Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 29, 2020, 13:04:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Колежка  (Прочетена 2657 пъти)
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1284

Профил
« Отговор #30 -: Февруари 24, 2020, 02:46:31 »

Започва да ми омръзва да чета само за еб*не.Да,добре изглежда,но това не ми е основна цел.
Е, супер, кво. Значи се справяш доста добре за сега. И ще си приятно очарован, когато и тя ти каже, че не и е цел да спи с теб. И те харесва. Като приятел.
В общи линии споделяте едни и същи цели. Не виждам причина да не ви се получат нещата.

Цитат
Конкуренция...почти нямам.Колегите са щастливо женени и имат деца.
100%. Можеш да си сигурен, че и тя е като теб - от работа - вкъщи. Абсурд да имаш конкуренция. Та нали колегите са женени. И добре че си ти. Иначе чисто си е умряла стара мома. Даже най-вероятно е девствена. Помисли. Ти не си спал с нея, нали? А някой от колегите? Не. Тя не е била с мъж.
Какъв късмет има това момиче, че те е срещнало
Активен
Posleden
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #31 -: Февруари 24, 2020, 11:21:51 »

Човека ви гъбарка тука вече трета страница, а вие му се вързвате и го изкарвате заблуден
Активен
orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« Отговор #32 -: Февруари 24, 2020, 22:01:20 »

Започва да ми омръзва да чета само за еб*не.Да,добре изглежда,но това не ми е основна цел.
Е, супер, кво. Значи се справяш доста добре за сега. И ще си приятно очарован, когато и тя ти каже, че не и е цел да спи с теб. И те харесва. Като приятел.
В общи линии споделяте едни и същи цели. Не виждам причина да не ви се получат нещата.

Цитат
100%. Можеш да си сигурен, че и тя е като теб - от работа - вкъщи. Абсурд да имаш конкуренция. Та нали колегите са женени. И добре че си ти. Иначе чисто си е умряла стара мома. Даже най-вероятно е девствена. Помисли. Ти не си спал с нея, нали? А някой от колегите? Не. Тя не е била с мъж.

Освен ирония и сарказъм какво друго предлагаш?
Да дайстваме ?....карай ще се излагаме...на кг.Поне в това съм много добър.
Като сгафя ама както си трябва направо си ме е срам от мене си.

Човека ви гъбарка тука вече трета страница, а вие му се вързвате и го изкарвате заблуден
Ахаам....един член от клуба на невярващите
Активен
Posleden
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 18

Профил
« Отговор #33 -: Февруари 25, 2020, 10:05:49 »

Орворс, отказвам да повярвам че тук има чак такъв наивник какъвто се изкарваш... че дори “оборваш”  мнянията и съветите на другите участници в темата
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 307

Профил
« Отговор #34 -: Февруари 25, 2020, 12:06:19 »

Последен не се изненадвай, има хора, които са много зле на тази тема...Преди го казах, трудно приемат и разбират написаното тук, прекалено са социално програмирани...
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
SeekerOfTruth
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #35 -: Февруари 25, 2020, 16:08:30 »

Аз също мога да потвърдя, че наистина има такива индивиди. И аз бях/съм доста зле, което се потвърди след изчитането на по-голямата част от форума (Тук е момента да благодаря на всички, които пишат в тоя форум, РЕСПЕКТ пичове!), но мога да ви кажа, че има наистина потресаващи/скандални случаи. Зависи кой къде и в каква среда е израснал/живял.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1284

Профил
« Отговор #36 -: Февруари 26, 2020, 01:30:28 »

Да спреш да се напъваш да бъдеш нещо, дето звучи добре. Или изглежда добре.
Но не си. И ти е чуждо.
Като за начало, предполагам, ще е достатъчно.
Ролите са, част от играта, стига да не ги разиграваш пред себе си. И стига да си наясно, що ги играеш. Да не се окаже накрая, че играеш сценарии написан от друг, а ти дори не си го чел.
Добре е, когато станеш сутрин, и се погледнеш в огледалото, да нямаш усещането, че чужд човек се е втренчил в тебе. Добре е, когато въртиш монолога, да нямаш усещането, че някой те работи.

Конкретно за мацката, едва ли точно аз мога да ти помогна, или да ти дам решение. Но пък виж, относно горенаписаното, ще ти помогне да комуникираш правилно с някой друг. Някой който наистина е способен да ти помогне.

Цитат
Предполагам си прав, все от някъде трябва да се започне. Останалите тук сме в състояние, единствено да стискаме палци зад монитора, и да четем ква си я сътворил.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 319

Профил
« Отговор #37 -: Февруари 26, 2020, 16:52:02 »

Цитат

Като сгафя ама както си трябва направо си ме е срам от мене си.

Ахаам....един член от клуба на невярващите

Братле аз ти вярвам и знам че не си измисляш, вярвам ти че си доста малоумен  :laugh: че не можеш да схванеш нещата, искал си сериозна връзка и ти писнало от авантюри, добре де я ми обясни как си ги хващал другите гаджета с подобен подход, не пич ти изобщо подхождал ли си ги или са ти се низали на хуя понеже си Ален Делон, интересно ми е защо продължаваш да пишеш в този форум, никой няма да те посъветва да купуваш подаръци на мацката, щом Коконъта ядоса значи смятай колко зле я караш, не знам ти си знаеш в крайна сметка, ама поне спри да пишеш глупости, тук се интересуваме от резултати, а ти само пишеш как си гледал колежката и нищо не си направил, с една дума хленчиш като малко момиченце и очакваш някой да ти цепи басма тук, тука ако реши някой да си мръдне пръста да пише нещо ще е ок, от големите играчи съвети не очаквай те те виждат че си мега зле и сигурно четат и просто нямат коментар,по хубаво не пиши поне да не се излагаш, тука явно няма да намериш съвета който търсиш така че можеш да опиташ в Бг Мама там може да те подигра....помогнат с проблема.
Активен
bai_peshoo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил
« Отговор #38 -: Февруари 26, 2020, 18:24:02 »

Братле, освен да дойда аз нагледно да сваля и наеба колежката пред теб, та да видиш как се прави...
Активен
orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« Отговор #39 -: Март 10, 2020, 20:07:33 »

И цялата тази инвестиция за 36-годишна каракуда, най-вероятно с ремарке и/или разведена/разделена (даже и това не си успял да разбереш),
Update : разведена,без дете

Вместо да ми мрънкате я си признайте колко от вас,които чете и разписвате тук са направили свалка без разговор?
Ситуацията е точно такава и остава без промяна.
Доклокото осмислям от прочетените статии трябва да контролираш ситацията,мястото и да се чувстваш във вирховата си форма,
или светлината да е така завъртяна,че да изглеждаш така.
И като няма разговор какво да правя?Стигнах до тази главоблъсканица.
Активен
Struan
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #40 -: Март 11, 2020, 00:21:06 »

Цитат
Вместо да ми мрънкате я си признайте колко от вас,които чете и разписвате тук са направили свалка без разговор?
Когато бях на 16, отидох ба един купон и седнах до едно момиче, което така се беше нафиркало, че започна да ме целува още преди да се запознаем. Ти едва ли ще стигнеш до там, но ще ти кажа какво да направиш. Сложи ръка между краката си и ако напипаш две кръгли работи при първа възможност (разбирай когато я видиш) отиваш при въпросната дама и ако не те познава се запознавате и я каниш на среща. Добрата новина е, че няма защо да се притесняваш за самата среща, понеже шансът да се случи е равен на този слънцето да изгрее от запад. Разбира се ще изпиташ моментен срам и неудобство, но тезу чувства са за предпочитане пред сегашните ти терзания и ще затвориш тази страница от битието си.

Пич това е най-обикновено човешко същество, а като те чета имам чувството, че се изправяш срещу горгона, която те вкаменява само с погледа си. Най-вероятно така е възникнал и самият мит  Ухилен
Активен
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: