите ни зачестиха,комуникацията също. И аз вече по това време,бях приключил. С две думи започнахме да имаме нещо като паралелна връзка(не знам колко сериозно би звучало това).
С времето мацката се отпускаше на моменти,но имаше и такива,в които беше сдухана и личеше от кк, как не ми споделя някои неща. Оказа се,че бившият(настоящ) мъж я "тормози", блъфира и заплашва с детето,разни сцени,циркове и т.н (мисля поне всеки от вас е виждал подобни жалкарски изпълнения).
Първоначално от нейна страна личеше една самоувереност и "желание" да продължи напред и да не се занимава с глупости.
Не е нужно да казвам,че паралелно с това,нашите взаимоотношения все повече нарастваха и обръча се стесняваше. Спеше при мен, запозна ме с приятелите/ките си. Бях въвлечен в социалният им кръг до някаква степен.

В един момент реших да проведя един откровен разговор и да се изясним ние с мацката какви сме - фък бъдита или можем да мислим за нещо в бъдеще?
Няма да ви обяснявам какви мисли са ми минавали през главата.
В един момент се усетих,че съм залитнал емоционално и започнах някакви илюзии. От друга страна разума се обаждаше и ми казваше малко реални факти и ме озъдачаваше.

В крайна сметка след 1.4г, дойде един преломен момент. Тези обаждания,тормоз, смс-и и всякакви други БЕТА изпълнения от бившия  не спряха. Аз усетих накъде духа вятъра,след като за 1г. този човек не спира да я търси,освен ако янма причина за детето.
Попитах я директно какво мисли да прави и дали ме баламосва,както и него?
Отговорите знаете какви бяха - несериозни. Без ясен и директен отговор,а някакви объркани оправдания,цитирам:
Едно от малоумните оправдания,които чух беше:"Не знаех,че имаш сериозни намерения" - Действително на пръв поглед / теория е така. Младо момче да се обремени с жена + дете (не от него) и да ги гледа до някаква степен си е сериозен move в играта.  Но от  друга страна знаците,които даваше тя и посоката,в която гледахме бяха точно обратните.
Имаше планове за собствено жилище с мен(бла блааа блааа). Та, вече за N-ти път вярвам на максимата : "не гледай какво ти говори, а какво прави"...
Да не говоря за малкият период от време,в който сме имали възможност да се опознаем още повече,защото винаги го е имал левъла на стрес  (заради това,че кръшкаше първите месеци) и не събра смелост после да му признае,че има тъкач (което като го написах сега се смея Смотан ).. продължавам с още 1-2 бисера.
"Обърква ме, прави ми напук заради детето.."
"Не знам..." Няма да коментирам какви приказки съм слушал,защо се е стигнало да го напусне (другия) и т.н (щото са глупости)

След цялата тази порция идиотщини, и казах категорично,че съм достатъчно време да си избере какво иска от живота и беше дошъл момента да и дам срок да избере аз или той (+ семейството и уж),след като разбрах,че около Коледа са били заедно (при което скри от мен).

Е, избра. НЕГО Усмивчица
С оглед и оправдание на това,че е заради детето.  Казах и че е в пълното си право, обаче изглеждаше несериозно впредвид всички нападки,обиди и епитети,които беше използвала за конкретния човек.
(може би е важна подробност да кажа също,че въпросният има соц.статус и към момента е годен да предостави сигурност, т.е успешен тест за провайдър )
Избора е очакван и разбираем (поне за мен донякъде) на логично ниво.
Погледнат от емоционална гледна точка, в мен се задават въпроси - ОК,но защо ме мотаеш и не сме дефинирали ясно взаимоотношенията (някой тук ще се намеси и ще каже,че е моя роля. Да,но в последните месеци те се виждаха,колкото и абсурдно да прозвучи, аз се пуснах по течението и почнах с илюзиите,че мога да я прибера с детето барабар) .

Не е имало нужда от тия формални глупости като "Обичам те, Лисваш ми бла бла бла Ромео".
Да, почувствах се преебан и егото в мен малко беше жегнато,но се опитвам да мисля трезво и се чудя сега какво следва и как е най-добре да постъпя.

Пример:
След празниците и по-конкретно след НГ (тя беше на почивка с него, а след 25-ти аз не съм имал абсолютно никаква комуникация с нея,нито съм я търсил,всеки опит беше от нейна страна)
Та.. след НГ, сега в събота ми се вкл. на ФБ  с картичка за пожелание (от тия досадните) за 2020г.
Не и отговорих нищо.

Според мен от тук натам има няколко точки на развой на събитията:
1. Събрали са се - остават си прекрасно семейство и се сплотяват още повече (за което ще се радвам,честно казано)
2. Ще издържат месец-два или Х време до следващата им драма - и пак ще се разбягат (тя) като диви кози (не могат да си изяснят отношенията от 2.5г насам с нейния)
3. Ще се карат / разделят + събират  занапред на периодична база ( и ще е заради social value-то,което дава provider-а)

ВЪПРОСЪТ/КАЗУСЪТ в/у който разсъждавам на моменти е следния:
1.Да я игнорирам ли,ако се свърже с мен в бъдеще?
2. Да я ползвам за фък бъди, като по този начин рискувам две неща
-  да изпадна в емо дупка,ако се пусна на емо ниво
- да ям бой (ако разбере провайдърчето)

Преди да ме нахейти някой и да ми изрецитира : "Ти какво очакваш?", ще отговоря,че не очаквам нищо,т.е очаквал съм,но по-скоро питането ми е как да постъпя.Фокуса вече е изместен в/у нови мацки, но все пак ми е интересно да видя елегантно решение и как бихте отиграли подобна ситуация.

Аз ще те нахейтя заради друго, че си имал късмет, няма да те лъжа братле малко ти завиждам(е добрия смисъл  Намигване ) заради това че си намерил Милфка да чукаш и ме е яд как може да се забиеш така. След като приключих с хейта мога да ти кажа само едно.

Дори и да ти се струва глупаво или прекалено тривиално като съвет, не се занимавай с глупости и драми. Очевидно е че не искаш да гледаш и да се занимаваш с детето й, може и в един момент да ти се струва интересно, но съм убеден че не го искаш чак толкова. Истината е че си се захласнал по нея до такава степен, а интересното е в случая че тя не си играе чак толкова с теб, повечето жени биха те направили на нищо само заради АФЦ(слабото) си поведение. В твоя случаи не личи да си чак толкова зле, ситуацията ти е супер лесно, просто ти си я усложняваш.

Драмите винаги са били част от играта, но не бива да афектират теб. Не знам дали е като златно и неписано правило във форума, но чужда жена която ти е фък бъди, не задълбочаваш нещата с нея, особено като има и дете. Чукай си я от време на време и да не ти дреме.
Иначе те разбирам, да появяват се чувства, да изпитваш нещо повече, но това са само някакви неща от типа на "Аз съм принца който ще я спаси" ето това може да те прецака много. Не се задълбочавай толкова, забавлявай се, правете си кефа, но в никакъв случаи не се обвързвай с нея. Само да ти кажа че това е моето мислене и това което ти казвам може да ти помогне, но ако искаш да се забъркваш в по дълбоки отношения с нея няма да те спирам. Прочети какво са ти написали другите и вземи нещата в свои ръце, ти си лидера, ти си този който определя, като нея не я кефи, си е нейн проблем, но пак ти казвам не се занимавай с глупости, повече от секс и готин лаф с нея не трябва да имаш ако искаш да ти е добре, братле.  Усмивчица
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: