Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 28, 2020, 12:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Колежка  (Прочетена 6283 пъти)
Struan
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #40 -: Март 11, 2020, 00:21 »

Цитат
Вместо да ми мрънкате я си признайте колко от вас,които чете и разписвате тук са направили свалка без разговор?
Когато бях на 16, отидох ба един купон и седнах до едно момиче, което така се беше нафиркало, че започна да ме целува още преди да се запознаем. Ти едва ли ще стигнеш до там, но ще ти кажа какво да направиш. Сложи ръка между краката си и ако напипаш две кръгли работи при първа възможност (разбирай когато я видиш) отиваш при въпросната дама и ако не те познава се запознавате и я каниш на среща. Добрата новина е, че няма защо да се притесняваш за самата среща, понеже шансът да се случи е равен на този слънцето да изгрее от запад. Разбира се ще изпиташ моментен срам и неудобство, но тезу чувства са за предпочитане пред сегашните ти терзания и ще затвориш тази страница от битието си.

Пич това е най-обикновено човешко същество, а като те чета имам чувството, че се изправяш срещу горгона, която те вкаменява само с погледа си. Най-вероятно така е възникнал и самият мит  Ухилен
Активен
orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Профил
« Отговор #41 -: Юни 29, 2020, 16:34 »

Цитат
Вместо да ми мрънкате я си признайте колко от вас,които чете и разписвате тук са направили свалка без разговор?
Когато бях на 16, отидох ба един купон и седнах до едно момиче, което така се беше нафиркало, че започна да ме целува още преди да се запознаем. Ти едва ли ще стигнеш до там, но ще ти кажа какво да направиш. Сложи ръка между краката си и ако напипаш две кръгли работи при първа възможност (разбирай когато я видиш) отиваш при въпросната дама и ако не те познава се запознавате и я каниш на среща. Добрата новина е, че няма защо да се притесняваш за самата среща, понеже шансът да се случи е равен на този слънцето да изгрее от запад. Разбира се ще изпиташ моментен срам и неудобство, но тезу чувства са за предпочитане пред сегашните ти терзания и ще затвориш тази страница от битието си.

Пич това е най-обикновено човешко същество, а като те чета имам чувството, че се изправяш срещу горгона, която те вкаменява само с погледа си. Най-вероятно така е възникнал и самият мит  Ухилен

Ти да видиш нейната колежка и много добра приятелка.....не стига,че е супер секси (сини очи,руса коса,бие по визия 18-20 годишните мацки),супер властна е и направо те е страх да сбъркаш.
Добре,че рядко ми се налага да работя с нея."Бонус" почти през цялото време докато са на работа ходят заедно.Може би само в тоалетната са отделно.Супер рядко са отделно една от друга.
Започвам да си мисля,че в дамската си чанта носи някой пистолет,ей така за всеки случай.Чудя се ако хвана да събера смелост и я поканя на кафе/сладкарница/заведение нейната властна колежка с пистолет ли ще дойде или с някоя метална точилка, плътен профил за по-евтино ще дойде да ме "поздрави" за смелостта.
Иначе за колежката развитие няма - говориме и действаме по задачи(така де аз действам,тя дава задачите) и започна да ми прави впечатление,че все по-често има оправдания от сорта на "много бързам","имам много работа", "чакат ме да вляза в среща".Сякаш се опитва да ме отбягва умишлено.Не знам на недостъпна ли се прави,не съм и симпатичен ли......
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #42 -: Юни 29, 2020, 16:57 »

На тоя въпрос - ''Сякаш се опитва да ме отбягва умишлено.Не знам на недостъпна ли се прави,не съм и симпатичен ли...... '' можеш да си отговориш с - ''говориме и действаме по задачи(така де аз действам,тя дава задачите)''.Ся ще ми се оправдаеш че е на по - висока позиция от теб в работата , ми не брат , не говоря за работата а за цялата ви комуникация през тея 3 месеца (да фък , 3 месеца :O ) .Избягва те защото иска да я ебе мъж , а не ти , тичащия след нея мазнещ и купуващ и романтични истории.За тея 3 месеца отиде ли веднъж да и кажеш че те кефи и в обедната почивка да е готова да черпи обяд ? Предполагам не , защото те е страх от колежката и  Усмивчица
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #43 -: Юни 29, 2020, 17:26 »

На тоя въпрос - ''Сякаш се опитва да ме отбягва умишлено.Не знам на недостъпна ли се прави,не съм и симпатичен ли...... '' можеш да си отговориш с - ''говориме и действаме по задачи(така де аз действам,тя дава задачите)''.Ся ще ми се оправдаеш че е на по - висока позиция от теб в работата , ми не брат , не говоря за работата а за цялата ви комуникация през тея 3 месеца (да фък , 3 месеца :O ) .Избягва те защото иска да я ебе мъж , а не ти , тичащия след нея мазнещ и купуващ и романтични истории.За тея 3 месеца отиде ли веднъж да и кажеш че те кефи и в обедната почивка да е готова да черпи обяд ? Предполагам не , защото те е страх от колежката и  Усмивчица
Попрочети темата преди да пишеш.
Колежката и е като офицер от SS - хем красива,секси, хем езика и реже като бръснач и те разсича до състояние на 1 стотинка....а може и по-малко.
Тя мен да ме черпи?!? Wtf?!? Защо?
Да,на по-висока позиция е от мен.
Аз съм на мнение,че за да има правене на любов (секс),първо трябва да има любов и чак след това правене на любов,което да е една от върховите точки на любовта и връзката между двама.
Чакай малко,ако правилно те разбирам  "ебането" трябва да ми е стимула,надъхването от теб,за да действам?
Странна мотивация.Обаче не ме грабва.Чакай.Това не е мотивация, това начина и на мислене,демек желание.
Скоро ще е загоряла,освен,ако вече не е и доста вероятно някой  ме изпрвари.
Демек да действам независимо от резултата?
Много ти е лесно да го кажеш като нямаш един офицер от SS бонус.
п.п.реално са 2 х 3 месеца
Активен
nezzar
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #44 -: Юни 29, 2020, 18:02 »

На тоя въпрос - ''Сякаш се опитва да ме отбягва умишлено.Не знам на недостъпна ли се прави,не съм и симпатичен ли...... '' можеш да си отговориш с - ''говориме и действаме по задачи(така де аз действам,тя дава задачите)''.Ся ще ми се оправдаеш че е на по - висока позиция от теб в работата , ми не брат , не говоря за работата а за цялата ви комуникация през тея 3 месеца (да фък , 3 месеца :O ) .Избягва те защото иска да я ебе мъж , а не ти , тичащия след нея мазнещ и купуващ и романтични истории.За тея 3 месеца отиде ли веднъж да и кажеш че те кефи и в обедната почивка да е готова да черпи обяд ? Предполагам не , защото те е страх от колежката и  Усмивчица
Попрочети темата преди да пишеш.
Колежката и е като офицер от SS - хем красива,секси, хем езика и реже като бръснач и те разсича до състояние на 1 стотинка....а може и по-малко.
Тя мен да ме черпи?!? Wtf?!? Защо?
Да,на по-висока позиция е от мен.
Аз съм на мнение,че за да има правене на любов (секс),първо трябва да има любов и чак след това правене на любов,което да е една от върховите точки на любовта и връзката между двама.
Чакай малко,ако правилно те разбирам  "ебането" трябва да ми е стимула,надъхването от теб,за да действам?
Странна мотивация.Обаче не ме грабва.Чакай.Това не е мотивация, това начина и на мислене,демек желание.
Скоро ще е загоряла,освен,ако вече не е и доста вероятно някой  ме изпрвари.
Демек да действам независимо от резултата?
Много ти е лесно да го кажеш като нямаш един офицер от SS бонус.
п.п.реално са 2 х 3 месеца

Пич, с това АФЦ поведение, всъщност дори е под поведението на повечето АФЦ-та, няма да ебеш скоро(не претендирам, че аз съм голям ебач), не говоря за тази, с която "гониш" амплоа(с нея вече е ясно, че няма как да се получи), ами дори и дебелата девствена зубърка от бившия ти клас, която те харесва от 8ми клас и ще се видите на 10-годишнината от завършването ви през лятото(например).
Най-напред прочети важните теми във форума, след това пак ги прочети и после си премисли ситуацията,в която си в момента и пиши пак.
Поздрави.
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #45 -: Юни 29, 2020, 18:24 »

Твоето мнение абсолютно нищо не значи , практиката показва друго , та даже твоя случай перфектно го потвърждава - че жени спят с доминатни мъже , които не се притесняват от колежката и да я заговорят и поканят не на кафе , а поне на по цигара отвън.Прочети предишни постове на BERSERK и сам ще видиш колко женени е ебал , дори по спомен беше изчукал една 9-ка , женена за много богат бизнесмен който постоянно и купува дрешки и я води по екскурзии , но тя се ебе с берсерк - защо , какво може да предложи той което мъжа и да не може ? Предполагам сам се досещаш - брутален животински секс с доминантен МЪЖ , а не лигьо засипващ я с подаръци за да и спечели одобрението.Каква любов , какво чудо говориш че трябва се случи за да я изтряскаш ?
Вярвай ми , колкото и да е загоряла няма да я наебеш.Някой по - нисък , дебел и грозен от теб който не го е шубе да и пусне 2 бъзика ще я изчука , но не и ти.И да фък , к'во е тва мислене - скоро ще е загоряла,освен,ако вече не е и доста вероятно някой  ме изпрвари
Ъ?Ъ?Ъ?
Влез ся и прочети постове на слеъра , илиян , бтв , парадокс , стоне
С нагласата ''ако няма и няма с кой рано или късно ще я наеба" ли са ?
Вече каквото и да направиш , шанс с нея нямаш.И да , трябваше да действаш независимо от резултата.Но не да и купиш бонбони и да се надяваш че тя сама ще се досети че са от теб и да я чакаш да дойде да ти разтвори краката.
''Тя мен да ме черпи?!? Wtf?!? Защо?'' - ти нея да е черпиш, wtf , защо ? Заслужила ли го е с нещо?
На предишната страница си писал че очакваш да отидете в сладкарница и да си поговорите за нея ,за теб.Тоя разговор дори и да се случи (силно ме съмнява)те праща директно във френдзоната (ако успееш поне и до там да стигнеш).Не си направил абсолютно никакъв атракшън , теб те е страх да я викнеш където и да е , а очакваш че тя ще си свали гащите Ъ??Whatever , покани ли я ?Фрейма в момента ти е - аз съм найс гъй който цял живот ше тича след теб с подаръци и се надявам че някой ден ще остана последния мъж на земята и няма да имаш избор - ще трябва да спиш с мен.
Дори и да си последния , пак ме съмнява да го направи.
Темата я прочетох няколко пъти и освен оправдания , други действия от теб не видях , въпреки златните съвети които получи.
Надявам се че слей ще погледне темата и ше те нарита набързо , та да разбереш в каква дупка си се вкарал
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 394

Профил
« Отговор #46 -: Юни 29, 2020, 20:25 »

Искаше ми се да можех да ти помогна братле ама не става, абе да те питам я ми отговори честно какво искаш  да постигнеш, защото мисля че и ти не знаеш какво искаш, не че нещо ама вече има една жена която явно не знае какво иска, трябва ли и ти да бъдеш такъв, много ме обърка, секс ли търсиш, връзка ли търсиш, май и ти не знаеш какво търсиш, поне ни кажи каква ти е целта че да знаем как да те насочим и друго ще те питам защо продължаваш да искаш помощ в тази тема при положение че не правиш нищо от това което ти се казва. Вече имам чувството че тая тема ти е като дневник в която описваш неволите си с жените и ние просто се разписваме, момчетата се опитват да ти помогнат, не знам защо не правиш нищо.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #47 -: Юни 29, 2020, 21:19 »

Аз знам какво искам обаче не знам как да го постигна.
Желанието ми е да изградя здрава и трайна връзка след като я опозная и ако си допаднем.
Проблемът,който имам е че не умея да флиртувам.Да говоря.Да разтягам локуми.Да комуникирам.
Проблемът ми е в първата крачка,стъпка.Знам,че това се учи.
С началниците се научих да говоря.Обаче колегиален флирт с нея ми е като изтрелване
на космическа совалка и покоряване на космоса едновременно,а съм автомобилен инжинер
всичко обвито в мъгла къде по-гъста,къде със странен цвят и форма.
Това животно свалка и флирт на живо ми е абсолютно ново.
Почти не съм го практикувал(полупиян по плажа вечер,говорещ слабо английски или руски не знам дали се брои).
Кога skype,omegle,facebook нещата макар и понякога се получаваха.Странно може би само в tinder за около 3 години нищо не ми се случи.

Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #48 -: Юни 29, 2020, 22:13 »

Ето , сам казваш че не знаеш как се прави , защо не послуша съветите които са ти дадени ? Не го казвам с цел да се заяждам с теб а те питам съвсем сериозно.
Активен

orvors
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #49 -: Юли 02, 2020, 19:07 »

Кое мнение беше съвет и кое хване?Кое мнение беше положително и сподерляне на опит?
Ако трябва да обобщя до момента съвете беше основно - ходи говори с нея и чети форума.
Не ми трябва да ставам сваляч.Не искам и да съм гларус.
Желанието ми е 1 успешна свалка с 1 опит.
Да се пържиш в собствените си амбиции и страхове изобщо не е приятно и лесно.
Да стоиш отстрани и да наливаш акъл е много по-лесно.
Пускаш 5 свежи шегички и докато завършваш първата вече е на колене и го смуче. откъде да ги измислиш тия 5 свежи шегички google ли да питаш,от книга ли да ги прочетеш...никой нищо не казва.Добре ако са нещо лично твое творчество си има лс сподели го там като не искаш да е публично.Не - 5 свежи шегички.
Какво беше друго а да ако я свалиш слънцето ще изгрее отзапад.
Все едно чета и пиша в рибарски форум - аз хванах еййййй такавааааааа риба,а не твойта е малка аз пък хванах Ееееей такава рибаааааа,ама на коя река,с каква въдица, с каква примамка никой нищо.Сравнимо е с това да питаш номер на банковата сметка и пин кода в която има няколко милиона.
В темата до момента не виждам нищо положително и никаква по-съществена помощ или споделяне на опит.
Очакванията ми бяха за точна фраза чиито отговор може да бъде само и единствено "Да" и след това ще и предложиш да отидете в еди кое си заведение,да седнете еди-къде си и ще говорите на тази,тази и тази тема и успеха ти е ганатиран. 
Защо 1 опит - защото мисля,че сила за повече няма да имам плюс "положителния бонус" офицера от SS
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #50 -: Юли 03, 2020, 14:55 »

Ми като цяло всичките мнения на btw i riot са перфектни.Разбирам , че желанието ти е с 1 опит да направиш успешна свалка и някой да ти каже точния алгоритъм че успеха да ти е гарантиран , но нали се сещаш колко абсурдно звучи ?
Като пример - Аз , никога не тренирал бокс пиша във форум за бокса как за 1 седмица да стана световен шампион и как с 1 опит да бия Майк Тайсън.Или за 2 игри волейбол да стана Матей Казийски ?
Сам се сещаш , че алгоритъм за 100 процентов успех от един опит не съществува.За да се опитам да бъда полезен относно ''Шегичките" -
https://pickup-project.net/forum/index.php?topic=6933.0
https://pickup-project.net/forum/index.php?topic=815.0
Имаше и един друг рутин , но не успявам да го намеря , whatever - Казваш и да си намисли число от 1 до 4 , като с ръце очертаваш и щракаш там където мислено се намира 3.В 98% от случаите познаваш , поне по мой личен опит.Изиграй ги 2 3 пъти пред огледалото така че да се получи готино и пробвай.Не ти гарантирам успех , като цяло никой не може да ти го гарантира.Good luck
Активен

Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  

Отиди на: