Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 22, 2020, 07:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Колежка  (Прочетена 5444 пъти)
orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« -: Януари 08, 2020, 23:30 »

Здравейте!
Работя в сравнително голяма международна компания (около 200 човека).
Преди време имахме нови попълнения и сред беше една колежка.
От друг отдел е.Почти нямаме разговори и работа заедно.
В началото на м.декември имахме банкет.Не.Нищо не се случи.
Алкохола малко ми беше за да отида и да я заговоря.След официалнат част имаше afther парти в дискотека.
Беше много шумно и основно пихме с танцувахме с колеги.
Намерих я във fb.Прих покана и нищо.Там намерих малко информация,но поне според мен
ценна.Оказа се че е на 36–(а аз съм на 28).Няма снимка с мъж/е.Обаче има снимка на някакъм плаж с палма.
След банкета и оставих на бюрото една доста симпатична меденка,след около седмица кутия бонбони.
Имах разговор с нея по повод работа и тя сподели,че някой много приятно я е зарадвал предпразнично.
Въпросът ми е оттук нататък какво да правя или да не правя?
Да продължа с тайните сладки изкушения без да навлизам в дълбокото?Да продължа със сладките изкушения
и бавно да навлизам в дълбокото? Да се опитам чрез сладки изкушения да и превлека вниманието във виртулаността (FB)?

Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 385

Профил
« Отговор #1 -: Януари 09, 2020, 00:36 »

Здравейте!
Алкохола малко ми беше за да отида и да я заговоря.След официалнат част имаше afther парти в дискотека.
Намерих я във fb.Прих покана и нищо.Там намерих малко информация,но поне според мен
ценна.Оказа се че е на 36–(а аз съм на 28).Няма снимка с мъж/е.Обаче има снимка на някакъм плаж с палма.
След банкета и оставих на бюрото една доста симпатична меденка,след около седмица кутия бонбони.
Имах разговор с нея по повод работа и тя сподели,че някой много приятно я е зарадвал предпразнично.
Да продължа с тайните сладки изкушения без да навлизам в дълбокото?Да продължа със сладките изкушения
и бавно да навлизам в дълбокото? Да се опитам чрез сладки изкушения да и превлека вниманието във виртулаността (FB)?

Значи си изтървал да се запознаеш на банкета с нея, след това в дискотеката, и накрая й пращаш покана във фейса,  няма да я наебеш тая, щом те е шубе да я заговориш и то това не е колд апроуч, ами сте на купон и има за какво да се захванеш.

Спри се с тея сладки изкушения че ще я направиш дебела, после няма да искаш да я ебеш.  :laugh:
Иначе на как ти е социалния статус на работа, от готините пичове ли си или от тея дето само точат лиги по колежките ама седят скрити зад бюрото понеже ги е шубе да се запознаят, дай малко повече инфо, ти искаш тука да ти дадем генерален съвет, няма как да стане.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Януари 09, 2020, 01:29 »

Здравейте!

Значи си изтървал да се запознаеш на банкета с нея, след това в дискотеката, и накрая й пращаш покана във фейса,  няма да я наебеш тая, щом те е шубе да я заговориш и то това не е колд апроуч, ами сте на купон и има за какво да се захванеш.

Спри се с тея сладки изкушения че ще я направиш дебела, после няма да искаш да я ебеш.  :laugh:
Иначе на как ти е социалния статус на работа, от готините пичове ли си или от тея дето само точат лиги по колежките ама седят скрити зад бюрото понеже ги е шубе да се запознаят, дай малко повече инфо, ти искаш тука да ти дадем генерален съвет, няма как да стане.
Основно си върша работата.Нямам време да точа лиги и да говоря много много.
Моята работа не е на бюро - ремонтирам машини.Тя обаче е от администрацията и движи основно в шевските среди,въпреки,че не е шефка.
Доста рядко се засичаме и обикновено си разменяме само по едно "Здрасти","Как си?"-не успяваме да се попитаме.
Колежките основно са с възраст 35+ и нагоре.

Не е основно за еб@нето.Харесва си ми.
За момента съм с амплоато на тайнствения романтичен обужател.Желанието ми е
хем да ми обърне внимание,хем да си остана загадъчно-тайствен.Защото ако се окаже със
сериозен приятел или омъжена ще се получи доста конфузна ситуация.Пък знам ли го
колко са му изгорели бушоните и като нищо може да дойде и да налита на бой.
Мдам...трябва да събера още информация...но как?!? Ако започна да разпитвам веднага ще стане ясно
кой,как,защо и с какви намерения.Клюки бързо и лесно се създават,после върви доказвай,че нямаш сестра....
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1320

Профил
« Отговор #3 -: Януари 09, 2020, 03:01 »

ценна.Оказа се че е на 36–(а аз съм на 28).Няма снимка с мъж/е.

Иначе на как ти е социалния статус на работа, от готините пичове ли си или от тея дето само точат лиги по колежките ама седят скрити зад бюрото понеже ги е шубе да се запознаят, дай малко повече инфо
Ти как мислиш? От кои е?

Цитат
За момента съм с амплоато на тайнствения романтичен обужател.Желанието ми е
хем да ми обърне внимание,хем да си остана загадъчно-тайствен.
Пич, ти си толкова тайнствен и мистериозен, че тя вече е изяла бонбоните, изсрала ги е, отплавали са поне на 20 пресечки от тях, надолу по канализацията. И са дълбоко забравени и потънали в лайна.
А тя все още дори не подозира, че ти имаш изобщо някакви намерения, камо ли от кой са бонбоните. Не си мистичен, направо си митологичен. А ти се страхуваш, да не загубиш това твое амплоа. Не мисля, че е възможно да го загубиш. На твое място бих се страхувал от опасността да го запазя.

Пич, що не прочетеш някоя друга тема из форума. Хвани основната идея, и сам ще разбереш, къде бъркаш, и кое трябва да ти е основното притеснение в ситуацията.

Чак, мъжи и измисли, и сценарии как идва. Те в Берлин когато са влизали, плана не е бил толкова подробен. Тая освен да е дева Мария, да трябва да я заплодим непорочно.

Пич, аз разбирам, че ти е колежка. Голяма фирма. Работната ти среда. Доста неблагоприятни фактори. Но защо трябва точно такива да си набелязвате. Не казвам, че е грешно. Но на война, не се ходи с шубето напред. А с чифт големи топки, от олово и барут.
И не, че трябва да се робува на страха. Но в крайна сметка, трябва да се вземе адекватното решение - "Кво правя, по дяволите". И или правиш нещата като хората, или просто не се хващаш. Мацки има навсякъде. Ама да прескачаш от левия крак на десния постоянно, и да чакаш да ти се получи. Няма да стане. Защо трябва да си го причиняваш, и да си губиш времето.

Пичове, скоро в някаква тема си говорихме точно за това. И примера с бонбоните е много на място.
Ставаше дума за действията, и реакциите които предизвикват. Интензивността спрямо усилието. Е? Разбирате ли кво точно имах в предвид.
Пича си я набелязва. Цяла вечер я зяпа на партито (инвестиции). Чака подходящ момент (инвестиции). Той не идва. Отиват на афтър, той не действа, но мисли (инвестиции). Купува и сладка (инвестиции), купува и бонбони (инвестиции). Тя не знае, коментират го, и той се кефи, колко е мистичен (инвестиции). Вижте обема на всичкото това действие. Свалката която се разгръща. Само от едната страна (неговата). И колко от това всичкото, рефлектира в/у мацката по някакъв начин, негативен, позитивен, емоционален. Колко тя почувства от тази свалка с него.
До тук - нищо. Голямо действие/малка реактивност. Стремежа трябва да е на обратно. А не вулгарност, или трябва да направиш "това, това и това", трябва да се държиш "така и така", да си забавен, но по еди къв си начин. Не. Като правите нещо, винаги гледайте от тая позиция. Големина на действие/реактивност в/у мацката.

Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 318

Профил
« Отговор #4 -: Януари 09, 2020, 10:04 »

Цитат
Пич, ти си толкова тайнствен и мистериозен, че тя вече е изяла бонбоните, изсрала ги е, отплавали са поне на 20 пресечки от тях, надолу по канализацията. И са дълбоко забравени и потънали в лайна.
А тя все още дори не подозира, че ти имаш изобщо някакви намерения, камо ли от кой са бонбоните. Не си мистичен, направо си митологичен. А ти се страхуваш, да не загубиш това твое амплоа. Не мисля, че е възможно да го загубиш. На твое място бих се страхувал от опасността да го запазя.

hhaahhahahahah  Засрамен Тук вече няма какво да се каже, бтв е изчерпал темата...
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
stef--
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Профил
« Отговор #5 -: Януари 09, 2020, 11:30 »

О*рал си се абсолютно навсякъде, където можеш.
Няма нито една твоя мъжка постъпка в това, което си написал.
Добрата новина е, че тя не знае.
Както го каза btw, хвани си топките в ръце и се дръж като мъж. Хвърли и 5 свежи лафа, да разчупиш леда и направо я офертирай да се видите. Шансовете са ти изключително малки при положение, че тя е в "шефските" среди, а ти си пчеличка, но нищо не губиш.
Ако се държиш като мъж, можеш само да спечелиш.
Успех Усмивчица
Активен

Tell me exactly what do you want.. And I will tell you very specific why you cant have it.
orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Януари 10, 2020, 23:59 »

То пък понеже си избираш като ти хареса някой.

Друг/и варианти няма ли?
Помислих хубаво над въпроса и настоящият ми проблем
се чудя дали няма да е добре да посъбера още малко
информация от колеги,които са по-близо до/около нея?

Както го каза btw, хвани си топките в ръце и се дръж като мъж. Хвърли и 5 свежи лафа, да разчупиш леда и направо я офертирай да се видите. Шансовете са ти изключително малки при положение, че тя е в "шефските" среди, а ти си пчеличка, но нищо не губиш.
Успех Усмивчица
Понякога и аз се очудвам,че колкото и да съм се о*рал и още мога.Явно е някакъв антиталант това моето.
п.п:Иначе накратко за опита ми с момичетата/жените
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Януари 11, 2020, 02:26 »

То пък понеже си избираш като ти хареса някой.

Друг/и варианти няма ли?
Помислих хубаво над въпроса и настоящият ми проблем
се чудя дали няма да е добре да посъбера още малко
информация от колеги,които са по-близо до/около нея?

Успех Усмивчица
Понякога и аз се очудвам,че колкото и да съм се о*рал и още мога.Явно е някакъв антиталант това моето.
п.п:Иначе накратко за опита ми с момичетата/жените

Със сарказъм явно криеш колко си зле с жените. Само че той помага временно, но вътрешно ти е много кофти. Това е мега изтъркано.
Ще ти дам нещо над което да размислиш, не знам на колко години си, но явно не си много млад  времето тече братле и годинките си минават и минават. Според мен ти не искаш да се оправиш, искаш да ти дадем генерален съвет и всичко да ти е 6. Да ти кажа честно почти никой във форума не го ебе дали ще успееш или не. Истината е че трябва да работиш много над себе си.  Самият факт че те е шубе да заговориш колежката си и и правиш подаръци без да имате каквито и да е било отношения показва слабост от твоя страна. Тук не сме някакви големи алфи във тоя форум, но поне имаме подход и усет за нещата.

Така че ти препоръчвам да изчетеш важните теми във форума и да осмисли малко нещата, прояви повече смелост, ти като страхливец ли ще живееш, дай малко по уверено, ти ще я чукаш тая мацка не ние. Намери си топките и действай, голям праз като те отреже, има още много все ще намериш някоя.

Очевидно е че бачкаш в производството и най вероятно си механик, работил съм много в тази сфера и знам за какво става въпрос. Тези от администрацията са друга бира, не че е невъзможно, ама по добре тренирай върху колежките от производството, като им ремонтираш машините бъзикни ги нещо примерно " Баси, стига си разваляла тая машина, не ме оставяш намира, другия път ти давам инструментите сама да я оправиш  Намигване " после като натрупаш ранг ще видиш че даже сами ще ти се свалят. Айде успех.
Активен

orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Януари 11, 2020, 13:43 »

В началото на темата пише на колко съм.
Миналата година се оказах насред любов триъгълник
с омъжена колежка,която е зарязала семейството си
влючително 2 деца без въобще да съм участвал в тази
любовна афера.
Колежките ми основно са доста прости същества-мислят само
какво да сготвят,къде ще ходят събота-неделя и какво ще си купят
на промоция.Същинска идилия.
Не искам да тренирам върху колежките-няма да ме разберат.
Току-виж са пуснали някоя писменна жалба до началника за сексуален тормоз.
Във фб доста опити правих,имах и някои успехи,но освно неуспехи.
Договора ми и без друго изтича началото на май и както е тръгнало
има голяма вероятност да не го продължат.Така,че да може би нямам какво да губя.

Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Януари 11, 2020, 15:29 »

В началото на темата пише на колко съм.
Миналата година се оказах насред любов триъгълник
с омъжена колежка,която е зарязала семейството си
влючително 2 деца без въобще да съм участвал в тази
любовна афера.
Колежките ми основно са доста прости същества-мислят само
какво да сготвят,къде ще ходят събота-неделя и какво ще си купят
на промоция.Същинска идилия.
Не искам да тренирам върху колежките-няма да ме разберат.
Току-виж са пуснали някоя писменна жалба до началника за сексуален тормоз.
Във фб доста опити правих,имах и някои успехи,но освно неуспехи.
Договора ми и без друго изтича началото на май и както е тръгнало
има голяма вероятност да не го продължат.Така,че да може би нямам какво да губя.

Да бе верно то пък ти го пише  :laugh: , не казвам да се сваляш  на всяка колежка, ами да ги бъзикаш и да си упражняваш комуникацията, един вид да си по социален. Казваш че колежките ти били тъпи, а ти за какво толкова мислиш повече от тях че вече се имаш за еди кой си, ако искаш си говори и със мацки със висок ранг, умни интелигентни с престижна работа, ама скоро няма да те огрее там, първо не си им на нивото, поне според тях, мислиш ли че ще те вземат насериозно с работата ти, това го казвам ако искаш нещо сериозно, ако е за едното ебане, можеш да минеш и без кой знае какъв статус и второ ти нямаш висок ранг и не си готин, направих си извода от начина по който си свалял колежката си. Пък и хубаво е че са по прости тея твоите колежки на работа, тъкмо по лесно ще ги залъжеш. Но не си мисли че като са прости не знаят социалната игра, ако е за флирт и закачки това всяка мацка си го умее, не се подвеждай.

Абе да те питам как така се оказа в афера с омъжена колежка, че и го наричаш триъгълник въпреки че ти не участваш в него :laugh: .
Това не ти го пиша за да се гавря с теб, а за да ти размърдам малко мозъка, явно не си тъп и ако се потрудиш може и да си хванеш някоя.
Не се занимавай с фейсбук, загуба на време си е освен ако не си някой много красив, ти най вероятно можеш да прецениш колко работа ти върши външния вид. Никоя няма да ти пусне жалба за сексуален тормоз освен ако не ги докосваш или не им даваш директни предложения за секс. Ако всичко става калибрирано, няма да имаш проблеми, надявам се си умен и знаеш как да процедираш.
Активен

dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

Профил
« Отговор #10 -: Януари 11, 2020, 20:56 »

Ей стига си тролил, в миналата тема шоколадови бананчета подаряваше, сега бонбони купуваш, колко трябва да си нещастен, за да паднеш толкова ниско!
Активен
orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Януари 12, 2020, 09:31 »

Ей стига си тролил, в миналата тема шоколадови бананчета подаряваше, сега бонбони купуваш, колко трябва да си нещастен, за да паднеш толкова ниско!
Колега нещо си в грешка или припознаваш историята.За първи път пиша във форума.
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 570

Профил WWW
« Отговор #12 -: Януари 14, 2020, 17:49 »

Пич ти тая мацка ще е умориш от сладко  ! Какво те спира че не е заговориш с ей колежке имам въпрос и е питаш нещо дето ще ви е интересно и на двамата . Да се сближите малко после е покани на кафе пишете си в фб и така . До една две седмици ще е боднеш ако си изиграл всичко . Какво го мислиш с тея сладки младки . Слагаш си етикета мекичак . И от там ще ти тръгне зле играта . Сега да сте говорили и да ти е споделила съм съгласен а ти като учениците . Захапи е здраво на някоя почивка с някаква простотия и действай . Бъзикай е индирекно за облеклото прическата за смешни физиономии много са нещата но сващаш идеята . Повечето жени вече са отчаяни от мъжете не знам що но масово ми казват че не приемат никаква инициатива да ги заговорят да си пофлиртуват . Чакат на жените да го правят вече ... Това не разбирам на къде отива тоя свят . Ти от многото ли си ?
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Януари 14, 2020, 21:00 »

Пич ти тая мацка ще е умориш от сладко  ! Какво те спира че не е заговориш с ей колежке имам въпрос и е питаш нещо дето ще ви е интересно и на двамата . Да се сближите малко после е покани на кафе пишете си в фб и така . До една две седмици ще е боднеш ако си изиграл всичко . Какво го мислиш с тея сладки младки . Слагаш си етикета мекичак . И от там ще ти тръгне зле играта . Сега да сте говорили и да ти е споделила съм съгласен а ти като учениците . Захапи е здраво на някоя почивка с някаква простотия и действай . Бъзикай е индирекно за облеклото прическата за смешни физиономии много са нещата но сващаш идеята . Повечето жени вече са отчаяни от мъжете не знам що но масово ми казват че не приемат никаква инициатива да ги заговорят да си пофлиртуват . Чакат на жените да го правят вече ... Това не разбирам на къде отива тоя свят . Ти от многото ли си ?

Спира го това че го е шубе да я заговори. Ето затова повечето мъже ще са на сухо, щото нищо не правят, хубаво му даваш съвети и аз опитах ама май няма да стане, нали знаеш той като не иска няма как да се случи нещо. Сигурен съм че дори и да му се слагат мацките, той пак не прави нищо. Сега ще ти кажа на къде отива света, заради някакви уж "реалисти" които много приказват кое е най-важното и заради такива момчета които имат толкова много но не си вярват, щото мислят че всички мацки се чукат с най-големия алфа ще бъде такова положението.

Колега нещо си в грешка или припознаваш историята.За първи път пиша във форума.

Надявам се не е и за последен, не бъди от тези които им дадеш съвет и после изчезват за месеци, след което пак се появяват. Не знам какво да ти кажа, мога само едно да ти кажа, по-добре недей се занимава да сваляш никакви колежки, щом едно здравей не можеш да й кажеш значи няма какво повече да се коментира. Тука сума ти и народ пишат съвети с които да ти помогнем, нито обратна връзка си пуснал, да кажеш как е минал сета, поне пробвали нещо от това. Не бе замисли се, страх те е да не те изгонят от работа ако сваляш колежки, но ако не ги сваляш няма как някоя да ти пусне. Не знам но с това мислене не се стига до никъде, от опит ти го казвам. Избирай или изпълнявай съветите тук или изобщо не се занимавай, не може така пич, малко се събуди, че нещо спиш. Избий си от главата да правиш изобщо някакви подаръци на мацка с която нямате нищо по между ви.
Активен

orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Януари 18, 2020, 22:22 »

В последната седмица бях леко настинал.
Въпросната мацка ми прави ми обучение, обаче
за повече от комплимент за хубавия и маникюр
просто нямаше време.И пак казвам нямам време за
дълъг разговор.Не желание или страх.Време.
Споменах,че съм видял кутията бонбони върху бюрото и.
Каза,че били хубави,но са свършли.
А какво случайно намерих цъкайки
https://fakti.bg/life/438807-4-priznaka-che-edna-jena-e-bez-maj
Смятах да и изпратя още една кутия бонбони и един от профилите ми във фб,
обаче видях,че е рожденничка по-следващия вторник.
Смятах да и пожелая "Любов",но едва ли ще мине да почерпи за него....
От друго колежка разбрах,че заплата и е около 4-5 пъти по-висока от моята.
Накрая ще се окаже на другия бряг.Все такива ми се падат....
Нещата започват да заприличват на главоблъсканица стил "Судоко"
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Януари 18, 2020, 23:27 »

В последната седмица бях леко настинал.
Въпросната мацка ми прави ми обучение, обаче
за повече от комплимент за хубавия и маникюр
просто нямаше време.И пак казвам нямам време за
дълъг разговор.Не желание или страх.Време.
Споменах,че съм видял кутията бонбони върху бюрото и.
Каза,че били хубави,но са свършли.
А какво случайно намерих цъкайки
https://fakti.bg/life/438807-4-priznaka-che-edna-jena-e-bez-maj
Смятах да и изпратя още една кутия бонбони и един от профилите ми във фб,
обаче видях,че е рожденничка по-следващия вторник.
Смятах да и пожелая "Любов",но едва ли ще мине да почерпи за него....
От друго колежка разбрах,че заплата и е около 4-5 пъти по-висока от моята.
Накрая ще се окаже на другия бряг.Все такива ми се падат....
Нещата започват да заприличват на главоблъсканица стил "Судоко"

Какво значи няма време, то нямам и предвид да й разказваш романи ами леки закачки, това с комплимента е ок, но това сигурно го е правил и друг, наблягай повече на закачки, стига си пращал всякакви сладки неща, пак ти казвам избий си от главата всякакви сценарии където тя ще се изкефи на кутията с бонбони, няма да стане, не инвестирай средства в жена която не ти е никаква. Видях статията, хич не става, вместо да мислиш дали има мъж при нея, можеш да разбереш и сам, ти си направи каквото трябва пък ако ще да те реже. Това че взима повече пари от теб не бива да тревожи, да не мислиш че тоя дето я е ебал е взимал повече от нея, това е илюзия. Малко се събуди бе човек, стига си правил глупости.
Вместо да търсиш статии в нета, понеже повечето са направени за женската аудитория, вземи прочети някоя тема във форума, колегите са написали неща които ще са ти полезни.

П.С: Давам ти реп+ за това че си се престрашил да й направиш комплимент, но продължавай да работиш над подхода и чети темите във форума, айде успех.
Активен

Coconut Crab
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1943

Профил WWW
« Отговор #16 -: Януари 19, 2020, 10:56 »

Целият проблем е, че си се фокусирал върху една мацка, и те е страх.

Тези две неща правят ситуацията все по-лоша. За да имаш някакъв минимален шанс, трябва да спреш да пишеш за нея, толкоз да я мислиш и да й подаряваш и да я бавиш. Ти искаш да ебеш нали, а не да си й верния слуга.

А вече как да я свалиш е съвсем различна тема от това какво да не правиш. За да я свалиш трябва да си ценен с нещо, да си готин пич, непукист, да си готов да я загубиш във всеки момент, което ти не си готов - защото яко си залитнал. Трябва да отидеш и по-грубо да влезнеш, но точни действия - никой не може да ти каже. Нещо пуш пулове, бъзици брутални и после я каниш някъде да сте само двамата.
Активен

Любовта означава да се радваш от съществуването на човека, да му даваш най-доброто и да не очакваш нищо в замяна.

Любовта си отива тогава, когато само любов не е достатъчна.

Фейсбук страница : https://www.facebook.com/pozitivnataistoria/
Сайт : https://thepositivestory.wordpress.com/
Блог : http://positivestory.blog.bg/
Emai : thepositivestory2016@gmail.com
orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 01, 2020, 23:29 »

Здравейте!
От последният ми пост нещата не са променили......грам.
Само я виждам как се разхожда като градския транспорт,при положение,че имам
личен автомобил и вече може би 3 години не съм се казвал на него.
Не съм говорил с нея просто защото няма подходяща ситуация или изобщо няма
ситуация.
Нита рожденния и ден.Не мина дори да почерпи.
Според една от статиите,които прочетох за Pick up-а трябва да умееш да контролираш
средата в която си.При мен среда изобщо отсъства.Разговор няма,камо ли някакъв опит за
свалка или покана за кафе.На дневен ред остава кутията бонбони доставена до работното
и място и с препрадка към неистинския ми профил във фб.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 02, 2020, 10:38 »

Здравейте!
ситуация.
Според една от статиите,които прочетох за Pick up-а трябва да умееш да контролираш
средата в която си.При мен среда изобщо отсъства.Разговор няма,камо ли някакъв опит за
свалка или покана за кафе.На дневен ред остава кутията бонбони доставена до работното

Брат, ти си много зле, казахме ти да не й купуваш бонбони ама ти не, чакаш идеална ситуация но такава никога няма да имаш. Доста съвети ти дадохме но ти и един не пробва, защо изобщо се занимаваш, всеки заслужава мацка до себе си ама в твоя случай ти не заслужаваш никаква. Стой си така и гледай другите а пък ти на чекии дълго време, иди най хубаво на проститутка щом ще предлагаш подаръци явно държиш да и ебеш с ресурси.
Активен

orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 02, 2020, 14:49 »

Здравейте!
ситуация.

Брат, ти си много зле, казахме ти да не й купуваш бонбони ама ти не, чакаш идеална ситуация но такава никога няма да имаш. Доста съвети ти дадохме но ти и един не пробва, защо изобщо се занимаваш, всеки заслужава мацка до себе си ама в твоя случай ти не заслужаваш никаква. Стой си така и гледай другите а пък ти на чекии дълго време, иди най хубаво на проститутка щом ще предлагаш подаръци явно държиш да и ебеш с ресурси.

Целта оправдава средствата,ресурсите.
Да от доста време разглеждам специализираните сайтове.
Понеже работи в офис с поне още 20 човека,сред които са и началниците
не смятам да ходя да се излагам публично.Не чакам перфектната ситуация или
възможност,а някаква при която сме поне на 4 очи. 
Активен
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  

Отиди на: