Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 27, 2020, 22:11:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

“Колкото повече се отдавате на нещо по-голямо от вас, толкова повече енергия ще имате.“ - Норман Винсънт Пийл

Екипът на pickup-project организира обучения през януари и февруари 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Сриване в уговаряне на среща  (Прочетена 370 пъти)
IIIeodosi_Ceaserus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 58

Профил
« -: Януари 29, 2020, 14:34:18 »

Ко стаа , ко стаа пичове тази тема е по-скоро информативна , онея тъпи кучки ги заебах вече . Начи преди 1 ден взех тела на една на спирката. Звъня и днес тъй като съм малко болен да си уговорим среща за утре .Добре уж почти сичко мина добре (тя ми каза нещо от сорта на , че няя проблем да отидем еди къде си , аз и казах към колко и тя каза ,че утри ще се чуем , казах и ми добре хубаво и затворих). Боже ся каго се замисля колко начини на изразяване можех да кажа амаа така е .. с момичетата няма 2ри шанс .Та след малко пак й звни номера и й се обажда най-добрата й приятелка , не знам , защо почва да ме разпитва за мен (това за ,какво е ) ШИТ ТЕСТ .. Ъ? та за някои неща бях честен , за др. не чак толково все пак да не съм сулъо и пулъо .Изведнъж ми изстресе позн ли еди кой си .. аз така и така ... викам да пък тоз келеш от стария ми клас , хич не се имах с него ..сигурно кат ми каза ранга ми падна и край май дотука бях .. Жалко ,че не съм от ВЕТЕРАНИТЕ  Готин , че да оправя нещата такаа затварям й . След малко пак ми звъни пак приятелката й избазика са нещо и дотамм е ся кво да правя или съвети за вбъдеще ??!
Поздрави
Как да се оправям с амози ??
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 554

Профил WWW
« Отговор #1 -: Януари 29, 2020, 15:18:00 »

Ко стаа , ко стаа пичове тази тема е по-скоро информативна , онея тъпи кучки ги заебах вече . Начи преди 1 ден взех тела на една на спирката. Звъня и днес тъй като съм малко болен да си уговорим среща за утре .Добре уж почти сичко мина добре (тя ми каза нещо от сорта на , че няя проблем да отидем еди къде си , аз и казах към колко и тя каза ,че утри ще се чуем , казах и ми добре хубаво и затворих). Боже ся каго се замисля колко начини на изразяване можех да кажа амаа така е .. с момичетата няма 2ри шанс .Та след малко пак й звни номера и й се обажда най-добрата й приятелка , не знам , защо почва да ме разпитва за мен (това за ,какво е ) ШИТ ТЕСТ .. Ъ? та за някои неща бях честен , за др. не чак толково все пак да не съм сулъо и пулъо .Изведнъж ми изстресе позн ли еди кой си .. аз така и така ... викам да пък тоз келеш от стария ми клас , хич не се имах с него ..сигурно кат ми каза ранга ми падна и край май дотука бях .. Жалко ,че не съм от ВЕТЕРАНИТЕ  Готин , че да оправя нещата такаа затварям й . След малко пак ми звъни пак приятелката й избазика са нещо и дотамм е ся кво да правя или съвети за вбъдеще ??!
Поздрави
Как да се оправям с амози ??

Теми много за амогването ! Това е по принцип за тиин раздела ! Малки сте затова не знаете това е един вид закачалка друсалка искала е да види нещо но не е знаела какво търси в нещата и просто ти сам си си бутнал филма че си им се вързал .Едно просто трябва да затварям имам работа до после беше достатъчно ! Дай повече информация
Активен
dalbok_underground
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 71

Профил
« Отговор #2 -: Януари 29, 2020, 19:08:07 »

А оти се обесняваш като ученичка на некаква пача, виждал съм нещо подобно, с един познат излизаме да му пробваме новата кола и беше взел една дето я зарибяваше, по едно време взе и нейна приятелка, сигурно "най-добрата приятелка", и таа като почна да го разпитва - ама ти сега какво, как, защо, първо, второ, трето. И оня се обеснява като ученичка. Грозна картинка. После нито еба тая, нито се видеха повеке с нея. Нормално. Осрал си се, требвало е да кажеш - абе кво ме занимаваш, и да затвориш телефона.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1282

Профил
« Отговор #3 -: Януари 30, 2020, 02:43:11 »

Първия ти и основен проблем е ПРАВОПИСА. Заболяха ме очите докато чета. А си написал три изречения. Ако беше разказал подробно, щяха да ми изсъхнат очите и да изкапят. Когато търсиш помощ от пълнолетни, се научи да се изразяваш като такъв. С неграмотните си съученици, можеш да разговаряш както намериш за добре. Ако искаш и с идеограми, рисунки, или там квото са ползвали пещерняците.

Втория ти проблем е това.
Цитат
тя ми каза нещо от сорта на , че няя проблем да отидем еди къде си , аз и казах към колко и тя каза ,че утри ще се чуем , казах и ми добре хубаво и затворих
От подчертаното нататък, го омазваш. Ти я питаш към колко, вместо да кажеш. И логично - не получаваш точен отговор. Предаваш и цялата инициатива с 2 думи.
Защо ти е, по дяволите, да питаш кога? Не можеш ли просто да кажеш "в 5 до онова дърво, нали го знаеш", примерно.
И проблем е силно казано. В предвид, че срещу теб комуникираш с индивид, който най-вероятно също никога до сега, не е изписвал повече от три букви в една дуна на веднъж.
Това е и причината да запазиш интереса. Поне до някъде. И типично по детски, тя дава телефона на приятелката си, за да те тормози също с неграмотни фрази, под формата на крастосан разпит, уж с цел да научи повече за теб. И да прецени до колко точно си спрял, или ще изтърве някаква много голяма далавера, ако случайно отмени, така или иначе неуговорената среща.

И както ти писа Дълбок ъндърграунд, не е много оферта да се обясняваш. Нищо, че използваш малко букви. Просто за да покажеш стойност, а и да стимулираш интереса, добре е да оставиш любопитството да си свърши работата.
И или да не им вдигаш изобщо. Или ако не знаеш кой звъни, и вече си вдигнал, да ги "изрешеш в разговора", дето се вика. Тоест да се стремиш да го приключиш максимално бързо, да дадеш максимално малко информация, от тая дето ти търсят, и да преминеш към началната позиция - да не вдигаш. Разбира се, на другия ден, ще пуснеш конкретна оферта за срещата.
Активен
IIIeodosi_Ceaserus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 58

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 01, 2020, 19:55:10 »

Мдаа вярно е ,че доста й се обяснявай , не трябваше , накрая ташак .. Прав си Ъндърграунд. Иначе БТЛ уважавам те ,помагал си ми за ,но забележката ти за правооса е неуснователна , писах набързо .. иначе да не трябваше да позволявам , да ме вкарат в обяснителен фрейм,сбърках и си отнесох последствията Усмивчица
Аз се опитах да й ,,бутна" оферта ,но тя не беше сиг кога ще може .
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: