Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Декември 03, 2020, 23:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”С усърдие и концентрация с пламенна омраза… ти или обичаш, или мразиш. Ако живееш по средата – не се получава нищо." - Чарли Шийн

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Колежка  (Прочетена 6329 пъти)
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 326

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 02, 2020, 20:09 »

Аз като неразбиращ, все пак ми е интересно, когато останеш с нея на четири очи, какво ще правиш? Питам си просто...
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #21 -: Февруари 03, 2020, 00:47 »

Аз понеже съм големият разбирач.....
То освен по/за работа трудно ще говоря за други неща.
Най-вериятно ще издрънкам някоя простотия директно,
ще ме отреже брутално бързо и отново в изходна позиция.
Тогава с чиста съвест ще отида при някоя професионалистка....
Колко навреме само са я постнали....
Знам какво ще кажете:
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 232

Профил
« Отговор #22 -: Февруари 03, 2020, 08:13 »

Аз понеже съм големият разбирач.....
То освен по/за работа трудно ще говоря за други неща.
Най-вериятно ще издрънкам някоя простотия директно,
ще ме отреже брутално бързо и отново в изходна позиция.
Тогава с чиста съвест ще отида при някоя професионалистка....

Нищо хубаво не те чака и при "професионалистките". Пак ще си разочарован, защото не си никакъв мъж, а те са безскрупулни напипат ли льольо като тебе. Написаха ти вече - хващай си топките в ръце, мисленете ти е на 16-годишен пикльо. Романтика, бонбони, тайни обожатели. Айде малко по-сериозно.
Поеми вече отговорността на голям човек, събери една солидна пръдня, и когато я видиш ѝ кажи да ти дръпне пръста. След това махни небрежно с ръка, и кажи "това дойде от дъното на душата ми"... и в последствие я питай дали и тя прави такива неща  Засрамен
Активен
orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Февруари 10, 2020, 18:04 »

Нищо хубаво не те чака и при "професионалистките". Пак ще си разочарован, защото не си никакъв мъж, а те са безскрупулни напипат ли льольо като тебе. Написаха ти вече - хващай си топките в ръце, мисленете ти е на 16-годишен пикльо. Романтика, бонбони, тайни обожатели. Айде малко по-сериозно.
Поеми вече отговорността на голям човек, събери една солидна пръдня, и когато я видиш ѝ кажи да ти дръпне пръста. След това махни небрежно с ръка, и кажи "това дойде от дъното на душата ми"... и в последствие я питай дали и тя прави такива неща  Засрамен
С тази сцепваща тъпометъра идея/предложение за свалка ако някоя ти върже трябва да си Брат Пит минимум.
Да вярно,че не е от София ама да се излагам с някоя мега-гига-тера простотия няма смисъл.
Репорт-кратко и ясно -нищо не се случва.Виждам я само на събрания с началниците и шефовете.
Идва на работа.На бюрото и забелязах някакво вечно зеленорастение оформено като подарък-предполагам,че е
подарък от колегите и за рожденния ден.
Започвам вече да си мисля,че нарочно ме избягва,защото знае кой е оставил бонбоните и меденката,
следствие на което се прави на недостъпна,очаква първата крачка от мен или просто си има работа.
Активен
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

Профил
« Отговор #24 -: Февруари 11, 2020, 13:15 »

С тази сцепваща тъпометъра идея/предложение за свалка ако някоя ти върже трябва да си Брат Пит минимум.
Да вярно,че не е от София ама да се излагам с някоя мега-гига-тера простотия няма смисъл.
Репорт-кратко и ясно -нищо не се случва.Виждам я само на събрания с началниците и шефовете.
Идва на работа.На бюрото и забелязах някакво вечно зеленорастение оформено като подарък-предполагам,че е
подарък от колегите и за рожденния ден.
Започвам вече да си мисля,че нарочно ме избягва,защото знае кой е оставил бонбоните и меденката,
следствие на което се прави на недостъпна,очаква първата крачка от мен или просто си има работа.

Колкото и да не ти се вeрва, неговото предложение е далеч по-добро отколкото да купуваш бонбони и да я следиш с какво се прибира от работа.
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 398

Профил
« Отговор #25 -: Февруари 11, 2020, 17:32 »

Явно това му е лимита на момчето и всякакви други тактики са далеч от неговото съзнание, не знам ама мен все ми се струва че някои хора просто толкова си могат и нищо не може да се направи, лошото при него е как изобщо ще си хване някоя мацка, това е вече мистерия.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Февруари 11, 2020, 18:41 »

Прав си Риот. Хиляда пъти е казвано по форума, само 5 %- 10% ги бива. Другото поне да се научи да има малко достойнство и да не се излага. От 100 мъже, ако влезнат да прочетат някои теми по форума, само 10- 20 ще се задържат и ще се замислят върху тях. Другото ще избяга и ще каже, че са глупости.
Активен

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1953

Профил WWW
« Отговор #27 -: Февруари 13, 2020, 18:25 »

А пич ти как си представяш да се развие свалката - я опиши.

Кога ще я поканиш на кафе ?

Кога ще я целунеш?

Ако все чакаш сгодния момент зведзите да се съберат под знака на Козирога, няма да ебеш.

А то тая мацка със сигурност няма.

Трябва много мацки да разцъкваш, да си смел, да ги губиш, за да спечелиш тук таме някоя.

Ти тая докато и свалиш гащите, тя вече три деца ще роди.

Светът на сваликите е конкуренция, и конкуренцията не спи, докато ти чакаш да се подредат звездите, мацката да я удари ябълка по глават и тя да се сети че Пенчо и е оставил меденка.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #28 -: Февруари 14, 2020, 22:04 »

Втора страница ли продължава този водевил, честно?
Приятелю, ти, ако за 28 години, не си разбрал основни неща, в днешната ера на информационна достъпност, на всяка тематика, не знам кога ще стане!!
И момчетата тук се пенят да ти дават съвети, ама ти грам не отбираш май...тогава защо си пуснал темата на първо място? Нима чакаш някой да ти каже да продължаваш да ѝ купуваш шоколад и плюшени мечета?
И цялата тази инвестиция за 36-годишна каракуда, най-вероятно с ремарке и/или разведена/разделена (даже и това не си успял да разбереш), вместо да зарибяваш колежките дето са диапазона 24-30г.
Явно имаш доста време и нерви за пилеене, за което ти завиждам малко или много, но вече друг е въпросът каква ефективност постигаш.

P.S С тази си имал няколко минутен разговор (ок, допускам, че ти е запомнила поне името) и пускаш тема за нея...представям си, ако на следващия банкет се разтанцуваш с някоя и тя те хване за пакета на дансинга...тогава не знам каква тема ще пуснеш.

P.S Чети и осмисли основните теми във форума, които са писани преди години. Да, ще ти трябва време, но поне ще е добре употребено.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #29 -: Февруари 22, 2020, 23:25 »

А пич ти как си представяш да се развие свалката - я опиши.

Кога ще я поканиш на кафе ?

Кога ще я целунеш?

Ако все чакаш сгодния момент зведзите да се съберат под знака на Козирога, няма да ебеш.

А то тая мацка със сигурност няма.

Трябва много мацки да разцъкваш, да си смел, да ги губиш, за да спечелиш тук таме някоя.

Ти тая докато и свалиш гащите, тя вече три деца ще роди.

Светът на сваликите е конкуренция, и конкуренцията не спи, докато ти чакаш да се подредат звездите, мацката да я удари ябълка по глават и тя да се сети че Пенчо и е оставил меденка.
Конкуренция...почти нямам.Колегите са щастливо женени и имат деца.
А тези,които не са имат други интереси,различни от моите.
Започва да ми омръзва да чета само за еб*не.Да,добре изглежда,но това не ми е основна цел.
Знам за какво говориш.Във Facebook добре ми се получаваха нещата.Имах и успехи,имах и неуспехи.
Обаче ми омръзнаха мимолетните връзки......може би е време за нещо по-сериозно.
Как си представям да се развие свалката - като за начало да каже "да" (в голяма степен съм сигурен,че ще ме отреже(50-50))
и направим едно кафе в някоя сладкарница,където сме далеч от зависливите очи и злите езици на колежките.
Ще си поговорим за нея,за мен и времето ни ще свърши.
Втора среща (ако има изобщо такава) най-вероятно кино нещо,а за целувка моята си изненада

Втора страница ли продължава този водевил, честно?
Приятелю, ти, ако за 28 години, не си разбрал основни неща, в днешната ера на информационна достъпност, на всяка тематика, не знам кога ще стане!!
И момчетата тук се пенят да ти дават съвети, ама ти грам не отбираш май...тогава защо си пуснал темата на първо място? Нима чакаш някой да ти каже да продължаваш да ѝ купуваш шоколад и плюшени мечета?
И цялата тази инвестиция за 36-годишна каракуда, най-вероятно с ремарке и/или разведена/разделена (даже и това не си успял да разбереш), вместо да зарибяваш колежките дето са диапазона 24-30г.
Явно имаш доста време и нерви за пилеене, за което ти завиждам малко или много, но вече друг е въпросът каква ефективност постигаш.

P.S С тази си имал няколко минутен разговор (ок, допускам, че ти е запомнила поне името) и пускаш тема за нея...представям си, ако на следващия банкет се разтанцуваш с някоя и тя те хване за пакета на дансинга...тогава не знам каква тема ще пуснеш.

P.S Чети и осмисли основните теми във форума, които са писани преди години. Да, ще ти трябва време, но поне ще е добре употребено.
Колежки в диапазона 24-30 нямаме.Излъгах имаме 2.Тя всяка има приятел и още 2-3 фена.Пък и не са мой тип.
Относно  п.с.1-тема няма да има-само пияни действия.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Активен Активен

Публикации: 1340

Профил
« Отговор #30 -: Февруари 24, 2020, 02:46 »

Започва да ми омръзва да чета само за еб*не.Да,добре изглежда,но това не ми е основна цел.
Е, супер, кво. Значи се справяш доста добре за сега. И ще си приятно очарован, когато и тя ти каже, че не и е цел да спи с теб. И те харесва. Като приятел.
В общи линии споделяте едни и същи цели. Не виждам причина да не ви се получат нещата.

Цитат
100%. Можеш да си сигурен, че и тя е като теб - от работа - вкъщи. Абсурд да имаш конкуренция. Та нали колегите са женени. И добре че си ти. Иначе чисто си е умряла стара мома. Даже най-вероятно е девствена. Помисли. Ти не си спал с нея, нали? А някой от колегите? Не. Тя не е била с мъж.
Какъв късмет има това момиче, че те е срещнало
Активен
Posleden
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #31 -: Февруари 24, 2020, 11:21 »

Човека ви гъбарка тука вече трета страница, а вие му се вързвате и го изкарвате заблуден
Активен
orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #32 -: Февруари 24, 2020, 22:01 »

Е, супер, кво. Значи се справяш доста добре за сега. И ще си приятно очарован, когато и тя ти каже, че не и е цел да спи с теб. И те харесва. Като приятел.
В общи линии споделяте едни и същи цели. Не виждам причина да не ви се получат нещата.

Цитат
100%. Можеш да си сигурен, че и тя е като теб - от работа - вкъщи. Абсурд да имаш конкуренция. Та нали колегите са женени. И добре че си ти. Иначе чисто си е умряла стара мома. Даже най-вероятно е девствена. Помисли. Ти не си спал с нея, нали? А някой от колегите? Не. Тя не е била с мъж.

Освен ирония и сарказъм какво друго предлагаш?
Да дайстваме ?....карай ще се излагаме...на кг.Поне в това съм много добър.
Като сгафя ама както си трябва направо си ме е срам от мене си.

Човека ви гъбарка тука вече трета страница, а вие му се вързвате и го изкарвате заблуден
Ахаам....един член от клуба на невярващите
Активен
Posleden
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #33 -: Февруари 25, 2020, 10:05 »

Орворс, отказвам да повярвам че тук има чак такъв наивник какъвто се изкарваш... че дори “оборваш”  мнянията и съветите на другите участници в темата
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #34 -: Февруари 25, 2020, 12:06 »

Последен не се изненадвай, има хора, които са много зле на тази тема...Преди го казах, трудно приемат и разбират написаното тук, прекалено са социално програмирани...
Активен

SeekerOfTruth
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #35 -: Февруари 25, 2020, 16:08 »

Аз също мога да потвърдя, че наистина има такива индивиди. И аз бях/съм доста зле, което се потвърди след изчитането на по-голямата част от форума (Тук е момента да благодаря на всички, които пишат в тоя форум, РЕСПЕКТ пичове!), но мога да ви кажа, че има наистина потресаващи/скандални случаи. Зависи кой къде и в каква среда е израснал/живял.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Активен Активен

Публикации: 1340

Профил
« Отговор #36 -: Февруари 26, 2020, 01:30 »

Да спреш да се напъваш да бъдеш нещо, дето звучи добре. Или изглежда добре.
Но не си. И ти е чуждо.
Като за начало, предполагам, ще е достатъчно.
Ролите са, част от играта, стига да не ги разиграваш пред себе си. И стига да си наясно, що ги играеш. Да не се окаже накрая, че играеш сценарии написан от друг, а ти дори не си го чел.
Добре е, когато станеш сутрин, и се погледнеш в огледалото, да нямаш усещането, че чужд човек се е втренчил в тебе. Добре е, когато въртиш монолога, да нямаш усещането, че някой те работи.

Конкретно за мацката, едва ли точно аз мога да ти помогна, или да ти дам решение. Но пък виж, относно горенаписаното, ще ти помогне да комуникираш правилно с някой друг. Някой който наистина е способен да ти помогне.

Цитат
Предполагам си прав, все от някъде трябва да се започне. Останалите тук сме в състояние, единствено да стискаме палци зад монитора, и да четем ква си я сътворил.
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 398

Профил
« Отговор #37 -: Февруари 26, 2020, 16:52 »

Цитат

Като сгафя ама както си трябва направо си ме е срам от мене си.

Ахаам....един член от клуба на невярващите

Братле аз ти вярвам и знам че не си измисляш, вярвам ти че си доста малоумен  :laugh: че не можеш да схванеш нещата, искал си сериозна връзка и ти писнало от авантюри, добре де я ми обясни как си ги хващал другите гаджета с подобен подход, не пич ти изобщо подхождал ли си ги или са ти се низали на хуя понеже си Ален Делон, интересно ми е защо продължаваш да пишеш в този форум, никой няма да те посъветва да купуваш подаръци на мацката, щом Коконъта ядоса значи смятай колко зле я караш, не знам ти си знаеш в крайна сметка, ама поне спри да пишеш глупости, тук се интересуваме от резултати, а ти само пишеш как си гледал колежката и нищо не си направил, с една дума хленчиш като малко момиченце и очакваш някой да ти цепи басма тук, тука ако реши някой да си мръдне пръста да пише нещо ще е ок, от големите играчи съвети не очаквай те те виждат че си мега зле и сигурно четат и просто нямат коментар,по хубаво не пиши поне да не се излагаш, тука явно няма да намериш съвета който търсиш така че можеш да опиташ в Бг Мама там може да те подигра....помогнат с проблема.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
bai_peshoo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил
« Отговор #38 -: Февруари 26, 2020, 18:24 »

Братле, освен да дойда аз нагледно да сваля и наеба колежката пред теб, та да видиш как се прави...
Активен
orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #39 -: Март 10, 2020, 20:07 »

И цялата тази инвестиция за 36-годишна каракуда, най-вероятно с ремарке и/или разведена/разделена (даже и това не си успял да разбереш),
Update : разведена,без дете

Вместо да ми мрънкате я си признайте колко от вас,които чете и разписвате тук са направили свалка без разговор?
Ситуацията е точно такава и остава без промяна.
Доклокото осмислям от прочетените статии трябва да контролираш ситацията,мястото и да се чувстваш във вирховата си форма,
или светлината да е така завъртяна,че да изглеждаш така.
И като няма разговор какво да правя?Стигнах до тази главоблъсканица.
Активен
Страници: 1 [2] 3
  Изпечатай  

Отиди на: