Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 19, 2020, 23:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Отхвърляне - как се справяте с него  (Прочетена 1906 пъти)
V8_Turbo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« -: Януари 15, 2020, 14:49 »

Отхвърлянето е гадно, 2 мнения няма. Наранява егото, а според някои проучвания активира същите центрове в мозъка, които реагират и на физическата болка. При някои хора може да доведе и до агресивна реакция, което обаче в контекста на играта и свалките е силно нежелателно.

Та въпроса ми е - как се справяте като ви отхвърлят? Например при мен - след опит за целувка на момиче от соц. ми кръг. Виждаме се кажи-речи всеки ден. Уж имаме някаква закачка, но както се опитах да я целуна ме отряза доста гадно с "любимото" ми - много те харесвам, ама само като приятел. Сега от 2 дена и прилагам игнор, ама тия дни трябва да говоря с нея и да си изясним нещата.

На теория знам, че игра пред нея с друга мацка би помогнало, но да кажем, че тука имаме и лек (ама наистина лек) случай на oneitis.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Профил
« Отговор #1 -: Януари 15, 2020, 15:17 »

Отхвърлянето е гадно, 2 мнения няма. Наранява егото, а според някои проучвания активира същите центрове в мозъка, които реагират и на физическата болка. При някои хора може да доведе и до агресивна реакция, което обаче в контекста на играта и свалките е силно нежелателно.

Та въпроса ми е - как се справяте като ви отхвърлят? Например при мен - след опит за целувка на момиче от соц. ми кръг. Виждаме се кажи-речи всеки ден. Уж имаме някаква закачка, но както се опитах да я целуна ме отряза доста гадно с "любимото" ми - много те харесвам, ама само като приятел. Сега от 2 дена и прилагам игнор, ама тия дни трябва да говоря с нея и да си изясним нещата.

На теория знам, че игра пред нея с друга мацка би помогнало, но да кажем, че тука имаме и лек (ама наистина лек) случай на oneitis.

Здравей Турбо, отрязванията са част от играта, не е приятно мацките да те режат, трябва да го преодолееш. Може примерно да пикапиш и да направиш така че нарочно да те отрязват като им говориш пълни глупости с цел да те изгонят. Иначе няма лек срещу отрязванията, никой ама никой не му става хубаво. Иначе да сваляш друга мацка пред нея не мисля че е много добър вариант, особено ако тя е приятелка на съответната мацка, може да разкаже как не е минало добре с опита за целувка и да ти се прецакат шансовете с нея. Концентрирай се върху някаква друга мацка, колкото до тая хубаво че я игнорваш, няма какво да изясняваш с нея, то се личи дали ще се получи с една мацка или не. Ти си сваляй която те кефи, пък която върже.  Усмивчица
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
V8_Turbo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Януари 15, 2020, 15:42 »

Здравей Турбо, отрязванията са част от играта, не е приятно мацките да те режат, трябва да го преодолееш. Може примерно да пикапиш и да направиш така че нарочно да те отрязват като им говориш пълни глупости с цел да те изгонят. Иначе няма лек срещу отрязванията, никой ама никой не му става хубаво...

Здрасти Riot и благодаря за отговора. Това, което повече ме вълнува е като те отреже някой, към който си започнал да развиваш емоционална привързаност. Иначе в дискотеката ако заговоря 5-6 жени и ме отрежат - да гадно е в момента, ама не си го слагам толкова на сърцето, повече си го слагам на дедовия  Усмивчица В случая обаче тази мацка ме кефи за нещо по-сериозно, затова ми е, да кажем, по-гадно от колкото трябва да бъде. За тези случаи питам как могат да се отиграят.
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Профил
« Отговор #3 -: Януари 15, 2020, 16:31 »

Здрасти Riot и благодаря за отговора. Това, което повече ме вълнува е като те отреже някой, към който си започнал да развиваш емоционална привързаност. Иначе в дискотеката ако заговоря 5-6 жени и ме отрежат - да гадно е в момента, ама не си го слагам толкова на сърцето, повече си го слагам на дедовия  Усмивчица В случая обаче тази мацка ме кефи за нещо по-сериозно, затова ми е, да кажем, по-гадно от колкото трябва да бъде. За тези случаи питам как могат да се отиграят.

По принцип колкото и да съм привързан емоционално към някоя мацка, ако ме отреже и видя че нищо няма да излезне с нея, колкото и да опитвам, емоциите изчезват. Ще се наложи да притъпиш емоциите си към тая мацка. Няма смисъл, само загуба на време. Все едно да съм привързан към Ламборджини, ама в момента няма как да си го купя и да отхвърля всички останали коли които мога да имам, а пък да хленча само по тая която искам, няма смисъл. Инвестирай в повече от една мацка, за да не се чувстваш така привързан.
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Профил
« Отговор #4 -: Януари 15, 2020, 20:34 »

Сега от 2 дена и прилагам игнор, ама тия дни трябва да говоря с нея и да си изясним нещата.

Тя ти ги е изняснила момичето още преди дни, ама ти явно не си схванал намека. Не виждам за какво има да разговаряте, дължи ти пари, или ? Ако имате някаква игра, както казваш ти разговор няма да ти помогне. Кво ще и кажеш ? Каквото и да кажеш само ще ти свали позицията, а тя в момента не е особно висока ( не се опитвам да те сдухам, казвам как изглеждат нещата, на база на това какво си казал, а то като цяло не е много. Това че от време на време се закачате и т.н. не означава непременно флирт, може да иска да и объщаш внимание за да си вдига акциите в соц. кръг. Впрочем дай малко инфо за тези "закачки") . Плюс това един логически разговор няма да я накара да ти бръкне в гащите (колкото и убедителен да си мислиш, че звучиш). Моят съвет, като човек минал през подобен случай: не говори изобщо за случката, дръж се така все едно не се е случвала, изклчение тук , можеш да нарпавиш някаква шега, с препратка към този момент, която да покаже, че приемаш съвсем спокойно факта, че тя те е отрязала, ама гледай ако правиш подобна шега, да сте само двамата. Почни да флиртуваш с други момичета когато тя е там, а също и когато я няма. Опитвай се да изглеждаш най-решителен и уверен в "стадото", шегувай се с нея постоянно, без да ти дреме какво казваш, когато тя ти подхвърли някоя "закачка" играй го недостъпен. Повечето АФЦ-та като някоя мацка пусне закачка - без значение със секксуален конктекст или не, си мислят, че са им обърнали спеицално внимание и че жената флиртува с тях и веднага скачат в боя.
Активен
StefanS
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 223

Профил
« Отговор #5 -: Януари 16, 2020, 08:33 »

Това, което повече ме вълнува е като те отреже някой, към който си започнал да развиваш емоционална привързаност. Иначе в дискотеката ако заговоря 5-6 жени и ме отрежат - да гадно е в момента, ама не си го слагам толкова на сърцето, повече си го слагам на дедовия  Усмивчица В случая обаче тази мацка ме кефи за нещо по-сериозно, затова ми е, да кажем, по-гадно от колкото трябва да бъде. За тези случаи питам как могат да се отиграят.

Емоционална привързаност към жена която не си чукал, не си целувал, не си мачкал циците ѝ. И на всичкото отгоре да я искаш за нещо "по-сериозно". Личи си че нямаш други опции/жени около себе си, в противен случай не можеш да започнеш да развиваш onetis към която и да било.
Режи и забравяй, влезнал си във френдзоната, мястото от което почти никой мъж не се връща..... Не "изяснявай", "обяснявай" или каквто и да било. Тя ти е показала с действията си - "не те харесва като любовник, като мъж с който да се изчука". Това е. И за всичко си виновен ти с действията си. И аз съм :изяснявал" и аз съм "обяснявал", с букет цветя и тъпа усмивка на лицето - жалка картинка.

Сега конкретно, ако използваш горната си глава и отговориш на въпросите си: ами ако путката ѝ мирише? АКо не ѝ харесва секса? Ако не обича да духа а ти искаш? От тук трябва да започнеш, това е първото което трябва да разбереш, защото има много смотани в леглото жени. Те далече не са перфектни небесни създания, а като им го набиеш в дупето не са много приятна гледка  Засрамен.
Като цяло спазвай основото Leykis 101 правило - никакви моногамни отношения докато не развиеш пълния си потенциал в живота (30-35 годишна възраст). В противен случай рискуваш да живееш един много тъжен и преебан живот. Трябва сам да го чуеш от устите на  десетките мъже, които се обаждат в шоуто му и които звучат като пребити кучета. Мъже които са направили всичко "както трябва" за жените до себе си и които си тръгват с някой мангал, която я чука като невиждала (заедно с полвината имущество, доживотна издръжка и всички екстри).

Какво да направиш в твоята ситуация - режи всички контакти с нея, нямате закачка - тя те използва за внимание и времето ти, а ти няма да получиш секс в замяна. Започни да се срещаш с други жени, като целта ти трябва да бъде на първо място да покажеш ясно намверенията си - а именно твоето Peepee иска да пенетрира нейната Шушана. Или както пее Сашо Роман -
"оф оф оф, ще поканя аз някое гадже в квартирата,
оф оф оф, ще отида да видя изстина ли бирата,
оф оф оф, ще покажа на нашата среща причината,
оф оф оф, ще извадя на любовта аз секирата".
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 570

Профил WWW
« Отговор #6 -: Януари 16, 2020, 10:47 »

Чи ти ко искаш да имаш успех без труд не става ! Щом те приема за приятел трудно е да е наебеш  ! Развиват се някой теории но като цяло иска много труд а през това време може да чатнеш други две . 
Активен
V8_Turbo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Януари 16, 2020, 11:48 »

Хаха, колегата StefanS много цветно го е описал. Иначе ме хвърли в размисъл - наистина и преди като съм се "изяснявал и обяснявал" резултата е бил 0. Няма как да очаквам различен резултат при същия подход. След 2-3 дена игнор просто ще се държа нормално към студено с нея и ще се занимавам с други женки. Както казах случая е на лек онеитис, не е толкова страшно. Имам и кой да еба, така че положението е приемливо. Иначе за целуване - сме се целували преди 2-3 месеца, ама беше като се изпращахме след един купон и бяхме мат пияни. Отряза ме като пробвах на сухо Усмивчица

Тя вчера ми писа следобед да ме пита дали ще идвам едикъде си. Отговарях кратко и студено, предимно с да и не, оставих я тя да инвестира в разговора. Усети че нещо не е наред. Този път ще пробвам различен подход от този, който натурално ми идва отвътре Усмивчица , мерси пичове.
Активен
Royal
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 326

Профил
« Отговор #8 -: Януари 16, 2020, 12:58 »

И аз ще го напиша същото като другите, за да ти се набие в главата. Не се доизяснявай, не се дообеснявай, това са немъжки и несериозни действия, които директно скапват дори и малката визия в жената, кояо може да е останала в нея, и да те вижда като съответен бъдещ осеменител. Това е как да го кажа, като да те зареже девойката, да я хванеш с някой друг, и да й се молиш после да се върне при теб и да й се извиняваш. Отрежат ли те, биеш директен игнор, но без такива сърденици, защото това също е реактивност спрямо нея, просто показваш безразличие и й показваш, че можеш да излизаш с още 10 други жени, по- готини от нея. Обикновено след това, те започват да те търсят. Повярвай!

П. С. Можех да ти опиша и какви им са мислите в главите, след подобни постъпки от мъже, но няма, че може да се засегнеш и да направиш нещо по- глупаво...
Активен

Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam.
V8_Turbo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Януари 16, 2020, 13:23 »

П. С. Можех да ти опиша и какви им са мислите в главите, след подобни постъпки от мъже, но няма, че може да се засегнеш и да направиш нещо по- глупаво...

Всъщност опиши ги, любопитно ми е. Иначе точно това съм написал - няма да се обяснявам, каквото станало-станало. Продължаваме напред.
Активен
Zombie_irs
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Кефя се на умници

Профил
« Отговор #10 -: Януари 16, 2020, 18:33 »

Аз имам твоя проблем. За справяне - трудно, отнема време при мен заради хилядите лъжливи романтични филми, които съзнанието е рисувало и голямото му желание да се получи любов без да е имало секс (защото той ми "омърсява" обекта на пиедестала).
за съжаление възможностите за чиста любов като в книгите отдавна са погребани в съвременното общество - 10 души преди теб са я правили всичко и ти си *поредния*

В един момент, намираш Някой, който да ти каже:
- първо да се погледнеш и да си кажеш, че нямаш нужда от никого за да си ОК.
- второ да прежалиш инвестицията в тези намеци или каквото там си правил, защото за нея това е нищо, каквото и да е за теб;
- трето да осъзнаеш, че си поставил обекта незаслужено високо - т.е. тя няма идеализираните качества, които си и приписал. Напиши й качествата на лист. Например за мен "нежна" е важно, но нежна към кого - към друг - не става.
- четвърто - приемай отношенията си несериозно. Това е игра.
- пето - като те отхвърлят, значи не се интересуват от теб. А щом не се интересуват, значи ти си губиш времето, което би инвестирал много по-добре при някоя *друга*, която ще се интересува. При прочитането на "друга" сигурно те е боднало.
Едно отиване на кино дори сам е по-добре прекарано време от 2 часа мечтаене за това, което би могло да бъде, но няма да стане.
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #11 -: Януари 16, 2020, 22:02 »

Това, което повече ме вълнува е като те отреже някой, към който си започнал да развиваш емоционална привързаност. Иначе в дискотеката ако заговоря 5-6 жени и ме отрежат - да гадно е в момента, ама не си го слагам толкова на сърцето, повече си го слагам на дедовия  Усмивчица В случая обаче тази мацка ме кефи за нещо по-сериозно, затова ми е, да кажем, по-гадно от колкото трябва да бъде. За тези случаи питам как могат да се отиграят.

Както вече ти обясниха - не си позволяваш да развиваш подобна емоц.привързаност и проблемът ти е решен. Развиването на емоционална привързаност е работа на жената. Работа на жената е също така да бута отношенията от просто чукане в посока връзка. Всъщност, именно затова повечето жени бавят до последния възможен момент секса. Те искат да са сигурни, че мъжът трябва да инвестира и да се потруди, преди да получи междукрачието им. В противен случай, всеки ще ги издъни 2-3 пъти и после ще се покрие и тя се оказва набутаната в ситуацията.

Това е разликата м/у мъжката и женската игра:

-мъжката игра - достигане до секс максимално бързо и с минимална инвестиция (време, пари, ресурс, емоции и т.н)
-женската игра - да привлече този с най-високо value от всички наоколо в дадения момент и по възможност да го задържи само за себе си, без той да гледа настрани, понеже high value значи и повече конкуренция сред жените за този конкретен индивид.

Конкретно на въпроса ти относно справянето - ами като всичко в тоя живот, тренинг му е майката. Като те отхвърлят трицифрен брой жени във всякакви възможни форми, ситуации и етапи на комуникацията/отношенията, в един момент до такава степен се каляваш, че грам не си го слагаш. (Даже почва да ти тава забавно, защото с много голяма успеваемост почваш да познаваш по какъв точно начин ще те отхвърли някоя конкретна. [Вярвай ми, женските трикове за отсвирване съвсем не са толкова много, колкото легендите говорят]).

С други думи и ако трябва да цитирам един много як американски коуч: Начинът на мислене на всеки мъж трябва да бъде "there's always a better pussy just around the corner" или на прост български - риба в морето винаги има и няма да се свърши. Не си ли гледал рибарите по язовирите как застават на брега и залагат по 6-7 въдици паралелно и каквото клъвне? Надали някой си гласи сутринта багажника, мислейки си "днес искам да ми удари костур" Намигване
================

P.S Днес ми беше много заспало сутринта на работа и ми се пиеше спешно кафе. Обаче имах само 30 стотинки. Примолвам колегата до мен да ми услужи с още 20, за да си пусна на машината, момчето си пребърка джобовете, ама нямаше. Отивам при момичето на съседното бюро, моля я и нея, обаче тя имаше 2х50 лева, понеже беше тъкмо теглила от банкомата преди работа. И там греда. Отивам при трети колега да моля за 20 стинки и най-накрая ми върза. Та общо-взето след две "резачки", аз продължих да "опитвам" и в крайна сметка пих кафе. Ta и с жените е така. Щом някоя те отхвърли, веднага се пробваш на други две, а не мислиш какво да направиш, че да те погледне с други очи първата.

P.S 2 М/у другото, ако не мога да пия кафе сутринта по най-бързия начин, много повече се напрягам и ядосвам, ако коя да е не ми връща на съобщенията или ме игнорира Ухилен

Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
dangerous_elevator
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #12 -: Януари 17, 2020, 11:27 »

Здравейте, нов съм във форума и се включвам с моята случка по темата.

И аз също като много други съм се опарвал с подобно момиче, което те "харесва, но като приятел".
Моята реакция беше пълен игнор. Изтрих я отвсякъде. След кратко време тя ме потърси, искала да си останем приятели. И понеже на мен ми беше все тая, вече се бях отърсил от ненужните чувства си викам, защо пък не, нищо не губя. Та така няколко години (2-3) останахме си приятели. След това нещо се случи с нея, тя стана много настъпална, имаше доста флирт. Почнах и аз да имам сексуално привличане към нея и естествено също настъпах. Резултата е FWB. Тя почна да говори и за нещо повече, но аз и викам не мерси. И така.
Активен
bai_peshoo
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 37

Профил
« Отговор #13 -: Януари 17, 2020, 11:46 »

Абе аз също съм излизал от френд-зоната с изчакване и т.н. Даже в момента съм женен за въпросната жена. Ама като се замисля - това е доста бета-изпълнение. Мамка му, защо открих тоя форум на 33 години, а не на 16.  Ядосан

Макар че я има и другата страна - имам един приятел, който много му връзват жените. Натурал. Привлича ги като магнит. Е той е на 35, иска да се жени вече, техните го натискат и... не може да завъди сериозна приятелка. Все го влече курволяка. И твърди, че са му писнали вече, ама мине не мине пак тресне някоя нова, гаджето му разбере и айде...

Ама да не разводняваме много темата, отплеснах се
Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #14 -: Януари 17, 2020, 21:12 »

Макар че я има и другата страна - имам един приятел, който много му връзват жените. Натурал. Привлича ги като магнит. Е той е на 35, иска да се жени вече, техните го натискат и... не може да завъди сериозна приятелка. Все го влече курволяка. И твърди, че са му писнали вече, ама мине не мине пак тресне някоя нова, гаджето му разбере и айде...

Петре,

на твоя човек му кажи да се кротне известно време, да хване някоя, колкото да зарЕди фурната. Хем ще си предаде гените, хем няма да го подозират по-възрастните комшии, че е хомо хем неговите няма да му намилат за внуче. Па курволякът няма да избяга. То който го може, пак ще си го може. Аз например сигурно 10 години не съм карал велосипед, ама ей сега да ми дадеш един, качвам се и няма да трепна. Даже на задна гума ще карам без проблем. Засрамен
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3867

Профил
« Отговор #15 -: Януари 21, 2020, 05:59 »

Ама Бай Пешо живее в чужбина. Там като "напълниш фурната" на някоя, плащаш после 18 години яка издръжка. Уж за детето са парите, но ти ги плащаш на нея - може да ходи да си прави маникюр с тях, или да си купува гащи, които някой друг да събува. Така че умната!
Инак стар курвар да се кротне и да мирува до жена и деца - трудна работа. Питай ме откъде знам. Не казвам невъзможна, казвам трудна.
Така, а сега по темата. Той Стефака наистина добре е описал ситуацията, и колегите преди мен също. На всички давам реп и се радвам, че имаме все повече трезвомислещи момчета от форума. Наистина е много ценно да има къде да прочетеш мъжки съвет - действа отрезвяващо. Аз на младини като съм бил в такава ситуация е нямало къде да прочета нещо подобно, и съм правил глупости.
Няма много какво да добавя, освен това към автора: какво правиш да се виждаш всеки ден с момиче, което не чукаш? Ами много ясно, че си влезнал във френд-зоната. Ако искаш да наебеш някоя, трябва тя да си мисли, че си готин пич с готин живот. Зает. Недостъпен. А не винаги готов да ходи на кафенце, или да ходи да ѝ носи чантите у мола. Какъв е тоя социален кръг с тази в него, дето пък чак всеки ден да се виждате? Толкова ли време имаш за губене, да излизаш всеки ден с някви пички, дето не ти пускат? През това време можеш да изкарваш пари. Или да научиш някакво умение, с което после да вадиш пари. Или да ходиш на фитнес. Или да се занимаваш с някакво мъжко хоби - мотор, кола, ски, сърф, байк... (не компютърни игри!). Или да ходиш да дърпаш нови пички. Въобще - преосмисли малко начина, по който си прекарваш времето.
Успех от мене, и да се похвалиш като наебеш някоя друга. Тази я мани, няма да ти пусне. Осрал си се вече там отдавна. Но - горе главата, и действай с другите!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: