Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 15, 2020, 20:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: губене на "муза"  (Прочетена 421 пъти)
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« -: Януари 07, 2020, 12:05 »

Здравейте,
надявам се да не се повтарям, ако има подобна тема някъде.
Случвало ли ви се е да губите похвата си към женорята.
Не ти идват правилните бъзици, не ти идва усещането кога, как, къде да направиш.
С други думи, чувстваш се спрял. Върви някакъв лаф, когато решиш ама усещаш, че нещо емоцията не е на такова ниво, както ти я искаш.
Как се оправяте с тая клошария?
И за мн години!

Поздрави,
stef-- Усмивчица
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Профил
« Отговор #1 -: Януари 07, 2020, 12:27 »

И аз съм така последно време, загубил съм форма И ме мързи да свалям жени, естествено като на теб ми се ебе то сексуалното желание няма нищо общо със желанието за свалки. Може да е от времето, то зимата така студено и предразполага повече към почивка. Но това са оправдания по скоро. Според мен изчакай да ти мине и не се занимавай с мацки няколко дена за да презареди батериите няколко дена. Не се вкарва във филма на другите че истинските играчи са всеки ден машини.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #2 -: Януари 07, 2020, 12:37 »

Аз си шляпам 3 путки в момента, ама искам самата емоцийка от свежа кръвчица. Знаеш за кво говоря.
При мен не бих го нарекъл мързел, по-скоро нямам усещането върху ситуацията и не ми върви с лекота както преди
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Профил
« Отговор #3 -: Януари 07, 2020, 14:20 »

Аз си шляпам 3 путки в момента, ама искам самата емоцийка от свежа кръвчица. Знаеш за кво говоря.
При мен не бих го нарекъл мързел, по-скоро нямам усещането върху ситуацията и не ми върви с лекота както преди

Хахха, че ти си добре бе, само че май не нямаш достатъчно енергия, всмисъл тея 3те те изтощават емоционално не само физически, то и аз да бях на твоето място и на мен нямаше да ми се занимава, не ги шляпвай тея всичките една седмица и ще видиш как ще ти дойде музата.  :laugh:
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 566

Профил WWW
« Отговор #4 -: Януари 07, 2020, 21:38 »

Ставало ми даже наскоро в фитнеса с една мацка . Говорим си в началото има енергия разговора но с течение на разговора просто е забелязвам има доста неща който на мен не ми се нравът много много и е отрязах . А енергията ми беше все едно съм на три бири и ми пълен корема и не ми се прави нищо . Но искам нещо интересно ново . Това не е само то това че ги ебеш иска си и малко разнообразие в живота примерно поход нещо да излезеш от зоната си и да усетиш адреналина тръпката . Иди примерно на стена дето се катериш или разходка с балон скок с бънджи нещо по различно на стрелбище . Да те зареди малко дискотека мъжка вечер с момчета но както трябва . И когато направиш от всичко адреналина ще те държи месеци и тогава ще ти е по сладко да говориш с мацките защото адреналина който имаш може да го прилагаш и в свалките .
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 157

Профил
« Отговор #5 -: Януари 07, 2020, 22:08 »

Здравей,

При мен се случва същото. Някак си я няма лекотата в играта, онова чувство, че можеш да спреш и задържиш всеки сет. Трудно влизам и в стейт. Чувствам се някак си по-дървен и целевоориентиран. Ям много резачки,тези на които взема координати после флейкват. За последния месец преспах само с една нова бройка и излязох на 4-5 други срещи. И аз като теб имах 2 фъкбъдита, но от Нова година ги оставих - реших че ми отнемат и без това малкото свободно време, пък и секса с тях ми омръзна.

Според близките ми това се дължи на новата ми работа, която отнема доста от времето ми. Според мен не е така, защото въпреки всичко, уча много нови неща и това ме зарежда вътрешно. Причината по-скоро я виждам в сезона, зимата съм по-муден и мързелив, респективно и по дървен в сетовете. Даже напоследък отварям само напът за работа и то ако много си харесам някоя. Лятото съм доста по-организиран, надъхан и ми се ебе в пъти повече. Иска ми се да променя това, взимам някакви витамини, но като че ли не усещам разлика.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: